|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
2.7.2009 23:02:14   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Je pa res, da ji jaz vedno par dni pred dopustom preoblečem kovtrček ali ji dam frišno dekico in potem to (neoprano) s seboj na dopust vzamem, da ima vonj po domači posteljici. Z nami gre tut obvezno njena medvedka Uršula in pa zvezdica zaspanka. Pa tudi večerne rutine se dosledno držimo kjerkoli smo. Čeprav na morju bi mi pasalo iti zvečer na kak sprehod, samo je tamala tako navajena it okrog pol 8ih spat, da če ne gre, rata prav sitna.


Hvala, Otika, za namig. Tudi jaz mislim njene odejice vzeti s sabo in vse tisto, kar ima pač doma čez dan za preživljanje dneva: ležalnik z lokom igračk, zvezdico zaspanko...
Rutine se pa itak držati, ja, obvezno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
6.7.2009 11:53:19   
žab*ca
Punce ne prekinite te debate,res je fajn,pišite še o svojih izkušnjah.

Jolly123,moj škrat se že več ali manj od začetka zbuja po pol ure.Je pa tudi pri nas tako,da mu v vozičku ali lupinici ni problem sam zaspat,drugače če smo doma pa samo prsa,kaki nošenje,guncanje ali božanje ga ne pomiri.Res je navezan na dojko,čez dan se mi pa zelo malo doji,le za zaspat,drugače pa kar ne mara preveč.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
6.7.2009 12:09:33   
vanilla
No, da vam dam poročilo, kako je bilo čez vikend, ko smo prvič prespali drugje (pri mojih).... Tamala ni niti pogruntala, da je kje drugje... Zvečer sva izvedli isto rutino kot doma (ista ura - kopanje/umivanje, flaška) in potem je spala v košari od vozička. Sploh ni pogruntala nobene razlike in lepo zaspala. Spala je ponoči celo bolje kot doma user posted image .
Ko bo starejša bo mogoče kaj več težav, ker 2-mesečni dojenček se verjetno res ne zaveda razlik. Ampak bilo je super.... Torej kot pravim: rutina, rutina in še enkrat rutina, pa bo.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
6.7.2009 12:59:31   
miapia
Še moja izkušnja. Mesec dni nazaj smo se preselili v novo stanovanje, se pravi v novo okolje za naju in otroka. Spala je normalno, ponoči tudi, tako kot v prejšnjem stanovanju.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 0:36:15   
maktub
punceeeee... nisem vedla da bo tak lep klepet postal iz tega mojega vprasanja.. sam je res super da tako napisete , pa da si pomagamo pa vse to..

no da vam poročam.. da sam zaspi v posteljici odpade, ker veste da mi je fajn ven poletu..
pa smo zdaj kake 4 dni uvedli tole..
približno ob istih urah mu rečem da greva nina nana in greva v spalnico..položim ga v posteljico, duda, ljubček, ga pokrijem, mu par x zapojem pesmico in se usedem zraven... no seveda prvi dan je bilo malček joka, vrtenja ampak po 45 minutah je zaspal.
2 dan je rabil 30 min,
3 dan 20 min in danes celo 15 min in kvittt...
tako da sem tako zelo zadovoljnaa ... upam da bo se tako naprej..

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 9:45:14   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punceeeee... nisem vedla da bo tak lep klepet postal iz tega mojega vprasanja.. sam je res super da tako napisete , pa da si pomagamo pa vse to..

no da vam poročam.. da sam zaspi v posteljici odpade, ker veste da mi je fajn ven poletu..
pa smo zdaj kake 4 dni uvedli tole..
približno ob istih urah mu rečem da greva nina nana in greva v spalnico..položim ga v posteljico, duda, ljubček, ga pokrijem, mu par x zapojem pesmico in se usedem zraven... no seveda prvi dan je bilo malček joka, vrtenja ampak po 45 minutah je zaspal.
2 dan je rabil 30 min,
3 dan 20 min in danes celo 15 min in kvittt...
tako da sem tako zelo zadovoljnaa ... upam da bo se tako naprej..


Supeeeer! user posted image  Vi se kar držite rutine, ki ste jo vpeljali, in verjamem, da bo tako tudi naprej.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 13:20:09   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punceeeee... nisem vedla da bo tak lep klepet postal iz tega mojega vprasanja.. sam je res super da tako napisete , pa da si pomagamo pa vse to..

no da vam poročam.. da sam zaspi v posteljici odpade, ker veste da mi je fajn ven poletu..
pa smo zdaj kake 4 dni uvedli tole..
približno ob istih urah mu rečem da greva nina nana in greva v spalnico..položim ga v posteljico, duda, ljubček, ga pokrijem, mu par x zapojem pesmico in se usedem zraven... no seveda prvi dan je bilo malček joka, vrtenja ampak po 45 minutah je zaspal.
2 dan je rabil 30 min,
3 dan 20 min in danes celo 15 min in kvittt...
tako da sem tako zelo zadovoljnaa ... upam da bo se tako naprej..


user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 14:58:25   
lino
Se javim še jaz, ker je tem res super in tudi pri nas kar pereča.

Mi smo stari 1 mesec in sva se ze v bolnici "navadila", da spiva skupaj in tako je ostalo tudi sedaj doma. Sicer ne morem rečt, da me moti, ker me sploh ne, ker se itak dojiva na 2-3 ure in je tako zame veliko lažje (čeprav dojim sede), ker lahko potem samo leževa in že trdo spiva.user posted image Me pa skrbi, da bo potem res problem malčka odvaditi od skupnega spanja in bo navajanje na svojo posteljo toliko težje...user posted image

Starejši sin je npr. spal sam v postellji (od malega-pač kar je spal) je pa kasneje pričel hoditi k nama v posteljo in se je to končalo šele sedaj, ko je dobil bratca (hvala bogu ni ljubosumen)...aja, star je pa 11 let (strejši) in tako res ne vem kaj naj si mislim...morda pač otroci (nekateri rabijo več naše bližineuser posted image ) Res ne vem, bom res naredila veliiiko napako, ko dojenčku dovolim spat v postelji ali pa mu bom samo dala neprecenljiv občutek varnosti...bo kasneje res tako težek prehod v svojo posteljo ali pa se bo to zgodilo spontano, ko bo otrok in mami na to pripravljena...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 15:32:16   
LenaG

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

punceeeee... nisem vedla da bo tak lep klepet postal iz tega mojega vprasanja.. sam je res super da tako napisete , pa da si pomagamo pa vse to..

no da vam poročam.. da sam zaspi v posteljici odpade, ker veste da mi je fajn ven poletu..
pa smo zdaj kake 4 dni uvedli tole..
približno ob istih urah mu rečem da greva nina nana in greva v spalnico..položim ga v posteljico, duda, ljubček, ga pokrijem, mu par x zapojem pesmico in se usedem zraven... no seveda prvi dan je bilo malček joka, vrtenja ampak po 45 minutah je zaspal.
2 dan je rabil 30 min,
3 dan 20 min in danes celo 15 min in kvittt...
tako da sem tako zelo zadovoljnaa ... upam da bo se tako naprej..


čestitke user posted image user posted image user posted image
kako pa ti uspe, da se ne poseda in vstajauser posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: spanje spanje in spanje!pomoč
7.7.2009 19:24:43   
maktub
LenaG

so sej mi vstaja in se poseda ampak rečem ,čičat, nina-nana , umirise in čez čas se usede pa začne poležavat!

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?