|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
3.7.2009 23:14:18   
Detece
No dajte, te ki vam po Montignacu uspeva malo ene par dnevnih jedilnikov napisat...Jaz sem knjigo prebrala, sem se pred časom držala in sem z kilami stagnirala in sem zato prekinila. Ne vem kaj sem delala narobe, mogoče sem prehitro obupala. Je pa tudi res, da imam doma 7 mesečnika in mi vedno ne uspe po planu jest. Najprej je on, šele potem mami. Najboljše mi je do sedaj uspevalo samo z ločevalno, a ker se zavedam nezdrave prehrane, bi želela osvijti Montignacov način...

V 1 mesecu 6 kg je veliko, svaka čast. Meni jih je 6 uspelo izgubiti v 5 mesecih. Jih moram še vsaj enkrat toliko. Ker gre zadeva obupno počasi, nimam volje. Še vedno dojim in imam izgovor:)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Montignac
3.7.2009 23:32:22   
dulcinea
Detece, tukaj  imaš sto strani primerov jedilnikov. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Montignac
3.7.2009 23:37:08   
Detece
grem si kozarec vode nalit in malo nazaj prebrat strani....

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Montignac
4.7.2009 13:00:51   
mojamura
no drage hujšarice v sredo sem dobila rezultate zadnjega izpita in s ponosom lahko povem, da sem bila zelo pridna študentka, vse izpite sem naredila v 1. roku, povprečje pa mam 9,56.user posted image user posted image ...zdaj pa malo relaksacijeeee

aja montija še furam samo kile pa grejo zdaj bolj počasi dol. vesela sem da po letu in pol še nisem obupala in da se počutim suuuper. hvala monti in hvala moji voljiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Montignac
4.7.2009 13:38:18   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

grem si kozarec vode nalit in malo nazaj prebrat strani....


No, tudi na tej strani so predlogi za jedilnike, ampak moj TUKAJ je pa za kliknit. Tam je pa res polno jedilnikov.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Montignac
4.7.2009 13:39:10   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no drage hujšarice v sredo sem dobila rezultate zadnjega izpita in s ponosom lahko povem, da sem bila zelo pridna študentka, vse izpite sem naredila v 1. roku, povprečje pa mam 9,56.user posted image user posted image ...zdaj pa malo relaksacijeeee

aja montija še furam samo kile pa grejo zdaj bolj počasi dol. vesela sem da po letu in pol še nisem obupala in da se počutim suuuper. hvala monti in hvala moji voljiuser posted image user posted image


Bravo. ČESTITKE user posted image

Jaz sem pa včeraj diplomirala. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Montignac
6.7.2009 10:21:02   
ppika123
čestitke za diplomo..


uhhhh ste vse pridne, jst pa lenarim. namesto da bi delala sem se spravila čez vikend na morje,
seveda grešila ker je kuhala tašča, ampak tu se res ne da pomagat. danes pa na starih poteh...
samo počutim se bolj tako...bela moka zgleda ni zame

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Montignac
6.7.2009 12:08:58   
mojamura
dlcinea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitam za diplomo!!

zdaj pa še malo pa te res čaka druga diploma iz montignaca hehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Montignac
6.7.2009 14:21:06   
suzy85
mojamura čestitam za izpite! user posted image user posted image user posted image

dulcinea čestitam za diplomo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   [Brisano sporočilo]
6.7.2009 17:17:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Montignac
7.7.2009 8:31:24   
al1*
Mojamura in Dulcinea - čestitke za uspehe. user posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje: po pomoti sem kupila 2 kg bele mokeuser posted image . A mislite, da bi bilo ok, če jo zmešam s pšeničnimi otrobi in uporabim? Recimo da dam v testo za kruh malo bele moke, malo otrobov, nekaj pz mokeuser posted image ?

Danes sem si že pripravila testo za pico - iz pirine moke, gor bom dala popečene bućke, paradižnik in gobice. Njama.


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Montignac
7.7.2009 14:27:31   
ppika123
meni se je pa vsa hrana uprla, sploh ne morem jest, moj se že boji da sem spet noseča, ha haha...
sicer sem pa za danes kupila ribice, da jih bomo prekajevali, mnjama

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Montignac
9.7.2009 22:08:40   
kamilija
Hej!
Še jaz se vam pridružim! Prebrala knjigo in se držim že skoraj tri tedne.
Ko vas berem, se mi poraja vprašanje glede kruha..a recimo stoletni kruh ni ok? kakšen je ok?
kaj pa pira recimo, jo lahko ješ z beljakovinami? verjetno ne, ane?
lp

(odgovor članu ppika123)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Montignac
10.7.2009 6:56:24   
al1*
Hej!

Stoletni kruh ni ok. Jaz se kupljenemu kruhu skušam čim bolj izogibat, če že, kupim kakšnega zbitega rženega.

Pira pa verjetno res ne gre k beljakovinam, ker je pravzaprav isto kot recimo riž.


_____________________________

lp


(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Montignac
10.7.2009 9:52:51   
dulcinea
Heej.  Ko ste glih pri kruhu.. Danes sem zasledila, da ima mlinotest nizkoglikemični kruh z GI 38.

Tukaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Montignac
10.7.2009 10:45:07   
mojamura
Dulcinea, kje pa to lahko kupim...v kateri trgovini....pri sosedu mogoče?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Montignac
10.7.2009 17:41:03   
Naty*Taja
Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Montignac
12.7.2009 12:49:02   
kamilija
Aha, no jaz pa skoz tega jem za zajtrk. Se pravi , da je treba tega od Mlinotesta vzet. Jaz sem ga vidla v mercatorju.
Še eno vprašanje, kaj jpa ovseni kosmiči pa beljakovine? hvala

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Montignac
12.7.2009 18:55:23   
ppika123
čestitke Naty-Taja, joj jst bi tudi še enega user posted image ...samo res ni pravi čas, sicer pa spet vikend ustrajno grešim. jutri torej začetka. hmmmm

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Montignac
13.7.2009 7:27:25   
al1*
Naty-taja - čestitke za novega članauser posted image ! Daj nam pokaži kakšno slikico nevga malčka. Lepo, da se nisi med nosečnostjo veliko zredila.

Kamilija, meni se zdi, da ovsene kosmiče lahko z manj mastnim mlekom. Jaz jih imam zelo rada, ponavadi jim dodam še kakšno sadje.


_____________________________

lp


(odgovor članu ppika123)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Montignac
13.7.2009 11:42:56   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

Dulcinea, kje pa to lahko kupim...v kateri trgovini....pri sosedu mogoče?



Jaz sem ga kupila v Mlinotestovi trgovini. Malo povprašaj v večjih trgovinah. Je pa že v papirnati vrečki pakiran. Zelene barve je. Papir, ne kruh user posted image . Bom ob prilki prepisala sestavine.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Montignac
13.7.2009 11:52:27   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?


O Naty Taja. Veš da se te še spomnimo. Forum še laufa. Oglasi se kaj pa napiši svojo izkušnjo z nosečnostjo in Montijem, ker punce tud to zanima.

Hvala za čestitke tebi in vsem ostalim. Ja, zdaj je pa še strokovc....

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Montignac
13.7.2009 12:56:31   
dulcinea
Sestavine kruha dobite TUKAJ.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Montignac
14.7.2009 16:26:28   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla punce!! Evo mene spet tule... Se me še spomnite?
Sem bila kr redna, dokler nisem spet zanosla... potem mi je bilo pa tolk slabo, da mi ni blo treba hujšat, je šlo kr samo dol. user posted image user posted image
Med nosečnostjo sem se skor skoz bolj kot ne držala montija in sem bila prav zadovoljna s (ne)pridobljenimi kg. Zdej jih je vseeno nekaj ostalo, mi je pa hecno, ker sem ravnodanes probavala obleke v trgovini in mi je po porodu, kljub kg+ še vedno prav ista konfekcija!
Ma nekaj je že na tem montiju. Zdej si ne morem privoščit zaradi dojenja... Sem ena tistih, ki jim monti pobere mlekca user posted image No pa se vam pridružim bolj resno, ko mali odziza svoje. Rodila sem 18.6. minija Urbana. Zakaj mini, ker tudi mali ni bil tolk debel, kot onadva. Po moje posledično zaradi zdrave prehrane med nosečnostjo.

V glavnem sem še kr navdušena.

Dulči čestitke za diplomo! Meni je v tem času uspelo še strokovnega naredit, tak da sem zdej čist na off!! A on tvoj forum še laufa?

Pa Mojamura je tudi še stara ... lepo da še vztrajaš in čestitke za vse odlično opravljene izpite!! Res si pridna! Pa pri izgubljanju kg tudi.

Lep pozdravček pa tudi vsem ostalim novim navdušenkam...aha, al1 je tudi stara, a ne?


OOOOOOjlaaa Naty-Taya, seveda se te spomnim, pa pogrešala sem te tudi kar zelo....najprej pa
ISKRENE ČESTITKE ZA URBANAuser posted image user posted image user posted image
 
Lepo, da si se oglasila in sem 100%, da ko boš nehala dojit, boš tudi prišla na željeno kilažo, čeprav ti verjetno ni kaj pretirano ostalo, ker ti je enakoa konf. št. prav, tudi zato ti iskreno čestitamuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Montignac
14.7.2009 20:31:06   
Naty*Taja

Hvala punce za čestitke!

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Naty-taja - čestitke za novega članauser posted image ! Daj nam pokaži kakšno slikico nevga malčka. Lepo, da se nisi med nosečnostjo veliko zredila.



Evo, malo za lušte...user posted image :

naš Urban:
user posted image

Moji trijr razgrajači:
user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?