|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:41:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja
spps maš kake posebne nosečniške težave?moji nosečki sekici se full delajo slineuser posted image

zaenkrat moram potrkat,da nimam kaj ekstra apetita,sladkih stvari se mi ne luštauser posted image ,no sam občasnouser posted image user posted image user posted image user posted image ,drugače sem pa tud ok,slabosti nobenih,edin kar me zdeluje je ta sparina in vročinauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:52:37   
jazzz27
jaz pa moram v trgovino, pa se mi še avta iz garaže ne da ven vzet....grem kar tu v najbližjo....pet min pa sem nazaj...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:57:26   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

jaz pa moram v trgovino, pa se mi še avta iz garaže ne da ven vzet....grem kar tu v najbližjo....pet min pa sem nazaj...


lenitis pa menda itak vsepoprek grabiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:18:15   
ledenka
jaz pa se moram na kosilo spravit user posted image  pa se mi tud ne da user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:18:27   
jazzz27
evo....sem že nazaj....kaj pa je zdaj to čvekice moje....a ste vse pobegnile....le spps še tu gor sameva....

a je treba kako sočno temo načet??

Živa a ti si svojega možeka pa že čist zmolzla???user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:19:22   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz pa se moram na kosilo spravit user posted image  pa se mi tud ne da user posted image  


A boš spet jabolko napadla?user posted image user posted image  Z vilico in nožemuser posted image user posted image ...kaj boš jedla, resno?user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:21:41   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz pa se moram na kosilo spravit user posted image  pa se mi tud ne da user posted image  


A boš spet jabolko napadla?user posted image user posted image  Z vilico in nožemuser posted image user posted image ...kaj boš jedla, resno?user posted image


mislim, da bom kar polnjene bučke na hitro skup spacala user posted image  več kot uro itak ne morem bit odsotna, tko da moram res nekaj na hitro spravit skupaj user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:23:51   
Fargesia
se*, hvala...user posted image sem se spomnila da klekljanja nisem dodala notr, tak da so spet nove slikice gor...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:26:23   
jazzz27
a ti pa še takole med službo domov? Lepo, da si lahko vzameš čas za to! No pa smo spet pri bučkah.....sezonska hrana...ni kajuser posted image user posted image  Ti si le skuhaj in pojej v miru...da te ne bomo preveč morile...user posted image

...pa dober tek


Fragi....ti si pa umetnica....kapo dol!!!!! Res lepo, lahko bi imela kak krožek, pa nas mal naučila veščin spretnih rokicuser posted image ....od mojga lubija tudi babi dela take prtiče....za čez celo mizo če je treba....ampak take sklede pa ne vem če bi naredila....pa angelčka, svaka ti čast!!!! Res lepo!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:28:24   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Fragi....ti si pa umetnica....kapo dol!!!!! Res lepo, lahko bi imela kak krožek, pa nas mal naučila veščin spretnih rokicuser posted image ....od mojga lubija tudi babi dela take prtiče....za čez celo mizo če je treba....ampak take sklede pa ne vem če bi naredila....pa angelčka, svaka ti čast!!!! Res lepo!!!



z veseljem vas kaj naučim!!! srečanje organiramo in pol dodamo še obvezno opremo za učenje npr kvačkanja in mamo učne uro...ni problem!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:31:25   
jazzz27
Samo jaz sem brezupen primer...po vsej verjetnosti bi si prst uštrikala user posted image ...upam, da imaš konjsko voljo in živceuser posted image user posted image  Pa teh reči tudi kaj prodaš? Sicer to prodajati je tako pod ceno, da kar ni res....če že komaj mal več kot za materjal dobiš.....dela je pa ogromno....po mesece!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:38:18   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Samo jaz sem brezupen primer...po vsej verjetnosti bi si prst uštrikala user posted image ...upam, da imaš konjsko voljo in živceuser posted image user posted image  Pa teh reči tudi kaj prodaš? Sicer to prodajati je tako pod ceno, da kar ni res....če že komaj mal več kot za materjal dobiš.....dela je pa ogromno....po mesece!!


večine itak nimam več doma, ker sem dala za darila...mam pa še uhane in verižice...joj, tud to moram dat v album...evo grem zdaj rihtat...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:43:48   
ledenka
v napotke sem dodala tudi telefon lekarne na Fernetičih user posted image  ker se tale nesrečna telefonska zmeraj išče naokoli user posted image  

zdaj pa res grem jest user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:45:13   
jazzz27
ldenkica, ti si zlata...sam kje pa so ti napotki....dober tek!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:47:12   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

ldenkica, ti si zlata...sam kje pa so ti napotki....dober tek!!!!


čisto na vrhu tem user posted image  tule!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:50:04   
Sulfinija
Ojla!

Se mogoče lahko k vam pofočkam,bi me dodale na seznam?

Sedaj je bilo malo pauze,urejanje M po abraziji plodu nehalo biti srce,opravljeni kariotop-genetika in sedaj se prična nova borba.

21.08 pregled izvidov od kariotopa in nato pogovor za naprej IVF ali????Prosim,če bi lahko klepetala z vami in bila na vašem seznamu za najino user posted image .

LP Mojca

_____________________________

Čas zaceli vse rane,...vsaj upam...13.06.2008 bom svojo 30.letnico praznovala na Slovenski obali,13.07-23.07. pa uživama na dopustu na Malem lošinju...Upam,da poletje pride čimprej in nama prinese veliko novih radosti,...vsaj upam...

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:54:54   
Sulfinija





user posted image
Objave: 1263
Član od: 25.7.2007
Status: prisoten user posted image
Mojca...dobrodošla....jaz te sprejmemuser posted image user posted image user posted image ...na kateri ambulanti si?

user posted image user posted image kar se ti je zgodilo....ampak, teba je it s polno pozitivno paro naprej.....user posted image

Aha..smo še na borbi II, da jo zapolnemo in potem tu štartamo na polno...user posted image

Evo in še tukaj odgovorl.

Sem LJ pri dr.Zornu.Sprva sem pa zdravila v MB ambulanti.Za user posted image  se trudima pod maja 2003.

Za mano so 5 IUI neuspelih,potem naravna zanositev ss v 8t5 dni plodu nehalo biti srce,partner slabši spermiogram,nato 1IVF nič uspeha,nato drugi IVF + vendar takoj spet user posted image ,nato 3 IVF LJ venadr spet -.Ntao letos februarja laparo histero v LJ,kjer so mi odstarnili zarastline nato pet tednov po operaciji naravna zanositev brez pomoči in nato ss v 10t1dan plodu nehalo biti srce.Histološki izvidi vse ok.Nato junija kontrola po operaciji pri dr.Zornu nato po pogovoru in ponovnem ss napotnica za oba za kariotop.Kri sma dala 7.7. v MB in so nama rekli izide se čaka tri tedne če bo vse ok bomo direktno poslali v LJ,če bo kajkoli narobe vas pokličemo za posvet nazaj,hvala bogu noben ni klical iz genetike smao se veselima,da so bili ss le slučajnost.In sedaj 21.8 drugi četrtek kontrola pri dr.Zornu in pregled izvidov od kariotopa in nato naredimo bojni plan za naprej ali naju čaka ponoven IVF ali pa doma naprej poskušamo.Na kratko.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 12:56:00   
Fargesia
Mojca, dobrodošla nazaj! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:04:25   
jazzz27
Mojca.....tole pa je nekaj živcev in gorja!!! Ampak, kot sama praviš, na srečo ne kličejo....drug teden imata pregled in upajmo na najboljše!!!!!!!Jaz ti želim srečno......user posted image user posted image user posted image

Jaz pa se počasi spravljam v prvi postopek....recepte za zdravila imam že...smo še finance nabirmamo skp in gremo.....na vso srečo nisem imela še nobenega ss, kar pomeni da tudi zanosila nisem še. Za mano so že dve laparoskopiji,3 x klomifen, in še4 x klomifen in seveda kar veliko neuspelih krogov....sicer se sploh ne pritožujem, ko prebeem zgodbo podobno tvoji!!!! user posted image user posted image user posted image

Sva pa pri Rešu v Dravljah....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:06:47   
jazzz27
 

Fargi kaj se pa ti smejiš...nekaj imaš za bregomuser posted image user posted image user posted image ...kar pogumno Fargi!!!!

Aja...tole ni več Zs....tako da ne boste čudno gledale punce!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:17:49   
Serendipity
Sulfinija - dobrodošla! In naj ti bo s srečo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jazzzi - joj, pupa komaj ti sledim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj našo fargi meče? Ljubaf? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:23:12   
Serendipity
A zdaj, ko bi jaz čvekapekala pa vas nega gor, ha? user posted image  

Da vidimo, če vas privabim ... s teeeem:

user posted image

user posted image

user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 13.8.2008 13:25:26 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:24:41   
jazzz27
Se* ja kje pa si ti danes, ko se men čveKa??????user posted image user posted image user posted image  pa pozabila sem ti za tvojo okroglo čestitatuser posted image user posted image user posted image  pa nć ne komentiraš...nekje pr jajcih in bučah si se mi zgubila!!!user posted image

Kak je zdaj pri vas? A kaj mislite na testek al še ne?user posted image


Pa kje je aquica....upam, da me ni preveč resno vzela in sedaj samo delauser posted image user posted image user posted image ....vzamem vse objave o šejku nazajuser posted image user posted image user posted image

ledenkica...a je blo dobro kosilce? Pol pa prec na kolo in dol kalorije!!user posted image user posted image user posted image


živa.....al je dost en plavalčekuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 13.8.2008 13:26:42 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:25:55   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

A zdaj, ko bi jaz čvekapekala pa vas nega gor, ha? user posted image  


bla....jaz sem tle!!user posted image user posted image user posted image kje si pa ti bla? RDEČ KARTONuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 13:29:08   
jazzz27
Fargi mal meče...al pa mene...ker jutri gre a lepše.....pa....bodo ritico namakal!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Men se dans mal rooooooooooolllllaaaaaaa!!!! Je pač en tistih dnevov...polna LUNA!!!!! To bo to!!!!

Aja, kje pa je LUNCA? A maš delo danes?user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa oktavija...kaj je sedaj z receptom???

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?