|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:36:31   
nokes
mišmiš, ja za izpite si že zadnjič povedala, da sta premlada! kak pa se to fajn sliši user posted image user posted image . čist razumem, da počne neumnosti, ko je treba bit priden, kaj pa drugega??? nekaj pač mora počet! ga kar vidim, celega naspidiranega okoli kakšne mini psičke...
no, mislila sem za postopek. kolko zamrznjenčkov pa še imaš? si imela pri postopku super rezultat, pa nisi še vseh porabila, a ne?

jaz sem ok, ponavadi zdaj že zeham in kinkam, no danes mam nek drajv, je dajamaja to naštimala...user posted image user posted image , pač mal nosečniških težavic, zatekanje, pa utrujenost, drugače sem fajn. glede petka sporočim.

_____________________________

nokes

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:36:58   
lara light
Abra, pa hvala za podporo glede Pije, mene sploh ne jemlje resno!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:37:45   
zarja1
Joj Gloria kolk je kjut.....bi ga kr zdručkala.....zelena kombinacija-najboljša barva!!!!!user posted image

Sonček 85 jaz mislim, da bo pikec......lepe slikceuser posted image

Gigi me je Pija spomnila-DOLŽNA SI FOTKO!!!!!!user posted image

Ozone res mi je žal....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:38:35   
sapi
Pija pozdravček tudi tebi ... upam, da si ok ...
Netka torej si se malo uštulila ... pametna punca ... ti kar delaj test jaz sem ga tudi v prvem postopku in mi je pokazal + vendar se potem ni dobro končalo ... vse je mogoče tudi čudeži se dogajajo ...

sapi

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:39:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

 
Lejte jo, lejte...
user posted image
 

full dobro.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:40:05   
Abra
Ah ne, nisem posebej aktivna user posted image sem se zelo polenila, popoldnevi so pa itak namenjeni kavčanju user posted image Dopoldne še planiram, kam bom šla, pol se mi pa ne da več. Sem kar neki utrujena, zato raje dopoldneve izkoristim, ko je še dovolj energije. Bi te jaz tut na kavo povabla, pa ne vem, če bom takrat še za akcijo user posted image kdaj pa imaš pregled?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:40:23   
DaisyE
Ja, sem tolk hepi, da sem se mogla kar potrudit in tole kičasto naštimat. Pa saj ste kar tekmovale, kera bo bolj izrazila svojo evforijo. user posted image user posted image user posted image  Tole je pa tolk fejst, da bom kar cel teden vesela. Pa še naprej. Ti se samo drži dajča!

Kako je folikel? Hokej gleda in nasploh je rahlo počasne volje danes. user posted image user posted image user posted image

Ozone, se videla, da ni uspelo. Tisto o zmaju preberi, tisto, ko je Hope gor prilepila, pol pa zmešaj un čudežni napitek in ga spij. Pa ne se dat, če bomo šle naprej, bomo prišle do cilja. Pa čeprav počasi.

Pikovitka pridna pupa. Bomo pol pa kar po štajersko kero zapeli. Pa Laško bo treba začet pit, mor otroke začet na štajersko okolje navajat. user posted image user posted image user posted image

Pija in žižette, za trenutek odložita delo...

Miška, dajmo malo bolj specificirat tale seznam, da bo potem kolektivna odgovornost, če bo česa premalo. Bolje, da je preveč, to bo potem naš skromni prispevek za uporabo prostora in za beljenje - če že tolk pušimo. user posted image user posted image user posted image  Kolk palet pira?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:48:33   
mlinček
uff, to je pa en velik roman - komi sem uspel pregledat kar ste napisale

čestitam dajmaji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za ostale držim pesti, da bo vse BP

mlinčka pa me nagovarja, da grem po sladoled pa se ne dam user posted image


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:48:35   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Ah ne, nisem posebej aktivna user posted image sem se zelo polenila, popoldnevi so pa itak namenjeni kavčanju user posted image Dopoldne še planiram, kam bom šla, pol se mi pa ne da več. Sem kar neki utrujena, zato raje dopoldneve izkoristim, ko je še dovolj energije. Bi te jaz tut na kavo povabla, pa ne vem, če bom takrat še za akcijo user posted image kdaj pa imaš pregled?



No prav, verjamem na besedo, da se čuvaš...čeprav je možno da pridem v kontrolouser posted image

Pregled imam ob 14h, potem pa bova z mojim še malo lutala po Lj, malo do žlahte, pa malo po obveznih nakupihuser posted image ...z veseljem bi te videlauser posted image . Kaj meniš?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:51:01   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miška, dajmo malo bolj specificirat tale seznam, da bo potem kolektivna odgovornost, če bo česa premalo. Bolje, da je preveč, to bo potem naš skromni prispevek za uporabo prostora in za beljenje - če že tolk pušimo. user posted image user posted image user posted image  Kolk palet pira?


Ah zdaj si me pa našla, za palete piva nimam pojma, glede na to, da se nama zna odpreti in da se ga Pikovit misli nalitiuser posted image user posted image , pa mogoče še kakšna, mislim da imamo 4 palete čisto dovolj (naredimo 2+2) in to je to. Kaj ti misliš?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:51:20   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: mlinček
mlinčka pa me nagovarja, da grem po sladoled pa se ne dam user posted image


Le pojd po sladoled. Jaz sem ga tud dobila.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:51:44   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: mlinček

uff, to je pa en velik roman - komi sem uspel pregledat kar ste napisale

čestitam dajmaji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in za ostale držim pesti, da bo vse BP

mlinčka pa me nagovarja, da grem po sladoled pa se ne dam user posted image




Mlinček, pejt raje po pivo, ali še boljše sladoled z okusom piva user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:52:18   
lara light
Daisy, lara te lepo pozdravlja!user posted image

Hej, že pred časom sem te spraševala kakšno kolo vozi tvoj, mtb ali specialko, da ti bo moj vedu svetovat, če bosta hotla, za tisti poseben sedež.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:52:43   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miška, dajmo malo bolj specificirat tale seznam, da bo potem kolektivna odgovornost, če bo česa premalo. Bolje, da je preveč, to bo potem naš skromni prispevek za uporabo prostora in za beljenje - če že tolk pušimo. user posted image user posted image user posted image  Kolk palet pira?


Ah zdaj si me pa našla, za palete piva nimam pojma, glede na to, da se nama zna odpreti in da se ga Pikovit misli nalitiuser posted image user posted image , pa mogoče še kakšna, mislim da imamo 4 palete čisto dovolj (naredimo 2+2) in to je to. Kaj ti misliš?



Dve zeleni in dve rdeči torej. Kaj pa hajni? Al je bil hajni prvotno mišljen? Hajni še kar gre v promet.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:54:09   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miška, dajmo malo bolj specificirat tale seznam, da bo potem kolektivna odgovornost, če bo česa premalo. Bolje, da je preveč, to bo potem naš skromni prispevek za uporabo prostora in za beljenje - če že tolk pušimo. user posted image user posted image user posted image  Kolk palet pira?


Ah zdaj si me pa našla, za palete piva nimam pojma, glede na to, da se nama zna odpreti in da se ga Pikovit misli nalitiuser posted image user posted image , pa mogoče še kakšna, mislim da imamo 4 palete čisto dovolj (naredimo 2+2) in to je to. Kaj ti misliš?



Dve zeleni in dve rdeči torej. Kaj pa hajni? Al je bil hajni prvotno mišljen? Hajni še kar gre v promet.


Ja Hajni gre full v promet, sicer vem da ga pije Pikovit, Kajsica in jaz. Mogoče bi pa res, še en plato Hajnija.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:54:18   
Abra
Ti jutri sporočim, bom vidla kak dan bo. Če bom jutri ok, bom najbrž tut v četrtek. Ko se vreme slabša sem bolj zmatrana, še najhuje je, ko je poln luna ... kot kaka nona user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:58:23   
kajsica
Mišmiš, teto Pehto je najbolje da pokličeš v dopoldanskem času! Mislim da ima delovni čas do 13:30, ampak mislim da se da drugače tud dogovorit, je ful prijazna. Cifro pa če rabiš sem dala Mlinčki!

Ozone, ne bom ti govorila o čudežih in podobno. Ja žal je tako da smo nekatere potisnjene v to da nam mati narava ne da takoj. V vseh teh primerih se jaz spomnim na Hope (upam da nisi huda), ki je imela veliko postopkov in je sedaj srečka nosečka.

Hope, ti meni vedno vlivaš nekako upanje in vztrajnost!!!!

Žiži moja, kje si mi ti??? Tvoje čeblanje pa prav pogrešam tukaj.

Obi, kaj se kaj pri tebi dogaja? Kaj novega?

LL, kaj samo še 2 dni pa boš vidla srčka?! Srečnica!!!!

Dejzi ne pozabi, ko bosta z Mlinčko nabavljali v četrtek (ali kdaj že bosta) da mi založiš denarčka in ti ga vrnem v petek.

Zarja, se kaj pripravljaš? Ponedeljek bo kmalu tu!!!

Pija ti si me spraševala koliko časa tisto čorbo pit....čim dlje, ker odpravlja zakisanost in njeno ponovno nastajanje.

Babike en lep večer vsem skupaj!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 19:59:41   
želvica99
Evo me Lara in Pija - vse preberem in če me kdo pogreša takoj opazimuser posted image . Napredujem pa tko počas no, jutri grem do svojega g. v LJ, tko da Lara za mal se bova falileuser posted image . 11.10. pa akcija-kaj dobim še ne vem, verjetno Supra....sranje al kajuser posted image

Ozon objemček na kvadrat, pa gas naprej, itak da boš kmalu na vrsti. Drži se puncauser posted image .

Sonček tvoje novice so pa take kot tvoje ime- sončkaste. Prov lepo je brat, kakšne so posledice našega truda. Uživaj še naprej.

Mliček ne se datuser posted image , ponavad z ženskami držim, ampak tukaj si pa edini in maš prednostuser posted image

Lara še mal pa pikice vidiš, Zarja a si kaj dobrega skuhala.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:02:29   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Miška, dajmo malo bolj specificirat tale seznam, da bo potem kolektivna odgovornost, če bo česa premalo. Bolje, da je preveč, to bo potem naš skromni prispevek za uporabo prostora in za beljenje - če že tolk pušimo. user posted image user posted image user posted image  Kolk palet pira?


Ah zdaj si me pa našla, za palete piva nimam pojma, glede na to, da se nama zna odpreti in da se ga Pikovit misli nalitiuser posted image user posted image , pa mogoče še kakšna, mislim da imamo 4 palete čisto dovolj (naredimo 2+2) in to je to. Kaj ti misliš?



Dve zeleni in dve rdeči torej. Kaj pa hajni? Al je bil hajni prvotno mišljen? Hajni še kar gre v promet.


Ja Hajni gre full v promet, sicer vem da ga pije Pikovit, Kajsica in jaz. Mogoče bi pa res, še en plato Hajnija.



Pa kake bobike plizzzzz!!!user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:04:51   
DaisyE
Torej petkov RR zmenkarije se bodo odvijale na dan 03.10.2008 ob 19. ure dalje, pri meni doma.
Vse zainteresirane naj se prosim  tukaj prijavijo, da jim lahko pošljem po z.s. načrt poti do mene in svojo številko gsm-ja...
 
Evo jaz se že pofočkam:
 user posted image
mismis user posted image Kajsica user posted image
Pikovituser posted image  womanpolice  user posted image  
 
Tina1 user posted image   Pija 76 user posted image   
______________________________________ 
user posted image
 
 Mlinčka user posted image
___________________________
    user posted image

Gigi1   
 
user posted image
Daisy user posted image  
 
_________________________


Hedviga  user posted image


Ledenka  user posted image


Lučka25  user posted image


Hope (Mišek)  user posted image

 
Nekako tako sem nas na pamet posortirala...


< Sporočilo je popravil DaisyE -- 30.9.2008 20:10:17 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:05:02   
mlinčka
user posted image  Mlinček je dejansko šel po sladoled. user posted image  

Kok je priden tale moj user posted image !

Dajčimajči, meni je tok toplo pri srcu, k se nate spomnim. Nisem nič utegnila brat, če si se še kej javla, ampak bistvo pa vem user posted image . Res od srca čestitam!!! En pušeljc zate user posted image !

Ja, ja seznam potrebščin za petek pa kar specificirajte. Da bo za vse želje in okuse kaj!

Se grem prebijat za nazaj, zdej ko me je moj do kište spustu user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:05:32   
nokes
oj, abrek, kaka nona, lepo te prosim,user posted image  bi si ti en tikerček naštimala, da ne bi jaz od tvoje morfologije nekaj gor prištevala??

lara, kje pa imaš ti pregled? na GK? ker jaz ga imam tud v četrtek, sam to pri svoji g. čak, čak, a ti sploh že veš, kolko se jih je prijelo??? saj si imela 2?

mlinček ,ti pa le natreniraj nočni šoping. upam, da imata blizu vaju kakšno bencinsko nonstop odprto. aja, pa sem ti že enkrat napisala, da ful lepo gledaš user posted image , pa ignoriraš komplimente, al žena zraven stoji?

kajši, kak ti gre? razturaš?

_____________________________

nokes

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:07:42   
ledenka
oooj, punce user posted image  sem ravno vstala user posted image  da nama naredim večerjo, miška in mami sta lačni user posted image  da o mačkah ne govorim, sta bila prav tečna.

sonček85 user posted image  super za pregled! samo, zakaj pa izogibanje mačkam??? no, tujih tudi jaz ne božam, tudi psov ne. moja dva domača mačkona in maminega psa pa seveda premečkam. naša mačja veličanstva jejo samo taboljše brikete in sta noter, tako da tokse od njiju ne morem dobit. solata je že bolj vprašljiva user posted image  

ozone user posted image  žal mi je!

Lara in Abra, če se dobita v našem koncu in ne prepozno, se priporočam user posted image  

pikovitek, čuj, te te pa moramo malo po štajersko naučit, ne da? user posted image  

mišmiš, meni je čisto všeč moja slikca za žur user posted image  kaže moje bistvo v teh dneh user posted image   našla pa itak bom... če mi rata s kavča vstat. sem mela danes lep namen it v šoping... pa se mi ne da user posted image

kje pa je naša novopečena nosečka dajamaja???

dejzi, muuuuuuu user posted image a si ziher, da bo dost?

netka user posted image  test bo treba, ja user posted image  morda pa ti bo N pisalo poleg imena?

zarja, še malo, pa boš grela user posted image  

pija, že imaš plane za naprej? user posted image  

sej vem, da sem vas milijon pozabla... user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:08:51   
nokes
no, pa še mlinčka, midve se morava še dobit v mostecu, a veš? bi se lahko nekje na polovici strečale s pikovit in dejzi. user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: September IVF/ICSI II.del
30.9.2008 20:12:46   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: nokes
al žena zraven stoji?


Kolikor jaz vem user posted image

tadva NISTA poročena.

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 30.9.2008 20:15:32 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?