|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri del Turčije
4.1.2009 9:23:35   
1ksantipa
Že gledam za potovanja in počitnice 2009 in ena izmed destinacij nam je letos Turčija, ker tam še nisem bila.
Sicer šele oktobra, a gledam aranžmaje že zdaj, da si malo potešim apetit.
In sicer je takole: kateri del Turčije mi najbolj priporočate (Side, Antalya, Alanya, Kemer, Belek, Marmais, Budrum)?

Pomembna nam je plaža, še bolj pa seveda najboljše izhodišče za razne izlete (aja, katere priporočate?).

Mogoče celo kdo priporoča kak fajn hotel? Nismo preveč izbirčni, najraje pa imamo HP, ker nam ni biti cel dan v hotelu in seveda, da je čim bliže plaži.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 11:28:04   
fragola
nobeden, meni mi je blo v Turčiji tako grdo , da ne morem povedat, zakaj , ker je blo 51 stopinj!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 11:47:25   
1ksantipa
Svašta, res!

No, jaz zdaj sprašujem tiste, ki imajo kake resne izkušnje s Turčijo.

Sicer pa dvomim, da bi bilo konec oktobra 50 stopinj.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 11:59:55   
kaya2007
mi smo bili v antalyji in je bilo super. smo bili v hotelčku v središču mesta (imel je tudi svoj bazen), tako da smo se kopali na majhnih mestnih plažah, kjer ti nosijo vse k riti (hrano, pjačo, pepelnike...). do glavne plaže smo šli samo enkrat, s tramvajem, za moj okus je tam preveč ljudi, je pa tudi lepa in čista in imajo res lepe lokale.
če hodiš na izlete, ti iz katere koli lokacije vzame kar nekaj časa, v tem primeru se meni zdi precej bolje rentati kakšen avto, ker se mi ne bi ljubilo voziti z avtobusom, pa še vezan si na njihov tajming...če bi bila tam samo kakšen  teden, niti ne bi žrtvovala dneva za izlet.
mesto je ljubko, veliko trgovinic, stojnic, lokalov. je pa res, da bi zdaj iskala kaj drugega, ko imava otroka, ampak takrat si res nisem predstavljala, da bi bivala v velikem hotelu z vso množično ponudbo, pa taki so ponavadi izven mesta, kar je tudi malo narodno.
je bil pa mož še v alanyji, bom še njega malo povprašala.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 12:04:52   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

Svašta, res!

No, jaz zdaj sprašujem tiste, ki imajo kake resne izkušnje s Turčijo.

Sicer pa dvomim, da bi bilo konec oktobra 50 stopinj.



če je tu kdo, ki ni resen si to ti. sprašuješ za počitnice, ki bodo čez skoraj eno leto????????? ok, čez 10 mesecev. med drugim - tačas lahko še rodiš, tudi, če še nisi noseča.

julija in avgusta pa je res noro noro vroče, ker je vlažno vroče podnebje.


(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 16:42:20   
1ksantipa
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

Svašta, res!

No, jaz zdaj sprašujem tiste, ki imajo kake resne izkušnje s Turčijo.

Sicer pa dvomim, da bi bilo konec oktobra 50 stopinj.



če je tu kdo, ki ni resen si to ti. sprašuješ za počitnice, ki bodo čez skoraj eno leto????????? ok, čez 10 mesecev. med drugim - tačas lahko še rodiš, tudi, če še nisi noseča.

julija in avgusta pa je res noro noro vroče, ker je vlažno vroče podnebje.




Hja, kokoška (super nik, res), mi pač delamo plane za dopust za celo leto vnaprej.

Dvomim, da se bo čez 10 mesecev stanje v Turčiji tako spremenilo, da se mi zdaj ne splača kaj povprašat. In znamenitosti bodo verjetno še vedno na istem mestu.
Sicer pa, a si že slišala za first minute rezervacije?

Nimam pojma, kaj ima nosečnost tule zraven.


Seznanjena sem s temperaturami v Turčiji, zato tudi načrtujemo dopust tam oktobra, poleti pač drugje.

Sicer pa, no comment.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 16:47:47   
viv_
Opozorilo: prosim za strpnost in da se držite debate, sicer bodo vsi neprimerni komentarji brisani!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 16:52:20   
viv_
Če vam je vseeno, kakšen je hotel in v kateri del Turčije bi šli definitivno priporočam Olympos - počitnice nekoliko drugače.
To je naselnje raznoraznih "hotelčkov", hišic na drevesih... Skratka čudovito. Možnost je nočitve z zajtrkom in tudi polpenziona. Bazena ni! Plaža je čudovita, do nje vodi pravljična pot ob reki mimo neštetih arheoloških ostankov. Na plaži se tudi reka izliva v morje...

Možni so izleti do bližnjih obalnih mest. na Chimaero, hrib večnih ognjev...

Za več informacij predlagam:
http://www.agencija-oskar.si/11-letovanja/01-turcija/00-osnovna.htm

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri del Turčije
4.1.2009 16:53:25   
1ksantipa
Viv hvala. Bom pogledala.




< Sporočilo je popravil 1ksantipa -- 4.1.2009 16:54:15 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri del Turčije
8.1.2009 11:20:32   
Nika v službi
Ja, kokoška, tvoj post je res malce mimo. Nekateri se pač stvari planiramo vnaprej, tako da ni prav nič nenavadnega, če si 1ksantipa ogleduje že poletne aranžmaje. Tudi jaz sem že uporabila First Minute varianto.

V Turčiji sva z možem bila že večkrat (mislim, da 7x), vedno Belek, Kemer oz. Antalya območje. Zame drugo ne pride v poštev, ker je vse ostalo preveč oddaljeno od letališča. Pač mi ne sede, da bi se z busom vozila dve uri in več, da pridem na cilj. Ampak ta postavka je odvisna od vsakega posameznika.

Midva vedno izbirava hotele 5* ter obvezno mora biti na plaži (ni šans, da bi se na plažo vozila s kakim mini busom ali pešačila), po možnosti All inclusive varianta (ki jih je zdaj itak ogromno).

Zame ima Belek najlepše plaže, Kemer oz. Antalya imata že bolj mešanico peska in proda oz. kamnov, kar mi manj ustreza, se pa v Antalyi in Kemru neprimerno več dogaja kot v Beleku.

Hoteli, ki ti jih lahko priporočim:

h. Limra,
http://www.limrahotel.info/english/index.php

h. Marti Myra,
http://www.marti.com.tr/myra_eng/index.asp?tesis_id=1 

h. Titanic, http://titanic.com.tr/titanicdeluxe.asp?lang=EN&islem=sayfa&id=52

 
h. Concorde, http://www.concordehotel.com.tr/eng/index.php
 
h. Voyage, http://www.voyageotel.com/eng/belek/index.html
 
Sicer pa je bilo na temo Turčije že veliko napisanega, malo pobrskaj po RR!

Dober izbor in mogoče se pa srečamo kje na letalu, namreč tudi mi planiramo letos znova Turčijo....user posted image
 


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri del Turčije
8.1.2009 18:51:42   
S*
Jaz sem bila z mojim user posted image lani sredi oktobra v Turčij in sicer v kraju Side. To je lep, zgodovinski kraj, ki ni prevelik. Meni je bilo všeč, bi pa morala it mogoče kak teden prej, ker meni je bilo premrzlo za kopanje v bazenih, morje pa je bilo še toplo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri del Turčije
8.1.2009 20:31:25   
urška84
Midva sva bila dve leti nazaj v Alanyi (ne Antalya!). Šla sva na vse izlete od agencije, pa še enkrat v mesto z lokalnim avtobusom. To je bilo obvezno, ker je bil hotel (kot je večina, ne pa vsi) kr nekje sredi ničesar.

Sva bila pa izredno nezadovoljna s Turčijo, mislim, da sva falila hotel. Imela sva all-inclusive hotel s 4 ****, pa je bil čist zanič. Hrana hudo slaba (hladna, kr neki, vse nekaj spasirano, mastno - pa drugače večino stvari jem), hvla bogu, da sva imela vmes še peciva in bogat zatrk, če ne bi umrla od lakote.

Plaža je bila tako tako, kolikor se jim je ljubila pospraviti, vljudnost pa na podnu. Samim se jim nič kaj ne lubi zganiti, ampak ko je pa čas kosila ali pa kopanja na plaži mimo, te pa dobesedno fu***jo od mize in ležalnika. Midva sva bila totalno razočarana, ampak veliko ljudi pa se ima v Turčiji fajn. Saj pravim, mogoče je bil kriv hotel. Ampak, če imaš pa v žepu kaj denarja....ja, potem bi pa morda bilo kaj drugače. Mimogrede, nama si je noseč v hotelu drznil reči, da sva mu dala premalo napitnine, ko nama je kufre gor nesel (Itak, ti ne dajo možnosti, da bi si jih sam)in nama je celo rekel, da nama lahko zmenja, če imava samo velike bankovceuser posted image .

Me je pa malo razjezilo da nič kaj ne skrbijo za svoj enaravne znamenitosti - meni so bile Pamukkale največje razočaranje - itak je bilo 4/5 bazenčkov praznih (izsušenih, ker sparajo z vodo), pol p vidiš, kako na nekaterih raste trava ven, kako so tam pa tam malo pobetonirali kr povprek, mislim groza no. Da o njihovi vožnji sploh ne govorim - tam je nekaj popolnom anormalnega, če obračaš sredi avtoceste, šofer pa nam je pokazal, da če stojiš pri rdeči, če ti resnično ni treba, da si pravi idiot.

Midva tja ne greva več, so pa ljudje, ki se redno vračajo. Stoljudi, sto čudi, ti jaz pravim. user posted image

< Sporočilo je popravil urška84 -- 8.1.2009 20:33:38 >


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?