|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 11:58:33   
mišolinka
Pozdravljeni!

Vem, da je bilo že mnogo napisanega na to temo, vendar se nikakor ne morem odločiti. Kupujem manjši hladilnik oz. hladilno torbo za kampiranje. Bolj se nagibam k hladilniku, vendar se bojim, da nam bo zasedel preveč prostora v avtu. Nad hladilno torbo pa nisem preveč navdušena, vsaj ne za daljše kampiranje, ker hrane in pijače ne shladi. Tisti, ki imate hladilnik, kje ga postavite na kampiranju (v šotor ali zunaj šotora), ali ga postavite na kakšno podlago, ali vam zasede preveč prostora, ali je preveč neroden, če se večkrat selite iz kampa v kamp, ...

Prosim za kakšno informacijo oz. mnenje.

Lep pozdrav!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 13:31:51   
Katjusa
mi imamo hladilno torbo in je super nam vse shladi in dost velika jeuser posted image user posted image user posted image user posted image je pa na 12 in 220V tak da jo dol prklopmo na elektrikouser posted image user posted image user posted image user posted image imomo jo pa vedno v šotoru (predprostor)

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 13:36:20   
Splišni
Mi imamo oboje, hladilno torbo (ki jo priklopimo na elektriko) in hladilni, pa moram rečt,d a niti slučajno ni primerjave. Hladilna torba ravno toliko, da mogoče malo ohladi, ali pa da se pijačo, ki jo pred shladiš v hladilniku, da potem imeti not, dokler je ne popiješ. Imamo jo predvsem zato, ker je hladilnik pač majhen in ne gre vse not, pa da damo vmes, ko se selimo iz kampa v kamp, pokvarljive stvari not, ker jo priklopimo v avtu.

Imamo pa hladilnik zunaj v kampu, ne v šotoru. Včasih na tleh, včasih pa na mizici, kakor pač postavimo glede na to, koliko časa nameravamo ostati. Ker če je na tleh, je včasih štedilnik gor, če pa je na omarici, je pa bolj pripravno za robo ven jemat, ker ni treba v čepe tega počet.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 14:30:22   
Babsi
Mi imamo hladilno torbo. Na obe vrsti napajanja. In nam zadostuje.
Predvsem zato, ker imaš po vseh kampih (Grčija, Francija, Italija...) razen na Hrvaškem in pri nas user posted image  hladilnike na uporabo (zastonj).
Tako da smo hladilno torbo uporabljali bolj za sproti in med "selitvami". Sicer pa pregrete zadeve v hladilni torbi ne boš ohladil. V kolikor pa daš v torbo ohlajeno zadevo, pa temperaturo kar dolgo drži.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 20:18:22   
blazinca
Se strinjam z Babsi. Meni je hladilnik bolj fajn.Se dobi zelo priročne mini hladilnike, ki niso dosti dražji od hladilnih torb. Mi smo ga kupili v merkurju okli 100 evrov- letos. Sicer ena leva firma, ampak za v kamp to ni važno. V hladilniku se ti vsaj kaj ohladi. Mi imamo hladilnik v predprostoru. Toliko gledamo da je v "vaservago", drugače ga malo podložimo pa je. Sem za hldilnik.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.6.2009 21:34:13   
Katjusa
kak to mislite, da se vam stvari v hladilni torbi ne ohladijo? mi mamo npr. pjače več v šotoru tisto za pit pa dajemo sproti v torbo in se vedno ohladiuser posted image kot v hladilnikuuser posted image

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hladilnik ali hladilna torba
4.6.2009 8:36:55   
suzolinka
Mi imamo tudi hladilnik in prisegam nanj. Smo pač radi komot user posted image Drugače se pa mi ne selimo, smo na enem mestu, ker je čist preveč robe.
Postavimo ga na tla v predprostor (imamo tudi leseno dno in ga uporabljamo, če je potrebno). V avtu zavzame prostor, ampak jaz v njega naložim še kake brisaeče, ... in potem ni take krize.


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hladilnik ali hladilna torba
4.6.2009 8:52:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

kak to mislite, da se vam stvari v hladilni torbi ne ohladijo? mi mamo npr. pjače več v šotoru tisto za pit pa dajemo sproti v torbo in se vedno ohladiuser posted image kot v hladilnikuuser posted image


Potem imate pa vi kakšno ekstra posebno, ali pa imate doma hladilnik na toplo naštiman.user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hladilnik ali hladilna torba
4.6.2009 9:50:38   
mišolinka
Hvala vsem za odgovore. Super ste. Sem se odločila kar za hladilnik. Na koncu počitnic vam poročam, kako se je obnesel.

LP

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hladilnik ali hladilna torba
12.7.2011 22:43:41   
pety78
Mišolinka, ti si pa doooolgo na počitnicah. user posted image No, kako se je obnesel in katerega imate? user posted image

_____________________________



(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hladilnik ali hladilna torba
13.7.2011 13:13:43   
livia
Mi imamo hladilno torbo, jo damo v šotor, priklopimo na elektriko in lepo hladi.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hladilnik ali hladilna torba
27.7.2011 8:47:10   
kalbo
Mene že kamp hladilnik ne folga, kaj šele torba. Na morju mora bit vsaj pivo mrzlo, če ne drugega. No zdaj mam luksuz, un v prikolici je za hrano, tale kamp pa za pivo.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.8.2011 11:13:33   
malibauc
Mi smo mislili najet hladilnik v kampu, pa smo zvedeli, da stane pribl. 50 kun na dan. Torej -14 dni x  50 kun= 700 kun. To je skoraj 100 evrov. Toliko pa so bili v Merkurju mali hladilniki v akciji. Tako, da se splača kupit, pa ga imet kar nekaj časa.
Je pa hladilnik res zakon na morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hladilnik ali hladilna torba
3.8.2011 12:07:28   
roladica
V nekaterih kampih je za najem hladilnika dnevno enaka cena kot za elektriko, pa lahko elektriko uporabljaš še za kuhanje, luč itd. Smo tudi mi že pred leti kupili mali hladilnik za 100 eurov in je zakon. Hladno pivo je vedno čisto pri roki.user posted image Moraš pa imeti dovolj velik avto da vse to pelješ sabo.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?