|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   coleman lakeside 4
12.8.2008 23:51:35   
mala zirafa
A mi zna kdo povedat, če  ima ta šotor stranska vrata zrolana navzgor?Ne vidimo dobro, pa tudi iz teksta nisem zasledila nič. Je zelo poceni, ampak če se ga ne da komplet zapret ne pride v poštev.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 9:34:50   
laruska
Po slikicah sodeč ima zrolana gor, ali pa jih razprostreš kot baldahin - sprednja in stranska.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 9:46:24   
Mišni
Kje pa je slika?

Saj tudi če se vrata zrola navzgor, se jih da čisto zapret. Ne razumem. Zdaj je namreč pri večini šotorov tako narejeno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 10:01:06   
laruska
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kje pa je slika?

Saj tudi če se vrata zrola navzgor, se jih da čisto zapret. Ne razumem. Zdaj je namreč pri večini šotorov tako narejeno.


Jaz sem post razumela tako, da ne vejo ali sploh so vrata ali ne. Ce so zrolana gor, se jih vsekakor da zapret.
http://www.sherryscamping.com.au/prod505.htm

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:22:04   
mala zirafa
Sorry, mi ni prileplo slike.Jo bom probala.Tisti link pa ima sliko iz leta 2006 in jih ne dobiš več v evropi samo v Avstraliji.je pa čudovit.Gre se za model 08.Ga poskusim prilepit.

[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.worldofcamping.co.uk/shop/pics/lakeside4.jpg&imgrefurl=http://www.worldofcamping.co.uk/shop/Detail.asp%3FProductID%3D1063&h=275&w=450&sz=13&hl=sl&start=1&tbnid=ALxWNX-FCFYgWM:&tbnh=78&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3Dcoleman%2Blakeside%2B4%26gbv%3D2%26hl%3Dsl%26sa%3DG][/link]

(odgovor članu laruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:26:16   
Mišni
KLIK




_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:28:32   
mala zirafa
user posted image Upam da je zdaj prilepljen.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:28:45   
Mišni
Hm, pri tekle pa res nekaj čudno izgleda vsaj tisti prednji vhod. Čeprav ne verjamem, da tam, kjer naj bi bila  vrata, kar nič nebi bilo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:49:32   
mala zirafa
Ne vem mi smo siga tolkokrat ogledali, tako da zelooo dvomim da ima stranska vrata.Ful škoda.V GB  je zelo ugoden in s poštnino do I znaša 160 evrov.Smo vprašali po mailu pa še ni odgovora.Mislim si da če bi bla vrata bi bila tudi kakšna slika.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: coleman lakeside 4
13.8.2008 11:55:16   
Mišni
Aja, ja potem pa možno, ne vem,. no.


Drugače je pa un, ki si ga na uni drugi temi nalimala, tudi ful v redu. Je v bistvu čisto podoben kot je Ancona, samo da ima še okna v predprostoru. Kar je meni bil preden sem Anccono kupila tudi velik podatek, ker me moti, če se ne vidi dobro, ampak zdah vem, da je v Anconi čez glavo dovolj svetlo v predprostoru.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: coleman lakeside 4
14.8.2008 11:43:37   
mala zirafa
Ja so nam odgovorili iz Nizozemske da se jih zapre.Nima pa nobenih zračnikov tako da to padajo kritike.Ful nam je všeč tudi Easy camp Licata.Ne vem zakaj piše da so namenjeni samo za konce tedna?Kaj iso tako trpežni?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?