|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO- mucek išče dom
23.11.2008 9:51:46   
otinchy
Naj se vam najprej predstavim. Sem tigrast mucek, star okoli pet mesecev. Pred slabima dvema mesecema me je nekdo tako močno brcnil, da mi je zlomil medenico. Ker  nisem imel lastnikov, ki bi me odpeljali k veterinarju, da mi poškodbo, ki so jo spremljale hude bolečine oskrbi, so mi živci na zadnji desni tački odmrli, tako da zdaj tačke ne morem uporabljati. Pred trgovino, kjer so me hranile prijazne trgovke, sta me našli Neja in Tina, ki sta mi bile pripravljene pomagati. Poklicali sta Društvo za zaščito živali v Novem mestu, ki je odobrilo amputacijo moje tačke, saj bi drugače lahko prišlo do zdravstvenih zapletov. Tako bom operiran in kastriran v ponedeljek, 24. novembra. Doma mi ne moreta nuditi, ker imata doma mačke, ki me ne marajo, tako da me bo v začasno rejo vzela gospa, ki mi lahko nudi dom samo do 20. decembra. Kot veste bo v tem času zunaj mrzlo in glasno, saj se bližajo prazniki, ki jih ljudje proslavljajo s pokanjem petard.   Sem zelo prijazen, igriv in nič izbirčen glede hrane, druge muce me ne motijo. Kljub temu, da bom imel samo tri tačke me to ne bo oviralo pri hoji, skakanju in igri, saj že sedaj uporabljam samo tri.
  Zato vas prosim, če mi lahko nudite topel dom, ali pa vsaj pošljete naprej sporočilo svojim prijateljem. Mogoče se mi tam nasmehne sreča.
  Kontakt: 031 677 407
slike:  http://www.moj-album.com/uredi/otinchy/14259326/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO- mucek išče dom
23.11.2008 15:18:52   
hmm...
Ojoj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ubogi mucek.
Preklet naj bo človek ki ga je tako močno brcnil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
resnično upam da bo z muckom vse vredu in da najde topel dom v teh mrzlih dneh, in da nebo v najhujšem zunaj. Recimo kadar mečejo petarde.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vso srečo ju3 na operaciji.

Pa prosim sporoči kako bo!


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu otinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO- mucek išče dom
24.11.2008 23:26:30   
otinchy
Danes je mucka veterinar bolje pregledal in se odločil, da mu tačke ne bo amputiral, zato ker se na njo opira in si z njo pomaga pri hoji user posted image . Tako je bil mucek samo kastriran. Zaželjeno je, da mucek živi v stanovanju.

Januarja naj bi odpotoval v Lj user posted image user posted image user posted image , kjer mu je prijazna gospa pripravljena nudit topel domek. Kako se bo izteklo sporočim.

(odgovor članu otinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO- mucek išče dom
25.11.2008 21:02:13   
hmm...
Juhu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem full vesela da mu niso tačke amputirali.user posted image user posted image Zelo lepo da je našel nov domek.

Samo zdaj ko ga lahko ima tista gospa samo do 20 decembra, kje pa bo do januarja?


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu otinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO- mucek išče dom
26.11.2008 22:44:22   
otinchy
mucek je oddan

tema se lahko zbriše

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO- mucek išče dom
27.11.2008 19:06:09   
hmm...
Juhu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu otinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO- mucek išče dom
28.11.2008 7:49:13   
honey
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Juhu za mucka in za tisto dobro dušo, ki se ga je usmilila. Joj, jaz bi tako rada vzela še kakšnega mačkona, ampak kaj, ko imamo doma tako zverino, da bi po moje vsak muc ušel ali pa bi ga naša pokončala user posted image  Brani svoj teritorij, kar malo preveč user posted image  Da bi imela pa mucka zunaj, mi pa tudi ne pade na pamet, tako da bomo morali očitno počakati, da bo naša gospa tako stara, da jo bo zloba minila, pa ji bomo na stara leta družbo oskrbeli user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO- mucek išče dom
8.12.2008 20:44:19   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image  Bravo. Tok sem vesela ko preberem take zgodbice s srečnim koncem.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?