|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozornosti med letom
12.2.2009 14:33:05   
ajataja
tolk je tega zdej okrog valentinovega pa kaj bi podarili  ,pa me zanima če si tud med letom kaj podarite  ali dobite od dragega samo za praznike kakšno rožico oziroma darilce.Ker tok berem mal tule pa se mi zdi da nekateri sploh nimajo idej za  te praznike,da se mi zdi da si sam enkrat  na leto pokažejo neko naklonjenost.Mene moj dragi večkrat tudi kar tako med letom prseneti s kakšno rožico za lepši dan ali kakšen romantičen večer in se mi zdi da če se med letom dost ne trudiš pol tud za praznik nima smisla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 14:38:24   
komarka
moj je "cepljen" proti praznikom in na srečo toliko bol pozoren na čisto navaden dan, ki jih je seveda več mkot praznikov.


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 14:38:36   
vodica
Ja,to se pa čist strinjam.Eni bi radi za valentinovo kupili celo cvetličarno ali zlatarno med letom pa še lupčka ni,ko pridejo iz službe.Jaz sicer za vsak praznik dobim kakšno rožico,tako za lepši dan se moj ravno ne spomneuser posted image samo se pa trudiva čez celo leto da imava vsaj romantične večere občasno,da ne postaneva tako zdolgočasena zvečer pred tv potem pa spat.Lepo bi bilo ,da bi bili skoz zaljubljeni tako kot na začetku ne samo ,da se imamo radi.Oh,romantika...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 14:44:17   
higuys
 o ja , obrne mi avto , da ne bi spet njegovega pri obračanju podrajsala...to šteje? user posted image

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 15:03:21   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

o ja , obrne mi avto , da ne bi spet njegovega pri obračanju podrajsala...to šteje? user posted image


šteje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 15:04:19   
*maja83*
Mene moj dragi večkrat pocrklja tut med letom, je pa res da tut praznikov nikoli ne spusti. Mi pa največ pomeni to, da mi doma v vsem pomaga ne pa da leži pa čaka da se vse samo naredi. Poznam par takih, pol pa prinesejo rožico pa mislijo da so ful nardil.user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 16:57:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

o ja , obrne mi avto , da ne bi spet njegovega pri obračanju podrajsala...to šteje? user posted image


user posted image  definitivno šteje. meni je celo zimo vsako jutro avto očistil in ogrel user posted image  

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 17:51:07   
Mala koala
O ja, na splošno je kar pozoren. Sem pa tudi jaz do njega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 19:18:37   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Mala koala

O ja, na splošno je kar pozoren. Sem pa tudi jaz do njega.user posted image


pri nas je enako, velikih daril si pa ne kupujeva - gre bolj za male pozornosti, morda kdaj kaka rožica ali lizika, čokoladica...

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 21:36:01   
muška
Nikoli nič , jaz pa se spomnim pa mu kupim recimo 70 -80 % čokolado ,ker vem da jo ima rad, ali vidim, da mu je zmanjkalo dišave in mu kupim novo, on pa je bolj levi kaj se vsega tega tiče. Pred valentinovim sicer nekaj cika v stilu kam me boš peljala, ampak meni gre to valentinovo na živce, kr se mi zdi da na ta dan samo spermo voham vsepovsod user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pozornosti med letom
12.2.2009 23:37:03   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ampak meni gre to valentinovo na živce, kr se mi zdi da na ta dan samo spermo voham vsepovsod user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 0:25:19   
rija
mi kupi kaj....ja....kar si sama ne bi....user posted image  nazadnje sem prejšnji mesec dobila desigualovo majčko in torbicouser posted image

pa vedno ko kam gre, nama s tamalim prinese ali krofe, mcd, mafin.....nekaj pač....

ampak tega sem ga jaz naučilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 5:24:56   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

o ja , obrne mi avto , da ne bi spet njegovega pri obračanju podrajsala...to šteje? user posted image


user posted image  definitivno šteje. meni je celo zimo vsako jutro avto očistil in ogrel user posted image  

----------------------
Vauuu, to pa je ljubezen user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 5:25:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: muška

...ampak meni gre to valentinovo na živce, kr se mi zdi da na ta dan samo spermo voham vsepovsod user posted image

------------------------
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 5:29:03   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa vedno ko kam gre, nama s tamalim prinese ali krofe, mcd, mafin.....nekaj pač....

ampak tega sem ga jaz naučilauser posted image user posted image user posted image

--------------------------
Ja, samo naučit jih je treba user posted image ! Sami se ne spomnijo (oz. ker njim to ni pomembno, mislijo, da nam tudi ni user posted image ), tako da jih je treba v roke vzet, pa zrihtat. Romantično res ni, je pa praktično user posted image


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 9:19:51   
Lenck
Obdarujeva se z malenkostmi celo leto, zakaj se torej ne bi tudi za valentinovo? user posted image Vsak izgovor prav pride, da kaj praznujemo. Smo pač očitno manj anti-vse-kar-je-kao-kul-biti-anti, pa malo bolj veseljaški in praznično razpoloženi celo leto. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 9:41:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Romantično res ni, je pa praktično user posted image



ja, prvih pet let šole res ni romantičnih user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pozornosti med letom
13.2.2009 15:51:26   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: Mala koala

O ja, na splošno je kar pozoren. Sem pa tudi jaz do njega.user posted image


pri nas je enako, velikih daril si pa ne kupujeva - gre bolj za male pozornosti, morda kdaj kaka rožica ali lizika, čokoladica...


Se podpisem...

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pozornosti med letom
14.2.2009 11:55:23   
ronja
Hehe, meni je lubi lani za valentinovo dal fluki, ki izgine (za risat na blago, recimo, da si označiš, kar rabiš, pa potem črte zbledijo čez nekaj časa). In potem mi 15. 2. prinese še enega, enakega - je rekel, da ne bom rekla, da mi samo za valentinovo kaj dauser posted image . Ful mi je všeč njegov smisel za humoruser posted image . No, enega sem že znucala, (pač rada šivam in ustvarjam, pa kar gre) drugi še za silo dela, mogoče dobim letos še kakegauser posted image .

Sem pa takih stvari fuuuuul bolj vesela kot kakih rož, s katerimi bi imela samo delo jih non stop umikat iz mize, ali pa brisat vodo iz vaze, ki bi jo najina malčica razlila... (ali po še bolj verjetnem scenariju še pobirat črepinje od vazeuser posted image ). Pliškov pa ne rabim več, ker si jih lahko pri Ronji sposodimuser posted image .

Z romantičnimi večeri sva zadnje čase bolj na tesnem, ker sem ali noseča (torej bruhajoča, kar ni bogvekako romantično) ali doječa (torej bolj ali manj privezana na dom, kjer malidve kraljujeta vsaka v eni sobi, več jih pa nimavauser posted image ). Je pa lahko zelo zabavno pod tušem, čeprav ni glih ne vem kaka romantikauser posted image .

Avto pa vedno ogreje prej, vendar se mi zdi, da bolj zaradi user posted image , hehe. Mi pa stisne pomarančni sok zjutraj ali pa mi olupi in nareže melono ali ananas, da lahko nekaj zdravega na hitrco pojem (ker da bi si sama to zdaj zrihtala ob tamalihdveh zaenkrat še ni preveč izvedljivo). Pa prinese mi vodo ali cedevito, kadar dojim, ker sem takrat vedno žejna, pa en kup malih malenkosti - recimo nareže slanino za v pasulj, ker ve, da ne maram rezat mesa, ali pa mi zraven sendviča s pršutom da še zobno nitko, ker ve, da si po pršutu vedno želim znitkat zobke (mam ful skup zobe). Ali pa mi kupi kakšno knjigo sem pa tja. Zadnjič mi je pa res iz trgovine prinesel par bajader in par kockic ledenega polnjenja.

Obdarujeva se z malenkostmi celo leto, zakaj se torej ne bi tudi za valentinovo? user posted image Vsak izgovor prav pride, da kaj praznujemo. Smo pač očitno manj anti-vse-kar-je-kao-kul-biti-anti, pa malo bolj veseljaški in praznično razpoloženi celo leto. user posted image

Sicer pa tole podpišem.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pozornosti med letom
14.2.2009 12:38:56   
Anonimen
men je pa valentinovo kr neki, mi več pomeni če me čez cel let,  posveti kakšno minuti samo zame, midva nimava danes nič posebnega, je kot vsak drugi dan! mene vsake toliko na čist navaden dan preseneti s kakšno zadevo, drugače mi pa vsak dan pove da me ima rad in mi posveti kakšno minuto, to mi več pomeni kot pa to da mi bo samo za praznik, dal kaken srečekuser posted image to je kr neki

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pozornosti med letom
16.2.2009 10:04:44   
ronja
men je pa valentinovo kr neki, mi več pomeni če me čez cel let, posveti kakšno minuti samo zame

NO, saj to dvoje se glih ne izključujeuser posted image . Lahko je prijazen celo leto, vključno z Valentinovimuser posted image . No, jaz sem dobila kuharsko knjigo od Gordona Ramseya, ki sem si jo potihem želela, pa me je očitno pogruntal (sva gledala Hell's kitchen na račkotu zadnjič), lubi si pa lahko ven zbere, kaj bi rad jedeluser posted image , da bomo meli vsi nekaj od tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pozornosti med letom
16.2.2009 10:16:59   
VITA74
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

men je pa valentinovo kr neki, mi več pomeni če me čez cel let, posveti kakšno minuti samo zame

NO, saj to dvoje se glih ne izključujeuser posted image . Lahko je prijazen celo leto, vključno z Valentinovimuser posted image . No, jaz sem dobila kuharsko knjigo od Gordona Ramseya, ki sem si jo potihem želela, pa me je očitno pogruntal (sva gledala Hell's kitchen na račkotu zadnjič), lubi si pa lahko ven zbere, kaj bi rad jedeluser posted image , da bomo meli vsi nekaj od tega.



s tem se pa tudi jaz strinjam....zakaj toliko govora čez Valentinovo...vsak naj si zrihta dan po svoje - eni z pozornostmi drugi brez..... in večinoma tisti/te brez želijo bojkotirati tale dan..

lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pozornosti med letom
16.2.2009 13:01:11   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

tolk je tega zdej okrog valentinovega pa kaj bi podarili  ,pa me zanima če si tud med letom kaj podarite  ali dobite od dragega samo za praznike kakšno rožico oziroma darilce.Ker tok berem mal tule pa se mi zdi da nekateri sploh nimajo idej za  te praznike,da se mi zdi da si sam enkrat  na leto pokažejo neko naklonjenost.Mene moj dragi večkrat tudi kar tako med letom prseneti s kakšno rožico za lepši dan ali kakšen romantičen večer in se mi zdi da če se med letom dost ne trudiš pol tud za praznik nima smisla.


Ja, si podariva. Vse od mali pozornosti kar tako za pogret srček, pa praktičnih zadevic, ki jih nekdo od naju potrebuje, pa lepih sms sporočilc, mailov,... pa še kako drugače en drugega pocrkljava in presenetiva. In ja, tudi  Valentinovo praznujeva user posted image user posted image user posted image - običajno brez darilc, ampak z domiselnimi presenečenji, ki so povezana s časom,ki si ga vzameva res samo za naju in počneva skupaj nekaj, kar nama je res ljubo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pozornosti med letom
16.2.2009 13:44:19   
Lenck
tudi meni ne gre v račun, zakaj postavljate to opozicijo - ali valentinovo ali pa celo leto (in potem itak da je bolj moderno reči, da je valentinovo bljak, ker se moraš imeti celo leto rad). a imeti se rad celo leto in na valentinovo pa ni možno, ali kako? user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?