|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 18:12:33   
dolenjka
Dan user posted image

Tko, seme je šlo s Stipetom na sprehod  user posted image  Tista, ki si je sposodila mojo carico naj jo TAKOJ vrne, ker drugač ji bo trda predla user posted image  Je bla taka tečka od 13h naprej ko sva s sprehoda prišli, da sem šla skor v Savo user posted image  No, sej ob 15h je šla za 1 uro in pol ajat, tko da sem se nakulirala - boljš zanjo user posted image
Važno, da ni dežja user posted image

Grem mal počivat, da si glavo zluftam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 18:35:45   
Februarka08
Pecivo uspelo, sam je bolj nesladko kot sladkouser posted image zame je user posted image , za mojga bo pa spet user posted image važn da je za mami, za očija je pa salama v hladilnikuuser posted image

Tud naša je bla učer tečka... dons je še kar... no, da jo ne hvalim prehitrouser posted image ona rata zoprna po 19.uri in je do 20. taka da bi jo prodal če bi jo kdo kupuuser posted image

Sem pa tko jezna, da bolj ne morm bit... vedno ko jo previjem ma moker bodiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa to ni res... ma št. 4, če ji dam pa 3. ji je pa premajhnauser posted image pop******* bom dobla... dobr da mam dost bodijev... pa to ni resuser posted image

Greva počas večerjat...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 19:41:19   
kati kati
čer

danes pa je tud moj mali sitkan...kr neki jamra!zdejle ga dam spat pol pa imamo mir.
danes sem bla pa cel dan doma -napredek-aja pa še 4 ure sem delala




_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 20:24:50   
bamby
Čer!
Naša Anaja je pa danes jedla zelenjavno mineštro, isto kot smo jo jedli mi user posted image . Sem le enkrat  po dolgem času kuhala za vse. Ah, saj počasi se bo začelo, da bom manj obremenjena.
Imam pa rdečo peso zanjo, pa ne vem, na kakšen način naj ji jo pripravim user posted image . Verjetno za rahel kis še ni zrela user posted image . Timu sem jo kuhala med zelenjave, samo je vedno vso barvo izgubila in je bilo kar neki user posted image . Danes nobene pese, ne solate, sploh kar je kislega ne dene v usta. Zato ne vem, kdaj otroku kaj kislega ponudit. Verjetno šele od 1. leta naprej.
Danes jih pa Anaja šteje že točno 8 mesecev user posted image !

neni, tisti članek je pa res izpred 50 let. In tega za moje pojme ni pisala ženska, ker ta bi se imela bolj rada in ne bi takih neumnosti pisala. Avtor je kot pribito moški in je pisal o tem, kakšno žensko hoče imeti user posted image user posted image user posted image ! Upam, da take ni nikoli najdu!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 20:34:33   
mary_lou
Bamby jest ji se ne bi dala kisa niti razredcenega ne.....ne vem no moje mnenje....sicer ti za peso ne bi znala svetovat k smo pr nas vsi antizelenjavarji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se tai gre po najinih stopinjah

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 20:35:42   
mary_lou
Pa čestitke Anaja za 8 koščkov tortice.....še 4 pa boš ze celo mela...a ne gre hitro?????? Jest bi kr ustavla čas

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 20:40:55   
mary_lou
Dolenjka zakon v zoo-ju a ne? men je tok kul tm....drugac se ti pa splaca letno karto kupt je 30 evrov pa gres kadar se ti zahoce....dons sm bla prov zalostna k sta zirafka tok pozno prsla ce bi le malo prej bi jih sla z Tai-jem gledat tko pa je mel vecerni ritual ze takrat

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 21:14:23   
listek1
čer,
no, da se mal javim, da ne bom spet kregana. MI smo še vedno kot cigančki, zdej smo končno vse škatle prepeljali na bajto, ampak je treba še razpakirat. Smo sedaj začasno še pri nas doma, ampak upam, da se konec tedna preselimo. Prejšnji teden so nam zalaufali peč, tako, da se hiška segreva. Jutri dobimo še kavč in mizo. Sva pa v soboto prvič spala tam, in je blo super.
NO naš mali se je pa končno pozdravil. V četrtek greva na plavanje in komaj čakam.
Če kero zanima imajo v turbo limaču znižanje avtosedežev za malčke. Maxi cosi tobi je znižan iz 240 na 140 eur. Akcija traja do konca oktobra.
lp

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 21:32:55   
dolenjka
Čer user posted image

Vidim, da ste nekaj pasivne ratale user posted image  februarski user posted image

men je Stipe ravnokar noge tko fajn zmasiral, da sem sam še za v posteljo user posted image
Listek, pridna si, ko se takole javljaš user posted image  Mi2 greva tudi v četrtek 1. na plavanje, pa mojoče bo šel že moj dragi z nama če bo frej user posted image  To bi blo res fajn, bo carica spet cvilila user posted image  user posted image  user posted image

Marička, ja, letno karto, no zdaj samo še do konca leta, si bom omislila, sem se že odločila, ker bova šli malo bolj pogosto zdaj tja ker je tko luštno user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 21:56:00   
Februarka08
A lahko prosim znorimuser posted image user posted image user posted image user posted image tamala se mi dere že 1 uro skup, ma kaj dere, histerično tuliuser posted image user posted image user posted image sem mojga poslala tja ker drugač bi jo skoz okno vrglauser posted image pa kaj ji je... user posted image mejhn, 2 ji bom dala čez rit da bo vedla zakaj se dere... matr, najraj bi piskre začela metat......

Mah, sem se mogla mal spihatuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 22:18:31   
dolenjka
Februarka, verjetno bo še kak zobek user posted image  A je kaj novega jedla user posted image  
Eh, ziher so zobki, naša je pa čez dan neki nabijala da se mi je že trenal user posted image  Prav moja mami da zdej se ji pa že škrba baba lahko reče user posted image  No, če bo tko tečna si želi, da ji vsi zobje na 1x ven pridejo user posted image  user posted image  user posted image

Ja, spet sem tle, pa sem bla že na poti v kopalnico user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 22:37:26   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: mary_lou

Pa čestitke Anaja za 8 koščkov tortice.....še 4 pa boš ze celo mela...a ne gre hitro?????? Jest bi kr ustavla čas


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še malo, pa ne bo več dojenček, pač pa že oreng punca. Ne moreš verjet, kako hitro rasejo ti otroci.
Sem pokukala malo tvoje fotke in vidim da Tai kar fajn že raztura vsepovsod user posted image . Kje sta pa tako eksotičen dopust preživela vidva golobčka in kdaj???

februarka, ti si pa malo umiri živčke, ker s tem ne boš nič naredila, če bi si rada lase ven pulila. Larisa bo še zmerom jokala. Morda je le toliko zaspana, da ne more zaspat, zato pa joka. Morda so pa tudi zobki lahko res krivci za njen jok. user posted image user posted image user posted image  saj bo bolše!

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:07:20   
ELMA
Čer...Sam berem , berem... časa pa nimam kaj dost da vam pišem user posted image
Vse po starem naša je ful pridna , no ,mislim za hrano , rada je GH user posted image , je prava jedka .
Po noći pa se skoz neki  zbuja , in sem kr zmatrana od nje user posted image  Težave imam pa sa sinekom , in me ful skrbi za njega , zdej je dobil ene antibiotike (zaradi ušesa ), AMOKSIKLAV 1000 , in smo začeli zjutraj , znjimi, cel dan se je slabo počutil , in ga je trebuh boleluser posted image  Ali ,so antibiotiki premoćni za njega 1000mguser posted image zvečer mu sploh nisem upala dati celo tabletko , sem mu dala samo polovico , pa bomo vidili kaj bo zjutri user posted image

Bamby vse najboljše za mini RD user posted image  jaz tudi dajam vse sorte Elmi ,  ampak kis pa nebi si upala , ker po moje tudi ni zrela še za njega .

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Čer!
Naša Anaja je pa danes jedla zelenjavno mineštro, isto kot smo jo jedli mi user posted image . Sem le enkrat  po dolgem času kuhala za vse. Ah, saj počasi se bo začelo, da bom manj obremenjena.
Imam pa rdečo peso zanjo, pa ne vem, na kakšen način naj ji jo pripravim user posted image . Verjetno za rahel kis še ni zrela user posted image . Timu sem jo kuhala med zelenjave, samo je vedno vso barvo izgubila in je bilo kar neki user posted image . Danes nobene pese, ne solate, sploh kar je kislega ne dene v usta. Zato ne vem, kdaj otroku kaj kislega ponudit. Verjetno šele od 1. leta naprej.
Danes jih pa Anaja šteje že točno 8 mesecev user posted image !

neni, tisti članek je pa res izpred 50 let. In tega za moje pojme ni pisala ženska, ker ta bi se imela bolj rada in ne bi takih neumnosti pisala. Avtor je kot pribito moški in je pisal o tem, kakšno žensko hoče imeti user posted image user posted image user posted image ! Upam, da take ni nikoli najdu!


Mary lou  jaz bi tudi čas ustavlauser posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 30.9.2008 23:09:13 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:10:47   
ELMA
Nizy sem dobila dones paketek , HVALA TI  še enkrat ....Škorenjčki su ful lepi user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:14:56   
nizy
elma - BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:18:46   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

elma - BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hval ti za čestitko jaz tebi tudi želim isto ....

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:31:57   
nizy
punce vabljene na user posted image in na  baklavouser posted image


(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:48:23   
ELMA
user posted image user posted image , Jaz bi radi prišla , sam si predaleč user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 23:54:17   
ELMA
http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_liste.php?db_sess=15508b6ea9b431bc8a2c9bf460c6ff32&dbsid=22&ss_a=bb%7Chome%7Cdefault%7C202%7C%7C%7C%7C2%7C9%7C%7C%7C%7C%7C%7C%7C&ss_n=2|14|91|91|||Geschenkideen|||



Punce najdla sem en link , in me zanima kaj vi mislite za to Bernstein -kette user posted image ... Za dlesni , mislite da kaj pomaga , moja soseda je imela za malega in pravi da sploh ga niso tko dlesni srbele user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 6:35:10   
misar
dobro jutro
...naša noč prava superca proti ostalim prejšnje dniuser posted image user posted image ...je princess zaspala že ob 19h, pa spala do 21:30h, poglodala eno zizo, spala do 1:30h, spet pomalicala pa potem budnica ob 3:30, ko sem jo dala k sebi v posteljo, pol sta pa hkrati z mojim vstala ob 5:30.
ej ne morem verjet, da sem cele 3 ure v kosu spala...sem se ob 1:30 zbudila že cela prerojena, bi lahko kar vstala mendauser posted image user posted image

očitno je bila pri nas za nespanje kriva luna al kaj?! user posted image

je šel pa danes moj na en seminar v kranj, pa ga dva dni ne bo...ne vem a mi paše al sem mal žalostna...po moje oboje po mal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...sva včer zvečer mogla mal jote nadoknadituser posted image user posted image user posted image ...hmmm sva kar dvakrat skuhala...prej skor 14 dni nič nisva, ker je bla rdeča na obisku pa mal je bla tamala bolana, pa mal je naju štihal, pa mal sva bla skregana, kar tko za bv user posted image ...no pa so se včer stene tresle menda user posted image , tko, da če omenjajo kak potres z epicentrom v sredini celja, no to sva bila midvauser posted image user posted image

zvečer niste bile pa nič zgovorne, ste bile tud ve na podobnih položajih kot jaz?! user posted image user posted image ...mislim, da je danes eden redkih dni, ko vas lahko preberem za nazaj...ja je treba mal tempo upočasnit, da nas ne bodo skinli z ringaraje zaradi preobilice čvekanjauser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

elma - BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



se opravičujem nizy, vem da to ni bilo namenjeno meni...sam kaj pa naj bi to pomenilo? sem mal firbčna...user posted image

pa če se hvalite z baklavami, ni lepo, da se samtko zaradi lepšega, ker jaz jih naravnost obožujem user posted image user posted image user posted image

nič, grem zdaj pogledat kaj naša dečva počne...pridem še pol kaj nazaj user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 7:49:30   
buči
Jutro, se opravičujem, da sem bila včeraj odsotna. je dobil moj zaključeno bolnmiško, pa sem šla k kolegicaa na pivo proslavit. ob 23ih se mi pa ni dalo več na RR.

Bamby, peso skuhaj, naribaj in daj zmrznit v vrečke. Ko jo želiš, jo odtališ, zase narediš kot solato s kisom, oljem in soljo, za Anajo jo pa vržeš tik predno je krompir kuham, da povre ene 2 minuti, potem pa ji narediš pinki pire. Ali pa pač samo odtaljeno zamešaš v neko zelenjavo, riž, kar pač želiš.

Vam nisem povdala, da sem dala Tilnu za probat navaden jogurt. reveža je tako streslo, kot bi bil vihar v kuhiji. Totalno prekislo in zanič. Sem se mu tako smejala. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 7:52:41   
buči
No, zdaj grem pa uživat, ker sva po 9 tednih s Tilnom spet malo sama dopoldan doma! user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 8:17:20   
Februarka08
Jutro.

Vstale sva že ob 6.30user posted image user posted image sej vem da nič ne pomaga, če piz**** sam morm maluser posted image ne vem kaj ji je blo učer... je pa res da je jedla 2 novi stvari in to sem se zavedla šele potem, ko je zaspalauser posted image user posted image 1. je jedla Fruhtzwerge in 1. en frutek - višnja, jabolkouser posted image ne vem, mogoče jo je kaj zvijalouser posted image sam najbolj sem bla to jezna, da je zaspala, ko sem pa stopila ven iz sobe pa jokuser posted image groza... nočem več takih večerov... pa še z mojim sva se spičila k sm bla slabe volje in lačna jote pol sm bla pa vsega sita in sem šla sam spatuser posted image zdej pa še slabo vremeuser posted image men se bo skisaluser posted image tako sem slabe volje že cel teden, pa sploh ne vem zakajuser posted image rada bi en popoldan mal miru, sam zame... pa ne gre... mojga spet ne bo cel dan, za jutri lahko pričakujem isto, vidiva se samo še v postelji za 5 min in to je men že too muchuser posted image bzv da vam jamram, itak ne morte nič pri tem...

Lep dan


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 8:22:26   
Janey
jutro

še smo živi, ampak zelo leteči zadnje dni, zato se nič kaj ne oglasim.
spimo še vedno OBUPNO, naslednji teden gre v svojo sobo, pa će nebo nič bolše, pol pa res ne vem kaj bom...se bom vstajala al si bom pa kar tam natleh postlalauser posted image user posted image

zgornja leva nka je že skoraj zunaj, mogoče je tudi to vzrok za tako spanje, al pa da mamo premalo vlage...je v tušu vlažilec zraka za 20 eur, drugače stanejo tam 50+ pa razmišlam da bi kupla, sam tut to ni malo denarja, če nebo pomagal.

naše dete se ne zna samo igratuser posted image zraven njega sem, ves čas mu nekaj govorim, ampak ne...ko se bom pa k njemu na tla vsedla pa ne rabim nič rečt, se pa eo uro brez da piskne igra.

zdaj grem ga malo zabavat, pol pa grema še malo nina nana.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarski sončki - 6.del
1.10.2008 8:22:51   
ella79
jutro user posted image

bamby jaz ji peso sam fajn spasiram, nič okisano in začinjeno, jo ji pa zravn pireja dajem in je noro dobr user posted image

buči naša se tudi kar stera ko je navaden jogurt, sam usta pa še vseeno odpira, še pri sadnih skutkah jih ne tok user posted image user posted image user posted image pa user posted image user posted image user posted image da sta spet sama doma user posted image

mi smo se včeraj mal potepal, smo šli do trsta, sem pogledala še za Zojino bundico, pa nič user posted image no, od ene 50 EUR naprej mi je že bla katera všeč sam user posted image user posted image kje je pa danes sonček user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?