|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 urni delovnik
6.5.2009 22:12:00   
yaris
Dne 8.5 grem delat po končani porodniški in izkoriščenem dopustu.Odločila sem se da bom delala normalno.Kot ostali zaposleni.Zanima me ali se lahko naknadno odločim za 4 urni delovnik npr. v primeru če ne dobim vrtca(Namreč imam otroka starega 3 in otroka starega 1 leto).In ali mi lahko še kdo našteje kakšne pravice imam,kar se tiče urnika.Baje nedelje mi ni potrbno delat,... a je še kakšna pravica????
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 urni delovnik
6.5.2009 22:22:06   
kajajaka
Ni ti treba delat nadur pa nočnega dela.
Pa lahko se odločiš tudi za 6 urni delovnik, ne samo 4.
Do kdaj je to potrebno uredit pa žal ne vem.

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 6.5.2009 22:23:21 >

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 urni delovnik
6.5.2009 22:47:42   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: yaris

.Zanima me ali se lahko naknadno odločim za 4 urni delovnik npr. v primeru če ne dobim vrtca(Namreč imam otroka starega 3 in otroka starega 1 leto).



Lahko naknadno uveljavljaš to pravico, v tvojem primeru do 6. leta mlajšega otroka.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 urni delovnik
7.5.2009 8:40:13   
t5t6
Dokler tamlajši ne dopolni 6 ler lahko kadarkoli tudi večkrat uveljaviš pravico po skrajšanem delovnem urniku.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 urni delovnik
7.5.2009 9:09:04   
elevitka
Jaz bi sam vprašala v katerem pravilniku najdem kaj več o tem če ve katera

HVALA

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 urni delovnik
7.5.2009 11:53:05   
pokica_
elevitka, upam da ti bo v pomoč:

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/starsevsko_varstvo_in_druzinski_prejemki/zavarovanje_za_starsevsko_varstvo_in_pravice_ki_izhajajo_iz_tega/pravice_iz_naslova_krajsega_delovnega_casa/



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 urni delovnik
7.5.2009 12:03:25   
elevitka
100 X hvala pokica user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 urni delovnik
7.5.2009 12:05:28   
pokica_
Hvala tebi za prejšnjo info. na drugi temiuser posted image .


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?