|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva v kuhinji?
3.4.2009 13:46:15   
Flora2
Jaz bi pa prosila za pomoč pri izbiri barve v kuhinji, kuhinja oz. elementi bodo v beli barvi visok sijaj, zgornje omarice polovica alu okvir s satinato steklom polovica sijaj bela, pult pa bo v rdeči slivi. Bela tehnika je v srebrni barvi (Bosch), med elementi bo steklo v beli barvi. Je pa v kuhinji v kotu dimnik (60x60)na levo je 2m elementov na desno 2,35m in ta dimnik bi želela imeti v kakšni drugi barvi, zato dobrodošle ideje.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva v kuhinji?
3.4.2009 13:48:43   
Splišni
Močna olivno zelena. 

Čeprav ne vem, kakšna je rdeča sliva. A je to bolj vijolična a je temno rdeča?

< Sporočilo je popravil Splišni -- 3.4.2009 13:49:45 >

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva v kuhinji?
3.4.2009 13:56:39   
Flora2
Evo take barve je pult

user posted image

ja olivno zelena bi bila kar zanimiva, mi je pa zelo všeč kakšna močna opečnata pa nikjer ne najdem kakšne barvne skale.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva v kuhinji?
3.4.2009 15:04:26   
ajataja
barvne skale najdeš v trgovinah kjer mešajo barve,nama so jo posodili za domov da sva lažje izbrala barvo.

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva v kuhinji?
3.4.2009 16:06:19   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Flora2

Jaz bi pa prosila za pomoč pri izbiri barve v kuhinji, kuhinja oz. elementi bodo v beli barvi visok sijaj, zgornje omarice polovica alu okvir s satinato steklom polovica sijaj bela, pult pa bo v rdeči slivi. Bela tehnika je v srebrni barvi (Bosch), med elementi bo steklo v beli barvi. Je pa v kuhinji v kotu dimnik (60x60)na levo je 2m elementov na desno 2,35m in ta dimnik bi želela imeti v kakšni drugi barvi, zato dobrodošle ideje.

Hvala.



Glede barve verjamem, da boš izbrala lepo, ti pa želim veliko uspehov ob čiščenju visoko-sijajnih in sivih (predvidevam, da misliš "rostfraj") elementov... Če boš imela kuhinjo za redno uporabo in ne le enkrat tedensko kosilo, potem se opremi s potrpežljivostjo, ker si izbrala materiale, na katerih se vsak prstni odtis, vsaka kapljica pozna. Seveda, odvisno, koliko te to moti.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva v kuhinji?
3.4.2009 17:04:21   
matejkov
izbira barve je elegantno klasična in je zagotovo dobra izbira,da se je ne naveličaš čez čas. jaz imam enako kombinacijo barv kuhinje belo z wenge pultom in wenge t.i. coklom. glede nakupa aparatov izogibaj se na deleč in še okrog ne-brušenega rostfrai-ja. Kar koli bo bilo rostfrai naj bo brušeno, ker drugače bo točno to kar je napisala članica pred menoj (prstni odtisi bodo postali mora - no ja če te motijo seveda, kar mene zelo). Sam imam 2 stvari, ki nimata rostfrai-ja brušenega - ohišje mikrovalovke in izvlečna napa. Prstni odtisi motijo kot madež rdečega vina na beli srajci...medtem ko pri pečici in okviru kuhalne plošče je rostfrai brušen in teh problemov ni...

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva v kuhinji?
4.4.2009 12:31:43   
Flora2
Lenck hvala za skrb, ampak je odveč vzela, sva Boschevo linijo 'fingerprintfrei' tko da s tem ne bo problemov, če mi pa lahko poveš v čem je problem čiščenja gladke sijaj površineuser posted image user posted image bom pa tudi vesela, ker je stvar precej lažja za čiščenje kot vsaka druga lesena površina (beri: stelex+čista gladka krpa), imamo že predsobo v sijaj barvi zato vem kako to gre. Verjemi, da sva dobro premislila kaj se iz funkcionalnih in estetskih vidikov najbolj splača, je pa tudi dejstvo da je obema ta kombinacija najlepša.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva v kuhinji?
4.4.2009 17:39:05   
mateyka
tople barve spodbujajo komunikacijo in ke je kuhinja soba za druženje, bi priporočala kaj toplega.
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva v kuhinji?
4.4.2009 19:35:03   
Pika Zoja
Jaz bi priporočala barvo sivke user posted image , sploh k beli sijajni kuhinji user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 8:36:12   
Flora2
Mateyka nekaj takega kot je druga kuhinja sem imela tudi sama v mislih, mogoče samo malo bolj temno oranžno pa še vedno toplo, ta mi je res lepa.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 13:11:24   
mateyka
ja, oranžna/lončena terakota je tudi meni ena najljubših za kuhinjo. mogoče bi strop pustila bel ali dala v vanilijo? na sliki je tako in zgleda vse skupaj višje in lažje user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.4.2009 13:12:35 >

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 13:19:03   
rija
samo ne rdečeuser posted image  ker po feng shuiju REDI user posted image user posted image user posted image

sicer pa lavanda.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 13:50:21   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, oranžna/lončena terakota je tudi meni ena najljubših za kuhinjo. mogoče bi strop pustila bel ali dala v vanilijo? na sliki je tako in zgleda vse skupaj višje in lažje user posted image



Jaaaaa user posted image točno to barvo imam v mislih oranžno-lončena terakota, najdt jo bo pa drug problem.
Načeloma bo osatlo vse belo, razen dodatki bodo v enaki barvi (lončki za rože, posoda za sadje, blazinice za stole), ker pride v to barvo pobarvan samo 'dimnik', ki je v kotu.



 Rija a rdeča v kuhinji po feng shuiju pa redi, ejej potem pa rdeče sigurno ne bo blizuuser posted image .

Hvala za pomoč, če pa katera ve za odtenek te barve, kje kupiti, se pa toplo priporočam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 13:52:37   
rija
Flora, kaj pa vem....jaz mam oranžno, pa odkar sm v tej kuhinji, sem se zredila ko pujsauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 14:28:05   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Flora, kaj pa vem....jaz mam oranžno, pa odkar sm v tej kuhinji, sem se zredila ko pujsauser posted image user posted image user posted image


Rija, to pa zato ker oranžnaa barva SPODBUJA apetituser posted image user posted image user posted image Ne morem pa se spomnit katera barva ga zavira, bom nagruntala do takrat, ko bomo mi pri barvanju kuhinjeuser posted image

Drugače je pa meni za kuhinjo tudi zakon terracotta user posted image V kombinacijo z zidano kuhinjo in cigli na tleh...Uh....user posted image Pa les...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 14:35:49   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Flora, kaj pa vem....jaz mam oranžno, pa odkar sm v tej kuhinji, sem se zredila ko pujsauser posted image user posted image user posted image


Rija nehi nouser posted image , bomo dal na konc črno da me bo ja vse minil user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 14:37:26   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Rija, to pa zato ker oranžnaa barva SPODBUJA apetituser posted image user posted image user posted image Ne morem pa se spomnit katera barva ga zavira, bom nagruntala do takrat, ko bomo mi pri barvanju kuhinjeuser posted image

Drugače je pa meni za kuhinjo tudi zakon terracotta user posted image V kombinacijo z zidano kuhinjo in cigli na tleh...Uh....user posted image Pa les...



No le spomni se katera barva je to ki zavira tekuser posted image .

Ja taka kombinacija je res lepa, sam moja kuhinja bo daleč od tega, bo bolj moderna zato bi imela eno tako toplo barvo da ne bo kot laboratorij.



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 14:41:16   
pikica36
modra zavira tekuser posted image , samo pri nas ne držiuser posted image , imamo v modrem zavese in ostale dodatke v kuhinji pa pojemo boga in poluser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barva v kuhinji?
6.4.2009 14:44:08   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

modra zavira tekuser posted image , samo pri nas ne držiuser posted image , imamo v modrem zavese in ostale dodatke v kuhinji pa pojemo boga in poluser posted image


user posted image še dobro da ne drži, ker modra pa nikakor ne bi pasala v mojo kuhinjo.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barva v kuhinji?
7.4.2009 15:09:27   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck


IZVIRNO SPOROČILO: Flora2

Jaz bi pa prosila za pomoč pri izbiri barve v kuhinji, kuhinja oz. elementi bodo v beli barvi visok sijaj, zgornje omarice polovica alu okvir s satinato steklom polovica sijaj bela, pult pa bo v rdeči slivi. Bela tehnika je v srebrni barvi (Bosch), med elementi bo steklo v beli barvi. Je pa v kuhinji v kotu dimnik (60x60)na levo je 2m elementov na desno 2,35m in ta dimnik bi želela imeti v kakšni drugi barvi, zato dobrodošle ideje.

Hvala.



Glede barve verjamem, da boš izbrala lepo, ti pa želim veliko uspehov ob čiščenju visoko-sijajnih in sivih (predvidevam, da misliš "rostfraj") elementov... Če boš imela kuhinjo za redno uporabo in ne le enkrat tedensko kosilo, potem se opremi s potrpežljivostjo, ker si izbrala materiale, na katerih se vsak prstni odtis, vsaka kapljica pozna. Seveda, odvisno, koliko te to moti.


na beli visoko sijajni kuhni se ne vidi nič! noben prstni odtis..kar pa seveda ne velja za kero kol drugo barvo! bela je zakon!

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barva v kuhinji?
22.4.2009 9:57:44   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

modra zavira tekuser posted image , samo pri nas ne držiuser posted image , imamo v modrem zavese in ostale dodatke v kuhinji pa pojemo boga in poluser posted image


aja?
jaz sem nekje prebrala da oranžna spodbuja tek, ti praviš da modra pa zavira, jaz imam oboje :)
pa se potem glih zgliha user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barva v kuhinji?
2.5.2009 22:55:20   
marelina
Meni je trenutno všeč pomladna zelena. Bi jo imela vsaj mal v svoji bodoči kuhni. Al pas na steni al pa blazine, prt. Za elemente si jo ne upam dat. Se hitro naveličam.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barva v kuhinji?
2.5.2009 23:14:56   
Gina
Mi imamo pa točno tako kombinacijo barv v kuhinji, kot je na drugi slikci. Samo to ni oranžna barva, je rdeča. Meni je fajn. Zredila se pa nisem nič. user posted image  Sem skoz ista, ne glede na barve kuhinje, ki smo jih menjali (tudi oranžno smo imeli, pa marelično in sta zelo lepi, morda meni še bolj všeč, čeprav rdeča sploh ni slaba). Je pa to druga kombinacija, če imaš svetlo barvo lesa+barvo, kot če imaš belo visoki sijaj+ barvo. Mislim učinkuje popolnoma drugače, drug stil.

(odgovor članu marelina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Barva v kuhinji?
5.5.2009 8:41:34   
Flora2
No na koncu smo se odločili za zeleno, ko mi uspe poslikat pripopam in pokažem kaj je ustvaril moj dragi.
Hvala za vse predloge.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?