|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se vam zdi ta knjiga smiselna?
6.1.2009 10:39:56   
Mišni
Meni se zdi fajn, pa ne vem, ali naj jo kupim ali ne.

A se vam to zdi v redu?

http://www.enakupovanje.si/product/Najlepši-spomini-iz-šolskih-klopi.html

user posted image

avtor: Nina Kramberger
ilustrator: Simon Bogatin,Marta Bartolj

obseg: 80 strani
dimenzije: 21,5 x 21,5 cm
tisk: večbarvni
vezava: trda

Ob pogledu na spominsko knjigo Najlepši spomini iz šolskih klopi marsikdo med odraslimi obžaluje, da je ni imel, ko je sam obiskoval osnovno šolo. Prikupni mravljici Bim in Bam nas skupaj s prijatelji vodita skozi poglavja, kjer je prostor za vpisovanje vsega pomembnega, kar se dogaja v prvih letih šolanja - od najboljših prijateljev med sošolci, najbolj priljubljenih predmetov in interesnih dejavnosti, najljubšega branja, športa, izletov ter počitnic, do "strogo zaupnih" podatkov, preživljanja prostega časa in še in še. Dovolj prostora je za zapisovanje, risanje pa tudi za fotografske utrinke. Izpolnjena knjiga bo v prihodnosti prava zakladnica posebnih trenutkov in vedno znova jo boste radi prelistali

< Sporočilo je popravil Mišni -- 6.1.2009 10:40:12 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
6.1.2009 12:39:27   
Mišni
A lahko kdo prosim odgovori?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
6.1.2009 12:41:57   
Volga
Ne vem, mogoče ne bi bilo slabo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
6.1.2009 12:43:22   
Kerensa*
Škoda, ker je samo za prva leta šolanja. Mi smo to že dali čez, drugače bi jo takoj kupila. To je očitno priredba "Dojenčkovega albuma". Meni je cool.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
6.1.2009 19:37:47   
Mišni
No, a ne de je kar fajn? Sem mislila, da je samo meni spet kr neki fajn.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 5:10:05   
Kerensa*
V bistvu jo lahko pa že zdaj kupim za Robija. Knjiga bo počakala tri leta.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 12:55:32   
crci06
Odvisno, kakšen tip si. Imaš rada vse napisano, nalepljene zraven vozovnice ipd...

jaz npr. imam "cel dnevnik v slikah". Še, ko je bolan, ga kdaj slikam, kako švoh zgleda, pa potem v album napišem, kaj je imel in kako nam je šlo...

Tudi s prijatelji se slika itd, tako, da jaz osebno pomoje tega ne bi delala v knjigo ali bi pa sama naredila kaj podobnega..

Če ti pa paše in boš izpolnjevala, potem pa super!
Kupi!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 13:35:06   
Mišni
Jaz bolj na tak način premišljujem, če bi jaz danes bila vesela, če bi imela en tak "dnevnik" iz prvih treh razredov OŠ. In se mi zdi, da bi bilo fletno.

Sicer pa sama nisem tako sistematična, da bi zapisovala in dokumentirala stvari, ki se otroku dogajalo. Zato se mi zdi, da bi me tole malo "v rit sunilo" in mi dalo tudi idejo, kaj dokumentirat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 14:56:55   
crci06
A v privi triadi vzgojiteljice nič ne dajo za domov za spomin?
V vrtcu eni dobijo CD s slikami za celo leto...

Jaz osebno imam sliko, kako sem šla prvič v šolo, kako sem bila sprejeta med pionirčke user posted image  in slike razredov ter pevskih zborov in mislim, da imam dovolj.

Ne me pa vprašat za čez par let, mogoče me bo pa knjiga navdušila.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 21:07:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

A v privi triadi vzgojiteljice nič ne dajo za domov za spomin?
V vrtcu eni dobijo CD s slikami za celo leto...

Jaz osebno imam sliko, kako sem šla prvič v šolo, kako sem bila sprejeta med pionirčke user posted image  in slike razredov ter pevskih zborov in mislim, da imam dovolj.


Ne, zaenkrat nimajo še nič zdaj v prvem razredu. Pa tudi v vrtcu niso imeli, razen skupinskih slik. So se sicer slikali tudi zdah, v šoli, ampak to je bilo že skoraj pred 2 mesecoma, slik pa še vedno niso dobili. Drugega pa nimajo. Slike s sprejetja v šolsko skušpnost so na internetu, pa drugih stvari, ki se dogajajo, tudi. To ja. Samo tega najbrž čez 30 let ali več ne bo več tam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
7.1.2009 21:16:38   
caillou
Ja, meni je pa zanimivo tole. Kako da linka ne odpre. Jaz bi jo pa kupila tamali, ker rada piše, pa riše, pa lepi, pa reže,...Na koncu je pa še krasen spomin vse skupaj.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
11.1.2009 11:34:06   
Lara28
http://www.bimbam.si/knjige.php


Tu si lahko naročiš to knjigo! Je pa res lušna, jo ima moja soseda!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
11.1.2009 11:39:57   
Anonimen
Sicer pa sama nisem tako sistematična, da bi zapisovala in dokumentirala stvari, ki se otroku dogajalo. Zato se mi zdi, da bi me tole malo "v rit sunilo" in mi dalo tudi idejo, kaj dokumentirat.


Ce nisi tip za to, te tudi knjiga ne prisilila. Mogoce nekaj mesecev potem bo pa konec, po moje.

Namesto knjige bi vzela eno navadno skatlo, jo oblekla v ovojni papir in vanjo dala vse, kar si mislila nalepiti in napisati v knjigo pa se kaj za zraven. Ce te bo prijela zelja, da je vse to lepo urejeno na enem mestu, recimo knjigi, imas se vedno moznost. Vse skupaj lahko uredis v navadnem zvezku, razen ce nisi fan na lepo formo, ki jo omogoca knjiga.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
11.1.2009 17:57:31   
staši
Moja tamala jo je dobila na koncu prvega razreda za darilo od razredničarke in je bila aktualna tistih par dni dokler ni vse nekaj v njej počečkala in zdaj nima pojma kje sploh je .Tako da ne vem kaj naj ti svetujem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
21.1.2009 9:48:31   
CLAUDY11
mim smo podobno dobili v 1 razredu in je bla en čas kr zanimiva!!!!
kr kupi jo bo mel tvoj otrok čes par let saj kaj spomina na prve šolske dni!!!

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
27.1.2009 19:33:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sicer pa sama nisem tako sistematična, da bi zapisovala in dokumentirala stvari, ki se otroku dogajalo. Zato se mi zdi, da bi me tole malo "v rit sunilo" in mi dalo tudi idejo, kaj dokumentirat.


Ce nisi tip za to, te tudi knjiga ne prisilila. Mogoce nekaj mesecev potem bo pa konec, po moje.

Namesto knjige bi vzela eno navadno skatlo, jo oblekla v ovojni papir in vanjo dala vse, kar si mislila nalepiti in napisati v knjigo pa se kaj za zraven. Ce te bo prijela zelja, da je vse to lepo urejeno na enem mestu, recimo knjigi, imas se vedno moznost. Vse skupaj lahko uredis v navadnem zvezku, razen ce nisi fan na lepo formo, ki jo omogoca knjiga.


Nima  prostora za škatlo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
27.1.2009 19:33:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: staši

Moja tamala jo je dobila na koncu prvega razreda za darilo od razredničarke in je bila aktualna tistih par dni dokler ni vse nekaj v njej počečkala in zdaj nima pojma kje sploh je .Tako da ne vem kaj naj ti svetujem.


No, tole mi res nekam znano deluje.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
28.1.2009 21:08:26   
nejcko
Pri našem mulcu to ne pride v poštev, jaz pa enostavno nimam več časa urejati teh knjigic/albumov. Pri enem otroku si še dosleden, pri drugem že malo šepa ažurnost in vse, pri ta tretjem pa ... zgleda, da bo naša najmlajša brez vseh spominkovuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se vam zdi ta knjiga smiselna?
26.2.2009 8:04:18   
matkica
mislim,da je knjiga zelo zanimiva.Jaz sem jo kupila pa mi je zelo všeč.Ko bo otrok večji bo rad pogledal notri in se spominjal prvih korakov v šoli.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?