|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:09:05   
Tjula
Ali spremljate novice o zadnjem pedofilskem škandalu v Franciji, kjer sodijo 60 prascem za zlorabo otrok - najmlajša punčka je imela samo 6 mesecev, nekateri starši pa so svoje otroke prodajali za avtomobilske gume!!!!!!!!!!!!!!!! Mislim ... kako ... zakaj... sploh nimam besed in ne znam opisati, kaj vse bi takemu naredila, čisto sem zamorjena odkar sem včeraj gledala TV dnevnik s tem prispevkom ... kaj menite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:11:16   
Anonimen
Prvič slišim in čisto odkrito takih stvari raje ne berem, ker ker mi je potem preveč hudo. Nimam besed in ne razumem, kako je lahko nekdo sposoben kakorkoli škoditi otroku, sploh pa svojemu!

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:12:36   
baguSka
Nism gledala - neki sm že slišala - in bi najraj ušesa skupi stisnla, ker mi grejo vse kocine pokonc in bolš da so tok delč stran, ker če mi pridejo pred oči...:grrr::grrr:

:((:((:(( Zapret do konca življenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:13:33   
nanka
Groza in katastrofa!!!!
Mislim, da ni dovolj hude kazni na tem svetu, ki bi jih lahko doletela za storjene zločine. Samo upam lahko, da bodo vsi kaznovani.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:15:13   
Tjula
Kaznovani bodo že, saj jih je več kot pol celo priznalo krivdo. Ampak kako bodo kaznovani, je pa drugo vprašanje. Par let zapora ni nič v primerjavi z mukami, ki jih bodo celo življenje prestajali ti otroci.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:16:12   
Mina1
Ja, sem glih včeraj to slišala na POP TV, pa me je moj takoj nagnal v kuhinjo in rekel, naj ne gledam, ker bom spet:((

Sramota in grozota, sploh, kar se tiče nemočnih :duda: in otročkov nasploh.

Pa kaj je to s takšnimi ljudmi, ki si sploh ne zaslužijo tega imena:(

Ni je kazni, za takšne zverine:grrr:, jaz bi jih na mestu LINČALA - ni opravičila ta to!!!!!

pa-pa Mina1

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:17:17   
nejcko

Kastracija!!!! Če bi vse posiljevalce in pedofile kastrirali, bi bilo manj teh svinarij po svetu.

Nimam besed.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:18:49   
CUKRČEK

Saj ni čudno, da je toliko posilstev in pedofilije, ko pa so tako sramotno nizke kazni za take prestopnike.

Žalostno, res žalostno, da se nekdo, ki naj bi bil odrasel in dozorel človek, spravi na enega otročka! :(



(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 9:46:50   
monka
Tega ne morem nikakor razumet!Bi po vsakega od tistih pr.z veseljem maltretirala na najbolj grd način!!Barabe pokvarjene!!

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:15:35   
babylove
Malčke so prodajali za škatlo cigaret, pa za pakete hrane od Rdečega križa.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:22:03   
Anonimen

Ne vem zakaj je cloveku ta dnevnik tako zanimiv. V bistvu je samo klanje in bombe in pedofili, pa kaksni strajki in kaksen idiotski nov davek..
A ni boljs takrat en dober CD zavrtet, telovadit...? Samo ne mores verjet, da je to zelo gledana oddaja.. Zakaj??

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:25:31   
Tjula
Tjazy, zato da si na tekočem z novicami in da se znaš v službi in sicer pogovarjati še kaj drugega kot kako shujšati, koliko otrok poje, kakšno čudno vreme je zunaj in kam na aerobiko. Mislim - jaz osebno sem rada na tekočem z aktualnimi dogodki in se mi dobro zdi, da vem, kaj se dogaja, da razumem, kaj se ljudje med seboj pogovarjajo ter se z lahkoto vklopim v debato. Sploh pa, dnevnik vzame pol ure na dan, tako da je za CDje in telovadbo še ogromno časa.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:29:12   
Anonimen

Aja.. no potem se midva ne bi imela kaj velik pogovarjat.. Noo ali pa bi mi ti lahko porocala :)-:)-

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:33:23   
Mina1
DNEVNIK - seveda, da si več ali manj informiran in tako. Sicer imam sama bolj malo časa, kaj pa ujamem.

In res se ne moremo pretvarjati, da je vse rožnato na tem svetu, pa živeti samo ob svečkah, rožicah, CD-jih in tako.

No ja:zmeden:, 100 ljudi, 100 čudi, a ne;)

pa-pa, Mina1, na sveže mamica drugemu:modri:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:33:27   
Tjula
Ja, a tebe pa nič ne zanima, kaj se dogaja naokoli? Mislim, a nimaš nobenega interesa širit obzorja izven standardnih družinskih tem? Ne razumem...

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:45:16   
TaRe*
mene pa zanima,če ti Tjazy vse to kar govoriš tudi prakticiraš?
Zadnje čase sem zasledila nekaj hudih odgovorov iz tvoje strani...
Pa tale tvoj večno ponavljajoči stavek na koncu,....ga mogoče znaš nadaljevati...ali raje prižgeš cd....in te ne briga.:muca:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 10:59:16   
Anonimen

Ja res me ne zanima prevec ce je Monica fafala Clintona..
Ali pa ce je Bush spet dobil popadke..
Ali pa ce je papez prezivel mirno noc..
in koliko bomb je eksplodiralo.. ker je nekdo hudo neuravnovesen.
Kaj naj pocnem s temi podatki?
Je pa jasno tudi marsikaj zanimivega.. kar pa slisis cist mimogrede.. seveda tudi papeza ne mores preslisati..
Tudi standardne druzinske teme mi niso prevec v interesu.. ker o tem pa res ni kaj govoriti..

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Škandal v Franciji ... nimam besed
4.3.2005 11:03:28   
Anonimen
Tare.. ne vem.. verjetno to lahko ugotovis samo v praksi.
Kaj je narobe s tem stavkom? Na vseh forumih imas pac nek podpis.. nekaj kar ti je vsec.. in meni je pac tale vsec..

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Škandal v Franciji ... nimam besed
6.3.2005 20:32:23   
NENAJANI
Mislim!!!! Ka folk dela. jaz boljše, da ne povem kaj bi takim delala!!!!
Uf!!! Me je grozno šokiralo!!!!!! Kako lahko sploh kdo otroka proda????? In to za gume ali pa cigarete??????????
Nenormalno, mi je šlo kar na jok!!!

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Škandal v Franciji ... nimam besed
7.3.2005 20:44:28   
Pia73
Jaz bi pedofile ubila s počasnim mučenjem. RES! Če bi kdo prizadel mojega otroka, bi ga lahko kar sama,... :grrr::grrr::grrr: Jaz pravium tako: če imaš raka imaš smolo in umreš,... če si pedofil pač moraš tudi umreti,...

Tjazy, praviš, da je življenje preprosto,...ravno tvoje izjave ga delajo zapletenega,.. :zmeden:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Škandal v Franciji ... nimam besed
7.3.2005 21:26:51   
lin
Brez besed,jaz bi jih vse zaprla(pedofile in tudi starše ki so svoje otroke žrtvovali)in bi jim pulila nohte,lase skratka najprej fajn namučila pol pa vse pobila!brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,če me kaj razjezi so to pedofili!:(:(:(:(:(:(:(:(

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Škandal v Franciji ... nimam besed
8.3.2005 10:17:03   
Bejba
Počasi bi jim z njmanjšim nožom rezala njihovo premoženje, pa naj trpijo ali pa bi na njih spustila hudo "potrebnega" konja in naj mu zarije svojo batino v rit, pa bo videl kakšen je občutek :grrr:.


(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?