|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.7.2009 11:42:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Montignac
19.7.2009 14:39:38   
Anonimen
živjo punce, jz sem pa čist nova na tej dietiuser posted image

pa me zanima tiste ki ste hujšale po tej dieti, a so vam kile ostale take kot ste shujšale al ste se nazaj zredile, k sem kr mal nezaupljiva k sem probala že tojk diet pa po vseh sem se zredilauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Montignac
19.7.2009 15:02:34   
Špelca21
Hoj. V knjigarni Vale Novak sem zasledila neko novejšo različico Montignaca- knjiga kjer je združeno vse skupaj, potek in jedilniki. Jo ima katera? Je boljša od prejšnje (jaz jo imam iz l.99) oz se jo splača kupit al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Montignac
19.7.2009 20:05:59   
Anonimen
jaz imam knjigo z naslovom JEM, TORAJ HUJŠAM, sem pa tud zasledila da je novejša izšla!!

jz bi rada imela recepte kje se jih da dobiti?

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Montignac
20.7.2009 8:39:02   
Naty*Taja
Hojla! Jaz imam vse tri knjige. Moj nasvet - Za čisti začetek: prva verzija "Jem torej hujšam", za obnovit znanje: druga skrajšana verzija, recepti pa - bog pomagaj ampak men kr dost sestavin ni znanih, tak, da jo bolj malo uporabljam. Sej ko skapiraš sistem po prvi knjigi, ti je dost jasno kako in kaj!

Pa še o vzdrževanju kg - če se po striktnem prehranjevanju po Montiju vsaj približno držiš osnovnih načel, obdržiš kg!!!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Montignac
20.7.2009 9:01:54   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Moj nasvet - Za čisti začetek: prva verzija "Jem torej hujšam", za obnovit znanje: druga skrajšana verzija, recepti pa - bog pomagaj ampak men kr dost sestavin ni znanih, tak, da jo bolj malo uporabljam. Sej ko skapiraš sistem po prvi knjigi, ti je dost jasno kako in kaj!

Pa še o vzdrževanju kg - če se po striktnem prehranjevanju po Montiju vsaj približno držiš osnovnih načel, obdržiš kg!!!



Se strinjam.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Montignac
20.7.2009 16:33:14   
Špelca21
Aha jaz bi rabila polek poštene brce v "tazadnjo" še obnovit sistem tko da mislim da bom šla kar po to novo knjigo še.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Montignac
21.7.2009 11:00:11   
Anonimen
Ojla punce. user posted image

Sem se vam že večkrat pridružila, pa potem popustila, pa čez nekaj časa spet začela..user posted image   user posted image  Skratka, bolj tako-tako.

Sedaj sem začela tako, da sem prve 14 dni postopoma izločevala določene sestavine (sladkarije, krompir, belo moko), od četrtka naprej pa se striktno držim montija.  user posted image   user posted image   user posted image   Se bom malo pohvalila in rekla, da mi zaenkrat sploh ni težko (npr. v nedeljo smo pekli v kaminu, zraven je bil še pečen krompir in topel kruh, jaz pa sem lepo jedla ražnjič, bučke in solato) user posted image

Skratka, upam, da mi tokrat uspe malo dalj časa.user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Montignac
21.7.2009 11:57:29   
Anonimen
Zdajle berem tale vaš Monti forum in sem zasledila eno stvar: sadje naj bi se jedlo samo zjutraj?? user posted image   user posted image

Jaz npr. jem tako:
Z: 100% sok ananasa ali pomaranče, čez eno uro kavo BK, nekje ob 8.30 pa kruh + marmelada BS
M: jabolko ob 11ih
K: ob 14.30 do 15.00

Se pravi, da jabolka ne bi smela?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Montignac
21.7.2009 12:27:49   
Naty*Taja
Zadeva s sadjem je taka, da če na tešče poješ  sadje dobiš od njega največ! Drugače je pa pomembno, da sadja ne ješ neposredno na hrano, ki se dolgo prebavlja, ker potem sadje prej zgnije na vrhu in nimaš nič od njega! Nekako tako.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Montignac
21.7.2009 12:52:06   
dulcinea
Ojla Suzi. Lepo, da si se odločila. Držim pesti, da ti rata.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Montignac
21.7.2009 13:47:33   
Anonimen
naty-taya, a tako je s tem.. jaz sem pa mislila, da kaj pretirano škodi.user posted image  Hvala!!

dulci, ojla. user posted image


(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Montignac
24.7.2009 7:43:19   
rainbow
En lep počitniški pozdravuser posted image po dolgem času vsem ta starim Montignakarcam in ta novejšimuser posted image !

Oj, Naty-taja, čestitke k rojstvu, lepi otročkiuser posted image user posted image

Dulcinea, še jaz čestitam za diplomo!!

Al1*, a še niste na dopustu?user posted image

Torej, res skrajni čas, da se neham skrivat in odkrito priznam, da moram spet malo shujšatuser posted image user posted image in da se sploh ne morem zraven spravit. Obnove ne rabim, vse vem, kako je treba, in tudi na splošno jemo po Montignacu, samo ne po strogi prvi stopnji, pa v sladkor sem spet padla. Blek, v glavnem.

zdaj, ko sem se končno spet ojunačila tu javit, je mogoče to dober znak za akcijo user posted image

naj vam ne bo prevroče danesuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Montignac
24.7.2009 9:09:59   
Anonimen
jz sem tud čist nova na tem področju, pa me ful zanima kako se lotit kuhat jedi, a to pomeni da lahko jem skoraj vse v začetni fazi razen jedi iz bele moke, krompir in sladkorja, men sploh ni nič jasnouser posted image prosim za pomoč, ve ki ste bolj izkušeneuser posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Montignac
24.7.2009 11:55:46   
Naty*Taja
Cveka! Najbolj enostavno in učinkkovito - za zajtrk najprej sadje, ki niso banane, lubenica ali grozdje, potem pa polnozrnat kruz z marmelado bs ali z lahkim skutinim namazom, za kosilo kuhano zelenjavo, puretino ali ribe in solato, al pa na žaru pečeno -zdejle je tole idealno , ko je sezona. Za večerjo pa krožnik polnozrnatih testenin s paradajzom! Vmes pa kake oreščke, sir.
Ali pa kaj podobnega po tem principu. Nimaš kej zgrešit, zdržiš en mesec, se vmes nič ne vagaš, piješ samo voddo ali čaja, kak deci vinčka, pa mal športaš. Ni vrag, da ne zgubiš od 5-13 kg. (odvisno od tega, kolk jih dejansko imaš za zgubit. Men je šlo 13, ko je bilo velik preveč!



< Sporočilo je popravil Naty-Taja -- 24.7.2009 11:56:20 >


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Montignac
24.7.2009 13:16:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Cveka! Najbolj enostavno in učinkkovito - za zajtrk najprej sadje, ki niso banane, lubenica ali grozdje, potem pa polnozrnat kruz z marmelado bs ali z lahkim skutinim namazom, za kosilo kuhano zelenjavo, puretino ali ribe in solato, al pa na žaru pečeno -zdejle je tole idealno , ko je sezona. Za večerjo pa krožnik polnozrnatih testenin s paradajzom! Vmes pa kake oreščke, sir.
Ali pa kaj podobnega po tem principu. Nimaš kej zgrešit, zdržiš en mesec, se vmes nič ne vagaš, piješ samo voddo ali čaja, kak deci vinčka, pa mal športaš. Ni vrag, da ne zgubiš od 5-13 kg. (odvisno od tega, kolk jih dejansko imaš za zgubit. Men je šlo 13, ko je bilo velik preveč!




kaj pa hrenavke, paštete in te stvari ki so paseraneuser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Montignac
24.7.2009 21:32:02   
Špelca21
hej montinjačke. Eno vprašanje, a solata za večerjo pri 1. stopnji je ok? Npr kakšen paradižnik, paprika, ol. olje pa balzamičen kis? Ker men v teh vročih dneh to najbolj paše jest, bolj kot pa testenine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Montignac
24.7.2009 21:51:25   
rainbow
Špelca, jaz sem ravnokar to jedla. Sicer naj bi bile večerje čisto brez maščobe, ampak mal olivnega olja pa res ni težava. Jaz sem v mojih dobrih časih (upam, da hitro pridejo nazaj) kar nekaj finih kombinacij solat pohrustala za večerje.

Cveka, se strinjam z Naty-tajo; ta Montignac ni neka ful umetnost. Jaz sem recimo tudi pazila na to, da nisem preveč skroba na dan jedla, recimo (pri meni je bil za zajtrk vedno kruh in še je) če sem jedla za kosilo večinoma škrob, potem sem za večerjo obvezno bejakovine. ali pa zelenjavo, ali pa kako pusto skuto.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Montignac
25.7.2009 5:53:18   
Anonimen
a jogurt 1.3% lahko tud čez dan se je user posted image in za večerjouser posted image jz sem čist zmedenauser posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Montignac
26.7.2009 11:15:33   
Naty*Taja
Hrenavke sem jaz jedla, paštete pa ne.


IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

hej montinjačke. Eno vprašanje, a solata za večerjo pri 1. stopnji je ok? Npr kakšen paradižnik, paprika, ol. olje pa balzamičen kis? Ker men v teh vročih dneh to najbolj paše jest, bolj kot pa testenine.


Jaz menim, da je sam solata premalo, vsaj še kako zelenjavo si zraven skuhaj, da se res do sitega naješ. drugače lahko telo začne "šparat".

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Montignac
27.7.2009 7:23:24   
Špelca21
Hoj.

A da je premalo samo solata? Ker jst se od ene srednje velike sklede pošteno najem.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Montignac
29.7.2009 9:37:06   
Anonimen
A monti forum pa ne dela? user posted image  user posted image Jaz se nikakor ne morem prijavit, samo berem lahko.

Sem razmišljala, da bi danes popoldne naredila jabolčni zavitek, ker imam tega PZ kruha že vrh glave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdajle sem ga pojedla pol kosa + cottage cheese, ostalo pa vrgla stran, ker mi je šlo kar na . user posted image

Skratka, takole sem razmišljala o zavitku: PZ testo, jabolka, lahka skuta, cimet.. Bi bilo to ok? Katero lahko skuto kupujete? Jaz je v naši trgovini nikoli ne najdem.

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Montignac
30.7.2009 10:36:48   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

A monti forum pa ne dela? user posted image  user posted image Jaz se nikakor ne morem prijavit, samo berem lahko.



Sevede dela. Grme zdaj pogledat, kaj je narobe.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Montignac
30.7.2009 10:38:48   
dulcinea
Suzi, saj si še med prijavljenimi. Lahko se zmeniva na ZS, da ti spremenim geslo, pa se potem prijaviš s tem novim, pol si pa novo geslo daš al kaj podobnega.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Montignac
30.7.2009 10:40:56   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Skratka, takole sem razmišljala o zavitku: PZ testo, jabolka, lahka skuta, cimet.. Bi bilo to ok? Katero lahko skuto kupujete? Jaz je v naši trgovini nikoli ne najdem.



PZ testo misliš sama delat? Ker v kupljenem je tudi bela moka. Beljakovin naj ne bi dajala noter, samo če daš malo lahke skute, tud ne bo nič narobe po moje.

Lahko skuto najdeš v vsaki štacuni. Lahko MU, al pa tudi katero drugo. Malo bolj poglej.  Razen če kupuješ v res kakai majhni trgovinici..

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?