|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prikolica
27.8.2008 9:34:43   
mala zirafa
Haj!

Nas pa nekaj zanima.Gledala sva poč. prikolice druge roke in ugotovila da stanejo nekaj več kot nov večji šotor.Moj je ful paničen in se ne počuti varnega v šotoru sploh zaradi otroka.In vedno bolj razmišljamo o prikolici.V glavnem kaj bi nam svetovali?Kako zgleda dopustovat z njo?Mislim če gremo včasih samo za 3 dni, se splača?vedno sem mislila da plačaš plac za prikolico posebej,stane pa isto kot za šotor.Tako da res ne vemo.Imamo vso opremo razen Šotora oz. karkoli bomo že kupili.Saj če greš za krajši čas ti ni nujno da moraš postaljat baldahin, ali pač?Dobrodošel vsak komentar.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prikolica
27.8.2008 9:44:18   
al1*
Izkušen s postavljanjem nimam, sem pa nekajkrat dopustovala v prikolici. Vsekakor so prednosti in slabosti, tako kot povsod.
Letos sva z možem opazovala postavljanje ene prikolice v kampu. Moram rečt, da je šlo zelo hitro, niso pa imeli predprostora, ampak samo tendo, tako kot jo imajo avtodomi  - tako, ki jo razviješ in spodaj postaviš palice kot pri šotoru.


_____________________________

lp


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prikolica
27.8.2008 9:49:32   
Mišni
Dražja je vožnja, ker plačaš cestnino še za prikolico. Pa bolj nerodna je vožnja. Pa prostor teže dobiš, ker mora biti velik in dostopen s prikolico.
Za 3 dni je jaz niti pod razno ne bi vlačila, tazen mogoče, če točno veša, na kateri prostor greš, za 14 dni pa že.
Drugače smo mi skoraj 10 let imeli prikolico, pa kaj pa vem ... meni je lepše v šotoru. Bolj pristno, imaš večji stik z naravo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prikolica
27.8.2008 9:50:23   
Mišni
niso pa imeli predprostora, ampak samo tendo, tako kot jo imajo avtodomi - tako, ki jo razviješ in spodaj postaviš palice kot pri šotoru.


To je pa vsekakor super ideja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prikolica
27.8.2008 9:51:20   
mala zirafa
Saj mis mo tudi bili ene 12 dni v prikolici sorodnikov in nam je blo grozno všeč.Ampak to ni isto.Bi morali probat s svojo, kako gre s postavljanjem, kolko časa ti vzame..Zdej pa moram it, ajt čao.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prikolica
27.8.2008 9:52:18   
Mišni
Aja, imaš pa s prikolico potem vedno kakšne stroške. Vzdrževati jo je treba, če je stara, je treba kaj zamenjati, se vedno kaj pokvari (gume okoli oken, patent za odpiranje oken), pa registracija tudi nekaj stane.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prikolica
27.8.2008 9:53:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Saj mis mo tudi bili ene 12 dni v prikolici sorodnikov in nam je blo grozno všeč.Ampak to ni isto.Bi morali probat s svojo, kako gre s postavljanjem, kolko časa ti vzame..Zdej pa moram it, ajt čao.


Samo postvljanje ti ne vzame v bistvu nič časa, saj že stoji ... Samo pripelješ jo na prostor.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prikolica
27.8.2008 9:59:06   
Marogica
Kot prvo, ti za 3 dni ne svetujem nakupa prikolice, potem je bolje šotor. Mi imamo prikolico na mestu v kampu, še tam je ne prestavljamo, temveč samo postavimo predšotor in tendo. Če želiš potaviti prešotor tako, da ti ga ne odnese(je pa potrebno-imamo slabo izkušnjo), je potrebno kar nekaj dela, saj ne gre samo za predšotor, temveč "kuhinjski del", in vso dodatno "opremo", ki si jo omisliš, če kampiraš v prikolici.

Meni se zdi prešotor pomemben, saj mi vprikolici samo spimo, torej niti ne kuhamo, ni ti ne jemo. Tako, da si v primeru slabega vremena s tendo nimam kaj. Naša prikolica je stara 32 let in je zelo ohranjena, ravno zaradi tega, ker se je noter samo spalo.

DRugače pa je meni oz. naši družini fajn takošno dopustovanje. Če te kaj konkretno zanima, samo vprašaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prikolica
27.8.2008 10:05:19   
Mišni
Mrogica,če imaš pavšal, gledaš na vse skupaj čisto z drugega zornega kota. Takrat si urediš čimbolj udobno.
Če pa greš za 14 dni, pa poskušaš čimmanj komplicirat. Vsja jaz bi. Čimbolj na izi, po cigansko, bi se reklo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prikolica
27.8.2008 10:21:30   
pikecpokec
Moj je ful paničen in se ne počuti varnega v šotoru sploh zaradi otroka.


Zakaj pa to user posted image ?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prikolica
27.8.2008 11:34:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mrogica,če imaš pavšal, gledaš na vse skupaj čisto z drugega zornega kota. Takrat si urediš čimbolj udobno.
Če pa greš za 14 dni, pa poskušaš čimmanj komplicirat. Vsja jaz bi. Čimbolj na izi, po cigansko, bi se reklo.


SE strinjam ja. Čeprav priznam, da bi bilo zame večje kompliciranje ta preklemana vleka prikolice nekam. Smo(moji starši) to dve ali tri leta delali, pa so se na koncu odločili, da jo pustijo v kampu. Midva sva podobnega mišljenja.

Kaj vem, stvar navade.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prikolica
27.8.2008 16:18:21   
mala zirafa
Hvala vsem.Se bova še pogovorila kako in kaj.Kampirali bi pa v Istri.Dlje ne ker imamo v Dalmaciji vikend.
lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prikolica
21.11.2008 11:54:38   
baldahini.si
obstaja tudi tenda za prikolico, ki se zelo hitro in enostavno posttavi, cena nekje od 200 eur dalje, odvisno od velikosti.
Najceneje do predšotora oz. baldahina za prikolico :  www.baldahini.si

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prikolica
21.11.2008 14:06:44   
lilka
No mi imamo prikolico, smo jo dobili od dedka, ki si je kupil zdej tako manjšo jahtico in je ne rabi več. Imamo jo skupaj mi trije in možev brat s familijo. Ponavadi sta jo onadva postavljala in smo jo potem skupaj pospravljali, sta prišla na obisk še potem za 3 dni, zdej ko imamo majne otroke oboji se pa zmenimo eni postavljajo, drugi pospravljajo. in letos sva jo midva prvič postavljala.
Kaj naj ti rečem, meni je bla huda muka ker:1. smo šli prepozno od doma in smo prikolico postavljali v vročini 2. ker kamp ni bil ravno senčen in smo ful časa dosti veliko drevo iskali 3. ker je bla Tinka še majhna in je nisem mogla dat pravočasno spat in ji skuhat in sem se jezila zaradi tega, 4. ker smo se morali počasi vozit in smo ful dolgo potovali...... ampak smo potem na koncu blazno uživali. Jaz obožujem kamp dopuste(čeprav dela mož v bukingu turistične agencije in bi lahko šli kamorkoli), v šotor nebi šla je zame premalo prostora in vsega nisem tip za to, prikolica mi je pa zakon. Baldahin vedno postavljamo ne vem meni je ful pomemben ker imava midva splanico not, in zanimivo ni nam vzelo dosti časa, samo preden sem jaz vse uredila kot je treba je bil dan pri kraju.
ne vem, meni je prikolica zakon, samo to postevljanje nam prvič res ni najboljše uspelo, se bomo naslednje leto boljše organizirali.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu baldahini.si)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prikolica
26.11.2008 19:58:07   
mala zirafa
Hvala za mnenja.Bomo razmislili.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prikolica
26.11.2008 20:25:37   
sanja nk.
ena beseda, AVTODOMMMM user posted image user posted image , 100 boljše od prikolice

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prikolica
6.12.2008 22:59:22   
borkla
Hoj
Mi kampiramo s prikolico že 7let in to 3xletno.Prvo leto sva imela z ženo malo treme pred odhodom sedaj pa se dopust prične ko priklopim prikolo na avto.Skratka pri nas je to veliko veselje in vsakič gremo drugam.Zato nikar ne oklevaj z nakupom prikole.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prikolica
21.1.2009 13:11:29   
muška
Mi jo imamo stacionirano v kempu in preden  postaviš baldahin kar traja. Drugače pa so te tende res svetovna varianta. Sem eno leto občudovala eno familijo, ki je sparkirala zraven nas. Samo tendo so ven potegnili, postavili turka, zložili iz prikole mizo in stole in šparhet, pa so ga že pičli na plažo. Čimmanj komplicirat - se da! user posted image

(odgovor članu borkla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prikolica
14.2.2009 13:00:58   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Saj mis mo tudi bili ene 12 dni v prikolici sorodnikov in nam je blo grozno všeč.Ampak to ni isto.Bi morali probat s svojo, kako gre s postavljanjem, kolko časa ti vzame..Zdej pa moram it, ajt čao.


Samo postvljanje ti ne vzame v bistvu nič časa, saj že stoji ... Samo pripelješ jo na prostor.


no ja to ravno ne držiuser posted image  Samo "postavljanje" pomeni tut izkopavanje luknje za gumo, napenjanje tende, pa vso kramo je treba razložit-od kuhinje,hrane, ležalnikov,miz,postelje postlat..je klr nekaj dela...ampak se splača...seveda ne samo za 3 dniuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prikolica
14.2.2009 13:01:47   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ena beseda, AVTODOMMMM user posted image user posted image , 100 boljše od prikolice


ja če maš €€€€€€€€user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prikolica
15.2.2009 10:44:28   
mala zirafa
Koliko pa kaj stanejo te tende?So prav psebej za prikolice?Kako pa je na naši avtocesti?A vinjete ne zadostujejo?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prikolica
9.3.2009 13:27:32   
drum
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Aja, imaš pa s prikolico potem vedno kakšne stroške. Vzdrževati jo je treba, če je stara, je treba kaj zamenjati, se vedno kaj pokvari (gume okoli oken, patent za odpiranje oken), pa registracija tudi nekaj stane.

Registracija za prikolico poceni. Zavarovanje je okrog 30 eur, cestnina je tudi nekaj malega(dosti ceneje kot za avto) Pa še tehničnega delaš na vsake 4 leta. Mislim da je vse skupaj okrog 60-70 eur.
Stroški okrog prikolice pa so lahko res visoki.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prikolica
9.3.2009 13:51:29   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ena beseda, AVTODOMMMM user posted image user posted image , 100 boljše od prikolice


ja če maš €€€€€€€€user posted image user posted image


Ja, drag špas je... No, upam da v ene par letih napredujemo iz šotora na AD.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prikolica
16.3.2009 16:17:39   
Jenny*
Mi smo lani kupili prikolico, majhno - adria 310 in smo bili zelo navdušeni. Kampirali smo v enem poletju na 5 koncih, tudi samo za 2-3 dni in nam to ni bilo problem. Priklopiš in greš. Baldahina nismo postavljali, razen na morju, kjer so jo uporabljali še moji in njegovi starši. Bolj nam je praktična od šotora, ker jo samo pripelješ in jo ni treba postavljati. V kampu jo na parceli samo naravnava in mož tiste noge odvije, pa je. Tudi našemu 2-letniku je bila super. Letos jo prodajamo (malo s težkim srcem), razlog pa je prihod novega člana v zač. poletja.
Samo smo pa gledali, da nismo kupili kakšno pretežko, ampak tako da sva jo lahko sama premikala. Nam je tak način dopustnikovanja odgovarjal, ker nismo radi dolgo na istem mestu. Sama osebno sem videla minus mogoče edino v tem, da z njo ne moreš lazit v nevemkakšne klance, npr. ko smo se namenili iti v Švico z njo, smo se morali sprijazniti, da ne moremo, čez neke lepe gorske prelaze, ampak moramo čez tunel. Pa ko smo si šli pogledat kamp Nadiža ob Soči, smo jo mal težko nazaj gor privlekli z avtom - Laguno. Moraš imeti kolikor toliko močan avto. To je moja oz. naša - zelo pozitivna izkušnja, podobna kot od borkla.
Tenda se tudi meni zdi odlična ideja za take primere.
Avtodom je pa tudi super, razen cene, ampak za tolažbo: ima pa tudi prikolica 1 plus v primerjavi z AD, ko si v kampu stacioniran, se lahko še z avtom kam zapelješ.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prikolica
20.3.2009 9:16:37   
mala zirafa
Se strinjam s tabo, jenny.user posted image

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?