|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 15:44:21   
y&m
Razmišljam o nabavi prsne črpalke. Vsake toliko je mleka toliko, da boli... Zaenkrat sem ga kar ročno iztisnila in gre kar hitro. Zanima pa me, ali je potrebno prsno črpalko sterilizirati ali zadošča umivanje? Ne uporabljamo stekleničk in dud, tako da bi potem poleg črpalke morala nabaviti še sterilizator, kar mi ne najbolj diši...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:00:30   
Toja22
Sej ne rabiš posebej kupovat sterilizator. Jaz sem sterilizirala tako , da sem jo prekuhala.

(odgovor članu y&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:17:00   
pomar*ANČA*
ali pa kupiš tekočino za sterilizirati. 

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:22:29   
zara13
Jst sem tudi prekuhavala na začetku in je črpalka postala bela. No v TUŠu so imeli akcijo, sterilizator za mikrovalovno za 20€ in sem si ga nabavila. Je sedaj črpalka normalne barve pa tud flaške se sterilizirajo tko, da meni je prav prišel.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:27:51   
ZvezdicaZaspanka
Ne rabiš sterilizatorja. Jaz imam dva dojenčka, pa tudi črpalko sem imela in flaške že od rojstva pa nismo uporabljali črpalke. Lahko prekuhaš ali pa kupiš tekočino za sterilizacijo...to itak delaš na vsake toliko (mogoče 2x namesec), sicer jo pa dobro opereš, lahko tudi v stroju in je po moje čisto ok.

(odgovor članu y&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
7.11.2008 16:31:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:48:00   
mama_milchy
Jaz sem imela črpalko in sem jo samo prekuhala ter 1x-2x tedensko oprala še z tekočino za sterilizacijo. In še zdaj ko jo pogledam, je čisto lepa, čista.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 16:54:39   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: Toja22

Sej ne rabiš posebej kupovat sterilizator. Jaz sem sterilizirala tako , da sem jo prekuhala.

Enako. V vodo, v kateri sem prekuhavala, sem kapnila malo kisa, da se na flaškah, dudah in na črpalki ni nabiral vodni kamen. Predvidevam, da če bi prekuhavala v filtrirani vodi (takrat še nisem imela Brite), ne bi rabila dajat not kisa.

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 17:09:27   
mojcapr
Jaz sem si črpala pri vseh 3user posted image . Enkrat tedensko sem jo prekuhala, drugače pa umila pod vročo vodo ali v pomivalcu, pa so vsi otroci čisto vredu.

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.11.2008 18:20:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 19:04:37   
valentina2006
y&m: Po vsaki uporabi fajn umiješ... 1-2X/teden pa prekuhaš. 

(odgovor članu y&m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sterilizacija prsne črpalke
7.11.2008 20:03:33   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

y&m: Po vsaki uporabi fajn umiješ... 1-2X/teden pa prekuhaš. 


jaz delam enakouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sterilizacija prsne črpalke
8.11.2008 7:21:05   
Samsa
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

y&m: Po vsaki uporabi fajn umiješ... 1-2X/teden pa prekuhaš. 


Jaz počnem enako user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sterilizacija prsne črpalke
8.11.2008 9:27:36   
majči22
Toliko kolikor boš ti potrebovala črpalko se ti ne splača kupovati sterilizatorja, ker jo prekuhaš ene 2-3 na mesec (vsaj jaz jo). Pri nas se doji in je to mleko res samo za rezervo, kar mislim da bo tudi pri tebi.
Če boš prekuhavala, daj v vodo mal kisa in bo črpalka ista kot je bila pred prekuhavanjem.

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sterilizacija prsne črpalke
10.11.2008 7:33:38   
y&m
Hu, hvala za odgovore! Sem pa mislila, da se je ne sme prekuhavati. Nekje sem brala, da jo je ena s prekuhavanjem uničila. Tistih tekočin za sterilizacijo pa ne maram - jim ne zaupam. Če pobijejo mikroorganizme, po mojem tudi dojenčku ne bo ravno koristilo, če kaj ostane na črpalki...

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sterilizacija prsne črpalke
10.11.2008 8:24:50   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

y&m: Po vsaki uporabi fajn umiješ... 1-2X/teden pa prekuhaš. 


Se podpišem pod to.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?