|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kranjčanke
13.8.2009 1:01:12   
tjasa1
Lep pozdrav!
Nisem se zasledila nas Gorenjk na forumu, Odločila sem se, da odprem novo temo predvsem zato, da bi si izmenjale informacije o taksnih in drugacnih dogodkih(sportnih, kulturnih, delavnice,,,), za nase otroke v nasem okolisu. Ce ste za, si pisemo. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kranjčanke
13.8.2009 10:15:34   
pety78
No, v bistvu nisem Kranjčanka, ampak Tržičanka, če to velja. user posted image

Smo pa že pred časom imele Gorenjke eno temo, ampak čist po gorenjsko...smo šparale z besedami, pa je šla v maloro. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kranjčanke
13.8.2009 10:20:40   
Anonimen
tukaj je 118 strani čveka user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_1276059/mpage_118/tm.htm

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kranjčanke
13.8.2009 22:57:10   
tjasa1
Saj tudi jaz nisem iz Kranja, sem iz okolice, iz Cerkelj, ampak sem si zaželela malo sirso družbo. user posted image
Ja tole temo z obsirnimi stranmi sem pa spregledala, verjetno zato, ker sem dala povdarek na otroke in ne dojenčke. user posted image
Upam, da se se kdo pridruži.

Ste mamice čisto malih otrok ali malo vecjih? Jaz imam eno skoraj triletnico Tjaso.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kranjčanke
15.8.2009 11:09:51   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

tukaj je 118 strani čveka user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_1276059/mpage_118/tm.htm



U, šment...user posted image

Pa še ena druga je bila, mogoče celo za Tržičanke, no, pol je pa očitno tista šla v maloro.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kranjčanke
15.8.2009 11:10:27   
pety78
Ste mamice čisto malih otrok ali malo vecjih? Jaz imam eno skoraj triletnico Tjaso.


Moj sin bo konec septembra dopolnil 4 leta, hčerka pa je bila julija stara 1 leto. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kranjčanke
15.8.2009 11:46:27   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ste mamice čisto malih otrok ali malo vecjih? Jaz imam eno skoraj triletnico Tjaso.


Moj sin bo konec septembra dopolnil 4 leta, hčerka pa je bila julija stara 1 leto. user posted image


Moj tavečji je star skoraj 4 leta, najmlajši pa leto in pol.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kranjčanke
15.8.2009 14:11:36   
Februarka08
Še ena... sicer ne ravno kranjčanka, malo venuser posted image

Hčerkica stara skoraj leto in poluser posted image novi član na poti...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kranjčanke
15.8.2009 15:41:59   
cmokec
Se še jaz javim. Imam skoraj 9 in 4 leta stari punci.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kranjčanke
16.8.2009 23:39:40   
tjasa1
Lepo.
Vse imate dva (skoraj dva).
Nas tercet si zelo zeli postati kvartet, pa zaenkrat ne gre. Moram pa rec, da mi ze mala zasede ves cas in ne vem, kako se da najti cas se za koga. Ve to ocitno obladate. Ravno zato iscem malo spremembe in pestrosti z dejavnostmi v nasem okrozju...ja kdor isce ta najde, ampak jaz ne najdem user posted image .

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kranjčanke
22.8.2009 21:55:38   
Šarki
čau! mi smo tud bolj ali manj blizu kranja domauser posted image   se zadnje čase preveč selimouser posted image  no, tukaj nam je všeč in če se bo dalo bomo tukaj ostali. user posted image   v glavnem smo tudi kvartet, očka cele dneve dela, tko da smo večinoma tri tečne babnice domauser posted image   jaz na vsake toliko časa dobim kakšno službo, da mi ni dolgčasuser posted image  pa počasi rinemo skozi. v kranju mislim da v glavnem laufa gibi gib. sam nam se ponavadi ne da v tisto gužvo... pa še lansko leto je bila tamala premajhna, pa sem mogla skoz za njo letat in jo  pobirat. letos je že malo bolje, ampak smo ostale brez avta, tko da že več kot mesec nismo mobilneuser posted image  v ponedeljek začnem delat, tko da pol se bo pa spet bolj malo dogajal. bodo dnevi kar leteli, tja do decembra... pogodbo imam sam za 3 mesece, tko da bomo veseli december uživaliuser posted image  no, zdej sem se kar razpisala, pa prosim ne mi napake gledat, se vidi da je možev računalnik in je čist svojeglav. kr ene smeškote mi vmes lima, al pa mi tabulator skače...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kranjčanke
22.8.2009 22:29:31   
ancka1
Tjasa1, že pred časom sem ti poslala ZS, pa mi nisi nič odgovorila.

LP

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kranjčanke
11.9.2009 9:32:20   
tjasa1
Se malo oglasim.
Kot sem omenila, nimam prevec informacij kam z otrokom v okolici ali v Kranju. Se ne vem. Ste omenile igrisce pri bazenu, bomo sprobali. kaj pa kake delavnice, pa igrice, pa glasbene urice,... vcasih kaj ujamem v qlandiji, sam redko...
Se mi zdi pa za lj uporabna tale obcinska stran:
http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/kultura-turizem/prireditve/10594/
lp

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kranjčanke
13.9.2009 19:11:12   
naty13
Še jaz se pofočkam.

Okolica Kranja, sem pa v družbi treh fantov - user posted image  in dveh sinčkov. Tavelik bo kmal tri leta star, tamal je bil pa julija 1 leto.

Februarka ti pa vsaj še en teden zdrži 2v1. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kranjčanke
13.9.2009 19:14:59   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: tjasa1

Se malo oglasim.
Kot sem omenila, nimam prevec informacij kam z otrokom v okolici ali v Kranju. Se ne vem. Ste omenile igrisce pri bazenu, bomo sprobali. kaj pa kake delavnice, pa igrice, pa glasbene urice,... vcasih kaj ujamem v qlandiji, sam redko...
Se mi zdi pa za lj uporabna tale obcinska stran:
http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/kultura-turizem/prireditve/10594/
lp


Kaj pa otroško kult. društvo Krice Krace v starem mestu? Sem ravno danes brala program za oktober in imajo veliko lutkovnih predstav, pa lutkarski krožek in še neke druge delavnice in še en kup stvari. Komaj čakam, da bo moj lumpi malo večji, da bova hodila tja. user posted image

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kranjčanke
13.9.2009 19:26:43   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Še jaz se pofočkam.

Okolica Kranja, sem pa v družbi treh fantov - user posted image  in dveh sinčkov. Tavelik bo kmal tri leta star, tamal je bil pa julija 1 leto.

Februarka ti pa vsaj še en teden zdrži 2v1. user posted image


hvala, upam na touser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kranjčanke
14.9.2009 9:35:21   
tjasa1
Katy78 hvala, komaj cakam, da kaj obiscem tudi tu.
A katera razmislja, da bo sla plavat v tecaj za malcke?

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?