|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 17:54:04   
Anonimen
Kje je pa zdaj avtorica teme?
Kako se razpleta zgodba?

Ali se zapleta user posted image ?

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 22:51:45   
pravljica
In ženska se bo tudi celo življenje spominjala ubitega otroka.


ni rečeno...kakšnega oz. katerega otroka že user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 22:52:15   
pravljica

Ma ne tanika. Ene se ga očitno nebi. Ker je to za njih proces. Ki more tečt po načrtih.


točno tako user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Partner zahteva splav
4.2.2009 22:53:12   
pravljica
Res ni, bi bil pa edini in edinstveni otrok, ki bi se rodil. če bi imel možnost za to.
Ne da se mi več.


in edinstven bo vsak naslednji otrok, ki ga bo rodila in ga ne bi v primeru, če bi tega obdržala user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 1:12:07   
pocahontas
Če si želiš otroka ga obdrži.  Če bi mojega vprašal ni nikoi pravi čas. POSLUŠAJ SVOJE SRCE, KAJTI MATERINO SRCE IMA VEDNO PRAV! Nikoli ti ne bo žal če obdžiš tega sončka oziroma sončico.
Sporoči kako si se odločila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 8:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je*bat ga ....različni smo.





Če bi si pred seksom zapečatil kaj drugega, zdaj ne bi bil tu, kjer je. Simpl.



sem pozabila napisat, da je to eden najslabših izgovorov žensk s katerim prelagajo odgovornost na moškega.


Ne gre se za prelaganje odgovornosti, ampak za delitev odgovornosti.


Pa a ne zastopiš da on ne želi te odgovornosti? Ne v celoti in ne polovico?


Se strinjam. Ko bodo ženske to dojele....čeprav ne verjamem v takšne pravljice....ne bo več nesrečnih družin.



Glas razuma.

Oba sta se strinjala, da bosta brez otrok. Se je zgodilo in moški verjame, da se bo ženska držala dogovora, ona pa si premisli in si želi otroka obdržati. Tu je izdan on ne ona.

In brisačkarica, tu ni debata "če bi, ko bi". Je kar je in s tem se je treba soočit.

Proces se da ustavit, ne vem kje je problem.




a zate je otrok proces dost žalostno da tko razmišjlaš kljub temu da 1 že imaš 2 pa pričakuješ, res žalostno.


izdan kdo je bil izdan noben ker je vedu da ona ne more uporabljati KT nej bi si pa on na svojga prijatelja kondom nataknu kolkrat ti je še treba to povedat.

pa sej je brez veze kej  še pisat k skoz tulte v svoj rog

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:08:06   
Lalica1
Otrok je tu! In to se ne da spremeniti. Je dejstvo za katero sta kriva oba. No, to smo verjetno že rešili...

Navajam samo dve možni varianti:

Mama si ga želi, oče ne in tako mama ne gre na splav: user posted image mami!!!

Oče si ga želi, mama ne in mama gre na splav: user posted image mami!!!

Kje pa je tu pravica obeh? A ni to malo diskriminatorno? Če sta oba kriva in oba odgovorna, zakaj ne moreta oba odločati enakopravno?

Ali samo meni tu nekaj ne štima?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:13:21   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Otrok je tu! In to se ne da spremeniti. Je dejstvo za katero sta kriva oba. No, to smo verjetno že rešili...

Navajam samo dve možni varianti:

Mama si ga želi, oče ne in tako mama ne gre na splav: user posted image mami!!!

Oče si ga želi, mama ne in mama gre na splav: user posted image mami!!!

Kje pa je tu pravica obeh? A ni to malo diskriminatorno? Če sta oba kriva in oba odgovorna, zakaj ne moreta oba odločati enakopravno?

Ali samo meni tu nekaj ne štima?



Meni tudi ne štima. Ne štima mi predvsem to, da se s tako lahkoto igrate z življenjem oziroma neživljenjem otroka, kot da gre za navadno stvar. In to je žaljivo. O posledicah je potrebno razmišljat prej, o odgovornosti obeh staršev pa sedaj. Nima smisla si zdaj otroka ne želet. Če si bi ga tako strastno neželel prej, bi za to poskrbel. Vsako dejanje ima posledice. In ne mi bluzit, da on ni vedel za posledice.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:18:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Otrok je tu! In to se ne da spremeniti. Je dejstvo za katero sta kriva oba. No, to smo verjetno že rešili...

Navajam samo dve možni varianti:

Mama si ga želi, oče ne in tako mama ne gre na splav: user posted image mami!!!

Oče si ga želi, mama ne in mama gre na splav: user posted image mami!!!

Kje pa je tu pravica obeh? A ni to malo diskriminatorno? Če sta oba kriva in oba odgovorna, zakaj ne moreta oba odločati enakopravno?

Ali samo meni tu nekaj ne štima?



Meni tudi ne štima. Ne štima mi predvsem to, da se s tako lahkoto igrate z življenjem oziroma neživljenjem otroka, kot da gre za navadno stvar. In to je žaljivo. O posledicah je potrebno razmišljat prej, o odgovornosti obeh staršev pa sedaj. Nima smisla si zdaj otroka ne želet. Če si bi ga tako strastno neželel prej, bi za to poskrbel. Vsako dejanje ima posledice. In ne mi bluzit, da on ni vedel za posledice.



no vsaj ena ki trezno razmišjla. 

Pa kolkrat je treba še povedat da najprej ni hotel imeti otrok ( če jih ni hotel imeti naj bi se žaščitil) pol ko je zvedel da je noseča si ga je en čas veselil, nato pa ji predlagal splav.
 
pa kaj vam zej kle ni jasno pa nefer do njega, a on je bil pa fer do nje.


(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:19:22   
Anonimen
Men gre pa na bruhanje da se ženskam zdi splav kot nadomestilo kontracepcije sprejemljiv. Na kozlanje po domače. In to mamam. Žalostno da se ljudje ne zavedajo kakšen čudež je to življenje, čeprav šele par tednov staro. In za kozlat, da se zdi folku sprejemljivo da pač jim kondomi ne sedejo, bomo šli raj eno komaj začeto življenje končat, je manj boleče k kondom. Za kozlat. Otroci niso samoumevni. No....nekaterim so očitno. Pač.....gremo na splav.....kot k zobarjuuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:26:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Men gre pa na bruhanje da se ženskam zdi splav kot nadomestilo kontracepcije sprejemljiv. Na kozlanje po domače. In to mamam. Žalostno da se ljudje ne zavedajo kakšen čudež je to življenje, čeprav šele par tednov staro. In za kozlat, da se zdi folku sprejemljivo da pač jim kondomi ne sedejo, bomo šli raj eno komaj začeto življenje končat, je manj boleče k kondom. Za kozlat. Otroci niso samoumevni. No....nekaterim so očitno. Pač.....gremo na splav.....kot k zobarjuuser posted image


ja brisačkarca se strinjam s tabo. ne vem kak morjo tko razmišljat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:33:27   
Pikapolonica_
Mene bolj skrbi, da bodo te cenjene mamice to pametno miselnost prenesle na svoje hcere, ki bodo enkrat najstnice in vsakdo ve, da nihce ne ve, kaj se najstnici plete po glavi. Tezko je zgleda razumet, da je vsak splav, pa ali je to UPN ali zgolj tabletka v zgodnji fazi, ki uniči morebitne nastale celice, ki bodo tvorile novo življenje, poseg v naraven bioritem življenja, da je to poseg v žensko telo in da se po nobenem splavu ne moreš počutiti isto. Seveda tukaj moram izpostaviti, da mi je splav iz zdravstevnih razlogov upravičen - se pravi, da je tako ali drugače ogroženo življenje matere ali otroka, da ima otrok genske napake itd. Splav zaradi neodgovornosti in nevednosti, zaradi nesprejemanja posledic po dogodku pa je zame povsem neupravičen. In bi moral biti kazniv. Pa me zanima, ali bi še kakšen ginekolog s takšnim veseljem delil tiste tabletke after odnos. Ker je na tem svetu čisto dovolj ustrezne kontracepcije, nekatera je sploh zelo zadovoljivo zagotovilo za preprečevanje nezaželene nosečnosti, prav tako pa bi bilo potrebno vse mlade seznaniti, da kontracepcija pa ni zagotovilo za zaščito pred mspolnih bolezni in bi morali uporabljati še kondom.Posledično bi bilo manj mladoletnih mamic, pa tudi tistih s čudno psiho, da poizkusimo igrati rusko ruleto, če se prime, bomo ukrepali s splavom.


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 5.2.2009 9:34:44 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 9:36:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:38:22   
Pikapolonica_
Pa še to bi dodala. Verjamem, da so ekstremni primeri, ki si otroka nikakor ne želijo ali ga nikakor ne morejo imeti. Tem bi ponudila zgolj drugo možnost - donosi in oddaj, ne v rejo, ampak v posvojitev. Pa pika.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:39:25   
cupacups
o demn...kok enih nepotrebnih besed ej....itak sto ljudi sto cudi....
ma itak vsak svoje misljenje ja....ampak nobe pravice pa obsojat...
dejstvo je da sta imela spolni odnos, kar je FINO, paše ....ane?
dejstvo je da je iz tega nastal otrok...zakaj kako je cist odvec debatirat!
dejstvo je da oce otroka ni sprejel posledic
dejstvo je da mati otroka pa je !!!
in to naj ljudje obsojajo? kaj bi vam bilo lazje da bi napisala grem narest splav?
za mene je mocna oseba da se je kljub moskem ki ne zeli imet otroka odlocila otroka obdzat sama....je to za vas slabic od zenske?se to za vas ne zdi odgovornost in odraslost?

neglede na vse draga avtorica, posle "Jeb.anja nema kajanja" ..tako pravjo....konc koncev mas pa 38 let...kar za mene predstavlja odraslo in odgovorno osebo.....in to verjetno tudi si.in to da bos otroka imela sama se ni nevem kaksen bav bav....veliko je mamic samohranilk pa ne samo z enim otrokom pa jim uspeva! tudi tebi bo, ce si tega zelis.
in ni vazno po kolkem casu imas s partnerjem odnos, vazno pa je da vsaj priblizno ves kolk odgovornosti nosi v sebi.mogoce pa bo cez cas zacel drugace razmisljat, ampak ti na ta "mogoce" ne cakaj.
lepo nosecnost ti zelim
user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:44:06   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Men gre pa na bruhanje da se ženskam zdi splav kot nadomestilo kontracepcije sprejemljiv. Na kozlanje po domače. In to mamam. Žalostno da se ljudje ne zavedajo kakšen čudež je to življenje, čeprav šele par tednov staro. In za kozlat, da se zdi folku sprejemljivo da pač jim kondomi ne sedejo, bomo šli raj eno komaj začeto življenje končat, je manj boleče k kondom. Za kozlat. Otroci niso samoumevni. No....nekaterim so očitno. Pač.....gremo na splav.....kot k zobarjuuser posted image


ja brisačkarca se strinjam s tabo. ne vem kak morjo tko razmišljat


Tudi meni to ne bo nikoli jasno.
In jaz resnično v tej zgodbi ne začutim tega, da bi bil on, partner, kakorkoli izigran. Zanosila ni namenoma, čeprav je dejansko zanositev posledica neodgovornosti.
Ne poskuša ga prepričat, naj spremeni mišljenje. Ne teži mu, naj ostane z njo. Nima mu namena obesit očetovstva, ker ji je pač jasno, koliko je ura.
In najmanjši problem se mi zdi to, kaj bo ona otroku rekla. Po pravici mu bo pač povedala, ko bo čas zato.

Iz terapevtskih razlogov sem morala na umetno prekinitev nosečnosti. Po tistem sem rodila še 2 otroka, tako da imam sedaj tri. Pa vendarle se  ves čas sprašujem, kako bi bilo, če  bi obdržala otročka, koliko bi bil sedaj star, bi bil fantek ali punčka, ali sem naredila prav ali ne...in povem vam, boli kot sam hudič. Nikoli ne bom prebolela tega. In zraven mene je na poseg čakala smrkljica, ki mi je razlagala, kako ne jemlje tablet, kondomov pa ne prense in je prišla že petič na umetno prekinitev nosečnosti!!! Grozljivo!

In to, kar govorij tu večina ljudi je nedopustno. Splav ni rešitev. Vsaj ne v tem primeru. Otrok bo pač imel samo biološko mamico in prepričana sem, da enkrat tudi dobrega nebiološkega očeta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:50:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Men gre pa na bruhanje da se ženskam zdi splav kot nadomestilo kontracepcije sprejemljiv. Na kozlanje po domače. In to mamam. Žalostno da se ljudje ne zavedajo kakšen čudež je to življenje, čeprav šele par tednov staro. In za kozlat, da se zdi folku sprejemljivo da pač jim kondomi ne sedejo, bomo šli raj eno komaj začeto življenje končat, je manj boleče k kondom. Za kozlat. Otroci niso samoumevni. No....nekaterim so očitno. Pač.....gremo na splav.....kot k zobarjuuser posted image


ja brisačkarca se strinjam s tabo. ne vem kak morjo tko razmišljat


Tudi meni to ne bo nikoli jasno.
In jaz resnično v tej zgodbi ne začutim tega, da bi bil on, partner, kakorkoli izigran. Zanosila ni namenoma, čeprav je dejansko zanositev posledica neodgovornosti.
Ne poskuša ga prepričat, naj spremeni mišljenje. Ne teži mu, naj ostane z njo. Nima mu namena obesit očetovstva, ker ji je pač jasno, koliko je ura.
In najmanjši problem se mi zdi to, kaj bo ona otroku rekla. Po pravici mu bo pač povedala, ko bo čas zato.

Iz terapevtskih razlogov sem morala na umetno prekinitev nosečnosti. Po tistem sem rodila še 2 otroka, tako da imam sedaj tri. Pa vendarle se  ves čas sprašujem, kako bi bilo, če  bi obdržala otročka, koliko bi bil sedaj star, bi bil fantek ali punčka, ali sem naredila prav ali ne...in povem vam, boli kot sam hudič. Nikoli ne bom prebolela tega. In zraven mene je na poseg čakala smrkljica, ki mi je razlagala, kako ne jemlje tablet, kondomov pa ne prense in je prišla že petič na umetno prekinitev nosečnosti!!! Grozljivo!

In to, kar govorij tu večina ljudi je nedopustno. Splav ni rešitev. Vsaj ne v tem primeru. Otrok bo pač imel samo biološko mamico in prepričana sem, da enkrat tudi dobrega nebiološkega očeta.


ja Čupka pa ponavad tiste ful zagovarjajo splav ki vrjetno nikol niso dale tega skoz.

jz tud vem za en primer ko je teta bla gor v bolnici  ko je rodila in je slišala gin. zmerjat eno punco ki je prišla že v 17 delat splav stara je bla  pa ne vem če je bla 18 let vsaj tko je teta rekla ko je slišala ko jo je gin. zmerjal da naj sam še proba pridt v 18 delat splav.

a ni to grozno pa še nič se ne sekirajo, pa tolk kontracepcije obstaja

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:51:28   
Lenck
No, nesramno ali ne, meni se oba v tej zgodbi udeležena zdita neodrasla, neodgovorna in neumna. Zakaj?

1. Da oseba preko tridesetih let ne ve, kako se zaščititi pred nezaželeno nosečnostjo, če ne želi otroka, je višek neumnosti.

2. Če on tako zelo ne želi otrok, je odgovornost na njem, da se zaščiti, ne le, da se prepusti veri, da pač nič ne bo. Zame nosi večjo odgovornost za zaščito tisti, ki ne želi otroka. Če bi bila ona bolj proti, bi bila sama kriva, če bi zanosila. Če si on ne želi - ja, tudi on ni bil posiljen. Če pa mu je pretežko nataknit kondom, naj pa pač samo drka. Grdo, a tako mislim.

3. In če sta ti dve blazno odgovorni osebi, ki sta se dogovorili, da ne bosta imeli otrok, vseeno odločili za nezaščiten seks, je koza tudi ona, če misli, da bo zdaj pa njemu vse ok (ne glede na začetno veselje). Tako reakcijo je lahko pričakovala. Ja, dva sta potrebna za otroka, ampak glede na njun dogovor je vedela, kaj jo čaka, če zanosi. Lepo, če se je odločila obdržati otroka, ampak kakršnokoli moralistično trkanje po očetovih prsih (sploh, ker mu je vmes rekla, da sploh ne ve, če je otrok njegov), pa je vseeno malo nerealistično.

Ne, takih reči odgovorni, odrasli ljudje ne počnejo. Pač, seks je nevarna igračka in če nisi dorasel, se s tem ne igraj. Otrok ni hec, četudi ga ne donosiš, ne. Opravičujem se za nekoliko oster odgovor, ampak hudo se mi zdi, da bo sedaj očitno v obeh primerih žrtev otrok. Ki niti v seksu ni užival user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:53:20   
Lalica1
Nikoli nisem rekla da je splav rešitev!!! Tudi jaz bi na maminem mestu izbrala rojstvo otroka, ne glede na odločitev očeta!!! Splav bi težko izbrala tudi v primeru okvare ploda. To je moj otrok!!!

Drugače pa vsem, ki vam ni jasno kaj sem hotela povedati, še enkrat preberite moje sporočilo in če vam še vedno ne bo jasno.... user posted image user posted image user posted image   Žal mi je!!!

Še enkrat: gre zgolj za teoretično vprašanje, zakaj je pravica ženske vse, medtem ko moški pravice izbire nima?

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 9:55:26   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Otrok je tu! In to se ne da spremeniti. Je dejstvo za katero sta kriva oba. No, to smo verjetno že rešili...

Navajam samo dve možni varianti:

Mama si ga želi, oče ne in tako mama ne gre na splav: user posted image mami!!!

Oče si ga želi, mama ne in mama gre na splav: user posted image mami!!!

Kje pa je tu pravica obeh? A ni to malo diskriminatorno? Če sta oba kriva in oba odgovorna, zakaj ne moreta oba odločati enakopravno?

Ali samo meni tu nekaj ne štima?



Morda pa je nekaj razlike tudi v tem, da oče lahko odkoraka od bebe, mama pa ne, jo nosi in rodi. Težko sta potem povsem enakopravna... ?

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 10:04:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Nikoli nisem rekla da je splav rešitev!!! Tudi jaz bi na maminem mestu izbrala rojstvo otroka, ne glede na odločitev očeta!!! Splav bi težko izbrala tudi v primeru okvare ploda. To je moj otrok!!!

Drugače pa vsem, ki vam ni jasno kaj sem hotela povedati, še enkrat preberite moje sporočilo in če vam še vedno ne bo jasno.... user posted image user posted image user posted image   Žal mi je!!!

Še enkrat: gre zgolj za teoretično vprašanje, zakaj je pravica ženske vse, medtem ko moški pravice izbire nima?



lalica 1 oprost ampak je imel izbiro nataknil naj bi si kondom

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 10:28:53   
Lalica1
Saj jaz se v tem čisto strinjam: če smo dovolj stari da širimo noge in namakamo, smo dovolj stari tudi, da se zavedamo posledic. Vsaj naj bi se! Ampak očitno je še veliko takih, ki gredo na ziher in kar nekaj upajo, da ne bo ratalo....

In potem se zgodi tako.  In od tod dalje se mi pač ne zdi fer, da nimata oba istih pravic. Zato se mi zdi prav, da mama otroka rodi user posted image user posted image user posted image in ga naj sama tudi vzgaja. Uspelo ji bo, tudi brez očetove pomoči. Kakšna pa je sploh pomoč nekoga, ki si otroka niti želi ne? Sicer pa je ta človek za moje pojme kar malce zmeden: 1. ni se zaščitil, če je vedel da noče otroka, 2. najprej se ga je veselil, potem pa zahteva splav user posted image . 3. kot sem že enkrat rekla, si bo mogoče še parkrat premislil user posted image

Torej: dobro, da se je odločila imeti otroka, vendar se mora ob tem zavedati, da se je sama tako odločila in naj sama tega otroka tudi vzgaja. Včasih je bolje, da otrok nima očeta, kot pa ima kar nekakšnega.

Neodgovorna pa sta itak oba. Pa pri teh letih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 11:04:02   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Kakšna pa je sploh pomoč nekoga, ki si otroka niti želi ne? Sicer pa je ta človek za moje pojme kar malce zmeden: 1. ni se zaščitil, če je vedel da noče otroka, 2. najprej se ga je veselil, potem pa zahteva splav user posted image . 3. kot sem že enkrat rekla, si bo mogoče še parkrat premislil user posted image

Torej: dobro, da se je odločila imeti otroka, vendar se mora ob tem zavedati, da se je sama tako odločila in naj sama tega otroka tudi vzgaja. Včasih je bolje, da otrok nima očeta, kot pa ima kar nekakšnega.

Neodgovorna pa sta itak oba. Pa pri teh letih!



Ma ej da ne morem mimo tega, pa sem se zaklela da ne bom vec komentirala tele teme.
1. Pomoc --- glede na post si oba NISTA ZELELA, torej tudi ona ne. kaksna bo torej zdej njena pomoc?? Ona si je premislila, medtem ko si on ni. Tu je problem in nikjer drugje. Lepo da si je premislila, seveda super da ma otrocka, se vsi strinjamo. Ampak po enem mesecu poznanstva in brez zascite seksat se meni zdi neodgovorno, ne samo z njegove strani ampak tudi njene. Sorci ampak tko to je, ce noce zenska met otrok se bo zascitla, moskim je pa seveda bolj fajn seksat brez kot pa z eno plastiko. a se morda motim? In ja, se je naucil lekcije, morda jo pa vseeno ma tolk rad da ji je zaupal in upal, da bo pac "pazi metoda" delovala. Ko da mi vsi skup nismo kdaj pa kdaj naivni???
2. zmedena sta OBA, vsekakor pa meni tole zmeraj bolj disi po tem, da si je on premislil ko je razmisljal da mogoc pa je ona hotela otroka pa mu trdila drugace...torej ga je zavedla v nekaj kar on noce. Pa si je premislu. zenska pa dobila, kar hoce. UPAM, res upam, da se motim, da je prislo pac do otrocka spontano in kot sem ze napisala, otrok NIKOLI ni napaka, torej vse se lahko tukaj cist lepo uredi, naj govori s partnerjem in mu da mal casa, ker zanj je tole sok. Pa neha naj mu lagat da otrok ni njegov. ker oprosti, lahko jo zagovarjamo na vse nacine, ampak tale pa nima opravicila.
3. Zahteva...nic ne more zahtevah, ker ni njegovo telo in ne more, kot smo ze ugotovili pa je to moralno sporno, pac vplivat na to ali se bo otrok rodil ali ne. Dejstvo je, da mama odloca kaj bo naredila, pa ce se na trepalnice zdej postavmo tko bo...in ne, se ne strinjam cist, ker se mi vseeno zdi tud do partnerja krivicno, ampak je**** ga tko je.
4. Jejhata Lalica1, ma ne moralizirat. Pa pri teh letih!! Neodgvorna sta oba prav, ampak leta vemo samo ZANJO, kot sem ze zapisala. Lahko je clovek mlajsi, v dvajsetih, a pac ne more bit?? lahko da  ni pripravljen na druzino...karkoli, ne vemo in brez veze spekulirat. Se bolj brez veze pa moralizirat. Zrelost se ne meri z eno stevilko!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 11:09:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Kakšna pa je sploh pomoč nekoga, ki si otroka niti želi ne? Sicer pa je ta človek za moje pojme kar malce zmeden: 1. ni se zaščitil, če je vedel da noče otroka, 2. najprej se ga je veselil, potem pa zahteva splav user posted image . 3. kot sem že enkrat rekla, si bo mogoče še parkrat premislil user posted image

Torej: dobro, da se je odločila imeti otroka, vendar se mora ob tem zavedati, da se je sama tako odločila in naj sama tega otroka tudi vzgaja. Včasih je bolje, da otrok nima očeta, kot pa ima kar nekakšnega.

Neodgovorna pa sta itak oba. Pa pri teh letih!



Ma ej da ne morem mimo tega, pa sem se zaklela da ne bom vec komentirala tele teme.
1. Pomoc --- glede na post si oba NISTA ZELELA, torej tudi ona ne. kaksna bo torej zdej njena pomoc?? Ona si je premislila, medtem ko si on ni. Tu je problem in nikjer drugje. Lepo da si je premislila, seveda super da ma otrocka, se vsi strinjamo. Ampak po enem mesecu poznanstva in brez zascite seksat se meni zdi neodgovorno, ne samo z njegove strani ampak tudi njene. Sorci ampak tko to je, ce noce zenska met otrok se bo zascitla, moskim je pa seveda bolj fajn seksat brez kot pa z eno plastiko. a se morda motim? In ja, se je naucil lekcije, morda jo pa vseeno ma tolk rad da ji je zaupal in upal, da bo pac "pazi metoda" delovala. Ko da mi vsi skup nismo kdaj pa kdaj naivni???
2. zmedena sta OBA, vsekakor pa meni tole zmeraj bolj disi po tem, da si je on premislil ko je razmisljal da mogoc pa je ona hotela otroka pa mu trdila drugace...torej ga je zavedla v nekaj kar on noce. Pa si je premislu. zenska pa dobila, kar hoce. UPAM, res upam, da se motim, da je prislo pac do otrocka spontano in kot sem ze napisala, otrok NIKOLI ni napaka, torej vse se lahko tukaj cist lepo uredi, naj govori s partnerjem in mu da mal casa, ker zanj je tole sok. Pa neha naj mu lagat da otrok ni njegov. ker oprosti, lahko jo zagovarjamo na vse nacine, ampak tale pa nima opravicila.
3. Zahteva...nic ne more zahtevah, ker ni njegovo telo in ne more, kot smo ze ugotovili pa je to moralno sporno, pac vplivat na to ali se bo otrok rodil ali ne. Dejstvo je, da mama odloca kaj bo naredila, pa ce se na trepalnice zdej postavmo tko bo...in ne, se ne strinjam cist, ker se mi vseeno zdi tud do partnerja krivicno, ampak je**** ga tko je.
4. Jejhata Lalica1, ma ne moralizirat. Pa pri teh letih!! Neodgvorna sta oba prav, ampak leta vemo samo ZANJO, kot sem ze zapisala. Lahko je clovek mlajsi, v dvajsetih, a pac ne more bit?? lahko da  ni pripravljen na druzino...karkoli, ne vemo in brez veze spekulirat. Se bolj brez veze pa moralizirat. Zrelost se ne meri z eno stevilko!



Tole sem se tudi jaz spraševala. O starosti in preteklosti partnerja namreč. Lahko je veliko mlajši, lahko enakih let ali veliko starejši, lahko ima otroke že iz prejšnjih razmerij, lahko ... yada yada. 

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Partner zahteva splav
5.2.2009 11:13:15   
Lalica1
user posted image A vi sploh berete sporočila ljudi, ki jih potem citirate? user posted image

Očitno se ne znam izražati user posted image

Sicer je pa vseeno kaj jaz mislim, pa tudi vseeno kar vse ostale mislite.

Pajci se pa itak več ne oglasi, kar verjetno pomeni, da njena težava, več sploh ni težava. Me se pa tukaj nekaj kregamo. Brezveze.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?