|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 9:45:21   
Suzi*
amy, od kdaj do kdaj je luna??

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 10:43:46   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

amy, od kdaj do kdaj je luna??


začela se je ob 2.00 zjutraj tam nekje

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 13:56:43   
marjetica23
ker dan je že danesuser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 15:34:23   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ker dan je že danesuser posted image


sreda. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 15:59:11   
bella02
Erin, nimaš danes OH? Al sem pa jaz v zmoti, sam mislim, da ne. Sem že začela večerjatuser posted image user posted image user posted image . Krof in malo čokolade je že padlo, ostalo pa še prideuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 17:42:27   
amy26
rabim malo motivacije za hujšanje, lačna sem k volkuser posted image
ampak vztrajam na vodi oz. tekočini, prej sem spila edino čisto zelenjavno juho (kocka skuhana v vodi) in se že bolje počutim, moram zdržati še vsaj tri ure pol pa spatuser posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 19:09:04   
marjetica23
jaz sem pa danes pojedla tretjino ribe in zelenjavno juhico, pa en sami košček črne čokolade, pa sem še zdaj sitauser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 21:27:51   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

Erin, nimaš danes OH? Al sem pa jaz v zmoti, sam mislim, da ne. Sem že začela večerjatuser posted image user posted image user posted image . Krof in malo čokolade je že padlo, ostalo pa še prideuser posted image user posted image user posted image


MA jaz imam vse pobrkljano odkar sem bila s Tilnom v bolnic... PA dober teeeeeeek! JAz bom pa jutri cmokala po ekranuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 21:32:45   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

jaz sem pa danes pojedla tretjino ribe in zelenjavno juhico, pa en sami košček črne čokolade, pa sem še zdaj sitauser posted image


KAteri dan imaš ti? Meso -ribice - BELJAKOVINE in čokolada - OG.HIDRATI ne pašejo skupaj...

Dnevi si sledijo:
1.dan - beljakovine - meso, jajca ali mlečni izdelki
2.dan - škrob - krompir, riž,..
3.dan - ogljikovi hidrati - zelenjavna pica, makaroni z zelenjavo,..in ČOKOLADAuser posted image
4.dan - sadje/zelenjava
in potem spet od začetka..

NA prvi strani naše teme sem nalepila nekaj  linkov uporabnih strani ki nam vsem pridejo prav...malo jih pokukaj, boš našla ideje za jedi,...user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 21:37:11   
marjetica23
upsuser posted image mal sem se zmotila. Hvalauser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 22:15:14   
Erin
Nič hudega..smo bile tudi me na začetku mal zmedene..se hitro navadiš pravil te diete...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
25.2.2009 23:07:48   
pezbar
Erin, fajn je tale hitra dieta user posted image
Ampak ta je za moške. Imaš še kakšno za nas? user posted image

Aja, drugače pa o rezultatih tehtanja ne poročam, ker je bilo v zadnjih dveh tednih preveč grehov in se izogibam tehtnici... Čeprav sem mi je po kilogramih verjetno malo ustavilo, sem pa kar zadovoljna, da sem s konfekcije 18-20 prišla na 16 user posted image
Če (ko) pridem na 14, bom dosegla svoj cilj.
Se oglasim spet kaj naslednji teden, upam da z novimi podatki za na tabelco user posted image

LP

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 7:03:21   
amy26
dobro jutro

včeraj sem uspešno prestala vodni dan oz. postuser posted image user posted image , ful sem ponosna nase, saj je večkrat manjkalo da posežem po sendviču sploh zvečer, vendar nisemuser posted image

danes bom imela B dan, nevem kaj še vendar nekaj slastnega in v majhnih količinah

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 9:48:47   
Lianna
 
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

dobro jutro

včeraj sem uspešno prestala vodni dan oz. postuser posted image user posted image , ful sem ponosna nase, saj je večkrat manjkalo da posežem po sendviču sploh zvečer, vendar nisemuser posted image

danes bom imela B dan, nevem kaj še vendar nekaj slastnega in v majhnih količinah


Čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 12:33:33   
gamini
Čestitke, Amyuser posted image !

Jaz sem se odločila, da nadaljujem dieto brez grehov. Danes imam OH dan, kosilo sem že zmazala: makaroni z zelenjavno omakco+ rdeča pesa. Za večerjo pa bo verjetno kaka napolitanka + sladoled. Vmes pa sadje, če bo
krizauser posted image .

Jutri imam sadni dan, pa me zanima, kaj ponavadi takrat jeste. Jaz si privoščim oreščke, suho sadje, jabolko, mandarino ali pa banano, ki me  najbolj nasiti. Kaj pa ve?    

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 13:02:11   
marjetica23
amy-čestitkeuser posted image user posted image

danes imam beljakovinski danuser posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 13:40:04   
maca m
Erin, hvala za voščilo. Za avgustovčke je pa tako, da sem vas nekaj časa spremljala, potem pa pogruntala, da ste ve prehitre zame. Vas pa včasih mal preberem.

Kdaj imamo me, ki smo začele 5.1. spet vodni dan?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 20:16:43   
lily975
Helo!!

Me ki smo začele 5.1. z ločevalno imamo drugi vodni dan 2.3.- cel dan user posted image user posted image ...Torej še samo tretjino diete in smo konec .Mene pa zanima ,če  bo katera potem nadaljevala  po drugi knjigi NASLEDNJIH 90 DNI???

Jaz razmišljam ,da bom poskusila ,pa saj ne bo hudo ,ker itak že sedaj manj jem in bom nadaljevala isto .Edina dobra stvar ,da npr.  za kosilo ješ meso  za večerjo pa si lahko privoščiš testenine !!!user posted image user posted image Ali pa sladico user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 21:25:24   
gamini
Jaz sem se odločila, da bom potem kar nadaljevala "Naslednjih 90 dni". Lilly, se ti pridružim v nadaljevanju.

Bom pa tudi dieto malce podaljšala, za kak teden, ker sem jo vmes prekinila zaradi bolezni, tako da bo res 90 DLD. Tako, da jo bom zaključila 19.4.. Vsaj upam, da mi bo uspelouser posted image

Lep večer vsem in vztrajajmo še naprejuser posted image !

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 21:56:30   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Čestitke, Amyuser posted image !

Jaz sem se odločila, da nadaljujem dieto brez grehov. Danes imam OH dan, kosilo sem že zmazala: makaroni z zelenjavno omakco+ rdeča pesa. Za večerjo pa bo verjetno kaka napolitanka + sladoled. Vmes pa sadje, če bo
krizauser posted image .

Jutri imam sadni dan, pa me zanima, kaj ponavadi takrat jeste. Jaz si privoščim oreščke, suho sadje, jabolko, mandarino ali pa banano, ki me  najbolj nasiti. Kaj pa ve?    


Jaz sem imela danes s/z dan. Za zajtrk je bila banana, čez dan pomaranče in oreški, moje pozno kosilo pa je bilo: v zeljno solato, ki je ostala od včeraj (naribano zelje, kis, oljčno olje, sol in poper ter malo vode) sem dodala skuhano in še toplo cvetačo in korenje (v koščkih), dobro premešala in z velikim užitkom pojedla user posted image

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 22:23:21   
Suzi*
čer.

danes je za mano B dan. jedla sem:
banana
tuna, kisle kumarice in olive, polnozrnata bombetka
suho sadje
paradižnik z mozzarelo in baziliko, malo kruha in par koščkov šunke

Lily, gamini.....a po tisti knjigi se naslednjih 90 dni ločuje, ampak ne točno po dnevih?? user posted image  K in V sta torej lahko iz različnih dni?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
26.2.2009 23:03:37   
marjetica23
za mano je beljakovinski danuser posted image user posted image uspešenuser posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
27.2.2009 17:37:29   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

za mano je beljakovinski danuser posted image user posted image uspešenuser posted image user posted image



čestitkeuser posted image

danes naj bi imela Š dan pa sem malo zabluzila, zjutraj pojedla sendvič,
tako da danes ne bo večerje, edino mandarine bodouser posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
27.2.2009 18:39:01   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

za mano je beljakovinski danuser posted image user posted image uspešenuser posted image user posted image



čestitkeuser posted image


hvalauser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: **Ločevalna d. - START 5.1.
27.2.2009 18:59:25   
gamini
Jaz sem imela danes s/z dan. Za zajtrk je bila banana, čez dan pomaranče in oreški, moje pozno kosilo pa je bilo: v zeljno solato, ki je ostala od včeraj (naribano zelje, kis, oljčno olje, sol in poper ter malo vode) sem dodala skuhano in še toplo cvetačo in korenje (v koščkih), dobro premešala in z velikim užitkom pojedla user posted image

Pezbar, hvala, bom tole zeljno solato poskusila pri naslednjem s/z dnevu. Danes sem se spet pregrešilauser posted image . Sem bila cel dan pridna, potem pa sem pojedla nekaj čokoladnih napolitankuser posted image

Suzi*, knjige "Naslednjih 90 dni" še nimam, mogoče ti bo lily napisala kaj več o tem.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?