|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 8:57:59   
mismis
Jutro vsem skupaj, evo mene spat v službi po lepem uživaškem tednu.

T1979, ma sej ne morem verjeti, da se ti zgodba ponavlja, zelo mi je hudo zate. Upam, da se čimprej pobereš, uresnišič svoje načrte, da boš naslednje leto pripravljena na postopek. user posted image user posted image

Arneja, tudi mene zbada na obeh straneh, pa sem imela samo na desni strani folikel, mislim da je tukaj odvisno od tega na katero stran so šli zarodki.

Zarja, kdaj boš imela transfer, je predsvem odvisno od tvoje ovulacije. Meni je folikel počila v četrtek, zato je bil transfer v torej (5. dan). Držim pestke, da bo čimprej ovulacija. Drugače pa ja, herpes se mi je spustil, imam takšne žnable kot Tina Turner, če je to dober znak pa ne vem.

Žiži, dobro opravi danes pri sestri Blanki

Kicsi, ne sekiraj se zaradi treh foliklov, potrebujem eno dobro celico in to je vse. Mogoče se bo pa res še kaj na punkciji  našlo. Upam, da sem prav razumela, kdaj imaš punkcijo in če jo imaš res danes, držim pesti.

Pija, hecam se za Kiki bonbone. Če ti pašejo, ti kar jej, saj jaz se tudi bašem s čokolado.

Larči, hvala za vprašanje, jaz sem v redu. Pa ti?


glede na to, da je danes prvi dan po dopustu, me čaka še full dela, zato kar šibam, pozdravčke vsem: Daisy, Mlinčka, Marjetka Cvetka, Godly, Kajsica, Dajamaja, Nokes, Hedi,... saj vem, da nisem vseh napisala, samo prosim ne mi zameriti.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 8:58:49   
arneja
Pija, ti kar paniko odženi, nima kaj pri tebi iskati, ko tri minutke minejo user posted image .

Oktavija, žal mi je, da tvoj noče sodelovati user posted image . Pa saj če sta par dni pred O telovadila, zna tudi zadostovati user posted image .

Sonček, ti pa tiste gumijaste medvedke rada papaš user posted image ? No, vsaj ena sladka stvar, ki se ji lahko uprem user posted image .

Lara, kdo bi si mislil, da je človek lahko vesel, ker ga parkrat ponoči na WC prime user posted image ?

Goldy, 7 foliklov je zelo lep rezultat. Zrastli bodo pa tudi, ti samo pridno meska in jajčka papaj, pa s pivom zalivaj user posted image .

Shukica, kaj dogaja, poleg tega, da še nina-nanaš user posted image ?

Nokes, kako sta pikici user posted image ?

Dajamaja, in tvoje tri pikice user posted image ? Te kaj zvija?

Moram šibat, čeprav bi še čvekala user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:24:58   
KIWI
Jutro punce!

T1979, user posted image  tudi meni je žal za slab izid, upaj na boljše časi in me s teboj.

ARNEJA, jaz sem bila včeraj 12 dan po ET, v petek pa mam test. Danes izcedka res ni več!!!! Hvalabogu! Upam, da je vse ok.

Vsem ostalim puncam se zahvaljujem za podporo in lepe besede, se bom oddolžila!! Sicer pa, malo sem še vedno nervozna, pa bo že.

BACI, kje si pa ti? Včeraj se nisi nič oglasila tu gor?!?

Lep dan začetek tedna želim vsem skupaj!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:28:13   
Sisy
T1979-žal mi je....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri meni pa očitno tudi slabo kaže, vsi "znaki" so poniknili,tako špikanje kot tudi napet trebuh..Počutim se kot da se ne bi dogajalo NIČ tko da sem danes kar brez volje...Najhuje je pa to ker sem že tako neučakana pa šele 2.10 je dan za testuser posted image

Dobra novica pa je da so od 6-ih zarodkov preživeli kar 4-je tko da imava še 2 rundi po 2 zamrznjenčkovuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:29:05   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

ARNEJA, jaz sem bila včeraj 12 dan po ET, v petek pa mam test. Danes izcedka res ni več!!!! Hvalabogu! Upam, da je vse ok.



držim pestiuser posted image  pa boš zdržala do petka?user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:34:41   
KIWI
Ne vem, Sisy, user posted image težka bo. Bomo videli. Pa tudi tebi želim, da bo vse ok.user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:37:16   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Ne vem, Sisy, user posted image težka bo. Bomo videli. Pa tudi tebi želim, da bo vse ok.user posted image


jst bi 12-ti dan že ziher naokoli laufala s testomuser posted image user posted image user posted image

bravo da tkole počakaš na dan D, jst nisem tak karakteruser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:37:35   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nikoli ne obupaj.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:38:48   
pikovit
Hellou bejbe,

evo meneuser posted image Kako ste kaj?

T1979 žal mi je,da ni ratalo.Vendar nikar obupat.Kot ti je Pija rekla šta ubija jača.Bo ratalo,boš videlauser posted image


Mašina vas je ne kupu za test.Tolk pa ne vem če vas je že kdaj bilo.Sktaka prav za vsako držim prsti,da zagledate ti magični črtici.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:41:09   
pikovit
Sisy saj še ni 10 dan,da boš ponoč na wc-ju gledala črticeuser posted image Zdej maš 1 teden fore,da se ne živciraš.A ti nekaj povem?Itak,da bo ratalo.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:46:35   
KIWI
Pa kaj vem, Sisy, ko pa nisem ziher, da bi prej prav pokazalo. Potem pa rajš zobe stisnemo in počakamo Saj bo!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:47:18   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Sisy saj še ni 10 dan,da boš ponoč na wc-ju gledala črticeuser posted image Zdej maš 1 teden fore,da se ne živciraš.A ti nekaj povem?Itak,da bo ratalo.


user posted image user posted image user posted image  prov maš...morm vsaj še ene 6 dni počakatuser posted image

sem mislila da bo zdej v drugo lažje in manj "napsihirano" pa je isti šmornuser posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:48:29   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Pa kaj vem, Sisy, ko pa nisem ziher, da bi prej prav pokazalo. Potem pa rajš zobe stisnemo in počakamo Saj bo!


nočem te nč "napeljevat na stranska potauser posted image " ampak 12.dan že skor zihr pokažeuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:49:36   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit



Mašina vas je ne kupu za test.


kdaj greš pa ti kej u akcijo?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 9:59:08   
kajsica
Babike dobro jutro!

Kako ste mi kaj danes? Jaz sem včeraj kar preležala se mi je malo vročina pojavila, tako da sem bila pod kovtrčkom, pa čajčka in lekadol, pa še tega sem samo enega vzela, da ja ne bi bilo karkoli narobe.....saj veste in razumete....

Dajamaja, počutje? Bo? Navijam, navijam!!!!

Miška, ti se pa ne naprezaj preveč, pazi nase in na svoji pikici!!!!

Gigi, mi je všeč da ti je všeč. Kaj boš pa naredila z njim.....to je pa itak tvoja stvar. No sedaj doma poskušam narediti domači wiski in bomo videli kako bo izpadel....imam pa še ogromno drugih stvari. Je pa res da so vse sladke. Rada take zadeve pripravljam, pijejo pa se bolj tako tako, nobeden preveč, ker smo totalno anti...Mi je pa ful všeč, npr.za kakšno darilo, seveda za nekoga ki zna cenit domače. Kupim lepe flaške v Hrastniku, so ful poceni in barve, pa kaj narišem ali pa napišem na flaške....Ja 2 pikici....duš daman.....moj se mi samo smeji in pravi, da so me res do nemogočega pripravili. Ampak nemogoče je mogoče, samo če je volja....upam, da bo končni efekt tudi.  Čakam pa na tvoje poročilo danes!!!!

Nokes, ščukica, Abra in ostale nosečke kako ste mi kaj? Otroci ubogajo?

Pija, ti samo uživaj in delaj to kar ti paše. Jaz imam večje krize kot ti. Danes ponoči sem sanjala čokolado in sicer črno čokolado s pomarančami...joj kako je bila dobra....sem pa toliko sanjala, da sem se zbudila in sem šla sredi noči v omaro in si privoščila košček čokolade (sam ni bila sanjska user posted image )

Grteka, a spančkaš??? Tvoj glasek kaj bolje? Ti morem povedat, da nohti držijo...lepo lepo!

Kicsi, ne sekiraj se zaradi količine, važna je kvaliteta. Če je veliko celic je tudi sranje. Lej npr. jaz sem imela jih v prvem postopku 16, blastociste pa samo 4, poglej to je slab rezultat. Ni važna kvantiteta ampak kvaliteta.

T1979, punca ne sekiraj se. kot si sama rekla, pojdi med ljudi, naredi nekaj zase, pa se pripravi na novo leto in naj ti novo leto prinese mnogo mnogo uspeha.

Arneja, bravo mami! No pa si spet taprava. Mislim da ti je Miška rekla, da tako dobrega stanja kot si ga imela sedaj, še nisi imela, kar pomeni tudi veliko več možnosti za uspeh. Veš pa da vse tukaj navijamo zate.

Oktavija, oprosti, če se prav spomnem je tvoj pobegnil ko si imela negativen test?! Sta to zadevo rešila???? Lej ne me narobe razumet, ker ne poznam tvoje situacije, ampak moj se mi je pred leti tudi uprl, da noče slončkat z menoj, ker sem hotela samo na čas O. Potem sva se vsedla pogovorila in začela slončkat spet iz užitka. Ja take stvari lahko pripeljejo razdor med parom. Tudi tebi želim vso srečo!!!!

Zarja, tudi jaz sem imela pingvinčke. Mislim, da sem skoraj cel teden hodila dajati kri in so me spremljali do O. Ko pa je folikelček počil, no potem pa je bilo 5 dni do ET, tako da punca naj se ti ne mudi, predvidevam, če imaš redne na 28 dni, računaj ET nekako 18, 19 ali pa 20 dan. No vsaj pri meni je bilo tako.

Goldy bravo za folikelčke!!!!

Obi, kako je pa kaj s teboj? daj malo poročaj kaj se je dogajalo v Gradzu? kako terapijo si pa sedaj dobila??? Mislim, da jaz sedaj ko bom tako daleč, tudi dobim podobno inekcijo ob ET kot si jo ti prejela prejšnjič! Če se kaj prav spomnem, ti si že trapetalka??? Malo povej, men je ful všeč, da lahko malo primerjam med lokacijami in zveš še kak nasvet, ker pri nas moreš bit že skoraj sam zdravnik, da lahko kaj dobiš, kot da si terapijo sam predpišeš!

LL, mami, kako počutje? Si kaj v pričakovanju UZ????

Mojsonček, sta pikici pri tebi???

Lučka, vidim, da je vikend uspel? Si me pa zra.....s temi dobrotami v soboto! Bi kar zraven šla! Same take stvari kot jih imam jaz rada!!!!

Pikovitka, kje se pa ti skrivaš???? Si še vedno na medenih?

Sem videla, da ta teden je pa teden testov!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Babike, naj bo zmagovalni teden user posted image user posted image !!!!

No takole, jaz sem pri koncu! Se opravičujem vsem, ki jih nisem imensko omenlauser posted image , sem pa v mislih z vami in za vsako navijam!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 10:00:41   
Abra
Dobro jutro!

Hvala za kavico. je pasala user posted image Kaj so živčni dnevi drage trepetalke? Danes je ponedeljek, pa je zato vse bolj tečno. Ste na super poti, navijačic je dovolj, da mora bit tudi rezultat dober.

T1979 user posted image user posted image user posted image tebe pa res heca, ko bi le tečka prišla, ne pa da moraš tisti minus gledat. Ne obupat, v tretje gre rado!

Kiwi, kako je z izcedki? Jaz sem jih tudi imela, to še nič ne pomeni. Aha, pravkar prebrala, da jih ni več. user posted image jupi

Pija, samo še tri dni imaš do testa user posted image meni se zdi, da bolje kaže. Še malo, pa bo user posted image

Arneja, čisto vse je dobrodošlo. Razna špikanja so tudi posledica hormonov in ne samo povečanih jajčnikov. Neki se dogaja. user posted image

Zarja, mislim, da bodo tebi preverjali debelino sluznice, ko bo nared, bo čas za transfer. Tebi zavirajo ovulacijo, zato je malo drugače, kot pri spontanih oz. stimuliranih postopkih.

Mojsonček, lepo sprejmi otročke user posted image

kicsi, tudi 3 celice so dovolj, imamo novopečeno srečko nosečko s tremi celicami, Laro user posted image naj bo pri tebi tudi tako

Lara, tebe že tudi pikici šetkata, čez kak mesec bo spet ok, ko bo pa buši zrasel, se bo spet začelo, vsaj pri meni je tko

Sonček, vidva pa že sobico rihtata. Midva sva pol res čist za luno user posted image jaz samo malo planiram user posted image v šopingu pa še nisva bla. Sva pa nepričakovano dobila sponzorja za voziček user posted image

Shuka, upam, da je z vama vse ok. Si najbrž zdaj na pregledu?

Gigi, spet si pridno kuhala. Vedno se vse tko slastno bere user posted image jaz sem se na tem področju pa res polenila. Čez vikenda pa pri nas itak redko kuhamo, ker imamo razširjena družinska kosila. Tko se vsaj kaj vidimo.

Mišmiš, super, da neki špika user posted image

Sisy, eni imajo zanke, drugi ne. Pa vsaka nosečnost je drugačna. še ni za obupat user posted image

Pozdravček vsem, tudi neimenovanim, je treba še kaj narest danes user posted image
lep dan!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 10:04:26   
GITA14
1979 žal mi jeuser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 10:46:35   
mismis
Abra moj hvala za tolažilne besede glede špikanja, čeprav se še ne predajam veselju.
V stimuliranem postopku me je prve tri dni dneve vse špikalo, potem pa ne več, tako da sem rekla, zdaj pa bo uspelo, potem pa ni bilo nič od tega, sedaj pa me špika šele od 3. dneva po ET-ju.

Hočem  reči, da se sploh ne zanašam na nobenega od znakov, če nam bo uspelo bo uspelo, če ne bomo pa ponovili vajo.


Ti pa danes nikar ne pretiravaj z delom, da ne bo gimnastičarka spet nagaja.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 10:58:27   
pika.po
Ojla punce!

Sem prejšnji teden dobila iz konzilija odobreno za ICSI, zdej sem pa 10.10. že kr pr sestri Blanki naročena. Se mi zdi da gre tole ful hitro. user posted image  Sem kar mal cvik cvik zdej ko so zadeve pred vrati...

Ker obvladate tele zadevce plis če mi lahko ena na kratko mal razloži kaj me zdaj čaka...
A zdej 10. že kar v hormonsko zgodbico padem al kako?

Mam v planu še en vikend toplic... Sej vem da je butasto vprašanje, samo sej savne pa to nimajo nič tu zraven, dokler ni ET-ja?

Pa a se kateri kaj sanja a z brisom C še lahk čez prieš al je no go? Sicer čakam nov izvid, ampaak vseeno...

thanks

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:00:28   
pikovit
Pija a te že kaj prsti srbijo?Mislim nate vešuser posted image
Sisy grem v MB kdaj pa še ne vem.Upam,da bom do konca leta enkrat prišla.
Kajsi še počivam in si urejam misli v album.Too much vsega na kupu je bilo.
Miška a si OK?
Dajamaja ku kuuser posted image
Dejzi in Mlinčka en lep pozdravuser posted image
Buba pogrešam teuser posted image user posted image


Tako da veste,vas berem vendar za pisat pa ne najdem nobenega konkretnega časa.Sedaj bo bolje,ko je šel naš v službo in smo spet lepo doma.

Rada vas imam prav vse od A do Žuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:00:45   
miska73
Punce lep pozdrav vsem.
Ravno sem se vrnila nazaj z dopusta.
Nisem uspela nič prebrat kaj se dogaja z vami.
Upam, da bom počasi prišla spet notri z informacijami...

Me je doma čakala pošta od konzilija.
In takoj je že kar akcija.
Jutri grem še po napotnico.
V sredo 24.9. pa se že moram javiti v stari porodnišnici pri sestri Blanki.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:00:46   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, kdaj boš imela transfer, je predsvem odvisno od tvoje ovulacije. Meni je folikel počila v četrtek, zato je bil transfer v torej (5. dan). Držim pestke, da bo čimprej ovulacija. Drugače pa ja, herpes se mi je spustil, imam takšne žnable kot Tina Turner, če je to dober znak pa ne vem.

Mismis mislim, da ob jemanju estrofema ni O. Se motim? Po moje sam čakamo, da bo sluznica fejst zadebeljena.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:03:39   
mismis
Živjo Pika.po

nekaj odgovorov na tvoja vprašanja, ti lahko posredujem jaz. In sicer, če si 10.10. naročena pri sestri Blanki, to pomeni, da se takrat začneš špikati/snifati, odvisno od terapije, dolžine postopka in tvoje menstruacije.
Če si npr. naročena na 22. dan ciklusa boš po vsej verjetnosti imela dolg postopek.


Bris C nikakor ni priporočljiv, ampak je sprejemnljiv. Če ima sestra Blanka dober dan, se tudi obregnila ne bo ob to, če pa ima slabega, se zna zapičiti v tvoj izvid. V tem primeru moraš vztrajati na svojem, da te vzame v postopek, da ti kao zaradi brisa ne moreš narediti nič.

Glede toplic in savne, po mojem mnenju ne bi mogle škoditi do punkcije, ampak me ne vzami za besedo, mnenje o tem, naj napiše še katera druga.



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:05:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Zarja, mislim, da bodo tebi preverjali debelino sluznice, ko bo nared, bo čas za transfer. Tebi zavirajo ovulacijo, zato je malo drugače, kot pri spontanih oz. stimuliranih postopkih.

no tak sem tud mislila, da je....ste me že marsikaj naučile....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: IVF/ICSI september, oktober
22.9.2008 11:07:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Sem videla, da ta teden je pa teden testov!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Babike, naj bo zmagovalni teden user posted image user posted image !!!!

Kajsica to si morm kr sposodit, si tko lepo napisala......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?