|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
30.7.2009 15:41:26   
Anonimen
dulci, evo, sem se uspela prijavit.user posted image Zadnjič pa sploh ni šlo.user posted image

Ja, v PZ testu sem opazila, da je bela moka, vendar ga bom vseeno spekla, glede na to, da sem to ugotovila šele doma. Pa tudi dvomim, da bi mi ratal, če bi ga šla sama delat. user posted image

Drugače pa kar se tiče skute, ne razumem ravno, zakaj jo ne bi smela dat.user posted image  Sej npr. jemo tudi zjutraj PZ kruh + skuto, potem pa še kakšno jabolko čez.

Skratka, danes zvečer ga bom spekla, ampak brez fruktoze, ker je nimam doma, v trgovino se mi pa ne da it. Saj najbrž bo vseeno dobro, ne?

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Montignac
30.7.2009 22:54:58   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Drugače pa kar se tiče skute, ne razumem ravno, zakaj jo ne bi smela dat.user posted image  Sej npr. jemo tudi zjutraj PZ kruh + skuto, potem pa še kakšno jabolko čez.



A to boš jedla za zajtrk. Kombinacija skuta + kruh je dovoljena sam za zajtrk.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Montignac
31.7.2009 10:18:36   
Anonimen
Ja, ja, to sem jedla danes za zajtrk - super stvar!! user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Montignac
1.8.2009 7:56:41   
*zabica*
Se vam se jest pridruzim...od danes naprej sem tud jest uradno na Montiju...pred leti sm ze poiskusila, vendar prekmalu obupala...upam da tokrat vztrajam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me pa caka borba s cca. 10 kg viska...dans jim uradno napovedujem vojno..lol


< Sporočilo je popravil *zabica* -- 1.8.2009 7:57:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Montignac
2.8.2009 21:00:25   
Špelca21
Hej hoj.

Eno vprašanje- sojin napitek Spar vital je ok al ne? Včeraj sem ga vzela za probat pa nisem zasledila kaj takega med sestavinami, kar ne bi bilo ok, ampak lahko da tudi ne vem vsega oz. je moje prepričanje kaj je ok in kaj ne zmotno. Ker mi je zelo dober po okusu pa tudi odžeja.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Montignac
3.8.2009 12:28:49   
Anonimen
špelca, na žalost ti ne znam pomagat. user posted image

dulči, jaz se spet ne morem prijavit na forum. user posted image user posted image user posted image user posted image Enostavno mi napiše da je neaktivno geslo ali ime. user posted image Pa namesto šumnikov imam kar neke znakce narisane..

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Montignac
3.8.2009 13:21:36   
dulcinea
Aha, Suzi, zdaj pa vem v katerem grmu zajec tiči. Ta podlaga za ozadje, ki je zdaj, ne prepoznava šumnikov v mozilli, v IE pa jih. Ti imaš pa v imenu š. Lahko se probaš prijavit v IE pa si spremeniš ozadje (v profilu), lahko tud jaz to neredim. Druga možnost pa je, da ti jaz v administraciiji spremenim š v s, pa se potem prijavljaš s tvojim imenom s črko s vmes namesto š.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Montignac
3.8.2009 13:42:26   
Anonimen
Dulči, a tako je s tem. Na to pa sploh nisem pomislila (prej sem uporabljala IE in je blo vse ok, sedaj imam pa v službi mozzilo, doma pa še vedno IE). In mi je blo zadnjič čudno ko sem se lahko doma prijavila, v službi pa ne. Bom pač uporabljala IE pa bo.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Montignac
4.8.2009 13:32:08   
rainbow
Ojla!

Kako kaj, ženske?? Upam, da vam uspeva prehranjevanje.

Jaz se navajam na prvo stopnjo, oziroma na manj jedenja nasplošnouser posted image Itak imam neko virozo, kar pomaga, ker mi ni za jest.

Kako ste vse? Mogoče moram še Dulcin forum obiskat, da dobim še malo motivacijeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Montignac
4.8.2009 17:51:23   
Špelca21
user posted image  A res nobena ne ve kako je s temi Spar Vital Soja drink za 1. stopnjo? Ker grem danes v nabavo pa da vem al vzet al ne. pls

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Montignac
4.8.2009 17:53:37   
Anonimen
špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Montignac
4.8.2009 21:56:17   
Špelca21
Bom kupla pa bom prepisala sestavine. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Montignac
5.8.2009 8:04:32   
Naty*Taja
Špelca po moje ni najboljše, ker so notri ziher vsaj konzervansi - te pa Monti odsvetuje. Pijača je najboljša voda, čaj brez sladkorja pa kak deci vinčka!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Montignac
5.8.2009 9:06:57   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image


Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Montignac
5.8.2009 9:09:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image


Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image


nosečka?

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Montignac
5.8.2009 9:27:11   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

špelca, napiši sestavine, da skupaj pogledamo, če je ok user posted image  aleunam bo najbolje vedela glede ustreznosti user posted image


Se mi zdi, da bo ona zdaj bolj malo na Montiju, ker se ukvarja z nečim drugim user posted image


nosečka?


user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Montignac
5.8.2009 17:38:57   
Špelca21
no evo sestavine:

1. soja drink : voda, 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin), zgoščen sadni sok iz hrušk, pomaranč, jabolk, limon in bezgovih jagod, fruktoza, pekovski med, naravna aroma, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in E954, izvleček limone.

2. soja drink : voda, jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka (13,5%), 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin) višnjev sok iz koncentrata (5%), sok iz bezgovih jagod iz koncentrata (1,5%), fruktoza, aroma, kislina, citronska kislina, zgoščeni sok iz korenja in črnega ribeza, antioksidant askorbinska kislina, izvleček limone, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in saharin, ter njegove natrijeve in kalcijeve soli.

polnozrnati kosmiči: žita 77% (riž 85%, polnozrnata pšenica 15%), pšenični gluten, zamrznjeno sušena mešanica sadja v koscih 5% (jagode, maline, češnje), pšenični kalčki, posneto mleko v prahu, pšenični otrobi, sol, rižev škrob, izvleček ječmenovega slada, emulgator: lecitini (sojin lecitin)

Je to user posted image  ali user posted image ? So pa vsi izdelki iz linije Spar Vital.

Ful hvala za odgovor

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Montignac
5.8.2009 18:04:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

no evo sestavine:

1. soja drink : voda, 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin), zgoščen sadni sok iz hrušk, pomaranč, jabolk, limon in bezgovih jagod, fruktoza, pekovski med, naravna aroma, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in E954, izvleček limone.

2. soja drink : voda, jabolčni sok iz koncentrata jabolčnega soka (13,5%), 10% sojin beljakovinski napitek (voda, izolat sojinih beljakovin (4,4%), stabilizator: pektin) višnjev sok iz koncentrata (5%), sok iz bezgovih jagod iz koncentrata (1,5%), fruktoza, aroma, kislina, citronska kislina, zgoščeni sok iz korenja in črnega ribeza, antioksidant askorbinska kislina, izvleček limone, sladila acesulfam-K, aspartam (vsebuje vir fenilalanina) in saharin, ter njegove natrijeve in kalcijeve soli.

polnozrnati kosmiči: žita 77% (riž 85%, polnozrnata pšenica 15%), pšenični gluten, zamrznjeno sušena mešanica sadja v koscih 5% (jagode, maline, češnje), pšenični kalčki, posneto mleko v prahu, pšenični otrobi, sol, rižev škrob, izvleček ječmenovega slada, emulgator: lecitini (sojin lecitin)

Je to user posted image  ali user posted image ? So pa vsi izdelki iz linije Spar Vital.

Ful hvala za odgovor


menda Monti (al kateri že?) pravi: ne jej tistega, kar ne znaš prebrati user posted image
no, jaz že zaradi tega ne bi vzela teh stvari. potem pa še: med, sladila in rižev škrob user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Montignac
5.8.2009 18:22:06   
Špelca21
user posted image  ah šment. Ja bom probala komu doma "prodat" da bo pojedu to, ker sem že kupila.

Drugače pa hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Montignac
5.8.2009 20:26:12   
rainbow
Ojla!

Špelca, saj te ne bo konec, če boš to sama popilauser posted image pa pač več ne kupiš. Ko sem jaz bila na strogi 1. stopnji (že dvakratuser posted image user posted image ), sem jedla samo navadne jogurte, ker vsi sadni vsebujejo sladkor.

Ženske, napišite, če kaj zanimivega skuhate. Jaz zdaj za motivacijo raziskujem malo recepte, sem si sedaj za večerjo naredila polnjene melancane. Kar v redu. Malo fete sem dala za okus.

lep večeruser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Montignac
5.8.2009 21:25:39   
Špelca21
Ja saj sem razmišljala, da bom te kosmiče vzela sabo na Korziko ker greva s šotorom, pa bom mela tam za zajtrk ker ne vem če bom dobila tam hrano, ki je vsaj približno po Montiju. Bom doma rajši jedla pz kruh in to kar lahko jem tisto bo pa za tam.user posted image  Pa še migala bova dost tam tko da se mal tolažim s tem. user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Montignac
6.8.2009 10:18:20   
dulcinea
Jaz tega sranja že nebi jedla. Men je kar slabo, ko vdm napisano vmes aspartam. Bljak.


Zakaj si pa kosmiče ne sestaviš sama? Na mojforum je recept od Sonjah.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Montignac
6.8.2009 16:42:35   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Jaz tega sranja že nebi jedla. Men je kar slabo, ko vdm napisano vmes aspartam. Bljak.


Zakaj si pa kosmiče ne sestaviš sama? Na mojforum je recept od Sonjah.


Jst ne maram ovsenih kosmičev- se mi dobesedno dvigne (želodec user posted image ) po njih.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Montignac
6.8.2009 21:35:31   
rainbow
Ojla!

Jaz sem že dosti bolj pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image

Špelca, Korzika, kraaassnoouser posted image , uživajtauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Montignac
7.8.2009 6:55:39   
Špelca21
rainbow hvala. Sigurno bova, bo zelo pasal tale dopust ker nazadnje sem bla na dopustu februarja (no vmes je bla še ena mal daljša bolnička po eni operaciji sam to jst ne štejem kot bit frej). user posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da si vztrajna in pridna. Kar tako naprej.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?