|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eliptik,(sobno)kolo...
13.1.2009 10:45:33   
annya
Pozdravljene!
Mene pa zanima če katera uporablja eliptik,sobno kolo in podobne naprave???Jaz sem v nedeljo začela z eliptikom, za začetek 30 min, ampak sem opazila, da imam več kondicije kot sem je imela pred nosečnostjo, tako da bi vse skupaj malo podaljšala,ampak ne vem...mislite da lahko na kakršni koli način to škoduje otroku-če bi bila predolgo gor?Saj vem,mal noro vprašanje sam, če tek odsvetujejo,rolanje tudi...nekak morem telovadit,da se mal prepotim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eliptik,(sobno)kolo...
13.1.2009 10:51:04   
sazi
Rolanje in tek (na prostem) se odsvetujeta zaradi možnosti poškodb.
Doma lahko telovadiš, vendar v mejah normale. Kolikor se jaz spomnim, so nam na telovadbi za nosečnice razložili, naj pulz ne bi narastel nad 140 udarcev na minuto. Moraš paziti na to, da maternica še vedno dobi dovolj kisika. Ob naporu se namreč v telesu vse pomembno avtomatsko dovaja v srce in možgane, maternica pa ni na proritetni listi - zato moraš toliko paziti, da se ne naprezaš preveč, ker s tem ogrožaš otroka - pa ni važno s kakšnim športom.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eliptik,(sobno)kolo...
14.1.2009 13:01:42   
petruscha
Jaz sem uporabljala orbitreck v času nosečnosti. Pred nosečnostjo sem se dosti ukvarjala s športom, največ s tekom, kolesarjenjem,.. Ko sem izvedala da sem noseča cca v 8 tednu, sem prenehala z vadbo po nasvetu moje ginekologinje (maternica ni bila čisto zaceljena, možne so bile še krvavitve), vendar pa samo do konca tretjega meseca. Nato sem bila na orbitrecku 30 min dnevno, zraven pa še vaje za nosečnice in nekatere lažje vaje, ki ne obremenjujeo preveč trebušnih mišic. Pa tudi plavala sem veliko.  Telovadila sem do predzadnjega dneva nosečnosti- so se kar čudili, kako se spravim na orbitreck s tako velikim trebuhom (sem se zelo zredila- 22 kg) in da nisem nič zadihana, pa še nosečniške skleceuser posted image user posted image user posted image . Rezultat po porodu: nič poporodne utrujenosti, ampak še vedno imam polno energije. Zdaj je že 3 tedne od poroda in čez en teden začnem z vadbo na orbitrecku, nato pa spet v naravo in tek.user posted image

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?