|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotor in vročina
31.1.2009 10:42:27   
kepa*
Joj, mi že čisto navdušeni nad letošnjim kampiranjem, šotor že bolj kot ne ogledan, potem pa mi včeraj nekdo pribije, da bomo v šotoru poleti pocrkali od vročine. AAaaaaa!
Je v šotoru res tako vroče, da ni za zdržat??? Zaradi narave dela smo obsojeni na dopuste v najvišji sezoni in takrat je tudi ponavadi najbolj vroče. Zdaj pa me je začelo skrbeti, ali je v šotorih sploh ponoči res tako vroče.
Ker potem to mogoče res ni za nas, ker nobeden ne mara hude vročine.

Povejte, je res tako vroče?


_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 11:50:38   
borci
Torej. Zelo je odvisno, kje kampiraš. Če si na morju, moraš obvezno imet šotor v senci, ker drugače je res zelo vroče in soparno. Mi smo bili lani 25.6. v Lignanu (Italija) in smo se po eni noči pobrali domov, ker nam je bilo prevroče in presoparno. Čez dva dni smo pa šli na Bled in nam je bilo ponoči v spalkah mraz. Tako da je zelo odvisno kje kampiraš. V začetku avgusta pa smo bli v Premanturi (Pula) in smo imeli dosti več sence kot v Lignanu in nam je bilo kar ok. Lahko bi blo tudi stopinjo al dve manj, ampak se je dalo preživet. V gorah pa je ponavadi ponoči zelo mraz, tako da rabiš kar dolgo pižamo, celo flis pride včasih prav, če hočeš mal posedet zvečer zunaj al pa zjutraj ko vstaneš.
Saj letos bomo verjetno tudi imeli kaj podobnega, samo ne vem kdaj bomo lahko šli.

Drugače pa smo uživali in upam, da boste tudi vi.user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 12:04:24   
viv_
Mi vedno kampiramo v visoki sezoni.

Malo moraš pogledat, kako postaviš šotor: po možnosti v senci, potem pa gledaš kako gre sonce - ali da imaš takoj zjutraj sonce, ali pa zjutraj ne, pa imaš popoldanca. Če imaš zjutraj sonce pomeni da kaj hitro vstaneš, ker rata vroče, ampak se šotor prej ohladi...

Saj čez dan itak nisi v šotoru... Mi smo recimo v šotoru nekje od 22h (otroci) pa do 8 zjutraj... ostalo pa zunaj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 14:09:27   
Lianna
Midva vedno iščeva senco in študirava kje bo zjutri sonce. Nama je fajn, da zjutri sonce v šotor sveti, ker postane vroče in se prej ven spraviš. Me je pa lani prvič noro zeblo v šotoru, kjub temu da je bil avgust in uporabljam spalko za v puščavo=) Sem bila na Slovaškem in je bilo čez dan vroče, ponoči pa mraz.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 14:16:49   
CUKRČEK
Če boš postavila prikolico na celodnevno sonce boste tud "poškripal" od vročine. Tako je pa tudi z šotorom.
JAz tudi fuuul čakam letošnje poletje, ker sva kupila ogromeeeeeen šotor, kar bo velika sprememba po igluju za 4 osebeuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 14:22:22   
Mišni
Najbolj pommebno je, da je tisti del pred šotorom v senci. Da se prideš s plaže lahko malo v senco vsest, se z vročine umaknit, kaj hladnega popit, mogoče skuhaš kosilo. Za sam šotor ni toliko pomembno, ker ponoči ni sonca ...
Tale vaš znanec je malo z naravo skregan, se mi zdi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotor in vročina
31.1.2009 14:50:56   
cowgirl
Izbira kampa je pomembna. če imajo Visoka drevesa v kampu, potem ponavadi senca ni problem. Če je par majhnih dreves, so lahko vsi senčnati prostori zasedeni.  

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotor in vročina
1.2.2009 11:14:48   
hella
Mi smo bili lani prvič in je bil šotor 100% na soncu. Res je čez dan vroče ampak saj tako nismo nič noter. Pred šotorom smo imeli še baldahin in je bila senca. Glede na lansko vreme je bilo sonce super, ker ponoči ni bilo mrzlo. Pa tudi po dežju se je šotor takoj posušil. Ko semo šli domov na šotoru ni bilo nič smole ali kakšne posebne umazanije.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotor in vročina
13.3.2009 12:33:20   
nia30.6
najbrž odvisno kje kampiraš, nam se je lani zgodilo, da je v višku sezone, v začetku avgusta, ponoči bilo 12 stopinj, torej smo skoraj zmrznili.....letos vzamemo s seboj spalne vreče....
tako da torej ni nujno da boste pocrkaliuser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?