|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 18:33:38   
tjaga
Me zanimajo vaše izkušnje. Imamo namen iti dol, na prvi pogled mi je kamp fajn, tudi za otroke. Bo kdo od vas dol?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 19:29:35   
mala zirafa
Voda je hladna.Nisem tam glih kampirala, se pa spomnim vode.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 19:34:50   
Anonimen
Mi bomo doluser posted image
Maša se vsako leto kopa(poleti seveda),ima pa Kolpa le stopinjo manj kot morje.Pa res je čistauser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 19:56:21   
al1*
Mi smo bili lani avgusta za nekaj dni v tem kampu.
Kamp je bol tako - tako, je pa bil poceni. Ko smo bili mi, so imeli ravno pokvarjene wc-je in je bil en wc za ves kamp.
Imajo nekaj igral, bife.

Mi smo se v Kolpi kopali, tudi jaz, ki sem bolj občutljiva, kar se temperature vode tiče.
Mi smo tudi precej kolesarili po okolici.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 19:58:26   
tjaga
Mi smo imeli že lani namen iti dol, pa je potem žal tast zbolel in umrl, pa potem nismo šli nikamor.
****, kdaj greste prvo rundo dol?

Mi bomo po vsej verjetnosti naslednji petek šli postavljat prikolico. user posted image

Da naša "smrekca" končno začne služit svojemu namenu.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Kolpa Vinica
14.5.2009 20:51:21   
Anonimen
Moj oče ima dol prikolico,no bolj brunarcouser posted image Je pa kamp Katra.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Kolpa Vinica
17.5.2009 13:20:52   
fusia
Mi smo v tem kampu ostali samo eno noč, čeprav smo imeli namen za dlje. Meni je bilo grozno ponoči, saj ni bilo mogoče spati. V kampu je bife, kjer se očitno zbira lokalna mladina in potem je hrup celo noč, najhuje je bilo divjanje z motorji in avtomobili, saj gre cesta tik nad kampom navzgor v vas. Mogoče ni vedno tako in smo samo mi imeli smolo. Pa tudi drugače mi kamp ni bil kaj preveč všeč. Potem smo se preselili v drug kamp v Adlešiče. Ta je pa zelo slabo opreljen ampak meni je bilo zelo všeč za kopat pa tak božji mir in prijetni ljudje so bili tam.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Kolpa Vinica
6.6.2009 10:27:27   
tjaga
Mi smo se odločili, napakirali in odpeljali našo prikolico v Vinico. Otroci so se tisti vikend že kopali, saj je imela voda 22°C. Meni sicer premrzlo, samo jaz nisem merilo, ker mi je 30°C ravno prav user posted image . Fino smo si porihtali, in zdaj smo nesrečni, ker je vsak vikend slabo vreme user posted image . Naslednji teden bomo šli spet dol, vremenska napoved je ugodna.



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Kolpa Vinica
6.6.2009 11:41:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Mi smo se odločili, napakirali in odpeljali našo prikolico v Vinico. Otroci so se tisti vikend že kopali, saj je imela voda 22°C. Meni sicer premrzlo, samo jaz nisem merilo, ker mi je 30°C ravno prav user posted image . Fino smo si porihtali, in zdaj smo nesrečni, ker je vsak vikend slabo vreme user posted image . Naslednji teden bomo šli spet dol, vremenska napoved je ugodna.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vreme je pa res za en...., mi smo misli it ta vikend na morje pa smo raje ostal doma kot pa da bomo vsake pol ure letel v šotor zaradi ploheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?