|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 18:04:04   
VRTNICA84
Ojla!

Prosim če mi date nasvet. Imam prenosnik hp in me včasih, ko odprem pokrov in ga prižgem. Barva zginja iz ekrana in se nič ne vidi. Ko pa se zagreje pa dela brezhibno. Zanimam me če kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 18:21:52   
Kerensa*
Jaz imam tudi HP-ja, model Compaq 6720s. Najbolj podobna stvar, ki se mi zgodi, je to, da mi ob prižiganju ekran včasih 1x ali 2x utripne - kakor, da bi na Explorerju pritisnila Refresh, ampak s to razliko, da vse z ekrana izgine za kakšne pol sekunde. Pojma nimam, kaj mu dogaja, ampak potem dela normalno.

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 20:04:35   
smejčica
Večer,

pri tebi vrtnica je verjetno kriva žarnica, ki osvetljuje ozadje erana. Bo verjetno potreben servis.

Pri tebi kerensa pa morda grafična kartica. Probaj snet z interneta najnovejše gonilnike. Evo, spletno stran:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?lang=en&cc=si&prodNameId=3442833&prodSeriesId=3442832&prodTypeId=321957&taskId=135&swLang=120

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 20:05:32   
Kerensa*
Grafična? Benti, pa sej je tkorekoč nov. Kva a da je prešvoh al da bi ****?

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 20:16:08   
VRTNICA84
Kolko stane servis, ko morejo zamenjat žarnico?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 20:22:22   
smejčica

Kerensa, saj četudi je nov, ni to zagotovilo, da bo deloval. Vem pa, da so imeli neke probleme....
evo, da ti prpopam kak link, pa si malo poglej....

http://forum.bug.hr/forum/topic/prijenosna-racunala/problem-zaslonom-hp-6720s/4210.aspx?page=0&jumpto=53177&sort=asc&view=flat

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=159922 - tukaj pa si preberi komentar od Vuka. :)


Vrtnica, če je še v garanciji, ne stane nič. :) Če pa ne, pa vprašaj na servis. Ni pa rečeno, da je to. Ti bodo še druge svetovale....


Lp

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
5.12.2008 23:58:08   
sanja nk.
halo od kdaj ma pa lcd ekran žarnico uzadaj user posted image user posted image
mal pomislite , verjeten so se ti te kristali ki se nalagajo na sliko kaj pokvarili , servis potrebenuser posted image

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 13:21:57   
smejčica

No, no, Sanja.
Seveda, da imajo žarnico. Kaj pa jih drugega osvetljuje? Verjemi, vem, kaj govorim. Tudi gsm aparat ima lcd zaslon, da, pa je stvar odvisna od žarnice, lahko vidiš, ko se le ta vgasne- lahko vidiš sliko na ekranu, le da bolj temno.
Lcd res da nima katodne cevi, vseeno pa ima žarnico. Tako, da.....

Lp

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 13:32:07   
sanja nk.
ja sem se pozanimalauser posted image
si imal prav, ubistvu pa ni žarnica ampak svetleča dioda ki deluje na principu odseva na ogledalo , ki na nato sproži tekoče kristale, v obliki elektrod

user posted image user posted image mi je sin pojasniluser posted image
ja in lahko v tistem primeru šla ta dioda

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 14:03:46   
VRTNICA84
Kakšna je cena takega popravila? Da vem kolko denarja morem pripravit za to.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 17:17:02   
sanja nk.
nimaš več garancijeuser posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 17:49:35   
VRTNICA84
Ne nima več garancije, ker je star 3 leta. Sedaj sem že mela na tem računalniku 200 evrov škode. Zelo sem nezadovoljna z računalnikom tem hp. Ko bomo kupovali računalnik, nikoli več hp.

Prosim povejte kakšna je cena takega popravila?

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 18:06:24   
sanja nk.
ne z hp jem imajo res ljudje kar naprej probleme
raje izberi asusa ali pa delluser posted image , sej vem samo to te ne zanimauser posted image

sem prebrala da je potrebno diode zamenjati vsakih 2000 do 3000 ur in ni to nič takšna okvara , prišlo pa te bo kar veliko tam okoli 150 eurov pa do 200 odvisno kam greš user posted image


(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 18:08:13   
sanja nk.
ups sem se zmotila
zamenjava žarnice oz. diode te bo prišla okoli 50 eurov

http://servis.azimut-net.si/index.php?link=cenik.html

piše pod zahtevna popravila...........čawuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 18:48:05   
VRTNICA84
pol pa ni tak strošek, proti prejšnjim popravilom. To leto mi je na računalniku crknilo že ventilator in trdi disk. Z tem, da z podjetjem Comtrom nisem bila zadovoljna. Ker mi niso prej povedali, da ne morejo računalnika nalagat.

Vsem povem, da naj ne kopujejo hp. Ker so najslabši računalniki.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
6.12.2008 19:43:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: VRTNICA84
Vsem povem, da naj ne kopujejo hp. Ker so najslabši računalniki.

Če odštejem zgoraj omenjeno, kar komaj smatram kot problem, potem z mojim HP-jem ni nobenih problemov, imam pa ga od junija letos. Je pa tudi res, da je to moj prvi notebook in ga ne morem primerjati z drugimi. Lahko pa vseeno rečem, da sem 98%-no zadovoljna in zato ne morem reči, da je najslabši, saj slišim za veliko več problemov pri drugih. Osebnih izkušenj pa nimam.

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nekaj je narobe z ekranom računalnika
13.12.2008 13:53:19   
VRTNICA84
Naj vam sporočim, da mi je oni na servisu rekel, da je mogoče hin ekran in se ga ne splača popravljat. Sedaj pa nevem kaj naj storim če bo resnično hin ekran.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?