|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:48:39   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

EDINA PRAVILNA POTEZA RR IN NEOCELICE BI BILA, DA SE NAGRADNA IGRA RAZVELJAVI!!!

DRUGAČE PLJUVATE V LASTNO SKLEDO IN SI DELATE ZELO SLABO REKLAMO!!!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 21:49:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...


¸

se podpišem!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 22:11:31   
sunny24
Tudi jst se podpišem pod to!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 22:12:53   
Anonimen
Očitno je vsem tolk do te nagrade, da kar kričite vse po spisku. user posted image  

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 22:14:45   
sonček85
no coment

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 22:21:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Očitno je vsem tolk do te nagrade, da kar kričite vse po spisku. user posted image  
ni fora o nagradi,ampak potek nagradne igre.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 22:34:43   
Anonimen
Ma vseeno no.user posted image A mislite, da so moderatorji 25 ur na dan tu na rr? Imajo tud družine pa male otroke.Vsaj ti taglavni vem, da jih imajo. Pa pisanje z velikimi črkami pomeni kričanje. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 23:59:18   
Anonimen
didlinaa tiho! V kot, pa razmisli o svojem obnašanju!  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 2:21:28   
PERSIDA




IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...





Vsakdo ima,pač svoje mnenje.Moje je ,če nekateri  želimo glasovat  na pošten način ,potem bi naj to vsi.Jaz se nisem prijavila za zmago ,z veseljem ,pa dam glas nekomu ,ki si to bolj želi od mene.Ne pa nas farbat ,da mamo eni po 56 glasov ,nekdo pa čez 8000.Bo nekdo rekel nisi priljubljena.Nič zato bi ,pa z veseljem glasovala za tistega ,ki je,samo ,če bi le lahko oddala svoj glas.Ne ,pa ,da pišejo kako naj glasujemo pol ,pa nas totalno zablokirajo.
To je samo moje skromno mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 3:28:29   
Yassy
No pa da se jaz oddam svoje mnenje,
ce se gremo neka pravila na splosno tu na RR in ce se seveda odlocijo, da bodo uvedli nagradno igro, mislim da je fer da se po normalne(beri pisnem) postopku razlozijo pravila nagradne igre, in ne da se nagradna igra zacne nekje sredi noci konca pa se cez borih par dni, glede na to da opazam, da moderatorji redno kontrolirajo spletno stran,..saj forume z oglasi za varstvo, potem le pomeni da niso nedostopni in nedosegljivi, in nihce ni rekel, da morajo biti tu 26 ur na dan,...samo ce se v nekaj spravis, se posebej ce deas s tem reklamo, naredi kot je treba ali pa sploh ne zacenjaj.Puncam ni pomembno a bos dobil nagrado al ne, ampak naj bo vse tak kot mora biti, ves cas je bilo glasovanje moteno, glasov sploh nisi mogel normalno oddat, pa po cudezu imajo nekatere ze toliko tock,, kot da bi glasovali za njih vsake 2 sekundi, pa me res mocno zanima kako je to mogoce, glede na to da se skoraj vsi pritozujejo da poskusajo glasovat pa ne gre in ne gre, ce je nagradna igra javna in da niso pogoji, neki nakupi v velikih zneskihm, mislim da imajo vsi biti pravico enakovredni,konec koncev je vazno sodelovati ne zmagovati, slike trebusckov pa so tudi vse poslala zaradi sodelovanja ne za kras.
In mislim da bi res najboljsa resitev bila razveljavitev nagradne igre,....moje mnenje pac.



lp

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 7:57:30   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...




se podpišem pod tole

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:05:12   
lili63
Didlinaaa moderator mora takšne stvari preprečiti in takšne igre razveljaviti, mora biti prisoten zato pa je moderator.
Ta igra se mora razveljaviti, zakaj pa noben trebušček teh zlorab ne prijavi? Saj se tudi to da narediti, ko vas imajo pa tako očitno za tepke.
Glasovanje kjer en trebušček v eni niči dobi cca 300 enic, drugi pa 300 petic.
kako si lahko kdo to razlaga je ena imela na forumu prijatelje, druga PA NEPRIJATEJE ali kaj???

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:15:17   
lili63
pA ŠE NEKAJ ZA TISTE, KI MIROBLJUBNO GOVORITE:NE SE KREGAT.
nE, SAJ NE.
VENDAR KAJ MISLITE, KDO SE PREPIRA:
-TISTI, KI OPOZARJA NA NAPAKE
-TISTI, KI DELA NAPAKE (ZLORABA)
-MODERATOR, KI TO DOPUŠČA

NO, KDO???

(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:22:40   
Dali*
če bi bla nora...bi si tko kot nekatere vzela čas in si klikala same 5* in zmagala...ja za 1800€ vredno nagrado, bi pa č 5 dni sedela za compom in to počela.

Zakaj pa ne počnem??? Se čudite, če bi pa vendar lahko, saj smo dejansko razkrinkale potek glasovanja...

Ni prav kar se počne, ker je to zloraba in goljufija...


(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:26:57   
T.A.T
Pa ne morem vrjet...pa sej to je Miklavž prineseluser posted image user posted image user posted image
Bunim se že par dni pa nikjer nobene...zdaj pa ste le ugotovile da vas nateg...user posted image
Tudi jaz mislim, da se RR portal dela norca z sebe in Neocelica, kajti taka nagradna igra, ki jo nadmudri vsak 10 letnik je skrajno neprimernauser posted image

Vse tiste,ki se pa kr nekaj oglašate v to temo, pa prosim dajte si vsaj ve začet kaj pametnega, če že obtožujete, da si me nimamo, potem pa se nam vseeno pridružujeteuser posted image
Če imaste oddanih nevem kolko postov in ste nevem kolko let prijavljene še to ne pomeni, da imate pravico se povsod zraven vtikat(kar je na tej strani tipično!!)...nobena ni grajala vas in nehajte grajat nas!

Tasa_m pa si se le pridružla??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:29:04   
spps
jaz mam velik postov,sam nisem še eno leto na RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:36:14   
T.A.T
user posted image user posted image user posted image pa tud nevmesnih komentarjev nimašuser posted image user posted image
al pa malo nouser posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 9:37:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

user posted image user posted image user posted image pa tud nevmesnih komentarjev nimašuser posted image user posted image
al pa malo nouser posted image user posted image
po potrebiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 10:25:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

Pa ne morem vrjet...pa sej to je Miklavž prineseluser posted image user posted image user posted image
Bunim se že par dni pa nikjer nobene...zdaj pa ste le ugotovile da vas nateg...user posted image
Tudi jaz mislim, da se RR portal dela norca z sebe in Neocelica, kajti taka nagradna igra, ki jo nadmudri vsak 10 letnik je skrajno neprimernauser posted image

Vse tiste,ki se pa kr nekaj oglašate v to temo, pa prosim dajte si vsaj ve začet kaj pametnega, če že obtožujete, da si me nimamo, potem pa se nam vseeno pridružujeteuser posted image
Če imaste oddanih nevem kolko postov in ste nevem kolko let prijavljene še to ne pomeni, da imate pravico se povsod zraven vtikat(kar je na tej strani tipično!!)...nobena ni grajala vas in nehajte grajat nas!

Tasa_m pa si se le pridružla??user posted image user posted image user posted image


Ma meni se sploh ne gre za nagrado. Če bi hotela dat v Neocelico, bi dala .. gre se samo za princip. Če je neka nagradna igra naj bo poštena. Ma me sploh ne moti da imam 100 glasov, nekatere pa 8000, hvala bogu ampak pol mi naj gre glasovat za vse ne samo za določene!!
Sicer pa vsaki je njen trebušček edinstven,k user posted image  c pa nagradna igra z nategovanjem.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.12.2008 10:26:51 >

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 10:31:08   
lili63
Ja, včeraj smo drugi to isto povedali, pa si bila miroljubna v stilu...ne se kregat....itd.
jaz nimam trebuščka, če bi ga imela bi poskrbela, da bi se to sranje končalo brez zlorab.
zakaj nobena ne prijavi, imamo inšpekcijske službe ki komaj čakajo, da jim malo "na prste stopijo".

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 11:19:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lili63

Ja, včeraj smo drugi to isto povedali, pa si bila miroljubna v stilu...ne se kregat....itd.
jaz nimam trebuščka, če bi ga imela bi poskrbela, da bi se to sranje končalo brez zlorab.
zakaj nobena ne prijavi, imamo inšpekcijske službe ki komaj čakajo, da jim malo "na prste stopijo".

saj se nobena ne krega. user posted image  škoda naših zivčkov,ma ni vredno..
Ko pogledam nekatere komentarje pod slikicami trebuškov mi mine, da bi brala..sama kregarija.
Me smo samo napisale kaj smo ugotovile..če bi se mi šlo tolko za to nagrado, bi ma cel dan tipkala pod svojim linkom in linkom naših, pa nimam volje, ker lahko čas uporabim za kaj druga bolj koristnega..
ma, saj se nam ne da še z inšpekcijo ukvarjat.. naj imajo veselje tisti kateri bodo nagrado dobili.
Sama sem lahko glasovala samo enkrat in to prvi dan, pol pa sem mela vse zablokirano! eh,..
Je pa res, da me prav zanimajo rezultati te nagradne igre.. user posted image
lep pozdrav vsem...

(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 11:20:04   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ma vseeno no.user posted image A mislite, da so moderatorji 25 ur na dan tu na rr? Imajo tud družine pa male otroke.Vsaj ti taglavni vem, da jih imajo. Pa pisanje z velikimi črkami pomeni kričanje. user posted image


tebe preveč zmoti vse, ne beri pa bo... pa če ti jaz zakričim boš vedla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 11:27:59   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

to še povemo predragi RR to ne gre tako glasovanje.... še amaterji vas nadmudrijo... če pa ma bejba čas klikat pa naj... za to dobi nagrado...

pa če se bo kera s tem ukvarjala mora po delet cookies dat še refresh page... vsa umetnost...
 
...jst tega ne bom naredila, čeprav je tudi moja fotka gor...

...ampak, da pa moderatorji že prej ne poskrbijo za varnost in onemogočijo, da do tega pride, pa tko fino znajo zaklepat teme...

...SRAMOTA!!!!!! za RR in za Neocelico, da tko bdi nad tem, komu bodo podarili nagrado vredno 1800€, hmmm...
 
 
SE PODPIŠEM





se podpišem pod tole

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 11:37:45   
Yassy
punce,...a se ni brezveze kregat zarad nekih be.....v, k nas itak vse po vrsti sam nategujejo,....sej ne vem a misljo da so pametni, al se pa sam delajo da so, neki od tega 100% bo.Pa dejmo roko na srce, da kar se je dogajal s tole nagradno igro je bil oz. se vedno je en velik s..t.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.12.2008 12:22:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

punce,...a se ni brezveze kregat zarad nekih be.....v, k nas itak vse po vrsti sam nategujejo,....sej ne vem a misljo da so pametni, al se pa sam delajo da so, neki od tega 100% bo.Pa dejmo roko na srce, da kar se je dogajal s tole nagradno igro je bil oz. se vedno je en velik s..t.


ti si zagotovo naša user posted image user posted image   (boš že vedela od kod a ne? user posted image  )

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?