|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
12.8.2009 10:11:13   
Katy78
Nimam časa brat vseh odgovorov, bom pa takole rekla. Vsak moški, ki ve, kako "nastane" otrok, se s tem, ko se odloči za nezaščiten spolni odnos, že zavestno odloči za otroka. Kaj boš zdaj jokal, da nimaš pravice soodločanja? Imel si jo, pa je očitno zavestno nisi izkoristil.

To, da obstajajo ženske, ki želijo otroka in jim ni važno s kom, glavno da otroka dobijo (saj ni rečeno, da je ta ženska ena izmed njih), pa čivkajo že vrabci na veji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: ???
12.8.2009 10:11:24   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost?


to pa ni res.


kako ne?

pe če smo že pri tem - če je izključno ženska pravica o donositvi al ne, pol nej bo tud zaščita predvsem njena dolžnost.



Resno, pa s katere lune si pa ti padla, men je dobesedno vrglo čeljust na tipkovnico....


haha djta no..ž


khm kako pa to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: ???
12.8.2009 10:11:25   
špelin@
Ej, brez zamere, punce, ampak... user posted image user posted image user posted image
Najbolje, da gremo žensko linčat, ker je - revčku bogemu - s "tamalo" zanalašč izcuzala jajca, da je proti njegovi volji zanosila user posted image
Btw: a se je katera mogoče vprašala, da je pa ženska ravno s svojo odločitvijo sprejela svoj delež odgovornosti?


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: ???
12.8.2009 10:13:59   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl


haha djta no..ž


khm kako pa to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image

A ti slikam, počak, da še kakšno pribije pa bom.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: ???
12.8.2009 10:15:20   
kalbo
Mimogrede, to ni sovraštvo. Če bi lahko sovražil lastnega fotra, bi blo vse precej lažje. Sicer pa kaj bi ti razlagal, ker gre itak v prazno.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: ???
12.8.2009 10:17:33   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl


haha djta no..ž


khm kako pa to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image

A ti slikam, počak, da še kakšno pribije pa bom.


jaaaaa dj mi res slikaj no.me zanima.

aja kalbo. btw hvala ti res za uno temo od os. ma mam 2 flaše zunaj pa notri sigurno ene 100.
je moj reku da ne more verjet svojim očemuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: ???
12.8.2009 10:17:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mimogrede, to ni sovraštvo. Če bi lahko sovražil lastnega fotra, bi blo vse precej lažje. Sicer pa kaj bi ti razlagal, ker gre itak v prazno.


a pol je ljubezenuser posted image ja kva bi šele blo če bi ga sovražil....

razpuči to pri sebi, ti bo koristlo. je lažje živetuser posted image pa še čeljust ni tolk obremenjenauser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: ???
12.8.2009 10:34:21   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77
Samo zanima me kako bi ve odreagirale če z vašimi otroci bližnji ne bi hotel imeti nič - jaz bi bila na smrt prizadeta in žalostna.

"prijatelj" za posteljnje igrice (p.o.r.i.v.a.č.) pa ja ni bližnji user posted image

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: ???
12.8.2009 10:35:07   
kalbo
Ja ja, ula80, itak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: ???
12.8.2009 10:35:11   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA



se čistro strinjam... ampak ne fer je to, da če se ženska že odloči imeti otroka brez očetove privolitve... bo kljub temu oče vezan na njo (finančno)... medtem pa, če se ženska odloči za splav, pa moški nima nobenih pravic... sicer pa, naj se razumemo KRIVA STA OBA in ne samo oče, ki trosi semena, temveč tudi mama, ki jih (namerno ali ne) sprejema...
zase sem prepričana, da če bi zanosila z nekom, ki ne bi želel najinega otroka, bi ga istega trenutka skenslala in bi ta človek zame umrl... torej niti očetovstva niti preživnine nočem, če hočem otroka sama in na lastno željo... še manj pa bi mu pošiljala informacije o nosečnosti... jaz to situacijo gledam kot način, kako privezati (beri prisiliti) moškega, da je ne zapusti

Se ti pridružujem - kriva, odgovorna in še kaj sta oba. Sicer je pa veliko primerov, ko ženska zanosi, brez da bi oče vedel, veliko, ko oče žensko pusti in noče imeti nič z njo, na koncu ga sodišče terja za sto let  nazaj za denar, ki je konec koncev zgolj materija, ne ljubezen, odgovornost itd., nekaj je pa takih, ki z odgovornostjo razmišljajo in sprejmejo situacijo. Frog je predlagal splav, sili je ne v njega, če pa bo otroka obdržala, noče imeti nič z obema, le preživnino bi pa plačeval, pa še tega mu ni treba, če se vsemu skupaj odpove. Imam pa na sumu, da tale dečva kar pričakuje, da bo do konca življenja z njo, samo zato, ker je noseča. Je pa frog postavil zanimivo vprašanje glede pravic - otroka naredita oba, na koncu odloča ženska, če se pa oče otroku odpove, je pa pezde.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: ???
12.8.2009 10:35:30   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
ah dej kalbo, mal se umiri pa odrasti in preboli fotra. ti bo koristilo.

in jst sebe spoštujem predvsem toliko, da se nikol nebi spustila tako nizko, da bi kakega dedca na kakršenkoli način izsiljevala z otrokom in nosečnostjo. ker zame je to poden od podna. za nekatere pač ni - očitno, a ne.

in una boga reva je trpela zravn, a ne, kot večina žensk, je verjetn seksala sam zato, k je un hotu, pa ji je blo brezveze, sam ajd, nej mu bo, a ne. in zdej k je prasec revci otroka naredu (ona seveda ni mela nič zravn), pa nej prevzame odgovornost. najboljš da se poroči z njo, namoga še kakšnga mulčka in glumijo hepifemili...pol bomo pa brali spet na dipoju....

se popolnoma strinjam, vključno z vsemi pikicami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: ???
12.8.2009 10:36:08   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl


haha djta no..ž


khm kako pa to zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image

A ti slikam, počak, da še kakšno pribije pa bom.


jaaaaa dj mi res slikaj no.me zanima.

aja kalbo. btw hvala ti res za uno temo od os. ma mam 2 flaše zunaj pa notri sigurno ene 100.
je moj reku da ne more verjet svojim očemuser posted image


Ni za kej :)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: ???
12.8.2009 10:37:33   
Anonimen
pa mogoč sem res iz lune padla, in to direkt na glavouser posted image sam zame je to tko : jst, kot odrasla, recimo razumna ženska, se zavedam da vsak nezaščiten seks lahko vodi v nosečnost. predvidevam da se tega zaveda tudi vsak odrasu, recimo razumen moški. ampak ker je to moje telo, ker se bom s posledicami mogla ukvarjat predvsem jst ( bit noseča, it delat splav itd.) in ne moški, bi zdej šla tkole po točkah:

1. nosečnosti in otroka si absolutno ne želim, torej pod nobenim pogojem in z nobenim izgovorom ne bom mela nezaščitenih odnosov, ker mi je kristalno jasno kake so lohk posledice in se z njimi nisem pripravljena spopadat. odločitev it delat splav bi me verjetno zlomla, zato enostavno nisem pripravljena.

2. vseeno mi je al zanosim al ne, glih tko je vseeno partnerju, če bom, bomo pač meli otroka, če ne pač ne. tu ni dileme.

3. vseeno mi je če zanosim al ne, partner otroka ne želi, jst zanosim in se odločim otroka obdržat, partner se ne strinja. jst bom otroka imela, ker si ga pač želim in mi tega noben ne more preprečit, partnerju bom pa to jasno in glasno dala vedet, njegova udeležba pri otroku je izključno njegova stvar. če ga ne želi, ga ne želi, tu se zame konča.

4. vseeno mi je, al zanosim al ne, oz. si otroka celo želim, partner si otroka ne želi, jst sama ga iz takih drugačnih razlogov nisem sposobna gor spravit - spet naredim vse da do nosečnosti ne bo prišlo. moja želja gor al dol, pri teh zadevam more delat razum.

5. partner si želi otroka, jst pa ne....hm...kle pa nimam še razdelanouser posted image verjetno ne, bi se nosečnosti izognila, če bi pa do nosečnosti prišlo in bi bla taka situacija, bi ble pa to grozne dilemeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: ???
12.8.2009 10:37:42   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
vsi govorite samo o tem, da nej on prevzame odgovornost
 
to pa ni res.


kako ne?

pe če smo že pri tem - če je izključno ženska pravica o donositvi al ne, pol nej bo tud zaščita in preživljanje otroka brez očeta predvsem njena dolžnost.


< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 12.8.2009 10:39:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: ???
12.8.2009 10:38:16   
frog
Joj joj.
menja se logično razlikujejo. Kdo je kriv kdo ni se mi zdi nesmiselno sploh diskutirat. Pač kriva sva oba. Presenečajo me samo trditve ki plus minus nakazujejo da noben ne sexa brez zaščite.. če pa že, si pa želi podzavesto al zavestno (ne vem kako že) otroka...

ponavljam da ona bo otroka obdržala.. tako se je odločila. jaz sem se pa odločil da bom finančno poskrbel za otroka kokr bom lahko. Tukaj se pa stvar zaključi. Kaj bo čez leta ne vem. Hočem samo mir iz njene strani. Povedal sem ji in še enkrat ali večkrat ji bom da nočem nič. Naj ima otroka če si ga je želela. Moje staliče sem ji povedal že takoj na začetku. Želim samo da me ne zasipa z maili, slikicami, informacijami ipd. že sedaj me, kaj šele bo. tega si pa ne želim, ker mi verjeli ali ne, ni vseeno in niti ne vidim potrebe. po eni strani govori kako noče nič od mene.. drugič spet drugače.. ah.. verjamem da ji ni lahko, ampak..

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: ???
12.8.2009 10:46:04   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: lunca77
Samo zanima me kako bi ve odreagirale če z vašimi otroci bližnji ne bi hotel imeti nič - jaz bi bila na smrt prizadeta in žalostna.

"prijatelj" za posteljnje igrice (p.o.r.i.v.a.č.) pa ja ni bližnji user posted image

Veš kaj se mi zdi? Vse ljudi se meče v isti koš. Nekateri so razočarani nad svojimi očkati in svoje razočaranje zgrinjajo na poste. Vsi so pezdeti, vsi idioti. Samo oni so pa popolni. Svet se žal ne vrti tako. Vsa negtivna čusta se da sproščati na preproste načine in vsem, ki jih držijo v sebi, to priporočam, kajti zadrževanje, tlačenje v sebi ima lahko resne posledice, lahko tudi v vaši vlogi očeta ali mame. Mogoče bo vaš otrok čez 30,40 let govoril o tem, kako je razočaran nad svojimi starši.
100 ljudi, 100 čudi. Družba je danes tako naravnana, da imamo vse možno - samohranilke, prostitutke, dilerje, homo, hetero, bi, metro, morilce, izprijence... Pa se lahko razpočite, ko razpravljate o tem, ali je ta ženska ****, ker mu jo je nastavila, ali je svetnica, ker je zanosila in odločila imeti otroka, ali je on kreten, ker nikogar noče imeti, ali je car, ker se je odločil vsaj za preživnino.
Mislim pa, da kakršenkoli način izražanja imate, si nihče ne zasluži blejanja in grdih psovk in nadimkov. A ste sposobni človeku v stiski dati in ponuditi ramo ali pa toplo besedo, pa čeprav se ravno ne strinjate z njim. Ali mu pa to vsaj na lep način poveste.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: ???
12.8.2009 10:47:14   
Šaki
nism zasledila odgovora na moje vprašanje.
zakaj že nočeš biti z njo????!

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: ???
12.8.2009 10:48:23   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: frog

Joj joj.
menja se logično razlikujejo. Kdo je kriv kdo ni se mi zdi nesmiselno sploh diskutirat. Pač kriva sva oba. Presenečajo me samo trditve ki plus minus nakazujejo da noben ne sexa brez zaščite.. če pa že, si pa želi podzavesto al zavestno (ne vem kako že) otroka...

ponavljam da ona bo otroka obdržala.. tako se je odločila. jaz sem se pa odločil da bom finančno poskrbel za otroka kokr bom lahko. Tukaj se pa stvar zaključi. Kaj bo čez leta ne vem. Hočem samo mir iz njene strani. Povedal sem ji in še enkrat ali večkrat ji bom da nočem nič. Naj ima otroka če si ga je želela. Moje staliče sem ji povedal že takoj na začetku. Želim samo da me ne zasipa z maili, slikicami, informacijami ipd. že sedaj me, kaj šele bo. tega si pa ne želim, ker mi verjeli ali ne, ni vseeno in niti ne vidim potrebe. po eni strani govori kako noče nič od mene.. drugič spet drugače.. ah.. verjamem da ji ni lahko, ampak..

Zelo fer od tebe, da je ne vlečeš za nos. Upam, da je ona tudi toliko fer, da ti ne bo težila.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: ???
12.8.2009 10:49:41   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: frog

Joj joj.
menja se logično razlikujejo. Kdo je kriv kdo ni se mi zdi nesmiselno sploh diskutirat. Pač kriva sva oba. Presenečajo me samo trditve ki plus minus nakazujejo da noben ne sexa brez zaščite.. če pa že, si pa želi podzavesto al zavestno (ne vem kako že) otroka...

ponavljam da ona bo otroka obdržala.. tako se je odločila. jaz sem se pa odločil da bom finančno poskrbel za otroka kokr bom lahko. Tukaj se pa stvar zaključi. Kaj bo čez leta ne vem. Hočem samo mir iz njene strani. Povedal sem ji in še enkrat ali večkrat ji bom da nočem nič. Naj ima otroka če si ga je želela. Moje staliče sem ji povedal že takoj na začetku. Želim samo da me ne zasipa z maili, slikicami, informacijami ipd. že sedaj me, kaj šele bo. tega si pa ne želim, ker mi verjeli ali ne, ni vseeno in niti ne vidim potrebe. po eni strani govori kako noče nič od mene.. drugič spet drugače.. ah.. verjamem da ji ni lahko, ampak..


In če bi se glasil tvoj prvi post takole, bi blo vse drugače. začel si pa z jamranjem, kok je to nefer pa ni nefer.

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: ???
12.8.2009 10:51:08   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

nism zasledila odgovora na moje vprašanje.
zakaj že nočeš biti z njo????!

Imel je punco, pa sta šla narazen, vmes sta s to nosečo punco malo športala, zdaj je pa spet z bivšo, ki jo ima zelo rad. In seveda ne bo šel k njej nazaj zgolj zato, ker je noseča.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: ???
12.8.2009 10:52:38   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: frog

Joj joj.
menja se logično razlikujejo. Kdo je kriv kdo ni se mi zdi nesmiselno sploh diskutirat. Pač kriva sva oba. Presenečajo me samo trditve ki plus minus nakazujejo da noben ne sexa brez zaščite.. če pa že, si pa želi podzavesto al zavestno (ne vem kako že) otroka...

ponavljam da ona bo otroka obdržala.. tako se je odločila. jaz sem se pa odločil da bom finančno poskrbel za otroka kokr bom lahko. Tukaj se pa stvar zaključi. Kaj bo čez leta ne vem. Hočem samo mir iz njene strani. Povedal sem ji in še enkrat ali večkrat ji bom da nočem nič. Naj ima otroka če si ga je želela. Moje staliče sem ji povedal že takoj na začetku. Želim samo da me ne zasipa z maili, slikicami, informacijami ipd. že sedaj me, kaj šele bo. tega si pa ne želim, ker mi verjeli ali ne, ni vseeno in niti ne vidim potrebe. po eni strani govori kako noče nič od mene.. drugič spet drugače.. ah.. verjamem da ji ni lahko, ampak..


In če bi se glasil tvoj prvi post takole, bi blo vse drugače. začel si pa z jamranjem, kok je to nefer pa ni nefer.

Odvisno, kako si razumel. Jaz nisem brala kot jamranje. Mogoče zato, ker nisem jezna na svojega očeta.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: ???
12.8.2009 10:53:08   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: frog

Presenečajo me samo trditve ki plus minus nakazujejo da noben ne sexa brez zaščite.. če pa že, si pa želi podzavesto al zavestno (ne vem kako že) otroka...


Oja, smo sexali brez zaščite, ampak od takrat naprej, ko sva se oba z možem odločila za otroka. Lepo ali pa grdo, kaj zdaj jokaš, da te gnjavi z maili, prej bi razmišljal še malo z zgornjo in ne samo s spodnjo glavo. Sicer pa, ko se bo ta otrok rodil in ko bo odraščal brez da bi se ti zanj brigal, verjemi da te ne bodo gnjavili samo njeni maili, slike in podobno, ampak predvsem tvoja vest. In ta je šele pravi gnjavator.

(odgovor članu frog)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: ???
12.8.2009 10:54:24   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Odvisno, kako si razumel. Jaz nisem brala kot jamranje. Mogoče zato, ker nisem jezna na svojega očeta.


Jaz tudi njegov post razumem kot jamranje, pa nisem niti malo jezna na svojega očeta. user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: ???
12.8.2009 10:54:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: lunca77
Samo zanima me kako bi ve odreagirale če z vašimi otroci bližnji ne bi hotel imeti nič - jaz bi bila na smrt prizadeta in žalostna.

"prijatelj" za posteljnje igrice (p.o.r.i.v.a.č.) pa ja ni bližnji user posted image

Veš kaj se mi zdi? Vse ljudi se meče v isti koš. Nekateri so razočarani nad svojimi očkati in svoje razočaranje zgrinjajo na poste. Vsi so pezdeti, vsi idioti. Samo oni so pa popolni. Svet se žal ne vrti tako. Vsa negtivna čusta se da sproščati na preproste načine in vsem, ki jih držijo v sebi, to priporočam, kajti zadrževanje, tlačenje v sebi ima lahko resne posledice, lahko tudi v vaši vlogi očeta ali mame. Mogoče bo vaš otrok čez 30,40 let govoril o tem, kako je razočaran nad svojimi starši.


No tale zadeva leti name. Veš draga moja, ni to razočaranje, men se danes fučka za tisto kar je blo, edino nočem, da bi karkoli od tega preživljal še kakšen otrok, predvsem pa moji trije. To je to. Ves gnus, vsi pezdetje so bli pa izrečeni v smislu siljenja k splavu in jamranja da to pa ni fer. To pa nima nobene zveze z mojim očkatom oziroma mojim razočaranjem nad njim, ampak gre to iz naslova spoštovanja do žensk in njihovih pravic.

Zdej mi pa le še kdaj očkata vrži naprej, brez skrbi, ne bom se razpištolil, ker me to ne gane več, me je pri 16. letih, zdaj pa ne več.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: ???
12.8.2009 10:57:48   
slutnja
glej, sej kok ji bos placeval za otroka je odvisno od tvoje financne zmoznoosti... nikakor te ne more prisilit da bi se sedaj zaposlil... ko pa se bos ti bodo nevem kok % trgali za otroka.. misil pa da ti ni treba potem za nazaj placevati..to bi moral le v primeru ce bi ti bil zaposlen in nebi placeval.. to je edina tvoja dolznost.. lepo pa je da te otrok pozna in da ga imas kak dan tudi pri sebi, ko bo mozno to brez matere seveda, ker berem da ne zelis nje vec v blizini...

za drugic pa: kondomi so zlo pocen...


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kam odložite rabljena oblačila?
klara1984

Kam odlagate rabljena oblačila?

kontejner za oblačila (25%)

karitas (5%)

rdeči križ (5%)

dam med druge odpadke v kontejner (9%)

podarim znancem,prijateljem (41%)

porabim doma za krpe (14%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!