|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 9:48:13   
Splišni
Npr. še ena podobna, ki je meni všeč:

http://adriaker.com/resources/files/serije/Villeroy_Boch-kopalnica-keramicne_ploscice/Villeroy_Boch-Architectura_New/Villeroy&Boch-ProArchitecturaNew_1.jpg

Ali pa tale, samo O.K., črne jaz ne marama:

http://adriaker.com/resources/files/serije/Villeroy_Boch-kopalnica-keramicne_ploscice/Villeroy_Boch-Creative_System_New/Villeroy&Boch-CreativeSystemNew_1.jpg




< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.4.2009 9:50:20 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 9:51:42   
Splišni
Tukaj imaš eno zanimivo v rdeče-belem:


http://www.moja-kopalnica.si/images/stories/izdelki/keramicne_ploscice/polis/polis-5.jpg

Ali pa tukaj, če nočeš šahovnice:

http://www.moja-kopalnica.si/images/stories/izdelki/keramicne_ploscice/dado_ceramica/dado_ceramica-1.jpg



< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.4.2009 9:52:25 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 10:05:03   
naja17
Splišni, tiste farbaste su ful cute, sam kaj, ko moj tega noče (a so vaši deci tud tok težil, ker se mi zdi, da se sam moj ubada s to opremouser posted image )...

Tile dve rdeči sta pa fajn, sam zgledata velik, pa vredu izpade, a ne? Tistih podolgovatih ploščic noče met, ker mu niso všeč (again!), male bele meni niso, tako da ostanejo samo velike na izbiro oz. ogromne... khmmm...

A v trgovinah, kjer prodajajo kopalniške stvari, tud izrise naredijo točno s temi ploščicami npr. kot bi midva želela? Da dobim eno predstavo, ker samo barvat po mojem izrisu, ni to to...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 13:52:22   
honey
Ne vem, zakaj bi se naveličala rdeče kopalnice user posted image Mi2 imava rdečo-roza kopalnic, s tem, da je roza barva komaj opazna - po steni je v šahovnici do 4. vrste, po tleh so samo rdeče ploščice. Kuhinjo (leseni del) imam tudi živo rdečo/sivo kombinacijo in v dnevni sobi živo rdečo steno in svetlo sivo sedežno. Pa mi je še vse zelo zelo všeč. Ko pridem domov, z veseljem pogledam vse te žive barve v stanovanju. Pri nas imamo bele samo strope, drugo je vse v živih barvah. Npr. spodnji wc je živo pomarančne barve, otroška kopalnica pa živo modra. Pa se nobene barve še nismo naveličali.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 13:56:11   
CUKRČEK
honey, a se lahko "zagrebem" za kakšno slikico tega vašega stanovanja??user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 14:00:42   
naja17
OOOOOO honey, končno ena.... daj še kej povej, pa če maš kako slikco? Kakšen imate pa sestav, mislim v kakšni barvi? In kolk so velke ploščice na velikost kopalnice?

Moj bi vse imel v rdečem, isto steno v dnevni itd., pa sem mu steno s kavčem zamenjala user posted image ....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 14:04:17   
naja17
Aha, aha, našla v tvojem albumu... Fuge maste pa sive, če dobro vidim, a ne? Pa tud ni ogromna kopalnica, pa so velike ploščice, pa fajn zgleda, a ne?

To kuhinjo sem tud jaz gledala, sam zdej bi mela lila....


THX!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 14:41:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

pa so velike ploščice, pa fajn zgleda, a ne?


THX!



za male kopalnice so velike ploščice super izbira, ker optično povečajo. Če je barva teh pastelna oz. svetlejša pa sploh.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 18:27:10   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

honey, a se lahko "zagrebem" za kakšno slikico tega vašega stanovanja??user posted image


No, sem si že ogledala v tvojem albumu. Precej fletno vse skupajuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 19:45:19   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

pa so velike ploščice, pa fajn zgleda, a ne?


THX!



za male kopalnice so velike ploščice super izbira, ker optično povečajo. Če je barva teh pastelna oz. svetlejša pa sploh.




hja, 100 ljudi-100 čudi... eni pa pravjo, da nikakor ne grejo velke v malo kopalnico... jest sem pa tko že čist zmešana, pa nč ne vem kaj in kako...

mislim, da so takele ploščice: http://www.atlasconcorde.it/collezioni.php?idstile=1&idseriec=40

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 20:17:29   
RoZala
user posted image

Moja prijateljica ima takole. Ploščice so še pri wc-ju, drugje pa ne, ena stena je živo oranžno pobarvana. Ful lepo.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
14.4.2009 20:21:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


mislim, da so takele ploščice: http://www.atlasconcorde.it/collezioni.php?idstile=1&idseriec=40


huda kombinacija. user posted image

Ja, ok, zdej če imaš kopalnico tam enih 6-8m2 pol mal čudno izgledajo tako zelo velike plošče (ker te na sliki so res večje od "večjih"user posted image ). Ne vem, si ne znam predstavljat. Pa saj imaš verjetno vsaj 10 m2?

Kolegica ima kopalnico z 8 m2 in ima talne ploščice dimenzij 34x34, stenske pa so 34x ?? (podolgovate) pa izgleda ful ..."prostorno". Res povečajo na izgled.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 7:02:16   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: naja17


mislim, da so takele ploščice: http://www.atlasconcorde.it/collezioni.php?idstile=1&idseriec=40


huda kombinacija. user posted image

Ja, ok, zdej če imaš kopalnico tam enih 6-8m2 pol mal čudno izgledajo tako zelo velike plošče (ker te na sliki so res večje od "večjih"user posted image ). Ne vem, si ne znam predstavljat. Pa saj imaš verjetno vsaj 10 m2?

Kolegica ima kopalnico z 8 m2 in ima talne ploščice dimenzij 34x34, stenske pa so 34x ?? (podolgovate) pa izgleda ful ..."prostorno". Res povečajo na izgled.



Ja, cca. 10m2, morda kak m2 več.... Najine ploščice so 30 x 41,60, tko da so res gromozanske, pa najbolj fajn cena so ble tud.... Fajn je, da vsaj kako tako kopalnico vidiš, jest mam trenutno občutek, da nikol nisem bla v nobeni drugi, kot v domači, al pa so ble vse tko nezanimive, da mi ni nič v spominu ostalo....

Jest bi lila kopalnicoooooo....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 7:49:39   
honey
Me veseli, da vam je všeč naša hiška user posted image Ne, fuge so v rdeči kopalnici temno rdeče - rubin barva, se mi zdi. In dobro zgleda. V otroški kopalnici - tisti živo modri so pa temno modre fuge - razen po tleh so bolj take modro-sive fuge, ker so ploščice sive. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 8:39:41   
rija
se spomnim tvoje hiške user posted image  smo jo mele že enkrat v debati.....
zavese, zavese......lamelne zavese so za pisarneuser posted image
joj, oprosti honey, meni je to resnično milo rečeno grozno v stanovanjuuser posted image user posted image user posted image

ampak, glavno, da se vi v njej dobro počutite user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 9:00:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija


zavese, zavese......lamelne zavese so za pisarneuser posted image
joj, oprosti honey, meni je to resnično milo rečeno grozno v stanovanjuuser posted image user posted image user posted image




Mi jih imamo tudi in mi je zakon. Samo posesaš in je. Ne pa tisti lovilci prahu - pa še prat in peglat jih je treba. Jih je pa možno dobiti v svašta barvah, odtenkih, vzorcih....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 9:01:11   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: rija

se spomnim tvoje hiške user posted image  smo jo mele že enkrat v debati.....
zavese, zavese......lamelne zavese so za pisarneuser posted image
joj, oprosti honey, meni je to resnično milo rečeno grozno v stanovanjuuser posted image user posted image user posted image

ampak, glavno, da se vi v njej dobro počutite user posted image



Grrrrr rija... jest bom tud lamelne mela... meni enostavno nobene druge ne potegnejo.... sej te zastopim kaj misliš user posted image .....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 9:26:06   
rija
meni tudi nobene zavese ne potegnejo.....samo lamele user posted image user posted image user posted image user posted image

pa dajte si panele....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
15.4.2009 10:38:10   
bobika
panelne zavese so full lepe. Jaz sem si jih želela. Pa ker je hiša malo starejša in ima še starejša okna mi niso šle montirati. Zato smo se odločili za rolo zaves. So tudi super pa, če zbereš kakšno drugo barvo in vzorec zgledajo fajn. Mi jih mamo kr bele iz ikeje user posted image .
lamele pa meni tud vse tak pisarnipko delujejo user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 7:04:35   
naja17
Ok, prišle smo že do zaves, jest pa še kar nimam kopalnice user posted image .... Uglavnem, zdej mam cca. 8h časa, da ga prepričam v nežno rjavo kombinirano z umazano belimi ploščicami. Sicer izpade bolj mrtva barva, ampak rajši kot đazna rdeča, pa še lih tko lahko pol z dodatki poživim kopalnico.... Akcija user posted image ....

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 8:01:05   
ALWAYS LARA
mi imamo tut rdeče belo sivo kopalnico in mi je super!
KLELE SE JO MAL VIDI :) tla so temno siva, ploščice niso do stropa!

user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 8:15:44   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

mi imamo tut rdeče belo sivo kopalnico in mi je super!
KLELE SE JO MAL VIDI :) tla so temno siva, ploščice niso do stropa!

user posted image



Aaaaa, ja ja, neki tazga so po moje une ploščice, sam mal večje, so pa tud tko narjene, šekasto, al s temi črtami notri, pa po moje so mal večje.... Vam je še vedno všeč, ste se že kej naveličali? Sej pri nama bi ble tud stene bele, sam sestava ne bi mela belega, pa ne vem kako bi wenga šel notri. No, tu pri tebi mi je všeč user posted image ...

P.S. Cute kids user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 8:24:57   
ALWAYS LARA
no zdej smo vseljeni 2 leti in js se je še nisem naveličala.
so pa to ploščice od firme abk serija glamour
user posted image
user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 8:45:06   
naja17
Vaaa, kake lepe barve.... No, takole bi jaz imela, mojmu pa to ni niti pod razno... Mah, bom vrjetn popustila, kaj čemuser posted image  Bo pa kuhinja lila user posted image , pa spalnica tud user posted image ....

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kombinacija barv v kopalnici?
16.4.2009 14:00:47   
ALWAYS LARA
ja sej, na teli sliki zgledajo pink, v resnici so pa rdeče!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?