|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubša desna dojka
29.7.2009 9:56:51   
zaspančka
Zanima me, če so tudi vaši user posted image imeli raje eno dojko kot drugo. Pri meni je namreč tako, da se mi zdi, da je moj user posted image čisto drug otrok, ko se doji na eni ali na drugi dojki.

Na desni lepo odpre usta, da dobi noter cel kolobar in ko začne vlečt, vleče brez problema do konca. Na levi se pa matramo, da sploh dobi bradavico noter, ker odpre usta čisto malo, samo za bradavico, kolobar mu pa potem še jaz nekako stlačim noter. Pa tudi ko vleče, vmes neha, se zaganja v dojko, v glavnem obup, ker me že vse boli od njegovega kreganja, zaganjanja, odrivanja, ...

Ima katera kakšen nasvet, kako mu priljubiti še drugo dojko?


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubša desna dojka
29.7.2009 11:36:22   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/list.php?94
Tukaj imaš dobesedno skoraj vse,od nasvetov-namigov itd

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubša desna dojka
29.7.2009 18:15:13   
črticaa
mi2 sva pa sam na levo lepo jedla,..na desno se nikakor nisva mogla naštimat

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubša desna dojka
29.7.2009 18:17:14   
črticaa
jz sm poj črpala, poj sva pa pristala na AM

sam moj je bil s CR na svet spravljenuser posted image tako da ni enako,..ker je prve 3 dni skos spal in smo ga lahko nahranili samo s stekl.,..zato se poj nikakor ni hotu potrudt

drgač so mi pa sestre rekle da namažeš z glukozo,..d je sladko in se bl pomatrajo

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubša desna dojka
29.7.2009 19:57:42   
Raho
ja, oba sta raje imela desnouser posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubša desna dojka
29.7.2009 20:08:10   
m@j@
Moj tudi in sedaj smo posledično samo na desni, ki je večja. Pa me zanima, a se potem, ko bom nehala dojiti "poravna"?user posted image user posted image  se pa itak samo še mal crkljava, ker je že eno leto star.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?