|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babica
22.7.2009 21:12:27   
buča
Po 9 mesecih ležanja nas je zapustila naša babica.Klicali smo jo mama.32 let sem živela z njo.V dobrem in slabem....ne spomnim se,da bi me kdaj zmerjala ali kritizirala...vedno je bila tam...vedno tako močna in zdrava...dajala je občutek,da je večna.Nikoli potožila,da jo kaj boli,pri 82 letih mi je varovala hčerkico...sicer za slabo urico,a jo je....pa kako dobro je kuhala...dokler je lahko,je vse sama opravljala.Lani je padla in si zlomila kolk.potem ni več vstala.Ležala je 9 mesecev,stalno na hrbtu in stalno gledala v isto steno....prinesli smo ji tv,da je kaj pogledala..vedno pa je poslušala radio veseljak.Rada je jedla.Vse te moderne stvari.mojo pico še posebej.Pa čips...Prinesi mi tist rdeči krompirček iz trgovine,a boš,mi je vedno govorila...Ko sem bila majhna sva skupaj peli stoji učilna zidana....Vsak teden sva šli v KR v Mlečno restavracijo na pohan sir....mnogokrat sem pri njej gledala,kako mačka rojeva,pa potem vse poje za seboj....user posted image ...imeli smo skupni wc in sem velikokrat čedila za njo...pa nikoli ji nisem ničesar rekla,nisem mogla....futrala je vse kar leze in gre..pa sem ji velikokrat rekla naj neha....včasih sem jo zmerjala,pa ne grdo...pa mi je sedaj žal...kako bi jo stisnila k sebi sedajle......kolikokrat mi je grela mrzle roke in noge,ko sem premražena prišla iz šole...pa kako je jokala,ko sem izgubila prvega otročka....skupaj z atom sta jokala....tudi ata ni več....odšel je pred 5 leti....Bila sem poleg,ko je mama umrla.Ravno smo imeli kosilo.Še pojedla ga je,potem pa dejala,da bo umrla.Mami je priletela nazaj in klicala reševalce....prišli so v 5 minutah,ker so bili v bližini...Ta čas sem stala nad mamino glavo,naglas jokala in govorila mami naj gre,naj se ne boji,naj se spusti,naj gre k atu....dala sem ji lupčka na čisto mrzlo mokro čelo in ji rekla naj pozdravi mojega sinčka....ati mi je gtovoril,naj preneham,da ni rečeno,da bo umrla....jaz pa sem vedela...prav vedela sem...ko so prišli reševalci,sem šla ven in se usedla na stopnice....15 min jih ni bilo ven...niti se ni ničesar slišalo,ni bilo nobene panike....soseda me je objela,jaz pa sem ji rekla,da upam,da je umrla....potem je prišel reševalec pa sem ga vprašala kako je z mamo...gospa je umrla....stekla sem v dnevno,kjer je ležala....suvala sem vanjo in jo klicala mama,mama.....pa nič...pa tako večna je bila...nikoli bolna,nikoli tožila,nikoli nič....sestra me je vprašala kako sem,ker sva bili najbolj navezani ena na drugo...veste,da sem dobro.ZELO JO POGREŠAM!A bila so lepa leta,stalno ležanje pa ni življenje...ko sem šla v službo,sem šla k njej,ko sem prišla iz službe,pa tud tko velikokrat.....2 meseca nazaj sem prinesla kamero,pa sva na televiziji gledali vse,kar sem posnela,pa tudi ata,ko je bil še živ...jedel banano,pa ker je bil gluh vse narobe zastopil...kako se je mama nasmejala takrat....res mi je bilo težje pri srcu,ko je mama rekla,da gre še na eno operacijo,potem pa bo spet hodila....če pa sem vedela,da ne bo....moja mami jo je rihtala čez dan,zelo se je namučila,mama je bila težka čez 80 kg...ponoči pa sem bila sama za vse....kolikokrat me je klicala,pa sem jo dobila sredi dnevne...kako sva se namučili,da sva prišli nazaj na posteljo....jaz pa imam 50 kg...včasih je samo kaj zaropotalo,pa sem sredi spanja tekla k mami...pa sploh ni bila ona...včasih sem imela paranoje,da me kliče,pa me ni.....spodaj pa še vse vonja po mami....njena glasbena skrinjica pa še poje-al me boš kaj rada mela...in se vrti,kot takrat,ko sem bila še majhna.....
zdravnik je rekel,da sem se zelo lepo poslovila od mame,ko se ji rekla,naj gre,naj se spusti,naj gre k atu...rekel je še,da me je slišala,ker je sluh zadni čut,ki umre.
Naj počiva moja mama v miru!user posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babica
22.7.2009 21:18:38   
Shorty_
user posted image user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babica
22.7.2009 21:22:22   
mama11
user posted image  Lepo si se poslovila, da je lahko odšla v miru in z lahkim srcem.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babica
22.7.2009 21:26:34   
Anonimen
Moje iskreno sozaljeuser posted image .
Ko sem brala tvoj odnos s staro mamo...kot bi opisovala mene in mojo mamo.In tudi ona je umrla po zlomu kolka..

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babica
22.7.2009 21:27:15   
tosja
user posted image user posted image iskreno sožalje. Mame ni več, a bo vedno v tebi in s teboj.user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babica
22.7.2009 21:27:28   
tasa_m
Buča... prebrala tvojo zgodbo in sem vsa solzna. V tvoji zgodbi sem našla sebe. Enako sem bila navezana na mojo zlato omo, le da za razliko se jaz nisem mogla poslovit od nje, ker me niso spustili zraven user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babica
22.7.2009 21:27:54   
Jančika_
O buča, iskreno sožalje! Zelo lepo sta se imeli z mamo, to bo vedno ostalo s tabo.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babica
22.7.2009 21:28:45   
oži
Iskreno sožalje. user posted image user posted image
Vem kako se počutiš ker sem pred tremi tedni izgubila zlato mamico. Tudi ona bo tako kot tvoja babica od sedaj naprej v nebesih čuvala mojo hčerkico. user posted image Drži se.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babica
22.7.2009 21:58:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: buča
rekel je še,da me je slišala,ker je sluh zadni čut,ki umre.
Naj počiva moja mama v miru!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje.
Po tvojem slovesu bo počivala v miru. Dovolila si ji oditiuser posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babica
22.7.2009 21:58:55   
Blueberry
Iskreno sožalje!! user posted image user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu oži)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babica
22.7.2009 22:19:20   
Kliki
Zgodba ma je ganila.
ISKRENE SOŽALJE.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babica
22.7.2009 22:22:15   
benika
Jokamuser posted image ...Buča, drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: babica
23.7.2009 7:27:21   
gita10
Iskrene soželje. Prav stisnilo me je ob tvoji zgodbi, tudi jaz imam takšno omo, ki je celo življenje ob meni in vem, da jo bom neizmerno pogrešala. Lepo da si se poslovila od nje na takšen način tudi njej je bilo lažje zapustiti ta svet.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: babica
23.7.2009 7:30:24   
diva 4
user posted image user posted image     Iskreno sožalje    user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: babica
23.7.2009 8:10:16   
tikatonka
Iskrene sožaljeuser posted image user posted image
Čiste me spominja na mojo nono, ki me je celo življenje razvajala. Pred tremi leti pa je odšla k user posted image . Še danes po treh letih se vsak večer v mislih pogovarjam z njo.


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: babica
23.7.2009 8:33:00   
Lunca1
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: babica
23.7.2009 9:26:31   
anckabancka
Čisto sem objokana... Čimprej moram na obisk k moji stari mami... Da ne bo prepozno...

Tebi pa iskrene sožalje user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?