|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Tašalera
6.8.2009 14:13:56   
mala zirafa
Ali je že kdo od vas letoval v njem?cena je privlačna (23evrov na dan), 10 min. hoje do Premanture, veliko sence..Zdi se mi kar ok.Vseeno pa bi bla kakšna informacija oz. izkušnja dobrodošla.Nameravamo v kratkem it za  1teden.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Tašalera
6.8.2009 15:02:43   
alamar
Nisem še bil v tem kampu, ker ga prej v jugi, ko se bil majhen, še ni bilo. Sem pa bil s starši s prikolico v vseh ostalih tam doli okrog in nimam kaj preveč lepih spominov. Spominjam se ježev, ogromne količine smole in veveric, katastrofalnih sanitarij (pol metra dreka v čučavcih in redno poplavljen sanitarni blok), vsesplošnega smradu ob poteh do plaž in predvsem turistične driske, ki sem jo fasal skoraj vsako drugo leto.user posted image

Ampak s higieno je zdaj verjetno vse boljše, ker v tistih razmerah kampi sedaj ne bi mogli obratovati. Več informacij  in slik o tem kampu dobiš tukaj

http://74.125.43.132/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=de&tl=en&u=http://www.mein-kroatien.info/Camping_Tasalera&prev=_t&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhilFTr7M90RyJUJEbjh40ePRjPqcQ

in v tej temi, če znaš nemško
http://www.adriaforum.com/kroatien/news-aus-tasalera-die-seite-fuer-tasalera-freunde-t50296/

Med drugim piše, da so letos prenovljene sanitarije in, da je precej psov dol.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Tašalera
6.8.2009 15:17:13   
mala zirafa
Hvala, alamar.Deluje kar luštno.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Tašalera
6.8.2009 19:21:19   
Splišni
Tole je pa res čisto fletno, pa še drago ni. Ker teli kampi v Istri so meni drugače čisto tu mač dragi.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Tašalera
7.8.2009 9:55:10   
živa
Tudi jaz nisem bila v tem kampu, letujemo pa v bližini in se vozimo mimo. Menda je precej senčno, to je vse, kar vem.

Higiena se je pa vsaj v sosednjih kampih drastično izboljšala user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Tašalera
9.8.2009 20:04:18   
sbk
Smo letos kampirali v Tašareli. Priporočam kaj drugega. Plaže tako rekoč ni (primerne otorokom), le en sanitarni blok in še ta na hribu. Dobra stran je veliko sence, novejša igrala. Tudi kakšnega korza ni, Premantura pač ni na obali, Medulin je daleč. V kampu prevladujejo naši sonarodnjaki, ki so tam povečini kar "okopani". Nam se je bistveno boljši zdel kamp POMER, ki je v bližini, cena tu nekje. Boljše plaže, dobra senca,...
Cenovno sta v Istri v tem rangu še kampa v FAŽANI in FUNTANI (Puntica). Sicer pa se nam zdijo istrski kampi močno prcenjeni, še posebno v primerjavi z avstrijskimi, res pa je, da tam ni morja.
Nekaj fotk iz kampa Tašalera

< Sporočilo je popravil sbk -- 9.8.2009 20:06:27 >

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Tašalera
9.8.2009 23:36:22   
mala zirafa
Hvala lepa.

(odgovor članu sbk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Tašalera
10.8.2009 23:16:01   
Splišni
Mi smo bili minule dni v Pomerju in je bilo prav fletno. Mimo Tašalere smo se vozili, ko smo se šli kopat na Kamenjak. Mislim,d aje to včasih bila Stoja, če se ne motim. Je pa čisto pod glavno cesto ta kamp. Ni mi nič kaj simpatičen bil na brzino za videt. Edino cena je simpatična.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Tašalera
10.8.2009 23:20:01   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: sbk
Cenovno sta v Istri v tem rangu še kampa v FAŽANI in FUNTANI (Puntica). Sicer pa se nam zdijo istrski kampi močno prcenjeni


Hvala za ta podatek in ja, tudi meni se zdijo popolnoma precenjeni.

(odgovor članu sbk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Tašalera
11.8.2009 23:17:22   
mala zirafa
Hla za podatkeMalo keša, malo muzike.
Zakaj pa ste se hodili kopat v Stojo?A v Pomerju ni bla ok plaža?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp Tašalera
12.8.2009 7:19:36   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Hla za podatkeMalo keša, malo muzike.
Zakaj pa ste se hodili kopat v Stojo?A v Pomerju ni bla ok plaža?


Saj se nismo v Stojo, na Kamenjak smo se. Tam je čisto drug svet.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp Tašalera
21.3.2010 9:58:16   
Hribernicka
Je že kdo kampiral v kampu Pomer. Mi smo se letos odločili za ta kamp.Ali je voda čista.So zelo strogi če kdo pride na onbisk. Vesela bom vsake informacije.

LP

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp Tašalera
21.3.2010 13:12:41   
NEA_TEJA
IZVIRNO SPOROČILO: Hribernicka

Je že kdo kampiral v kampu Pomer. Mi smo se letos odločili za ta kamp.Ali je voda čista.So zelo strogi če kdo pride na onbisk. Vesela bom vsake informacije.

LP


A  si bla v petek v Velem Jožetu????

(odgovor članu Hribernicka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp Tašalera
21.3.2010 19:04:56   
brkn83
Ker tudi sama iščem kam bomo letos šli na dopust in sem pogledala mal to temo me zanima ali je v kampu tašalera in kampu pomer, kakšna trgovina kjer se da kupiti sadje in zeelnjavo ter kruh. To mi je pomembno, da semi ni treba voziti kam z avtom.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp Tašalera
23.3.2010 19:40:37   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

Ker tudi sama iščem kam bomo letos šli na dopust in sem pogledala mal to temo me zanima ali je v kampu tašalera in kampu pomer, kakšna trgovina kjer se da kupiti sadje in zeelnjavo ter kruh. To mi je pomembno, da semi ni treba voziti kam z avtom.


V Pomerju je en majhen kiosk s kruhom, za zalenjavo pa ne bi rekla ... ne spomnim se točno, mapka po moje, da ne.

Tašalera pa zdaj vem, kje je. To je en tak kampek čist pod glavno cesto, ki pelje v Premanturo. Tam pa sploh ni dobro.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp Tašalera
31.3.2010 11:45:05   
Hribernicka
Bile sva v Veli jože.Dali bi eno parcelo v rumeni coni eno vrsto od ceste.Pa sva potem šle v Pomer in se odločile za Pomer.Cena ista ob obali tudi voda na parceli cel kamp v borovcih, je pa res da je malo dalj kot do Savudrije.Pa plaža je tud lepa.Bomo videli.










(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp Tašalera
8.5.2010 10:22:50   
Hribernicka
Zanima me kaj je letos s kampom Pomer. Slišala sem da imajo neke težave in da še ni odprt.Ali je bil kdo v kampu.LP

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp Tašalera
11.5.2011 12:08:28   
tantadru
Zdravo!
Ker smo tudi mi letos iskali prostor pod soncem smo se znašli v kampu Pomer. 1.5. je bil še precej prazen a je deloval. Je vse lepo urejeno, voda in elektrika na parcli, dovozi urejeni, trgovina in gostinski lokal v kempu. Zgleda, da je vse ok. Je zelo blizu morja in je čisto. Vsaj zadaj je videti tako.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp Tašalera
11.5.2011 12:11:18   
tantadru
Še to v kempu Tašalera je mala trgovinici, kjer praktično dobiš vse razen svežega mesa. To je boljše nakupovat v konzumu, kamora se odpelješ in še kaj vidiš. Drugače pa smo bili lani v tem kempu in verjetno bomo tudi naprej. lp


(odgovor članu tantadru)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?