|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim oprati?
17.9.2008 20:27:09   
ajduska
Mogoče to niti ni pravi forum, ampak kako spravite ven flekce od GH, ce pridejo na oblačila? Sem upala, da bojo šli stran z navadnim pranjem, ampak so fiksirani. Sem poskusila tudi z milom za odstranjevanje madežev, pa ne pomaga. Kakšen nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim oprati?
17.9.2008 20:33:12   
bsasab
Jaz sem jo takoj slekla, namocila v vodi s praskom in vanishem, pustila kaksne pol urce, malo zribala pol pa dala prat pa je zaenkrat vse slo ven...user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim oprati?
17.9.2008 20:36:00   
Anonimen
Jaz sem z Vanishom, ce ni slo pri prvem pranju stran, je slo pa pri tretjem.
Verjetno pa obstaja se kaj bolj ucinkovitega. Nek Meglio so pohvalili tukaj, samo ga se nisem sprobala.

(odgovor članu ajduska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim oprati?
17.9.2008 20:43:55   
ajduska
IZVIRNO SPOROČILO: bsasab

Jaz sem jo takoj slekla


Ja, ta del meni ni šel najboljše, pa mam zdajuser posted image . Bom še z vanishem poskusila, čeprav se mi do zdaj nikoli ni obnesel.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 7:34:33   
smrček
Obnese se tudi Omino bianco 100, ali pa Tandil pralni prašek iz Hoferja. Malo praška sem zmešala z vodo, oblekice namočila čez noč, potem pa oprala v strojuuser posted image  preverjeno, učinkovito tudi pri posušenem čokoladnem sladoledu in flekih od trave.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 8:23:14   
urška
dr. beckmanns odstranjevalci madežev. v muellerju jih dobiš ene miljon sort. za vsak madež drugga. imajo pa tudi univerzalne, ki se odločno obnesejo.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 9:59:06   
Vrtnica79
Jaz uporabljam Vanish, res pa je da je najbolje da madež zdrgneš čimprej.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 10:52:00   
pezbar
Tudi jaz sem že 3x oprala krpico, na kateri je zasušen madež banane in ti flekci sploh ne grejo stran. Bom probala še prekuhat, kot svetujejo na
http://www.ringaraja.net/forum/Made%C5%BEi%25%25%25bay,_bay/m_588854/tm.htm

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 14:36:01   
mumu
Meglio in Vanish pa gre vse sigurno vn user posted image .

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 15:07:29   
tamala_82
Pri nas flekce od GH čistimo na več načinov:
- na bananine fleke se niti ne spravljam, ker jih nikakor ne morem spravit ven user posted image res ne vem, kje je finta teh banan?! Pa takoooo nedolžno zgledajo user posted image
- na manjše flekce čim prej zlijem VANISH (kar direkt), počakam 10-15 min, zdrgnem, operem in voila! Čisto! user posted image
- pri bolj "na juriš" flekih (korenček, breskev, nektarina, ...) pa grem v napad z RUMENIM MEGLIOM user posted image  

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 15:44:49   
karin412
Sonnet ekološko trdo milo za odstranjevanje madežev. Je zelo poceni -1,5 evra in zelo učinkovito. Takoj ko se umaže, madež sperem z vodo in zdrgnem s tem milom. Včasih dam prat na 95.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 18:17:16   
MTFP
Hmm, kaj pa sploh je GH??user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 19:56:50   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Hmm, kaj pa sploh je GH??user posted image


Nisi edina... tudi jaz sem razmišlaja kaj za en madeš pa je to user posted image
Sklepam da gosta hrana za dojenčke.. buo user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim oprati?
18.9.2008 21:41:40   
ajduska
IZVIRNO SPOROČILO: malania

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

Hmm, kaj pa sploh je GH??user posted image


Nisi edina... tudi jaz sem razmišlaja kaj za en madeš pa je to user posted image
Sklepam da gosta hrana za dojenčke.. buo user posted image


Ja, tako jeuser posted image . Tole je bilo premaknjeno iz foruma o uvajanju goste hrane otročkom. Danes sem poskusila z namakanjem v Vanishu - ni šlo, potem pa še s kuhanjem, pa je malo boljše, ampak ne še čisto čisto. Bom še enkrat malo dlje namakala v Vanishu, potem pa počasi obupalauser posted image .

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim oprati?
19.9.2008 0:16:37   
sabina34
ojla, res so problem teli madezi in pri nas edino kar pomaga je vanish duo, ki se ga je nekoc dobilo povsod, zdaj pa le se v muellerju, pri tem ti ni potrebno takoj namakat ali poskropit, ampak jaz to pocnem ob rednem pranju in tudi normalnih temperaturah. skratka, preden dam v stroj vse madeze polijem s tem gelom in gre zagotovo vse ven. medtem ko sem iskala ucinkovito sredstvo, sem poskusala vse zivo in tudi vse obstojece vanish variane, pa ni nic pomagalo, niti s takojsnjim namakanjem, ta duo vanish pa je zakon.
lp

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim oprati?
19.9.2008 20:57:21   
ajduska
Ok, hvala vsem, bom še poskušala, šola za naprej pa je seveda, da je treba ukrepati takoj.

(odgovor članu sabina34)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim oprati?
19.9.2008 21:38:13   
Naja30
Takoj sperem z vročo vodo in 80% madežev gre že v štartu dol.
Fora je v tem, da se ne smejo posušiti.

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim oprati?
20.9.2008 23:30:17   
r1ta
Namočiš v vodo toplote cca 40 stopinj in Vanisha za 12-24 ur. Nato opereš normalno na 60 stopinj v pralnem stroju. 

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim oprati?
22.9.2008 12:07:01   
lunastar
Kaj je to Meglio, kje se dobi in cena?

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim oprati?
22.9.2008 13:13:10   
~Biba~
to je čistilo, ki se dobi mislim da v vsakem sosedu, tušu, šparu in podobnih trgovinah

(odgovor članu lunastar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?