|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 11:49:39   
lili63
To se pa v celoti ne bi mogla strinjati. če je nagrada, je to igra na srečo in naročnika zavezuje zakon o igrah na srečo (tako da to ni samo stvar naročnika).
In če bo katera od teh trebuščkov sprožila spor (jaz ga nimam, tako da ne govorim zase), ......določene nepravilnosti so na prvi pogled jasne.
če bi sama imela trebušček bi vsekakor zahtevala, da se iz takšne igre umakne, ne bi niti sodelovala.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 13:35:30   
Anonimen
ena jih ima več kot 5000 user posted image   si predstvaljaš, da poznaš 1000 ljudi? 1000 mejlov, če je vsak od njih dal 5 zvezdic-- ne razumem niti tistih, ki so se prijavile, pa so že rodile.. user posted image

no vsaj probale smo ;-) mogoče bo pa podjetje podarilo več nagrad.. kaj pa je cca.1800 eurov za podjetje..?v primerjavi z mojim študentskim računom je to mala malica.

drzimo pesti user posted image

(odgovor članu lili63)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 13:45:55   
T.A.T
sej tista ki dobi nagrado če prav razumem itak more 25 % od zneska še plačatuser posted image

Ne ne pozna noben 1000 ljudi da bi klikali....sploh pa u se gre za skoraj 5000 ljudi, ker včeraj je imela okrog 20 glasovuser posted image user posted image user posted image
ma BOLNA je ta igrauser posted image user posted image in bolni so tisti, ki na tak način zmagujejouser posted image


One ki so že rodile bodo pa to za drugega bebija imele...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 13:48:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

mamai-smo glasovaliuser posted image
zelo lepa slikica je res!!!
Škoda samo da ne poznaš kakšnih dobrih računalničarjevuser posted image user posted image user posted image user posted image
Upam pa da te neocelica izbere za njihov oglasuser posted image user posted image user posted image


tvojega posta pa niti vidla nisem.. user posted image

ja hvala T.A.T. za glas. user posted image

(odgovor članu T.A.T)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:02:18   
Anonimen
in katera je ta kao zmagovalna s tolikimi glasovi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:09:34   
lili63
Kaj pa sprenevedanje?
Če te zanima pa poglej, saj je samo ena, druga nima časa:)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:18:27   
Anonimen
Ja samo zaradi te teme sem sla gledat malo slikce pa sem naletela samo na taksne 50 glasovi...Sem pa tiste,ki so mi vsec poklikala.

lili63 jaz nimam slike gor,sem ze zdavnaj mimo nosecnostiuser posted image

(odgovor članu lili63)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:23:18   
tasa_m
ah joj, kregate se zarad neke nagradne igre user posted image
Men je šlo glasovat samo prvi dan, pol pa več nič in sem tudi preživela brez kreganja.
Hvala bogu za prijatelje user posted image . Tudi jaz sem jih prosla naj glasujejo, pa nam žal ni šlo glasovat, pa se zdaj sploh ne jezim.
Itak sem se na ta fotonatečaj prijavla za finto..

Vsaki je njen trebušček najlepši ker je edinstven in ker v njem raste mala pikica, katera ti pomeni vse in še več.. pa ni važno ali imam 5000 glasov ali samo 10.

Sicer pa potrebujemo energijo za kaj druga kot pa za kreganje, katera ima lepšega in katera ima več prijateljev..


(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:24:10   
lili63
Ja, jaz tudi nimam slike je že zbledela:)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:25:54   
T.A.T
druga je danes ponoči rodilauser posted image user posted image
Čestitke za user posted image user posted image

Skamp tako kot lili pravi samo ena je taka "zmagovalka"...ki je od včeraj na danes dobila teh že 5000 glasovuser posted image user posted image user posted image user posted image mogoče pa sta kolegici in ker je ena šla rodit že je pač drugi prepustila in se sedaj z to ubada njen računalničaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jaz sem ji mogla še eno 5 dat zraven...stvarno ma najlepšo slikouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:37:58   
T.A.T
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

ah joj, kregate se zarad neke nagradne igre user posted image
Men je šlo glasovat samo prvi dan, pol pa več nič in sem tudi preživela brez kreganja.
Hvala bogu za prijatelje user posted image . Tudi jaz sem jih prosla naj glasujejo, pa nam žal ni šlo glasovat, pa se zdaj sploh ne jezim.
Itak sem se na ta fotonatečaj prijavla za finto..

Vsaki je njen trebušček najlepši ker je edinstven in ker v njem raste mala pikica, katera ti pomeni vse in še več.. pa ni važno ali imam 5000 glasov ali samo 10.

Sicer pa potrebujemo energijo za kaj druga kot pa za kreganje, katera ima lepšega in katera ima več prijateljev..




lepo prosim no...user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:39:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Sicer pa potrebujemo energijo za kaj druga kot pa za kreganje, katera ima lepšega in katera ima več prijateljev..




user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 14:57:52   
Wahoo RR
Naročnik je želel podaljšati glasovanje.

Zs iz mojega nicka, je šel sistemsko :)

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 15:03:30   
Anonimen
Uf, neverjetna resnost s strani naročnika! user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 15:05:12   
lili63
Pogovor ni kreganje. Povedala sem že, da nimam trebuščka (že dolgo hodi), motijo pa me takšne očitne nepravilnosti. Bom spremljala do konca, pa da vidimo.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 15:40:35   
T.A.T
pa pol jih bo rodilo preden bo tega konecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ja kdo se pa krega????Brez tega psihološkega sra... prosimuser posted image user posted image
itak je ostalega sr... dovoljuser posted image user posted image

(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 16:47:41   
Anonimen
Bilo je kar nekaj taknsih glasovanj,da so bile zlorabe.....Se najbolj posteno je,da se npr med 10 z najvec glasovi žreba.....Moje mnenje pac....

(odgovor članu T.A.T)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 16:54:14   
koda17
Superca je tale igra user posted image , grem veselo klikat naprej za mojga favorita user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 17:15:29   
T.A.T
pa ti si tak opaljena da glava peče hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koda17)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 19:13:20   
koda17
dost klikanja user posted image skor roka odpadla, ampak zdej majo vsi bušiji vsaj 3 *** in je cilj dosežen user posted image user posted image

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 20:53:13   
spps
mi sam lahko katera nekaj razloži.način glasovanja?kolikrat gre,glasovat iz enega compa za isto sliko?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu koda17)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:34:32   
Dali*
to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:41:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...


se podpišem

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:47:33   
Pupa7
EDINA PRAVILNA POTEZA RR IN NEOCELICE BI BILA, DA SE NAGRADNA IGRA RAZVELJAVI!!!

DRUGAČE PLJUVATE V LASTNO SKLEDO IN SI DELATE ZELO SLABO REKLAMO!!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:48:34   
Pupa7
IN SE VAM NE ZDI ČUDNO, DA SE MODERATOR ŠE NI OGLASIL PO 2 STRANEH.... BREZ KOMENTARJA...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?