|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eko sklad - subvencija
9.10.2008 14:00:38   
Tinky
Tisti, ki ste oddali vlogo za subvencijo na Eko sklad (za gradnjo stanovanjske stavbe v nizkoenergijski ali pasivni tehonologiji), me zanima, če ste že prejeli odgovor oz. če ste že podpisali pogodbo in če je v njej naveden datum izplačila subvencije?

Hvala


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eko sklad - subvencija
9.10.2008 15:45:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky
za subvencijo na Eko sklad

Jao, jao. Danes kličem in mi povedo da so spremenili sistem. Prej si moral postaviti kurilnico in si jo poslikal, potem pa so ti povrnili del vložka (npr. do 40% za peč). In sva izbrala dobro peč, sedaj smo z gradnjo tako daleč, da smo jo lahko postavili. No sedaj pa hočejo, da zaprosiš še predno začneš. user posted image Mislm. Dobro, imam fino dobro peč, ampak za fino veliko denarja. user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eko sklad - subvencija
10.10.2008 8:30:07   
mala maja
točno tako po novem se ne vrača denarja za izvedeno stanje, amapk na predvideno gradnjo.

Staro stanje je potrebno poslikati. Vse od fasade, kurilnice, srehe, okna, pomerit debelino zidu.... potlej pa dobit za vse predračune in vložit v eko sklad. Denar gre potlej direktno izvajalcem na račun.

Midva sva tud prav zaradi tega ven padla, sem ravno 14 dni nazaj klicala. Sej so full prijazni. user posted image  Aja po novem je pogoj 12 cm izolacija fasade, nova okna, 25 cm izolacije na strehi in nov kotel za toplo vodo in kolektroje da dobiš kaj.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: eko sklad - subvencija
10.10.2008 12:12:59   
Tinky
Kolikor je meni znano, ti subvencija v celo pripada, če si z gradnjo začel po dnevu začetka razpisa.
Ali se motim?


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: eko sklad - subvencija
10.10.2008 12:40:02   
mala maja
če ste vložil in začeli delati po preteku razpisa ne vem kako to gre. Ampak prejšna leta je bilo potrebno vsa dela naresti, pa potlej račune priložit in si dobil nekaj  nazaj.

Zdej moraš pa poslikati, pa poslati predračune in ti plačajo predračune, denar gre direktno izvajalcu. Če ti odobrijo kaj. In kokr jaz vem če kaj začneš delati moraš vsaj nekaj naprej plačati. Izvajalec ti pa ne bo pisal dva predračuna in vračal denar razen če maš vezeuser posted image  

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?