|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 14:08:17   
Valentina
Tiste, ki ga imate...
kako ste zadovoljne z njim
katere znamke je
kje nabavljate kapsule
Ali pa je to mogoče zgrešen nakup? user posted image

Jaz imam nagledanega tega

< Sporočilo je popravil Valentina -- 15.10.2008 14:09:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 15:39:53   
Katey
Doma ga nimam, ker redko pijem kavo pa še to če jo, pijem turško. Imamo ga v firmi in mi je super zadeva pa še kava mi je odlična, vzeli smo ga preko firme Danesi (reverz varianta) je pa znamke CaffItalyuser posted image . Prav tako nam tudi oni dobavljajo kapsule.
Upam da ti je kaj v pomoč moj odgovor, zanima pa me koliko stane ta stroj, ki ga imaš ti ugledanega.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 15:50:40   
rija
jaz ga imam in sem zadovoljna. imam caffisimo ali nekak tak, vanj pašejo edusho in tchibo kapsule, ki so res dobre,pa še dobim jih tukaj blizu v avstrijskem šparu.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 16:13:43   
Anonimen
Meni se pa zdi to en brezvezen nakup ... kapsule so drage, pa še povsod se jih ne dobi. In slej ko prej bi bil tak avtomat samo lovilec prahu v kuhinji ... no vsaj pri nama bi bilo tako. Midva sva kupila Krups-ov kavni avtomat v katerega se da lahko tudi navadna mleta kava (tako kot za turško kavo) in dela super kavo.

Evo, tegale imava:

user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 19:46:12   
Valentina
Katey...Zunaj sta 2 modela...tisti dražji (cca180€) ima Brita filter, LEDico, digitalni displejček; cenejši je pa cca 50€ manj. Če bi ga dobila na reverz pa spljoh ni kaj za razmišljat user posted image

Rija, hvala! Sem pogledala tudi "tvojega". Cenovno je ugodnejši, barve so tudi zanimive. A v Sparu imajo kompatibilne kapsulce ali tam prodajajo Tchibo-tove user posted image

Otika...Tudi sama sem najprej pomislila na to, da za praholovca je kar draga zadeva, sploh če ti stoji v omari. Moj kave sploh ne pije (je še kar na mleku user posted image ), sama pa rada spijem dober kofi, 1x na dan. Pa ni ga čez komot user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 22:55:37   
Ro-La
nespreso, kapsule kupujem v grazu

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
15.10.2008 23:02:39   
rija
valentina, jaz kupujem samo tri vrste od tchibo in eno od eduscho....ostalih niti nisem gledala....smo dobili zraven mašina 50 različnih kapsul, pa so mi bile te nekak najbolj všeč....in ja, poceni je....torej ni velike škode, če ni dosti v uporabiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
16.10.2008 9:23:08   
malania
Koliko pa stanejo te kapsule in kako to sploh deluje?
(Nimam kaj veliko pojma o tem, smo še vedno na navadni kofetieri user posted image )

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
16.10.2008 9:37:33   
tintin
Mi imamo tudi Cafissimo od Tchiba/Eduscha. Kapsule kupujemo v Avstriji, vsak zadnji petek v mesecu, ko imajo akcijo 2+1 gratis. Zelo zadovoljni, super super kava. V ta aparat pašejo vse kapsule tipa Cafitally, samo mi imamo samo eduschove/tchibove.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
16.10.2008 21:39:08   
Valentina
Hvala punce za nasvete in predloge user posted image  Sem že bolj na čibotovi strani user posted image .
Bom pa nabavljala v Avstriji, verjetno kar na praznični petek (tintin-tnx za info, pa ravno petek je user posted image ).

Malania...cena 1 kapsulce je cca 0,3€.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
25.1.2009 9:30:43   
t123
po pomoti sem kupila kapsule od tchiba (doma imam drug aparat) - so cisto odobno izgledale. Kot vedno sem pretiravača - imam 10 skatel po 10 kapsul, jih lahko komu podarim?

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
25.1.2009 9:44:14   
rija
seveda....MENI user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu t123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
25.1.2009 9:46:02   
rija
jaz pa podarim kapsule vroče čokolade...tudi narobe kupilauser posted image  ampak moram pogledati kere so....kupljene v billiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
25.1.2009 10:19:03   
Anonimen
Miele ima en aparat na kapsule, samo ima precej visoko ceno.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
25.1.2009 18:32:41   
naja2
Midva imava Nespresso - kapsule pa naroči kar po internetu iz Švice. Aparat sva kupila v Avstriji. Cena kapsul je cca 0,3EUR.
Pa še neki - meni sploh ni dobra kava, jaz pijem Jacobs ali Nescafe. On pa ful uživa in mu je zelo dobra kava - to je taka bolj kvalitetna za ljubitelje dobpre prave kave. Jaz je pa res ne morem pit - mogoče zato ker pijem brez mleka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kavni avtomat s sistemom kapsul
21.2.2013 15:32:33   
Caffitaly.si
Caffitaly aparati in kapsule so sedaj na voljo tudi v Sloveniji. Predstavništvo je v Ljubljani na Topniški 5.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?