|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina....
23.12.2008 0:17:42   
*Sinty*
Da še jaz izpišem svojo bolečino.

Na kratko:
Stara sem 20 let, partner je 14 let starejši od mene, skupaj sva 3 lete. Živiva skupaj v pod najemnem stanovanju-hiši. Imava prekrasnega sina starega 1 leto in 2 meseca, ter pričakujeva drugega otroka, ki bi že mogel pokukat na svet, pa še noče.
Res da sva se v teh 3 letih velikokrat preselila, in to zardi mojih staršev oz. očeta. Hotela sva si pri nas doma urediti ljubko mansardno stanovanje, spremenit malo okolico, prenovit hišo.... Ampak to mojemu očetu ni paslo, ker bi mogla delat pač tako kot bi on reku, ker se ima za boga, midva pa se mu nisva stila. Zato sva šla od doma. In ko se je rodil najin prvi user posted image , se je odnos očeta zalo spremenil do naju, in midva naivneža sva mu vse verjela in šla nazaj k meni domov. Zakaj bi plačevala visoko najmenino, če pa je doma velika hiša skoraj prazna. In to je bila največja napaka kar sva jo lahko naredila. Po enem mesecu je bilo spet vse isto. Komandiranje, podjebavanje,..... Tako da smo se navsezadnje skregali in postavil nas je pred vrata. Zopet sva si poiskala stanovanje, in sedaj smo tukaj, v lepi hiški.... Ampak vsi ti prepiri ki so bili pri nas doma so na najini zvezi pustili sled. Pa tudi na meni, ker sem očeta tako zasovražila da user posted image . Zahtevala sva da nama povrne stroške oz. denar ki sva ga vložila v hišo in ga ni malo, samo on se požvižga nad naju. In kot sem že omenila, vse to je zelo vplivalo na najino zvezo. Čeprav sva sedaj zase se še vedno kregava. Vedno ko naju kdaj "zmatra" za denar, mi očita da so nama dolžni ljudje, jaz pa sem nesposobna dobiti ta denar. Začelo se je tudi poniževanje z njegove strani, da sem pač (priimek), da sem ista kot testar, da samo izkoriščam, da sem nasposobna za vse.... Karkoli mu rečem nazaj, me še 100x bol zabije. Nikakor mu ne morem do živega oz mu sploh kaj dopovedat. Čedalje slabše je.... Ko leživa v postelji, al pa sediva v dnevni na sedežni, le nekaj cm stran drug od drugega, se mi zdi kot da je med nama ogromen prepad. In to me takooooooooooo boli..... Sploh ko sva sama z sinom doma, se igrava, a men misli odpotujejo v prteklost, kako smo se meli lepo, kako sva se z partnerjem razumela, sedaj sva pa pred koncem. Takrta se mi ulijejo sovze, in moj user posted image me tako ljubeče pogleda. Večkrat se prav stisne k meni, kot da bi že vse razumel, da je nekaj narobe. Čeprav poskušam skrit sovze pred njim, a prav pogled na njega mi prikliče vse spomine, in zavedanje da prav to nedovžno bitje bo nosilo največje-najtežje posledice. Pa še enega pričakujem, prav zdaj v teh najtežjih trenutkih. Tako me je strah prihodnjosti. Rada bi začela znova, rada bi spakirala in šla, pa ne vem kam. K meni domov niti pod razno ne, niti predstavlat si pa ne zanam kako bi shajala z 1 letnim sinom in novorojenčkom v podnajemnem stanovanju z trenutno porodniško in otroškim dodatkom, okol 400€ na mesec. Preveč strah me je poskusit.... Samo tako kot je sedaj, ne gre nikakor naprej. Vem da samo sebe uničujem, in s tem tudi otroka.........
In kot da že niso dosti prepiri, je sedaj začel še okol hodit. Sploh mi ne pove kam gre oz kje je bil. Če pa ga pokličem po večih urih odsotnosti me pa nahruli k smrklo in mi zabije naj ga ne kličem več za brezveze, razn če je res nujno, kot recimo prevoz v porodnišnico. Tako osamljeno in zapostavljeno-zavrženo se še nisem počutila nikoli.
Priznam, tudi jaz sem delala napake v najini zveze, samo kaj takiga si pa res ne zalužim.
Aja, pa še to. Pred parimi dnevi mi je očital, da sem ga "izkoristla"z otrokom, ki ga sedaj pričakujeva in da sedaj je LE zaželjen. Haloooo..... S tem mi je pa do konca porušil svet... In to prav sedaj, ko so pred vrati še vsi ti prazniki, ki so zame nažalost že tako ali tako uničeni...

Opravičujem se za to razmetano pisanje, hotela sem čim bolj na kratko opisati vse skupaj zato je tudi verjetno kaj vam narazločno napisano.
Prosim, za kakršno kloli vspodbudno besedo, ki jo res potrabujem, saj na žalost nimam nikogar s katerim bi se lahko pogovorila o teh problemih....

user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil *Sinty* -- 23.12.2008 0:19:04 >


_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečina....
23.12.2008 0:40:46   
tweed
Sočustvujem s tabo, saj ti res ni lahko. S partnerjem se najprej poskusi pogovorit o tem, kako si on predstavlja vašo prihodnost. Ali je pripravljen kaj vložiti v zvezo in družino ali pa bo samo obtoževal.
Kaj pa mama pravi na vse to? A imaš še kakšne druge sorodnike? Prijatelje? Kogarkoli, h kateremu bi se lahko preselila za nekaj časa, če bi dobila odgovor, da ne želi?

Sicer pa je moje življenjsko geslo napisano v mojem podpisu in do sedaj me še nikoli ni razočaralo.

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečina....
23.12.2008 0:53:12   
*Sinty*
Mama? Lahko rečem da je na istem kod jaz, samo da ona živi tako že več kot 30 let. Me je pa zalo prizadela-razočarala, ko je takrat ko nas je oče postavil pred vrata "potegnila" zraven njega in se meni zlagala v oči. user posted image
Imam še dva brata. Eden živi doma, ko se je po več kot 10 letih ločil od punce in se preselil domov, ko smo mi šli. Drugi pa živi z ženo in 2 otrokoma v 2 sobnem stanovanju, tako da.... Nekih "best" prijateljev nimam, sorodnikov pa tudi ne, ker kot družina nismo nikoli hodili preveč križam z žlahto....


_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečina....
23.12.2008 1:02:55   
Anonimen
Sinty,tvoj partner je pa res goden za eno na g....user posted image .Zdaj,ko ga najbolj potrebujes,ti take zganja.Pa,da ti naprej mece denar,ki sta ga vlozila v ocetovo hiso....kaj ni dajal po lastni presoji in razmisleku,si ga ti na silo prisililauser posted image .Mozno,da je se vse kaj drugega v igri,ker njegovo obnasanje je res...
Probaj se res z njim pogovorit,kaj on misli za naprej,ce pa zeli narazen,pa le poskusi najti resitev in odidi(ja,saj vem,lahko je govorituser posted image ).Kako pa je z mamo,je nisi nic omenila,ali pa stari starsi,bratje,sestre?Me zelo zalosti,ker nimas nikogar,da bi mu izlila duso,pa moras tu na forumu iskati pomoc(te se predobro razumem).Pa se tako mlada si.
Drzi se,ne se prevec obremenjevati,trenutno misli najvec na otrocka in bliznje rojstvo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweed)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečina....
23.12.2008 6:14:12   
*Sinty*
Čeraj, ko sem tole pisala, je bil na zaklučku. Šel je že ob 5 popoldan, prišel pa ob 3 zjutraj. To je še vse ok. Ampak ob 5 zjutri dobi sms, telefon ma nekje zraven sebe v posli, na tih oz na vibrator, tako da se je vseeno slišalo, da je dobil sporočilo. Ni ga prebral, in ko mu rečem če mi prosim pokaže telefon, da vidim kdo mu tak zgodi oz pozn piše, me nahruli naj se brigam za sebe, da bi on rad spav, tak al tak me pa nima kaj brigat njegov telefon....
In jaz se zlomim. Ulijejo se mi user posted image .  A se mi morda že meša!?!?! Sem nora!?!? Tok sem na konc z živci, da bi najraj vse zlomla.....

Pa še pravkar, me je prišel nadret, če lahka ma mir da spi, ker je pač user posted image , ki je že pokonc neki potegnil dol in je pač zaropotal in njega zbudil.... Seveda brez besed da sem nora, trma user posted image .... ni šlo..............



_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečina....
23.12.2008 7:29:38   
Luni
Draga moja Sinty, mene boli, ko tole berem, kaj šele tebe! Dva razloga sta, zaradi katerih moraš zdržat, prvi že računa na tebe, drugi bo pa kmalu! In to si zapomni: naj bo karkoli in kakorkoli v življenju, Matej in tisti-a, ki ti raste pod srcem je najboljše, kar se ti je zgodilo v življenju (pa naj bo življenje še tako krasno in oh in sploh, brez malih nagajivčkov je pusto in prazno, kadar mi je težko, se poberem s to mislijo!user posted image user posted image user posted image ) Punca, z dvignjeno glavo naprej, pot si boš pa, žal, morala izbrati sama.

_____________________________



(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečina....
23.12.2008 7:52:00   
softic
Pa kaj je zdaj to! Ali je letošnji december ena prava mora, da se moramo soočiti s svojimi partnerji (ženski in moški), ko jaz berem in poslušam tele zgodbe me stiska v želodcu, tudi midva sva na bojni nogi, vendar zaradi njegovih hčera.  Enostavno nimam več volje, kako izboljšat ta problem.

Kar se tiče tvojega mora biti pa res grozno, da si v veselem pričakovanju in te dec ignorira in na cajte še na buli. Nevem, kako bo sprejel rojstvo otroka, mu bo ta tudi odveč in ga bo sovražil tako kot sovraži tebe in tasta. Bog pomagaj temu noremu svetu.user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečina....
23.12.2008 7:58:54   
loredana
Jaz ji ne bi svetovala "naj zdrži" Porka madona no, a ženske nimate nobene besede in je treba zavoljo otrok prenašati vsa mogoča ponižanja in vse kar se dedcu sprdne?

Udari po mizi, in naj se gospod neha obnašati kot 17 letnik.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečina....
23.12.2008 8:32:41   
Luni
Mhm, res sem se nerodno izrazila, pa nisem mislila zdržat v smislu z njim, ampak zdržat psihično in fizično za katerokoli pot, katero si bo izbrala. Ja, jaz bi ga "sunla v rit", ampak čisto res. Pa saj ženske sedem vogalov od štirih v bajti podpiramo user posted image user posted image user posted image , mogoče se tega še ne zavedaš! Jaz se user posted image

_____________________________



(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečina....
23.12.2008 8:44:26   
Lalica1
user posted image  user posted image  user posted image
Draga moja, nič ne pretiravaš in vedi, da smo zate tu!!!!!

Kar se tiče moža: včasih okolica in drugi ljudje (v tem primeru tvoj oče) vplivajo na naše zveze. Tudi nama se je zgodilo tako, da sva se razšla zaradi staršev, ker sva si vedno metala v obraz "tuje zadeve". Ampak potem sva ugotovila, da je njihovo obnašanje izven najinega dosega in se obremenjujeva brezveze. Po kakšnih 7 mesecih sva se končno normalno pogovorila (tako, da sva drug drugega poslušala) in sedaj pričakujemo 2 user posted image . Saj življenje nikoli ni popolno, ampak vsi se borimo, da bi nam bilo najboljše.

Dvomim, da te bo mož vzel resno, če se boš poskušala pogovoriti z njim. Verjetno boš morala poskušati, poskušati in poskušati. Ampak vsega tega ti pa ni treba prenašati!!!

Mogoče bi morale bolj poznati celotno zadevo, da bi ti lahko pametno svetovale, ker ti jaz ne vem kako naj pomagam. Mogoče bo katera našla rešitev zate, vsekakor pa sem tu za pogovor!

Pa dobro voljo v roke zaradi svojih otrok in zaradi sebe!!!!!

SREČNO! 

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečina....
23.12.2008 9:11:53   
*Sinty*
Ne da ga zagovarjam, sploh ne... Drugače je v redu človek, prijazen, dobrovolček, vedno prijazen, samo do drugih ljudi, ko smo kje, verjetno tudi v službi.... Doma je pa čist drugačn, niti mal ljubeč do mene, k led..... In to me toliko bolj boli. Za druge vedno najde primerno-prijazno besedo, mene pa vedno nahruli z vsem ponižanjem vred. Boli me da me ne spoštuje. Nikoli nisem zahtevala, da more "častit" moje starše, a ker je z njimi skregan, ima mene za isto - najslabšo, ker pač nosim isti priimek in isto kri.

Samo user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako me boli. Ko bi le lahka z roko segla vase in potegnala ven svojo dušo.....

Počutim se kot njegov sužen. Vse delam, kuham, perem, čistim, skrbim za otroka... A nič ni dovolj dobro zanj. On je bogi, k more hodit u službo in tam fejst delat, jaz sem pa tak po njegovem mnenju spočita, ker sem doma. Samo moja "služba" traja 24 ur na dan, in ne osem kot njegova. Jaz ne morem rečit otroku "čoj zdaj pa dost, moj šiht (8 ur) je mim" . Hočem povedat, da se ma za več oz glavnega ker on ima službo, jaz pa ne. Na žalost mu pa ne morem dopovedat, da sem doma zaradi porodniške in ne lenebe.
Po resnici povedano, sem se že zelo veselila da bom šla zdaj delat, da bom šla končno nekam med ljudi, ker drugače sem večinoma doma, pa je tu spet porodniška. Ko pa mu kdaj omenim da bi šla jaz tud kdaj s kom na pjačo, je odgovor samo, "se jih lahka sem povabiš". "A ti pa lahka greš?" "Ja, jaz pa delam.....

Ob tem pisanju bom še dobila občutek da se smilim sama seb....


_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečina....
23.12.2008 9:33:14   
bskrle
Stori nekaj zase:
pokliči  k zdravniku in prosi za napotnico za psihologa, da boš imela eno strokovno oporo.
Razmišljaj tudi v tej smeri,da bi šla  v materinski dom, tam si lahko eno leto.



(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečina....
23.12.2008 9:34:36   
sneška_
Kreten user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ker pač nosim isti priimek in isto kri.



Poroči se naj s teboj pa rešen problem.


Drugač pa lepo se vsedi z njim in se skušaj pogovoriti.

Povej mu tako kot nama če pa ne gre počakaj da malo otrok zraste pa  drugi tudi pa pejd stran. Preživnino itak more plačevat, delaš plačo imaš  in bo šlo. Pač ne bo razkošja ampak bo  pa mir in ne bo njegovih smrdljivih gat . On bo izgubil otroke pa družino pa vmes tudi gospodinjsko pomočnico.


kreten ni kaj  mater sem jezna na take moške

(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečina....
23.12.2008 9:35:46   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Stori nekaj zase:
pokliči  k zdravniku in prosi za napotnico za psihologa, da boš imela eno strokovno oporo.
Razmišljaj tudi v tej smeri,da bi šla  v materinski dom, tam si lahko eno leto.






To  bo koristilo tudi če boš šla stran od njega.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečina....
23.12.2008 10:30:42   
čebeli
Joj, kar solze mi tečejo!

Punca, glej, tudi tebe ima nekdo rad...tvoja mala sončka! Eden ti to že pokaže, drugi bo pa kmalu...In zaradi njiju moraš biti močna...

Navadno pogovor reši vse...samo to pomeni, da se poslušata in ne, da eden goni svojo, drugi pa potegne kratko. Najhuje v odnosu pa je, če se partnerja ne spoštujeta več...ker to potem ni več partnerski odnos...sej ima mogoče pa tale tvoj slabo vest in je zato tak kreten. Nekega dne ga boš morala postaviti pred dejstvo...ali on in njegov egoizem, ali družina. Pa ne pozabit do takrat poiskat čimveč variant kam bi šla s svojima sončkoma. Ena je tudi ta, da ga vržeš iz stanovanja. Bori se zase in za vse svoje!

Naj ti pa povem...sicer sem bila takrat v vlogi otroka in ne starša...tudi mojega očeta je nekaj pičilo, ko je mami pričakovala ta petega...in takrat je bilo res obupno (je ignoriral mami in njeno delo-čist tko, kot ti pišeš, je ni hotel pelat rodit, se je odselil nazaj domov k svoji mami, ni prišel pogledat v porodnišnico svojega 5. otročka...), dokler potem ni spoznal, da je družina pa le najbolj pomembna in se je spremenil. Je pa trajalo... Na koncu sem dobila še enega bratca!user posted image

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečina....
23.12.2008 11:06:31   
Zanica
Tudi jaz bi tega deca v rit, ne z nogo ampak z toljago.

(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečina....
23.12.2008 11:34:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Sinty*



Počutim se kot njegov sužen. Vse delam, kuham, perem, čistim, skrbim za otroka... A nič ni dovolj dobro zanj. On je bogi, k more hodit u službo in tam fejst delat, jaz sem pa tak po njegovem mnenju spočita, ker sem doma. Samo moja "služba" traja 24 ur na dan, in ne osem kot njegova. Jaz ne morem rečit otroku "čoj zdaj pa dost, moj šiht (8 ur) je mim" . Hočem povedat, da se ma za več oz glavnega ker on ima službo, jaz pa ne. Na žalost mu pa ne morem dopovedat, da sem doma zaradi porodniške in ne lenebe.



jz na tvojem mestu bi naredila tko da mu niti ene majci ne operem več, samo zase pa za tamalega sončka, skuhala bi tud samo za vaju dva zanjga ne pa tko dalje.  pol bo pa mogoče začel razmišljati da ne lenariš, ampak da fejst delaš.

drugič kako soboto če je frej mu daj otroka v varstvo pa ti najdi kak izgovor al da morš k zdravniku al neki podobn pa naj ga ima cel dan pol bo pa vidu koliko je dela z otrokom.


(odgovor članu *Sinty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolečina....
23.12.2008 11:47:41   
Volga
A pa vse to se je pred 9-timi meseci začelo? Mislim, potem, ko sta spočela še enega otroka ali že prej, pa sta ga kljub temu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolečina....
23.12.2008 13:04:53   
*Sinty*
Drugi otrok ni bil načrtovan, oz. je bil tam čez kaki 2 leti, seveda v normalni zvezi. Zgodilo se je.... Najin prvi user posted image , je bil star točno 6 mesecev, ko sem naredla test in bil je pozitiven. Se me je zelo šokiralo in prva 2 meseca sem samo razmišlala kaj naj, kako bom zmogla z tako majhno razliko. In kljub vsemu vem da sem se odločila prav....

_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolečina....
23.12.2008 13:41:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Sinty*

Drugi otrok ni bil načrtovan, oz. je bil tam čez kaki 2 leti, seveda v normalni zvezi. Zgodilo se je.... Najin prvi user posted image , je bil star točno 6 mesecev, ko sem naredla test in bil je pozitiven. Se me je zelo šokiralo in prva 2 meseca sem samo razmišlala kaj naj, kako bom zmogla z tako majhno razliko. In kljub vsemu vem da sem se odločila prav....


pri meni bo med 1 in 2 16 mes razlike, pa me je to tud najprej mal skrbel, ampak mam super dečkota ki mi pri vsem pomaga je prekoračil moja pričakovanja tko da sem sedaj pomirjena in veselo pričakujeva 2.

sam pri tebi je pa čist kontra situacija. pa ti sploh ne vem kak naj ti svetujem razn ene dva posta nazaj kr sm ti napisala.

povej mu kak čutiš, kaj te moti, pa tud to povej če maš isti priimek kot tvoj oče še ne pomeni da si enaka oseba.

(odgovor članu *Sinty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolečina....
23.12.2008 14:14:36   
*Sinty*
vandame, se men je tudi pri prvem velik pomagal, celo več kot sem pričakovala, samo sedaj se je vse obrnilo. Mogoče se bo le kaj spremenilo ko bo user posted image pri kukal na svet, samo dvomim, tako kot dvomim, da bo kaj pomagal pogovor.

Vsekakor bom pa naredila tako kot mi je napisala
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Drugač pa lepo se vsedi z njim in se skušaj pogovoriti.

Povej mu tako kot nama če pa ne gre počakaj da malo otrok zraste pa  drugi tudi pa pejd stran. Preživnino itak more plačevat, delaš plačo imaš  in bo šlo. Pač ne bo razkošja ampak bo  pa mir in ne bo njegovih smrdljivih gat . On bo izgubil otroke pa družino pa vmes tudi gospodinjsko pomočnico.


kreten ni kaj  mater sem jezna na take moške



Čeprav bo to čakanje zelo mučno, ker je vsaki dan hujše, večja bolečina.... Iskala si bom neko primerno stanovanje in ko bo le možno odšla, pa čeprav s strahom kakšna bo prihodnost.... user posted image
Tolažim se le s tem, da slabše kot je ne more bit.... Ni hujšga kot psihčna bolečina. Pa vem, da bom to naredila prav za moja sončka. Čeprav je mali zelo navezan nanj, že zdaj tak jok ko kam gre pa ne sme it zraven. Se tud meni ne bo lahko, ker ga imam klub vsemu še vedno rada, in kar solze se mi ulijejo ko pomislim na to da bom ostala brez njega, samo je bolje še eno leto ali pa dve živeti v mukah in bolečini, kot pa celo življenje.


_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolečina....
23.12.2008 20:13:22   
Anonimen
želim ti velik sreče in poguma, pa sedaj misli na sebe in tvoja dva sončka

(odgovor članu *Sinty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?