|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:41:41   
Gea1
da pomislite: "Kaj če mi ni usojeno imeti :duda:". Vem, da so takšna razmišljanja brezplodna, a kaj, ko pa že tako dolgooooo traja. :(
In včasih pač pomislim tudi na takšno opcijo. Kako pa je kaj z vami?
Vem, da me boste potolažile, a pomisleki se bodo tu in tam še vseeno prikazali, kot črne in zle misli. Pa ravno sedaj me spet dajejo, ko sem spočita nazaj iz dopusta in bi morala polna optimizma zreti v prihodnost, se veseliti sončka zunaj in z radovednostjo čakati naslednjega vikenda, ko naj ne bi bilo :hudicek:.

Pozdravček vsem bodočim mamicam! :pujs:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:45:47   
baguSka
Tud mene... Glih učeri sm mela en tak groooozn dan..

Jokam s tabo..:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:46:35   
ona78
pozdravljena Gea,
tudi meni večkrat skačejo take misli o :duda: po glavi, ker nam kar ne rata... ves trud je zaenkrat zamanj??!!
Tolažim se, da bom prej ali slej tudi jaz imela svojo bebico, sam kakšenkrat so negativne misli močnejše od mene!!
Sicer pa sem optimist!!
Sej bo!!!

lep sončen pozdravček z obale!
;)

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:47:03   
baguSka
Vsak naslednji mesc zmer bl tuhtam, da tud pr men zgleda ne bo šlo brez 'tretje' pomoči..:( To spoznanje me spraula ob živce.:(:((

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:49:08   
biba77
Gea1 :rozica:,
ne vem, ce ti bo v tolazbo, ampak mene to tudi presine. :zmeden: In vcasih se stopnjuje in takrat se mojega mucim: Kaj pa ce nikoli ne bo ratalo? ... Pa mi vedno rece, da bo... Tako pozitivno gleda naprej... :love:
Ceprav se trudima in gradima najino prihodnost z vizijo v kateri so 3 nadobudnezi :duda::duda::duda:, si mislim, kaj pa ce ne...
Mislim, da so ti pomisleki cisto normalni, ves? :zmeden2:
Dokler se zavedas, da ce ti na to pomislis, to se ne pomeni, da je res. Raje misli na to, kako BO LEPO in ne kako ne bo... :)
Bolj slaba tolazba, ampak jaz tako delam in ... menda deluje. Zaenkrat...
:miska:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 12:54:32   
Gea1
Ja na žalost nam nič drugega ne preostane, kot čakanje, čakanje in še enkrat čakanje. In sreča, da končno zadenemo :duda:. Kot da bi igrali človek ne jezi se! :)-

Pozdravček! :kuza:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 13:04:50   
ElaM
Tudi mene včasih obidejo takšne misli. :( Mislim, da je to čisto normalno, ker smo pač ljudje in ne mašine, imamo čustva.
Sama imam zdaj kar eno težko obdobje, pa bo tudi to minilo.
Čimveč sončka vam želim :).

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 13:09:21   
Še ena T
Punce, zgleda, da so ta razmišljanja in črnogleda obdobja nekaj čisto vsakdanjega...
Zadnje leto se mi je vse nekam podiralo v nulo in sem bila blazno pesimistična. Pa mi je uspelo v začetku leta zanositi.
Potem me je bilo vsak dan strah, da bo kaj narobe in komaj zdaj sem se malo umirila, saj ne morem vendar vseh 9 mesecev trepetati.
Res škoda živcev...
Vsem vam želim lep dan:rozica:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 13:12:06   
tinkamiška
Gea:rozica::rozica::rozica: in vse ostale:rozica::rozica::rozica: Pri meni so bli tudi taki dnevi, se posebej zadnji mesec sem bla prav potrta, ker sem tako velko dala na tisto operacijo in potem je prišla:hudicek: in sem skoraj obupala. Tudi do svojega:love: sem bila neprijazna in nič me ni razveselilo. Sem se na zunaj delala da je vse lepo in da me en drek briga, če bo ratalo al ne, ko pa sem bla doma, se nisem nič smejala in v duši me je tiščalo, in ko mi je možek reku sej bo ratalo, bi ga najraje poslala nekam. Sva se tudi pogovarjala in je reku, da če ne bo šlo bova pač posvojila, ampak jst sem si pa tako želela svojga:duda:.

No in zdej me poglejte, ratalo je prav tisti mesec, ko sem bila tako potrta in brez upanja.

Punce jst vam tako zelo iz srca privoščim kopico:duda::duda::duda:, pa da bi vsaj eden ratal, da vam napolni srček s svojo posebno energijo. In res verjamem, da se bo to zgodilo, čeprav vem, da bi me zdejle tut ve nekam poslale;) ampak komaj čakam, da boste pisale tlele gor o vaših:modri::roza: in pluskih!!!!

Jst verjamem da se bo to zgodilo:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 16:00:45   
gven
Oj Gea!
Vidim, da tudi vse ostale tako razmišljate.
Če ti povem sem sama že dva dni takšna :((:((:((:((:((:((, da bi najraje nekam šla, in bi tam pustila probleme in skrbi v zvezi s temi stvarmi ki se mi dogajajo.

Za sabo imam dva neuspešna postopka in priznam, da me je tako zelo potrlo, da bi najraje kar umrla pa tudi čisto brez volje sem ostala, ker se vedno sprašujem zakaj jaz.

Poleg tega je pa tut moj zaskrbljen, ker ga zame skrbi.

Ampak kot vedno pravijo ZA DEŽJEM VEDNO POSIJE SONCE, IN TUDI ME VSE BOMO TEGA DELEŽNE!!!!

NA VELIKO :duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 16:30:34   
VITA74
Gea kot vidiš nisi edina, ki se tako počuti kar nekaj nas je....
Sama sem se vrnila z dopusta kjer sem si malo nabrala energije in moči....ampak vseeno....
Včasih jočem od silne želje po pikici in potem me okolica tolaži v smislu "bodi srečna da imaš že svojga škratka..." saj sem srečna ne me razumeti narobe, obožujem mojga škrata..... samo želja po še eni pikici je prav tako močna in prav tako močno si jo želim kot prvega in prav tako močno me znova in znova potre ta grozna M:hudicek:...
Vem da boste razumele, zato lahko vam potožim da se lahko skupaj tolažimo....Kot je rekla Gven - SONCE BO SIJALO TUDI ZA NAS!!!!! :sloncek:
Lp :rozica:


(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 17:27:59   
Maša26
Prime prime.

Ravno sedaj imam obdobje, ko mi zelo težko padejo izjave, ˝kaj pa vidva čakata˝ ipd oz. kaj prav nesramnega od koga, ki misli, kako je duhovit.

Jaz poskušam normalno živeti, vendar imam hude vzpone in padce. Prav tako vem, da moj :love: trpi zaradi teh neuspelih poskusov. V bistvu se še eden pred drugim po mojem malo pretvarjava, da naju ne skrbi tako zeloo.. Čeprav je pa en oblak nad glavo. In po vsaki :hudicek: se počutim, kot da sem vržena nazaj na tla in me mori služba in vse drugo še 100x bolj. Bolj kot neko hudo kariero si želim v prihodnjih par letih uživati v :nosecka: in z :duda: ali dvema, tako da se moram prav prisilit, da sem zavzeta za službo.

Sicer pa, jaz si ponavadi vbijem v glavo, da bolj vplivat kot to že počneva, se ne da in da bo, ko bo. Črne misli pa preganjam z vso močjo ;)

Me pa tudi obremenjujejo vsi, ki so za naju prepričani, da bi že lahko in zakaj ne. Zoprno mi je pa povedat vsem (prijateljem, sorodnikom),
ker je to taka ˝hvaležna˝ tema za razširjat, nočem pa etikete ˝a veš da unedva pa ne morta met otrok˝.

Kako pa vi reagirate, ko vas sprašujejo o tem?

No, prav vsem, še posebej fosilkam, katerim se ta mesec pridružujem, želim :duda::duda::duda::duda:!!!!

:pujs::pujs::miska::miska:




(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 17:36:40   
PiaM
Ja, mene pa 99% ljudi sprašuje, odkar sem brez službe, kaj ne bova več imela...:grrr:
Zdaj ko smo se pa odločili, pa ne rata...:(
Pa ko cartam druge dojenčke, pravijo, lej, kak ti paše še eden...
Trenutno nisem v tej fazi, ampak ker si me glih spomnila...Je blo pa prejšnji mesec hudoooo (tema :hudicek: Dan žalovanja, pa tak naprej...).
Pošiljam vam vsem veliko pozitivne energije in sončka, da greste z optimizmom naprej!!:sloncek::sloncek::sloncek:

:rozica:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 18:39:19   
angelika
Gea nisi edina! Še dobro da obstaja ta forum kjer je dovoljeno tudi kdaj jokati in potarnati. Jaz si včasih mislim kako je življenje krivično. Saj ne prosimo za nekaj nemogočega, samo za tisto kar naj bi bilo normalno v življenju- imeti otroke, potomce. Joj!!! Kar štiri, pet bi jih imela, če bi le lahko. Včasih si mislim kakšno bi bilo moje življenje brez otrok in kar obupam, da bi še živela! Taka sem in zato te razumem...

Eno :rozica: za pogum in eno :rozica: za vztrajnost

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 21:13:48   
Pia73
Tudi jaz vas razumem. Tudi jaz sem šla čez pot, ki jo opisujete. In tudi vas bodo tako kot mene na koncu čakala 9nebesa

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ali tudi vas kdaj prime
3.5.2005 23:07:18   
Pikipoki
Tudi jaz sem včasih čisto na tleh ... V sebi na tiho premišljujem, kaj bo, če e bo uspelo ... Pa še ribica sem in večni pesimist ...:)

Zdaj sem bila na morju in tam je bilo na stotine vozičkov, na stotine malih sončkov in pikic ... Najraje bi se kar zjokala. Tudi moj je postal kar malo žalosten ...:((:((:(( Potem sva šla v Atlantis - zgodba se je ponovila ...:((

Vsak mesec čakanja je prava trnova pot in ni stvari, ki bi me lahko res razsveselila.

LP

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ali tudi vas kdaj prime
4.5.2005 11:17:40   
bambi
Gea draga moja in ostale, takšna razmišljanja so čisto normalna in to je pač del tistih črnih dni, ko si čisto na tleh..... tako kot pridejo, tako tudi izginejo, čeprav vem, da po tolikih mesecih poskušanja, takšne misli težko odidejo iz glave...... Potrebno je upanje in še enkrat upanje, pa seveda :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:, ker enkrat bo sigurno uspelo, žal je vse v rokah narave......
Tudi meni je uspelo, ko sem bila najbolj na tleh in ko sploh nisem več verjela, da mi lahko uspe, ko sem čakala na pregled v neplodnostni in ko resnično nisem imela več dkoraj nič upanja.....

Nekoč, nekje, čez nekaj let, bojo naši malčki hodili po teh ulicah in se srečevali, ne da bi vedeli, kako blizu so si bile njihove mamice v najhujših trenutkih in kako nestrpno so čakale na to, kdaj bojo bili spočeti......

LP Bambi:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Ali tudi vas kdaj prime
5.5.2005 20:28:19   
SANČI*
ŽIVJO!
Sem nova tukaj in imam tud jaz probleme.:zmeden2:
Stara sem 27 let imam že otroka starega 8 let v drugo pa nikakor ne zanosim. Kar naprej sem pri ginekologu pa ni nič naj povem da nekaj let sploh nisem imela menstruacije po porodu prvič sem čist normalen zanosla zdaj pa ne gre in ne gre.
Naredil so mi laporoskopijo pa je vse ok. sem bila 3 mesece na klomifenu pa vseeno ni bilo nič.sedaj imam vsaj redne menstruacije od kar sem jemala klomifen cikluse imam na 32 dni. Zdaj pa se je moja g. odločila za obisk lj. za ambulanto za neplodnost, kaj mislite da bodo tam delal z mano.
Pravi da verjetn IUI. Kaj to pomeni in kolk mam možnosti? HVALA za odgovore in da bi vas bilo čim več:duda:

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Ali tudi vas kdaj prime
5.5.2005 20:33:29   
tinkamiška
Pozdravljena Sanči:rozica::rozica::rozica:

Ti ne zan odgovorit na vprašanje, ker nisem imela s tem izkušenj. Bi blo pa mogoče bolše, če prideš na prvo stran, ker tako nazaj ne bere veliko punc.

INSEMINACIJA (IUI)
vnos posebej pripravljenega semena partnerja v maternično votlino ženske.

Ti pa želim čimprej:modri::roza:!!!

Tinka:)

(odgovor članu Gea1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?