|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:36:59   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

no evo še mene nazaj... sicer ne za dolgo ampak vseeno...

A je sploh kera tukaj??



Uh, vuva pa sta ''hitra'' ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Itaq ka smo tü, meni se še ne da küjate. Kk si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:43:20   
Anonimen
vütro iden v soboto!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vači san pa vredik... počivlen user posted image user posted image user posted image   san mogla dragega zabavate, ka nede šou čemeren v slüžbo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:50:51   
ledenka
grem na kosilo, pa je že ena stran več user posted image  

sulfinija, glede naročanja v LJ nimam pojma. midva sva komaj naročena na prvi pregled, ki bo oktobra - pri Zornu user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:54:33   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

vütro iden v soboto!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vači san pa vredik... počivlen user posted image user posted image user posted image   san mogla dragega zabavate, ka nede šou čemeren v slüžbo... user posted image user posted image user posted image



Uh, lepo, lepo ... boš se lejko po avtocesti pelala tuj do Lendave, baje de vütro že odprejta .. no, meni pa moj raj in tišina popolnoma uničeniva user posted image - ka je kakšij 500 m krej od naše kuče ... grrrrrr!

No, vupan ka si ga fajn zabavala, pa ka je šau nasmejani pa dobre v ole v slujžbo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:55:30   
oktavija
No tolk o moji dijeti... ves čas pridna zdaej pa direktor prinese v pisarno VROČ VIŠNJEV ŠTRUDEL in jaz se mu nisem bila sposobna upreti....user posted image user posted image user posted image  Zdaj mi je pa fulll žal....user posted image user posted image user posted image  JAZ sem tak idijot!!!!!!user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:57:23   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

No tolk o moji dijeti... ves čas pridna zdaej pa direktor prinese v pisarno VROČ VIŠNJEV ŠTRUDEL in jaz se mu nisem bila sposobna upreti....user posted image user posted image user posted image  Zdaj mi je pa fulll žal....user posted image user posted image user posted image  JAZ sem tak idijot!!!!!!user posted image


Ma ne sekiraj se.. boš vidla, da malo akcije pa ne bo nobene štrudel reakcije... kaj za vraga, se meni vse danes rima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:58:05   
jazzz27
mislm DDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!! Evo tud mene nazaj...nardila zrezke z gobicami.....pol vas pa še nč ne zastopm....user posted image user posted image user posted image ....se matram kouser posted image , pa mi kaka beseda res ni jasna......user posted image user posted image ...ko bi znala kitajsko, bi se maščevalauser posted image user posted image user posted image


Ledenkica...kako je bilo kosilo?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:59:26   
Anonimen
oktavija... prestroga si sama s sabo.... user posted image user posted image user posted image user posted image
SE* fčera san mejla obisk... taščo pa tasta... sta mi ovadila ka de avtocesta odprejta user posted image user posted image user posted image samo se pa drugih stvari losaš nej??

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:59:40   
miska73
Oktavija, pa ja ne boš jokala zaradi enga štrudla.
Saj ni problem, če si pojedla sam en kos. Samo danes popoldan boš morala izpustit kaj kar bi sicer pojela, pa bo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 14:59:52   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

No tolk o moji dijeti... ves čas pridna zdaej pa direktor prinese v pisarno VROČ VIŠNJEV ŠTRUDEL in jaz se mu nisem bila sposobna upreti....user posted image user posted image user posted image  Zdaj mi je pa fulll žal....user posted image user posted image user posted image  JAZ sem tak idijot!!!!!!user posted image



Ma ne sekiraj se.. boš vidla, da malo akcije pa ne bo nobene štrudel reakcije... kaj za vraga, se meni vse danes rima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti si postala prava pesnicauser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil oktavija -- 13.8.2008 15:00:30 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:00:26   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

No tolk o moji dijeti... ves čas pridna zdaej pa direktor prinese v pisarno VROČ VIŠNJEV ŠTRUDEL in jaz se mu nisem bila sposobna upreti....user posted image user posted image user posted image  Zdaj mi je pa fulll žal....user posted image user posted image user posted image  JAZ sem tak idijot!!!!!!user posted image


Ma ne sekiraj se.. boš vidla, da malo akcije pa ne bo nobene štrudel reakcije... kaj za vraga, se meni vse danes rima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




mah itak....oktavija....ne se sekirat...vsak ma kako grešno....mogoče te pa je mal asociiraluser posted image WTF...na vlečeno testo....plizzzzz tvoj recept....


se*...polna lunca je....mogoče ma to kaj veze  z rimo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:01:48   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: živa25


SE* fčera san mejla obisk... taščo pa tasta... sta mi ovadila ka de avtocesta odprejta user posted image user posted image user posted image samo se pa drugih stvari losaš nej??



no, v slüjžbo bom prišla prle .. tou je pa tou .. mij smo meli takšo idilo odza .. šuma, pa njive, pa travnike,..resno lepota od narave .. zdaj jo pa kazi ta avtocesta pa smetij, ka so jij delafci njali, pa ka jij bodo še šofejri pistijli ..pač nemremo meti fsega .. user posted image

jazziii - user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:02:17   
oktavija
Jazzz sem ga prej iskala, ker sem pod moje slikice dala natančen recept za pravo testo.... dej poiščem pa še enkrat pripopam... ok

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:04:29   
Anonimen
heheheheheh

Jazzzika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No to boš pa lejko še duže spala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:09:32   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Ledenkica...kako je bilo kosilo?


kosilo je bilo ok, samo premalo sem solila user posted image  

pa hvala za vse hvalnice, na ZS in tule user posted image  

bi še kaj več, pa je GUŽVA!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:10:15   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: živa25




jazziii - user posted image



user posted image user posted image user posted image še slikca ni gor!!! Luca!!!!!!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 13.8.2008 15:11:21 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:12:57   
jazzz27
user posted image

pa mate

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:13:19   
jazzz27
enga čedengauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:14:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drek pa taka motivacija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:14:38   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nice one ... simpatičen možakar, ni kaj. Me zanima kam hodi k zobarju, ker tja jaz ziher nejdem user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:15:47   
oktavija
EVO NAŠLA!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja dekleta vas skrivnost takih dobrot je, da v testo vmešaš samo dve veliki žlici olja, eno čajno žličko soli in najbolj pocen moko kupišuser posted image , po občutku dodajaš mlačno vodo....
Poanta je v tem, da enakomerno zgneteš testo... jaz sem ga včasih na roke, zadj pa že nekaj časa uporabljam mikser saj je lažje in hitreje.... in potem pustiš testo stati nekaj časa (vsaj pol ure, medtem ko pripravljaš filo), da se spočije in zmehča... in ko ga razvlečeš na mizi v mali krog ga moreš ponovno pustiti stati 10-15 minut in malo ga pomastiš z oljem navrhu, da se ne posuši in ne trga testo... pol se pa razvleče kolikor si sam želiš...

Filo pa si sam določiš po želji......
Aqua jaaaaaaaaaaaa oklagija ima odgovorno besedo....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko boste zorganizirale piknik vam napečem takih dobrot kolikor boste hotele.... Če pa želite pa vas bom v živo naučila razvlečit testo....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:16:13   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drek pa taka motivacija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



tij, glede na tou ka je tvoj user posted image šau delat, ti je zaj jazzi samo uslugo napravla ... ka či bi biu kakšen sexi mladenič, bi tij zaj v škripcaj bijla od nevoule user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:16:17   
jazzz27
baje da nekam v Mursko Sobotouser posted image user posted image user posted image user posted image


ma kaj ni dobra....sej jaz grem pa k okulistuuser posted image user posted image user posted image


dejte mi povedat....kaj tale ženska nardila al dela....

http://images.google.si/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/70/UC-smile.jpg&imgrefurl=http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:UC-smile.jpg&h=1818&w=1212&sz=422&hl=sl&start=29&um=1&tbnid=7d_K57c2P5SumM:&tbnh=150&tbnw=100&prev=/images%3Fq%3Dsmile%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:18:07   
jazzz27
oktavia kolk moke????

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 15:19:04   
oktavija
Jazzzz morda je pa ravno rodila ta ženska????user posted image
Nima pojma sam ne izgleda fajnuser posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?