|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 5:30:31   
mickenaa
Prosila bi, če mi kdo podari mucka ali 2...
lahko se mi oglasi na ZS!;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 8:00:57   
nuala
Lahko pohledaš na stran Zavetišča Horjul!
Pa veliko veselja z njimi.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mickenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 15:31:19   
Anonimen
KLIK

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 15:36:14   
dulcinea
Spomladi jih bo več kot preveč, zdele pa ne vem... Probaj pogledat tukaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 15:39:59   
Tanik
poglej na podarimo.si

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 17:13:37   
hmm...
Evo, v mojem podpisu imaš zavetišče Horjul. Tam jih vzami prosim če le lahko , saj več ne morejo prejemati novih, ker so polni.user posted image In se mi full živali smilijo.user posted image


Veliko sreče in veselja z mucki!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 21:20:01   
mickenaa
Hej, hvala, bom malo pogledala! Ampak žal zdaj res ni sezona... Z namenom pa iščem mladiče, da bi se razumeli s psom, pa take, ki niso imeli stika z zunanjim svetom, saj jih nameravam imeti notri. Mojo prejšnjo mačko je žal zbil avto in sem se naučila svoje lekcije user posted image

< Sporočilo je popravil mickenaa -- 16.1.2009 21:28:50 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iščem mucko oz. mucka
16.1.2009 22:18:40   
Pikapolonica_
Mickena, žalostno ja, da je bilo potrebno za to lekcijo žrtvovati eno mačje življenje. Pa le pojdi pogledat malo po zavetiščih, toliko muck, željnih toplega doma in ljubezni čaka, da jih kdo reši! Mogoče bo res kakšen mesec starejša, ampak bo ti zato prinesla toliko plusov, da kaj kmalu ne boš opazila razlike.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu mickenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iščem mucko oz. mucka
17.1.2009 12:16:24   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Mickena, žalostno ja, da je bilo potrebno za to lekcijo žrtvovati eno mačje življenje. Pa le pojdi pogledat malo po zavetiščih, toliko muck, željnih toplega doma in ljubezni čaka, da jih kdo reši! Mogoče bo res kakšen mesec starejša, ampak bo ti zato prinesla toliko plusov, da kaj kmalu ne boš opazila razlike.



Se absolutno podpišem!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tut če bo kak 1 ali 2 mesec starejša nič zato. Tudi jaz imam mucka pa ni bil majhen ko sem ga dobila. Nekaj mesecev. In se z psom odlično razumeta. Sta nerazdružljiva. Tako da do 5 mesecev gre navadit mucka na psa.user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?