|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosnikHP in zagonski mediji??
4.10.2008 8:57:53   
_andreja_
Včeraj sem dobila domov prenosnik, ki sem ga naročila preko spletna HP 6720s T2410 2,0 GH vendar sem ugotovila da zraven ni nobenih cd pogonov za grafično, nevem ali bi moralo biti še za kakšno drugo stvar, ali ne... vendar vem, da je  pri prejšnih računalnikih ponavadi bilo veliko cd-jev.  Pa me zanima če je to pri HP-jevih prenosnikih normalno?? Šele v ponedeljek ga peljem  h kolegu, da mi ga bo usposobil, in povedal ,ali kaj fali ali ne.... kaj pa vi mislite?

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
4.10.2008 9:05:27   
Anonimen
Če nimaš gor naloženega operacijskega sistema (Windowse ali podobno), ti tudi ostali CD-ji nič ne koristijo.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
4.10.2008 9:43:21   
_andreja_
v ponedeljek ga peljem, da mi naloži windows... ampak ali ni grafična kartica vsaka zase in ima vsaka svoj cd?

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
4.10.2008 10:00:52   
tejkooo
V vsakem primeru je bolje, da se naložijo najnovejši gonilniki, ter ne tisti ki so morebiti prišli zraven na cd ju.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
4.10.2008 13:49:38   
_andreja_
aha poli jaz iz tega sklepam, da bo laptop delovau brezhibno kljub temu da ni bilo nobenih cd-jev zraven... o.k. tudi prav. Hvala za odgovor

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
6.10.2008 13:29:05   
Dvoje src
Zgleda da HP ne daje gonilnikov zraven, se lihkar ukvarjamo z enim ( user posted image nas je spravu ob živce, ker nima naloženega operacijskega sistema).
Jih boš pa rabla za mrežno kartico ipd, skineš jih pa tukaj.


_____________________________

Ni pomembno, kaj imaš v žepu, ampak kaj imaš v srcu.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
6.10.2008 17:52:42   
Felicita
pogledaš v properties my computer-ja ali pa si naložiš programčič sisoft Sandra, pogledaš tip reči ki te j*** v glavo (pa nej bo to grafična al pa karkoli drugega), pogooglaš in najdeš driverje. zakaj točno bi trošl cd-je, če dajo lahko vse na net pa basta? men so bli te cd-ji vedno, ampak res vedno odveč.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dvoje src)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
6.10.2008 23:46:32   
Kerensa*
Jaz imam enak notebook in sem ga kupila s prednaloženimi Windows Vista SLO... pravzaprav je bilo popolnoma vse (hardware in software, če lahko tako rečem) gor, razen Office-a... nobenega CD-ja za nič nisem dobila zraven, pa vse dela.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prenosnikHP in zagonski mediji??
10.10.2008 9:52:48   
_andreja_
smo zrihtali, mi je kolega naredu tako kot je treba in deluje vse brezhibno, je pa reku da je to standard pri hp-ju da ne daje nobenih gonilnikov zraven... mi jih je pa on potem nasnel na sd tko da jih za vsak slučaj imam...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?