|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Abrazija in UPN
19.1.2009 1:28:29   
grahek85
Zdravo.
Zanima me, kakšna je razlika med abrazijo in umetno prekinitvijo nosečnosti oz. "klasičnim" splavom (grozno se sliši, vem, ampak ne vem, kako bi drugače napisala). Tehnično gledano, z vidika samega posega. Kot sem uspela razbrati, je abrazija po SS bolj pravilo kot izjema. Sklepamo lahko torej, da ginekologi abrazijo obravnavajo kot relativno varen in upravičen poseg, sploh v nekoliko daljših nosečnostih. Hkrati pa imam polno različnih informacij o težavah po splavih, od raznih vnetij pa do trajnih neplodnosti. So te kotradiktorne inforacije torej nastale zato, ker gre res za dva različna posega ali zgolj zaradi različnega koteksta dogajanjauser posted image    
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Abrazija in UPN
19.1.2009 7:30:54   
Erdbeere
to je v bistuv isti poseg, samo dva različna izraza, če mene vprašaš.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Abrazija in UPN
19.1.2009 7:45:12   
kepica
Bi rekla, da imaš prav, Erdbeere. V vsakem primeru se gre za odstranitev ploda in nima smisla da bi bil postopek kaj drugačen.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Abrazija in UPN
19.1.2009 7:46:40   
tassika
Tudi jaz mislim da je enako, samo ne vem kaj je pa tista tabletka, ki ti jo dajo, da plodku neha srček bit, ne vem kdaj in kako se to prakticira. Jaz sem imela SS z abrazijo in takrat so mi rekli, da jo delajo zato, da ne pride do kasnejših komplikacij, da slučajno ne ostane kaj notri in se ne vname.


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Abrazija in UPN
19.1.2009 8:08:58   
Anonimen
Abrazija mislim,da je čiščenje maternice po SS,UPN je pač umetna prekinitev nosečnosti,al s tabletko al ne vem s čim...

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?