|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor za kuhinjo
14.9.2008 12:20:02   
nynna
Živjo. Rada bi kupila tak šotor v katerega daš kuhinjo v campu če imaš prikolico. Mogoče kdo ve kje bi se ga dalo dobiti čim ceneje, rabim pa 2x2. Vem da je ena taka trgovina nekje takoj za italjansko mejo vendar ne vem kje niti ne kakšne so cene. Mogoče so zdaj še kakšne razprodaje? Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor za kuhinjo
14.9.2008 12:31:34   
Katrin
Ja, tudi mi smo vso kamp opremo kupovali v tej trgovini (takoj čez mejouser posted image ), vendar se ne spominjam imena - tam je bilo ponavadi ceneje kot pri nas.

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor za kuhinjo
14.9.2008 12:34:14   
Marogica
To sem našla na internetu. Upam, da mislim ta pravo...
http://www.camping-total.de/eshop/frame1.php?cfg=1&lang=1&ref=&qu=Y2ZnPTE=&size=1250


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor za kuhinjo
14.9.2008 13:22:04   
nynna
Marogica nč ne razumem nemško. A to je trgovina? Kje?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor za kuhinjo
14.9.2008 20:27:13   
Nea_teja_
Mi smo jo kupili lansko leto in je bila cena 180 e. 2X2 m in je res lepa .Ravno v tej trgovini sam res nebi vedla kako se imenuje.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor za kuhinjo
22.10.2008 8:08:19   
mala zirafa
Če mislite čaz bivšo mejo pri Škofijah, se trgovina imenuje Centro vacanze.Pri njih lahko tudi rentaš kamperje in prikolice.Oprema je preteno za kamperje, imajo pa veliko izbire, eč kot pri nas, za kampiranje s šotorom.Ce ne so zasoljene, dražje od nas.Primer, ena majhna plastična sodelica za kavo 4 evre user posted image .Mi smo se odločili za prikolico druge roke z baldahinom.
Točno za kuhinjo ne vem, kolko stane.Imajo pa jih.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor za kuhinjo
8.1.2009 11:50:05   
Nea_teja_
Mala zirafa a mogoče veš kdaj dobijo robo v tej trgovini tud mene zanima kuhinja.Lansko leto sva jo kupila za taščo letos sva pa kupila midva prikolico in bi kupila novo kuhinjo

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor za kuhinjo
31.1.2009 9:33:00   
mala zirafa
Ker je to specializirana trgovina za kamping, imajo te stvari skozi na zalogi.Vse kar rabiš.Res pa je da je malo drago.Mi smo gledali tudi spletno stran World of camping v Angliji.Je dosti ugodneje.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?