|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   diagnoza grozeči splav
29.6.2009 22:21:50   
smuki
Zaradi krvavitev iz maternice (rjavi izcedki) in živega ploda (okoli 6t), mi je ginekolog postavil diagnozo grozeči splav. Sedaj imam do naslednje srede, ko imam ponoven pregled, strogo ležanje.
Zanima me, kako je bilo pri vas? Ste šle kmalu nazaj v službo, ali ste ostale na bolniški do konca?
Kako se je sploh izteklo?

Smuki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diagnoza grozeči splav
29.6.2009 22:25:22   
*sato*
Pri meni se je dvakrat izteklo vredu. Počivaj in misli na najboljše, pa bo. Sem pa ostala na bolniški prvič od tretjega meseca, drugič pa od petega.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: diagnoza grozeči splav
29.6.2009 22:45:01   
lana78
Tudi jaz sem imela okoli šestega tedna enako diagnozo. Po mesecu dni počitka sem šla zopet delat in delala do konca. Danes imamo zdravega fantiča.


(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: diagnoza grozeči splav
29.6.2009 22:49:16   
Anonimen
Bila celo user posted image doma, ker sem poleg istih težav na začetku ki jih pišeš imela kasneje diagnozo placenta previa- predležeča posteljica.Še kasneje pa konstantno otrdevanje trebuha od 20 tedna naprej. V bistvu niti pomislit nisem smela, da grem sploh delat že od vsega začetka, ker smo se za tole user posted image preveč dolgo matrali, poleg vseh težav ki jih je user posted image prinesla. To je moja izkušnja.user posted image

(odgovor članu lana78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: diagnoza grozeči splav
30.6.2009 9:24:00   
smuki
Pa ste v službi takoj povedale zakaj se gre?
Razmišljam, da bi povedala samo, da imam ginekološke težave in da morem počivat, potem ko bi pa bilo malo bolje, bi pa povedala.... Ne vem kaj naj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: diagnoza grozeči splav
30.6.2009 9:47:01   
tassika
Jaz sem povedala samo šefom in so bili tiho do NS, potem so pa še ostali izvedeli. Po 16t me je komisija poslala nazaj delat in sedaj sem v službi.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: diagnoza grozeči splav
30.6.2009 10:33:38   
nika78
Smuki, tudi jaz imam iste težave kot ti. Od včeraj imam že rjavkast izcedek in sem v 7t nosečnosti. Sem šla na urgenco, ker je moja ginekologinja na dopustu, pa so mi tudi postavili diagnozo grozeči splav. Tudi sama nisem vedela, kaj naj povem v službi. Včeraj sem se še nekaj izmotavala, ko sem šla prej iz službe - češ, da se ne počutim dobro, v resnici pa sem odhitela na urgenco. Sem šele 3,5 meseca v novi službi, pa že noseča. Sem mislila, da bi še počakala preden povem, ampak sem se potem odločila, da povem po resnici. Res pa je, da imam zelo razumevajočega šefa. Še dobro, da sem mu povedala resnico, ker mi je dejal, da je kar sumil, da sem noseča. To je moja zgodba. Upam, da se boš tudi ti pravilno odločila. Me pa kar skrbi tale rjav izcedek, upam, da se bo za obe srečno končalo.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: diagnoza grozeči splav
30.6.2009 11:03:09   
smuki
Jaz sem za enkrat povedala, da imam gin. težave in da morem počivat. Ko bo vse OK, bom povedala...

Zdaj pa sam počivat, čeprav me že zdaj vse boli od ležanja.

Nika, drži se... skupaj nama bo uspelo.user posted image

(odgovor članu nika78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: diagnoza grozeči splav
1.7.2009 18:35:18   
smuki
Glede  počitka - ste ves čas samo ležale, al ste bile tudi kaj na nogah, npr. se sprehajale po hiši, šle malo ven?
Jaz zdaj res ležim 99%, razen ko grem na wc al pa če si grem kaj v kuhinjo iskat (če sem sama).
Za enkrat še gre (močna motivacija), vendar še en teden skoz na postelji, user posted image . Me boli že zdaj vse od tega ležanja.



(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: diagnoza grozeči splav
1.7.2009 18:42:56   
luan
Pozdravljena.Jaz sem morala strogo ležati do NS, pa Dabruston sem papala.Bila pa sem na bolniški do porodniškeuser posted image .Vendar sem bila skoraj vsak mesec v bolnišnici.Tako, da upam da s teboj ne bo tako hudo, držim pesti.
LP

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: diagnoza grozeči splav
3.7.2009 11:45:38   
smuki
Koliko časa pa ste imele ta rjav izcedek?
Pri meni je bilo tako, da sem ga imela ene dva tri dni, toliko, da se je opazil, sedaj dva dni se mi pa zdi, da ga zaznam na wc papirju, kadar grem na veliko potrebo (pri napenjanju). Pa še to, je bolj kot rumenkast bel tok.
Bi se to moralo že ustavit al je to še normalno, da se malo čisti?
Glede bolečin (tiščanja) jst pri G nisem nič dobila, sem si pa kupila Magnesol. Vendar me še vedno po malem tišči oz. pika. Je to normalno? Naj pa povem, da sem sedaj že 4 dni prikovana na posteljo in da res počivam.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: diagnoza grozeči splav
7.7.2009 12:29:54   
zarjica
Imela sem občasno rjavkast izcedek do 8. tedna.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?