|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 12:02:39   
blazinca
Kamp Straško. Nismo še bili. Kako je tam? Odločili smo se da gremo tja, da bostaimela naša dva oroka družbo. Gredo še eni frendi pa tudi oni niso bili še nikoli tam. Ali ja kamp senčen? Kako je pa s trajekti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 12:50:25   
**NiNa**
tukaj je opis kampa:
http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/kvarner_otoki/strasko_novalja_pag.htm


trajekt vozi vsako uro iz prizne, razen v slabem vremenu(beri piha  burja) se zgodi da trajekt ne vozi

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 15:52:25   
blazinca
Hvala NiNa, a veš kaj me še zanima. Parcele vem da imajo elekriko. Potem pa piše še kamp prostor - to je verjetno izven teh parcel. Ali imajo ti kamp prostori tudu možnost priključka na elektriko. Mi bomo šli 27.7. , pa bo verjetno takrat kar gužva in nismo mahnjeni ravno na parcele, za nas je važno da dobimo prijeten kotiček in seveda elektriko, kajti brez hladilnika ne gre. Gremo s šotorom.

< Sporočilo je popravil blazinca -- 27.6.2009 15:53:57 >

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 16:22:27   
Anonimen
Možnost priključka elektrike je po mojem povsod, samo dosti dovolj dolg kabel morate imeti. Mi smo vedno za kampiranje ne glede kam smo šli vzeli tistega v kolobarju. Pa vtičnico ne vem kakšno imajo, ker so po kampih dve vrsti. Saj če jo nimaš jo pa kupiš.
Nedaleč od kampa je velika trgovina, kjer se dobi ceneje kot v kampu,pa  mini luna park,  blizu je mesto za sprehod...
Mi smo bili v tem kampu že dolgo nazaj ca 6 let. Takrat še ni bilo parcel, kar me je motilo, ker se je vsak razšopiril za dve parceli. Pa nikoli ne postavi šotora zraven ceste, ker se ponoči vozijo z avti in je to zelo moteče. Sicer ne vem kako da to sploh dovolijo...
Meni je bil všeč ravno zaradi plaže. Je ogromno sence, ko greš notri je kamenje, notri pa mivka.
Jaz bi vseeno na vašem mestu poklicala tja in se pozanimala za rezervacijo. Če greste za dalj časa se sigurno splača. Ali pa pošlji email in jih povprašaj kako in kaj.
Če ne boste rezervirali je fajn, da pridete v zgodnjih dopoldanskih urah. Takrat folk odhaja. Mi smo v en kamp prišli pozno popoldan, smo komaj še prostor dobili nekje na soncu, drugi dan pa dopoldan videli, kako podirajo šotore in se pripravljajo za odhod na super lokacijah. Ker smo bili za kratek čas, se nam ni ljubilo prestavljati šotora. Nam je pa dobra šola za drugič.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 27.6.2009 16:27:59 >

(odgovor članu blazinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 21:44:38   
živa
Mi gremo vsako leto junija, ampak prek firme v mobilno hiško, tako da ti glede parcel ne znam povedat. Sicer je kar nekaj sence, WC-ji so lepo urejeni in čisti, imaš dve trgovini, restavracijo, nekaj lokalov, igrišče za otroke ... Meni je to svetovna lokacija za dopust, ker si v pol ure hoje v Novalji, blizu sta Zrče in Caska s plažami za otroke, pa tudi za kolesarjenje v bližnje kraje je primerno (pa nimam ne vem koliko kondicije). V kampu je omejitev 20 km/uro, pešci imajo prednost, vožnja pa ni dovoljena med 23. in 6. uro, ko tudi skozi rampe ne moreš v kamp (tako da trditev predhodnice o nočni vožnji NE drži). Za trajekte si pa poglej vozne rede Jadrolinije, lahko greste pa tudi po avtocesti do Zadra in čez paški most, menda je časovno isto kot po jadranski magistrali in s trajektom. 

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
27.6.2009 22:25:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa
V kampu je omejitev 20 km/uro, pešci imajo prednost, vožnja pa ni dovoljena med 23. in 6. uro, ko tudi skozi rampe ne moreš v kamp (tako da trditev predhodnice o nočni vožnji NE drži).
Lp,

živa


Lahko, da je sedaj drugače. ampak mislim, da v tem kampu ni samo to mene motilo, ampak se je ravno na tem forumu že pisalo o tem. Mi je pa ta Straško še vedno najlepši kamp, parcelo pa sigurno ne bi imela ob cesti (samo posvariti želim).
Saj rampa je res dol, ampak kakor smo pogruntal, vozijo se po kampu, rampa je pa kar daleč. In nekateri so se peljali do rampe, na drugi strani pa jih je čakal drug avto (prijatelji). Nazaj grede pa malo žurerski, gas do daske.
Naši prijatelji, ki so bili z nami na morju in je imela kolegica spalnico tik ob cesti se je večkrat zbudila, ker se je bala, da se bo kakšen avto zakantal v šotor. Pozabi, da je šel 20/km na uro.
Eni so ravno tisti čas iskali parcelo, pa so rekli, da ob cesti sigurno ne, ker so doživeli prejšnje leto prevelik džumbus z avti. Če je pa sedaj boljše, pa HB.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
28.6.2009 12:36:22   
Pingvinčica
Kako je z elektriko v šotorih ne vem. Smo se pa ravno danes ponoči vrnili od tam in ti povem, da je bilo super. Se bomo še sigurno vrnili, čeprav vreme nam je pa mal nagajal. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
28.6.2009 12:58:55   
blazka
Midva sva več let skupaj hodila v Straško. Še vedno mi je eden boljših kampov na Jadranski obali. Imaš senco, elektriko seveda lahko priklopiš povsod, le kabel moraš imeti. Sicer je lahko malo glasen kamp, sploh če se najde kakšna skupina mladih, ki ponoči žurajo v Zrčah, pa se v zgodnjih jutranjih urah vračajo v kamp. Podnevi pa itak spijo user posted image . Drugače je pa zdej ful lepo zrihtan, plaža je super, imaš sonce in senco, kar hočeš...

V glavnem priporočam. Je pa tudi ful velik, tako da mi nismo nikoli imeli problemov z prostorom...

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
1.7.2009 9:57:32   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: živa
V kampu je omejitev 20 km/uro, pešci imajo prednost, vožnja pa ni dovoljena med 23. in 6. uro, ko tudi skozi rampe ne moreš v kamp (tako da trditev predhodnice o nočni vožnji NE drži).
Lp,

živa


Lahko, da je sedaj drugače. ampak mislim, da v tem kampu ni samo to mene motilo, ampak se je ravno na tem forumu že pisalo o tem. Mi je pa ta Straško še vedno najlepši kamp, parcelo pa sigurno ne bi imela ob cesti (samo posvariti želim).
Saj rampa je res dol, ampak kakor smo pogruntal, vozijo se po kampu, rampa je pa kar daleč. In nekateri so se peljali do rampe, na drugi strani pa jih je čakal drug avto (prijatelji). Nazaj grede pa malo žurerski, gas do daske.
Naši prijatelji, ki so bili z nami na morju in je imela kolegica spalnico tik ob cesti se je večkrat zbudila, ker se je bala, da se bo kakšen avto zakantal v šotor. Pozabi, da je šel 20/km na uro.
Eni so ravno tisti čas iskali parcelo, pa so rekli, da ob cesti sigurno ne, ker so doživeli prejšnje leto prevelik džumbus z avti. Če je pa sedaj boljše, pa HB.



Aha, na tole pa nisem pomislila. To je pa najbrž res. Mi gremo vedno v pred- ali posezoni, pa ni toliko mladih ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
5.7.2009 21:50:00   
@lina
V torek smo se vrnili od tam. Šotorili smo, prišli smo brez rezervacije, vendar smo lahko dobili dobro parcelo (celo zelo dobro, ob morju), ker nismo bili dolgo - 6 nočitev. Sicer je kamp kar zaseden, nam je bilo všeč in gremo avgusta spet, smo si pa za takrat rezervirali parcelo - ko smo odhajali, so nam povedali katere so frej v tem terminu, izbrali nam všečno, je pa kar zasedeno oz. se moraš prilagajat na vmesne termine, ko mogoče ni zasedena parcela...izogibali smo se parcele ob cesti, nismo pomislili na nočni hrup, ampak očitno smo pametno razmišljali.

Kamp je ful senčen, ker smo bili v tednu, ki je sledil tej deževni ohladitvi, je bilo tako, da te je v senci kar malo zeblo (za dolge rokave), medtem ko si bil na plaži na soncu v kopalkah, ti je bilo pa vroče. Z vremenom je pa tako, v šestih dneh, medtem ko je bil tu vsak dan dež, smo imeli dežja samo v nedeljo popoldne par uric (2-3h). Oblake, ki pridejo z Velebita, uspešno prežene veter z morja, tako da smo dostikrat slišali grmenje, pa se ni nič razvilo, ker se je razpihalo. Sem pa prepričana, da je bil na celini dež.

Parcele imajo elektriko in vodo - pipce so na vsaki parceli. Parcele so zelo velike, komot lahko postavite dva šotora; ne vem kako velike imate, mogoče pol ne bi parkirali oba avta notri. Cenovno se vam verjetno splača če greste dvoji na eno parcelo, ker poleg parcele plačate samo dodatni šotor, en avto pa npr. parkirate pred recepcijo na parkirplacu. Mal si preračunajte. Kamp prostori so višje gor, nam je to kar malo predaleč od plaže (smo komot, razlika v ceni pa ni tako enormna), ampak sem prepričana da imajo elektriko. Potrebuješ euro vtikač (menda se mu tako reče, tisti s tremi).

Trgovina v kampu je dokaj draga, za večjo nabavo se splača odpeljat ven iz kampa npr. v HiperNovalis (en trgovski center nedaleč stran). V kampu je tudi pekarna, sadje (tudi kar drago, npr. paradižnik 20 HRK)

Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAMP STRAŠKO PAG
6.7.2009 20:59:56   
suzolinka
Res je tako kot pravi @lina. samo kamp parcele nimajo elektrike tako na pogosto (rabiš kar dolg priključek). Tudi vode ni na parceli ... se moraš sprehoditi do prve pipe oz. Wcja
Mi smo evro vtikač kupili na recepciji (50 kun), ampak ga moraš potem sam "zvezati"

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?