|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nam pa pomaga...
6.4.2009 10:01:25   
polma
tole....

http://www.najdi.si/search.jsp?q=bownova+terapija&hpage=web


...vsaj meni se tako zdi.
Imam 10m hipotončka z zategnjenim ramenskim obročem, ki D podplatek drži postrani-kot baletka. Konec 5m se je začel plazit (v bistvu se je vlekel z rokama, D nogica pa v "kifeljčku"), v 7m se je začel postavljati na noge ( v bistvu se je z rokama povlekel gor in vlekel nogice za sabo), skratka močan fant ki vse naredi "narobe".
Na fizioterapijo hodiva od začetka januarja letos, vsake 2 tedna. Imava super potrpežljivo fizioterapevtko. Mali se joka, tuli, upra in švica kot nor. Tudi doma. Grozljivo, meni gre na jok zraven (in tudi na živce, če sem iskrena), drugi pa sploh ne morejo tega gledat in poslušat.
Potem pa sem vprašala fizio kaj si misli o Bownovi terapiji. Dala mi je zeleno luč, naj probam. Imeli smo 3 terapije v 3h tednih in rezultati po 3 tednih so zelo pozitivni.

Ne vem...ali je od terapije...
          ...ali zato ker se je navadil...
          ...ali ker je starejši...

...skratka... ne morem dokazat, da je izključno od Bownove terapije boljše, dejstvo pa je, da se je v ramenih zelo zmehčal, čeprav je v primerjavi z bratrančkom še vedno puklast. Meni je vsekakor odleglo, ker rezultatov, punce moje, v teh 3 mesecih ni bilo (oziroma so bili zelo minimalni). Pravijo pa, da otrok potrebuje (govorim za neko splošno pravilo, ki velja za 1. starostno skupino vrtca), da osvoji neko novo stvar, od 6-8 tednov. Torej se tudi s tem splošnim pravilom časovno ujame njegov napredek.

Zadeva je plačljiva-česar smo vajene user posted image - in za otročke stane manj kot za odrasle, vsaj to.
Želela sem z vami delit svojo izkušnjo.

Lp in user posted image vsem!!!!

polma


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nam pa pomaga...
6.4.2009 11:10:34   
pipic
Moje mnenje: jaz pa v to ne verjamem.
pri nas tudi 3 mesece uspeh ravno ni bilo,potem je pa kar čez noč se ekstremno začelo popravljat.Brez kakšne terapije ;)
Ko otrok "dozori" da se tako izrazim gre vse hitreje in vse mamice vemo,da je to lahko tudi čez noč

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nam pa pomaga...
6.4.2009 12:56:20   
Taula
Te terapije ne poznam, tako da ne bom nič komentirala.

Je pa pri nas bilo isto..se mi je zdelo da nič nič kaj napredka pri grobi motoriki par mesecev, potem se ji je pa ''odprlo'' čez noč, očitno prej ni bila dovolj zrela.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nam pa pomaga...
7.4.2009 16:06:10   
Pacota
Mah, sem prepricana, da bi bilo pri moji punci brez nfth in handlinda zdaj ze obupno!

Mene pa ta Brownova terapija zelo mika! Lahko kaj uporabnega vidis in izvajas tudi doma?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nam pa pomaga...
7.4.2009 22:27:13   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Pacota


Mene pa ta Brownova terapija zelo mika! Lahko kaj uporabnega vidis in izvajas tudi doma?


Ma, kje pa-to kar nekaj pipka po nekih točkah al kaj ti jaz vem.

Kar se pa tiče tega, da se trud itak obrestuje in da je fizio in vaje doma to, kar hasne-dajmo se res malo bodrit med sabo. Moram reči da sem jaz bila že večkrat v totalni depri-pa sorodniki ki kar nekaj blebečejo o tem kako smo mi pa brez komplikacij gor rasli, pa mali ki noče sodelovat..saj veste o čem govorim, ne user posted image ...skratka da ne dolgovezim-hvala vama, Taula in pipic, da sta mi potrdili da moj trud ni  zaman. To mi veliko pomeni, thx user posted image .

Veliko uspeha pri nadaljnih vajah VSEM!!!!!

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nam pa pomaga...
8.4.2009 20:05:56   
sladki greh
Med brskanjem po spletu za knjigami, sem slučajno naletela na knjigo z naslovom Bowenova tehnika, avtor: Julian Baker, pa sem se spomnila, da ste nekaj okrog tega tukaj debatirale. Mogoče kateri prav pride.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?