|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PZ testo za pico
24.9.2008 13:25:36   
Volga
Povejte, kako vam rata? A pride tako trdo, krušljivo ali je pri vas kaj bolje? ker meni se zdi, kot da bi žaganje jedla, pa imam drugače rada PZ izdelke. Kaj pa kruh? A PZ moko kaj mešate s katero drugo sorto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 13:44:53   
Jančika_
Pšenični PZ dodam nekaj pirine PZ moke. Za pico dam recimo tretjino, za kruh čertino ali manj pire. Pa čim dlje naj vzhaja, lahko tudi čez noč. Pira zelo fajn razrahlja testo.

Testo za pico najprej spečem skoraj do konca, potem šele dam nadev in še malo zapečem (bučke in melancane prej  suho popečem v ponvi). Tako sredina testa ni pocasta.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 13:53:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Pšenični PZ dodam nekaj pirine PZ moke. Za pico dam recimo tretjino, za kruh čertino ali manj pire. Pa čim dlje naj vzhaja, lahko tudi čez noč. Pira zelo fajn razrahlja testo.

Testo za pico najprej spečem skoraj do konca, potem šele dam nadev in še malo zapečem (bučke in melancane prej  suho popečem v ponvi). Tako sredina testa ni pocasta.



Ti, pa sir daš tud gor? Kterga?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 14:30:42   
Abra
Jaz dam pa vedno samo pšenično pz in pride prav super. Uporabljam pa vedno moko od mlinotesta, z ostalimi rata malo bolj čudno. Pa malo več kvasa dam, to je vsa razlika. Testa nič v naprej ne pečem, tudi melancov ne, ker mi je všeč, če so mehki, drugače so kot en stiropor. Od sirov pa vedno mozarela, nikoli ne dajam kakih čudnih "za pico" naribanih sirov. Lahko kak parmezan ali kaj podobnega na že pečeno pico.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 14:35:53   
mojsoncek
Jaz tudi naredim testo za pico (ali kruh) iz mesanice PZ psenicne in PZ pirine moke. Pa malo dlje pustim vzhajat.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 15:02:20   
kalbo
Povejte, kako vam rata? A pride tako trdo, krušljivo ali je pri vas kaj bolje? ker meni se zdi, kot da bi žaganje jedla, pa imam drugače rada PZ izdelke. Kaj pa kruh? A PZ moko kaj mešate s katero drugo sorto?


A moj recept si pozabla? PZ moke ne smeš dat 100 procent, ampak eno tretjino.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 24.9.2008 15:03:00 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 15:06:15   
pokica_
Jaz dam 2/3 PZ moke in 1/3 pirine, malo več digo kvasa in je super testo. Nadev pa itak po želiji. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PZ testo za pico
24.9.2008 19:50:41   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Ti, pa sir daš tud gor? Kterga?

Zase ne, za moža pa mocarelo, neko Lidlovo ponavadi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PZ testo za pico
25.9.2008 8:57:22   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Povejte, kako vam rata? A pride tako trdo, krušljivo ali je pri vas kaj bolje? ker meni se zdi, kot da bi žaganje jedla, pa imam drugače rada PZ izdelke. Kaj pa kruh? A PZ moko kaj mešate s katero drugo sorto?


evo ravno zadnjič sva se z mojim isto spraševala.ker je res kot eno žagabje,.pa ni važn kakšne znamke je moka.torej a jo pol moraš mešat al kako???user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PZ testo za pico
25.9.2008 8:59:05   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Povejte, kako vam rata? A pride tako trdo, krušljivo ali je pri vas kaj bolje? ker meni se zdi, kot da bi žaganje jedla, pa imam drugače rada PZ izdelke. Kaj pa kruh? A PZ moko kaj mešate s katero drugo sorto?


A moj recept si pozabla? PZ moke ne smeš dat 100 procent, ampak eno tretjino.


ups kalbo.šele zdj sm vidla.

ali ostalo lahko dam katerokoli???

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PZ testo za pico
25.9.2008 9:03:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Povejte, kako vam rata? A pride tako trdo, krušljivo ali je pri vas kaj bolje? ker meni se zdi, kot da bi žaganje jedla, pa imam drugače rada PZ izdelke. Kaj pa kruh? A PZ moko kaj mešate s katero drugo sorto?


A moj recept si pozabla? PZ moke ne smeš dat 100 procent, ampak eno tretjino.


nč nisem pozabla, samo PZ mi nikoli ne rata, mislim je trdo, zato rabim še druge izkušnje. Tvoje navadno testo je pa itak špica, ga čist vsak pohvali.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PZ testo za pico
25.9.2008 9:55:05   
Šaki
volga dj mi ga zaupj če lahko??user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PZ testo za pico
25.9.2008 10:57:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

volga dj mi ga zaupj če lahko??user posted image


Uf, zdajle iz glave....user posted image  no, saj itak več ne gledam v recpet, ampak je nekako takole, če ne bo pa kalbo popravil:

33 dkg moke
0,33 olivnega olja
kvas
vodo po potrebi
sol
jaz dam še origano v testo

Po moje to to, da nisem nič pozabila.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PZ testo za pico
26.9.2008 11:04:44   
Šaki
uau origano kar v testo.pa dobr izpade?
moram probat.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PZ testo za pico
1.10.2008 9:44:49   
kalbo
Gor je dvignjena tema, kjer je tale moj recept. Mleko si pozabla Volga :)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PZ testo za pico
9.10.2008 13:16:20   
massylou
Kaj je to PZ?

Jaz naredim za pico testo z maslom in mlekom.
1/2 kg bele moke + 1/2 kocke kvasa + maslo za 2 oreha oz 1 cm rezina odrezanega + mleko (slaba 2 dL oz. od oka) + sol + žlica sladkorja.

Mleko segrejem na mlačno, not raztopim kvas, sladkor, sol, malso raztopim posejbej v mikrovalovki. Testo mora obvezno vzhajati vsaj 3 ure, potem ga samo na rahlo pregnetem. Pride rahlo in okusno.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PZ testo za pico
9.10.2008 13:20:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Gor je dvignjena tema, kjer je tale moj recept. Mleko si pozabla Volga :)


Ja, pa sem ga res oz. sem ga čisto pozabila, tako da ga nikoli ne dam. pa je vseeno dobra pica user posted image

PZ je polnozrnata pica. Iz polnozrnate moke.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PZ testo za pico
9.10.2008 21:25:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Gor je dvignjena tema, kjer je tale moj recept. Mleko si pozabla Volga :)


Ja, pa sem ga res oz. sem ga čisto pozabila, tako da ga nikoli ne dam. pa je vseeno dobra pica user posted image



Super, da si ga pozabila, VOlga...je res dobra pica brez mleka v testu.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PZ testo za pico
10.10.2008 13:43:55   
kalbo
Pa sej sva že enkrat debatirala o temuser posted image . Ti pečeš pice na 400 stopinjah, mi doma jih pa lahko na največ 270. Tist mlek samo kvasui pomaga shajat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?