|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:20:10   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

polaris....kuku, kje je naša nočna ptička....več se ne oglasi. Jaz pa bi mal poklepetala s tabo in ti spet zastavljala vprašanja...a se je pr VAS KAJ PREMAKNILO?



ku ku user posted image  premaknilo? seveda da se je. Moj jolly je doživel karambol s smetišno kanto in žal, kjub kasnejšemu prizadevanju, podlegel poškodbam user posted image user posted image user posted image  bomo pa pa po dopustu nabavili novga (če še bo seveda potreben user posted image


Punce moje, tolk ste spet nakloftale, da vas sploh več ne sledim, ko pa mi uspe kaj prebrati, pa postanem neizmerno lačna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bučke, bureki, čevapčiči,... jaz pa še tešča user posted image user posted image

bodite lepo do jutr 




_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:20:28   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

oktavia kolk moke????


Kaj pa vem to je vse približno - pol kileuser posted image  jazzzz jaz nimam tehnice in mere tako da kar vržem v posodo in zmiksam do glatkega testa....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:20:35   
Anonimen
hehehehehhe

v bistvi pa maš prav ja.... Boukše tak kak ka bi mejla zaj nevoulo do vütro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ges v soboto nejden več k zobari user posted image user posted image

Tale slika je pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   in taki imajo srečo in dobijo takoj in brez težav... pa še donosijo bp user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:20:53   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto, da malo zaplešete ta čas, ko bo moja kuharska malenkost kuhala - http://www.youtube.com/watch?v=JqvSMK5MoDs&feature=related





sem mal prej telovadila in vsa prešvicana šla mal sem gor in kaj vidim?!!! ples!!! ja, moj pes me je gledal ko sem plesala in ful lajal!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a je še katera res plesala, al sem sam jst tok utrgana?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:24:16   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto, da malo zaplešete ta čas, ko bo moja kuharska malenkost kuhala - http://www.youtube.com/watch?v=JqvSMK5MoDs&feature=related





sem mal prej telovadila in vsa prešvicana šla mal sem gor in kaj vidim?!!! ples!!! ja, moj pes me je gledal ko sem plesala in ful lajal!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a je še katera res plesala, al sem sam jst tok utrgana?



Pa še mene tolk luna ne nosi!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa deklce...saj se smejka tetka na slikciuser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:24:34   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto, da malo zaplešete ta čas, ko bo moja kuharska malenkost kuhala - http://www.youtube.com/watch?v=JqvSMK5MoDs&feature=related



sem mal prej telovadila in vsa prešvicana šla mal sem gor in kaj vidim?!!! ples!!! ja, moj pes me je gledal ko sem plesala in ful lajal!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a je še katera res plesala, al sem sam jst tok utrgana?



Jaz nisem plesala, sva pa s sodelavko peli!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:24:51   
Anonimen
zdej bom pa spet mogla it počasi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej se danes še kej oglasim...

ČAAAAAWWWWW

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:25:29   
Fargesia
no pol sem pa res očitno sam jst tuk utrgana...hja, tud taki moramo po svetu hodit!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:26:33   
Fargesia
men je pa tale ful zakon!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8E8xMcXmI9E&feature=related


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:28:00   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

gremo z jahtico in ne z jadernico, ker je tako bolj komot..... user posted image user posted image user posted image  ja mamo skupaj kučo putujučo, tako da bo zanimivo. mamo dve spalnici za odrasle in eno otroško spalnico za dva otroka, tako da za prvo silo bo, ko bo pa več dinarčkov, bo pa še kak meter večja padla.... user posted image  štartali bomo nekje pri Umagu in potem tura dokler se nam bo dalo, lahko tudi čisto do juga, obvezna postaja so pa itaq Kornati.... user posted image user posted image user posted image


O ga. Bond, potem pa se morda kje srečava user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:31:17   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: polaris

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

gremo z jahtico in ne z jadernico, ker je tako bolj komot..... user posted image user posted image user posted image  ja mamo skupaj kučo putujučo, tako da bo zanimivo. mamo dve spalnici za odrasle in eno otroško spalnico za dva otroka, tako da za prvo silo bo, ko bo pa več dinarčkov, bo pa še kak meter večja padla.... user posted image  štartali bomo nekje pri Umagu in potem tura dokler se nam bo dalo, lahko tudi čisto do juga, obvezna postaja so pa itaq Kornati.... user posted image user posted image user posted image


O ga. Bond, potem pa se morda kje srečava user posted image user posted image user posted image  


polaris..pa ne ga.Bond....ga.blond je njeno ime....se vidi, da si manjkala pr poukuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Daj prever, če ne gresta skupuser posted image user posted image


nesrečnik, ta tvoj jolly....si ga tolk cajt izkoriščala, da je čist izdahnuuser posted image user posted image ....sam ne Hrvata prešvercatuser posted image user posted image ....nardita to v Slouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:31:23   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

enga čedengauser posted image user posted image user posted image


Protestiram!!! Hočem kakega nageca. Aqua kje si, da enga frišnga gor pripopaš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:38:33   
Serendipity
Pa nej ka san polaris zamidijla?
Pupa  - si šče gor? Če je tak, se odpovedujem kuhanje .. vedno dobre stvari zamudim ... user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:39:05   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

enga čedengauser posted image user posted image user posted image


Protestiram!!! Hočem kakega nageca. Aqua kje si, da enga frišnga gor pripopaš



nekaj strani nazaj poglej ... user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:41:59   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

polaris..pa ne ga.Bond....ga.blond je njeno ime....se vidi, da si manjkala pr poukuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Daj prever, če ne gresta skupuser posted image user posted image
nesrečnik, ta tvoj jolly....si ga tolk cajt izkoriščala, da je čist izdahnuuser posted image user posted image ....sam ne Hrvata prešvercatuser posted image user posted image ....nardita to v Slouser posted image user posted image user posted image


Oj Jazzzi, ko sem vas še uspela sledit, je še bila ga. Bond user posted image user posted image user posted image  Če greva skupaj? Ah, nikdar se ne ve user posted image user posted image user posted image  zaupam le, da greva istočasno user posted image user posted image user posted image  če pa prišvercamo kakega dalmoša... pa bit če čak i odlično user posted image

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:42:37   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

nekaj strani nazaj poglej ... user posted image



Ups, pa sem res falila današnje nagce.
Ko pa tolk naklofate, da ne uspem vsega sproti prebrat...
Sem zdej pogledala... sem že bolš vole... hvala

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:43:00   
polaris
Hi Se* ti kar kuhaj, jaz grem jest user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:44:26   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober tek, pa naj bo užitek božanski, kalorije pa ničevne user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:45:45   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

nekaj strani nazaj poglej ... user posted image



Ups, pa sem res falila današnje nagce.
Ko pa tolk naklofate, da ne uspem vsega sproti prebrat...
Sem zdej pogledala... sem že bolš vole... hvala



Me veseli, pa da bo ja za hasek: user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:47:53   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dober tek, pa naj bo užitek božanski, kalorije pa ničevne user posted image


hvala enako user posted image


punce uživajte!

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:49:13   
jazzz27
a se tud vam zdi da je od popka dol bol bel?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:50:07   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

a se tud vam zdi da je od popka dol bol bel?user posted image user posted image user posted image


Ej, v učke ga glej, v učke ... packa! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa res čudno retuširan user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:52:20   
miska73
Se*, to mi deli... si kr enga lubčka zaslužiš.
Se vidi, da imam pomankanje - nismo že en teden nič telovadili zaradi moje M...
bo treba malo nadoknadit, da ne bom tle na RR za tipčke žicala user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:56:52   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Se*, to mi deli... si kr enga lubčka zaslužiš.
Se vidi, da imam pomankanje - nismo že en teden nič telovadili zaradi moje M...
bo treba malo nadoknadit, da ne bom tle na RR za tipčke žicala user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bo bo, ko madam M odide k vama akcija pride..

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooo -- } ma meni pa gre ta rimaluna na jetraaaaaaaaaaaaaaaaaa.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:57:24   
jazzz27
Se* kako pa naj ga gledam, če ma očala ko sršenuser posted image user posted image user posted image ....se mi zdi, da se je samoporjavitvena krema mal premal utrlauser posted image ....

a miska...ti boš pa kot Živa....je rekla zjutraj, da gre svojga kar naskočit!!!!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?