|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pošiljanje mejlov z g-maila
30.9.2008 22:06:05   
lojzika
Kako se z g-maila pošlje mejl, večim osebam in da te osebe ne vidijo komu vse je bilo poslano?

Če katera ve bi prosila za pomoč.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
30.9.2008 22:08:27   
Anonimen
Na easy.user posted image

Pri "novemu sporočilu" dodaš naslove v okvirček Skp(skrita kopija), ne v polje "Za:"(to pusti prazno).

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.9.2008 22:59:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 5:29:45   
Kerensa*
Jaz pa pri G-mail-u iščem opcijo "pošlji vsem v imeniku"... user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 7:20:45   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: živka

skp variante ni pri gmailu.


seveda je. pod okenčkom 'za:' sta modra stvaka (tekst) in en od njiju je 'Dodaj polje za skrito kopijo (Skp)'. no, to klikneš, pojavi se polje in notri dodaš/vpišeš naslove.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 7:59:43   
nicimoja
seveda je. pod okenčkom 'za:' sta modra stvaka (tekst) in en od njiju je 'Dodaj polje za skrito kopijo (Skp)'. no, to klikneš, pojavi se polje in notri dodaš/vpišeš naslove.


Točno tako!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 10:08:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jaz pa pri G-mail-u iščem opcijo "pošlji vsem v imeniku"... user posted image


Ekola- rešitev- pojdi v imenik/stiki, nato "moji stiki", pri izberite klikneš "vse", klikneš "skupine", klikneš "nova skupina", ustvariš skupino.

Potem greš pa na novo sporočilo in v okvirčku ZA dodaš ime skupine- se bodo vsi anslovi kar sami pojavili.

To je vsa umetnost!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 13:01:26   
puncica
mene pa zanima če je že možnost da poklikaš določene osebe ki jim hočeš forwardirat mail, ker te možnosti da zdaj ni bilo, skupinc pa ne bi delala.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
1.10.2008 19:35:10   
Felicita
puncica, mislm da ne, ampak se ti pa izpišejo osebe, ko začneš pisat naslov... tko da pomoje klikanje niti ni potrebno, ker se ti avtomatsko dopolni naslov...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
2.10.2008 7:35:05   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

puncica, mislm da ne, ampak se ti pa izpišejo osebe, ko začneš pisat naslov... tko da pomoje klikanje niti ni potrebno, ker se ti avtomatsko dopolni naslov...


ja in pol moraš vpisat 25 črk da prideš do konca, to mi je pa čist preveč zamudno, ja nič bomo pa še naprej prek microsoft outlooka pošiljal. Sem misla da so že kej ukrenil v tej smeri pa vidim da še vedno ne.user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
2.10.2008 8:05:02   
Kerensa*
Da bi morala vpisati 25 črk, da prideš do prave osebe (preko predlogov), moraš imeti pa že hudičevo poln imenik user posted image ... načeloma je dovolj, da za npr. Kerensa vtipkaš samo K... če imaš 100 ljudi na K, potem pač vtipkaš KE ali KER... no, če imaš pa še 100 ljudi na KER, potem ti lahko pa samo še Bog pomaga user posted image ... ampak ko vtipkaš K, ti izpiše osebe na K (najpogosteje uporabljene) in ti greš samo še s puščico (ali z miško - je še hitreje) na pravo osebo in potrdiš (z Enter ali z levo miško), pa ti pravi e-mail vrže v vrstico z naslovom pošiljatelja... takorekoč.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
2.10.2008 11:07:21   
puncica
ja je treba vse črke vtipkat, ker ne vem točno na katero črko je kdo imam jih pa sigurno v imeniku okol 30. da bi si pa zapisala na katere črke imam prejemnike (in potem samo tiste črke pisala) mi je pa mal mim. Fora je v tem, da bi jaz npr. rada poslala mail 20 osebam, ostalim pa ne in takole iskat folk je grozno zamudno, kr probaj, pa za vsako osebo je treba spet isto črko napisat, ker ne moreš vse poklikat na isto črko. Uh sem zakomplicirala kaj user posted image , skratka outlook je v tem pogledu bog i batina, pri gmailu pa je men tole velik minus.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
3.10.2008 5:13:57   
Kerensa*
Shrani si ljudi pod "Stike", pa bo... jaz imam npr. e-mail darja.ljubljana, moj nick na RR pa je Kerensa... in če se ti ne da ukvarjati s tem, na katere črke se začne moj e-mail (torej na DAR, recimo), me enostavno shraniš v "Stike" pod "Kerensa"... in ko boš vtipkala KER, ti bo vrglo ven moj e-mail... enako narediš z vsemi ostalimi... če imaš v imeniku samo 30 ljudi, pa ti najverjetneje tudi tega ni treba... povprečno imaš za vsako črko abecede enega... samo vtipkaš K in dobiš Kerensa... saj se ti navzdol odpre stolpec z vsemi in ga samo preletiš z očmi in klikneš na pravi e-mail.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
3.10.2008 7:32:01   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Shrani si ljudi pod "Stike", pa bo... jaz imam npr. e-mail darja.ljubljana, moj nick na RR pa je Kerensa... in če se ti ne da ukvarjati s tem, na katere črke se začne moj e-mail (torej na DAR, recimo), me enostavno shraniš v "Stike" pod "Kerensa"... in ko boš vtipkala KER, ti bo vrglo ven moj e-mail... enako narediš z vsemi ostalimi... če imaš v imeniku samo 30 ljudi, pa ti najverjetneje tudi tega ni treba... povprečno imaš za vsako črko abecede enega... samo vtipkaš K in dobiš Kerensa... saj se ti navzdol odpre stolpec z vsemi in ga samo preletiš z očmi in klikneš na pravi e-mail.


popravic povedan se mi tole zdi čist preveč zakompliciran in traja traja traja, tako da ne se več obremenjevat s tem, bom začela to uporabljat ko bodo dal možnost zapoklikat, kot je to v primeru da pišeš čist novo sporočilo, še najbolj enostavno se mi zdi tako da v novem sporočilo poklikam vse ki jim hočem poslat mail, in prekopiram vse naslove v forwardiran mail pa je, ponavad se pa še s tem ne ubadam, raj zakurblam outlook pa je. A rabiš kak naval pošte, potem pusti mail user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
3.10.2008 7:42:39   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ja je treba vse črke vtipkat, ker ne vem točno na katero črko je kdo imam jih pa sigurno v imeniku okol 30. da bi si pa zapisala na katere črke imam prejemnike (in potem samo tiste črke pisala) mi je pa mal mim. Fora je v tem, da bi jaz npr. rada poslala mail 20 osebam, ostalim pa ne in takole iskat folk je grozno zamudno, kr probaj, pa za vsako osebo je treba spet isto črko napisat, ker ne moreš vse poklikat na isto črko. Uh sem zakomplicirala kaj user posted image , skratka outlook je v tem pogledu bog i batina, pri gmailu pa je men tole velik minus.
Zakaj si pa v Outlook-u ne narediš g-mail računa? V OE lahko prejemaš pošto z več računov in s tem bi ubila par muh na enkrat. Npr.: maš račune na Siol, Gmail, Email.si in vse te si lahko odpreš v OE, tko lohk je stvar rešena na enostaven način.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
3.10.2008 14:21:56   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zakaj si pa v Outlook-u ne narediš g-mail računa?


Shuka slabo bereš, kje pa misliš da jaz pol tole hendlam z Gmailom ja v outlooku a neuser posted image , sej sem to parkrat poudarila, tako da ja vem da lahko tako delaš ampak v službi tega ne morem in pogrešam to funkcijo na netu pri gmailu.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
3.10.2008 14:45:43   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zakaj si pa v Outlook-u ne narediš g-mail računa?


Shuka slabo bereš, kje pa misliš da jaz pol tole hendlam z Gmailom ja v outlooku a neuser posted image , sej sem to parkrat poudarila, tako da ja vem da lahko tako delaš ampak v službi tega ne morem in pogrešam to funkcijo na netu pri gmailu.



mea culpa user posted image

Pol je pa edina rešitev da pišeš unim k so gmail naredil, da ga še mal popravijouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
23.10.2008 17:46:01   
migrena
mene pa zanima če kdo ve kako ugotoviti kdo ti pošlje mail če ne veš.....in če se da kje dobiti mail naslove.....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
23.10.2008 21:28:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

mene pa zanima če kdo ve kako ugotoviti kdo ti pošlje mail če ne veš.....in če se da kje dobiti mail naslove.....


ne razumemuser posted image  če ne veš česa?user posted image

(odgovor članu migrena)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
24.10.2008 1:51:27   
Kerensa*
Ja saj piše, kdo je pošiljatelj... v najslabšem primeru pa na vrhu e-maila klikneš na "podrobnosti" in se ti izpiše e-mail pošiljatelja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
24.10.2008 9:20:56   
migrena
ja mail se izpiše samo ne morš vedeti čigav je ta mail......kdo je lastnik.......ali se da to kje izvedet

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pošiljanje mejlov z g-maila
24.10.2008 10:03:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

ja mail se izpiše samo ne morš vedeti čigav je ta mail......kdo je lastnik.......ali se da to kje izvedet


aha, zdaj razumem. mail je npr. migrena@... ne izpiše pa se ime in priimek. jah težko. mogoče po kakšnem IP-ju, sicer pa ne gre. tudi jaz imam nekaj mailov na ime xxx ravno zaradi tega, da ne vedo kdo sem.

(odgovor članu migrena)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?