|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborska porodnišnica
27.6.2009 12:23:55   
Monni
Pa še moja izkušnja iz MB porodnišnice.

10.06.2009 sem bila sprejeta v porodnišnico zaradi možnosti pospešitve poroda zaradi premalo plodovnice. Ker se je izkazalo, da je plodovnica na meji sem ostala na opazovanu, poroda mi niso sprožili. Ležala sem v prvem nadstropju, kjer so sestre zelo zelo prijazne. 18.06.2009, 6 dni pred rokom mi je odtekla voda in so me iz I. nad. odpeljali v porodno sobo. To je bilo ob 00.20. Priklopili so me na ctg in ker nisem imela svojih popadkov sem čakala do 08.00 ure, da je prišel dr. Žebeljan  in me pregledal, vendar je rekel da še bodo počakali, da imajo skupen posvet in se bodo odločili. Ob 09.00 uri je prišel dr. Čujič in naročil, da mi dajo umetne popadke. Ne vem kako je bilo ime babici, ki je bila takrat v porodni sobi, no tu pa tam je prišla pogledat kako je. Popadki so se začeli hitro, vendar se nisem skoraj nič odpirala, zato so mi dali neko inekcijo, ki je to pospešila. Povedala sem jim da sem na listi za EA, prav tako so bile tudi dve drugi. Za namestitev EA je prišla dr. Gostenčnikova, ki je res zelo zelo prijazna in profesionalna. Ko sem bila odprta 3 cm in bi lahko dobila EA je babica rekla, da ni nekaj vredu z utripom pupike in da bodo počakali. Gostenčnikova mi je razložila, da se dogovarjajo če mi bodo naredili carski rez. Zmes je prišla v porodno druga sestra in je ugotovila da ctg ni dobro nameščen in zato prihaja do motenja pulza user posted image . V glavnem po tem babice ni bilo na spregled več kot 3 ure. Ko se je končno prikazala in me pogledala je ugotovila, da sem odprta že 9 cm in da bom rodila. V tistem je prišla tudi Gostenčnikova in je bila vidno jezna zakaj je niso poklicali, saj jih je vmes spraševala kako daleč sem, da bi mi namestila EA.

v glavnem potem se je menjala babica, namesto te je prišla babica Marta user posted image user posted image user posted image user posted image , ki je fenomenalna. Pogledala me je in mi rekla, da zdaj bova pa rodile, kako se bom namestila in kako moram pritisnit. Edino kar je vmes pokvarilo vzdušje je bila dr. Kudrova (po mojih nekajkratnih izkušnjah, največja katastrofa med zdravniki v porodnišnici), ki je prišla po babico da mora takoj prit v drugo porodno, ker je tam rojevala ena izmed poznanih (ne vem točno ali je rekla da njena prijateljica ali od katerega izmed drugih doktorjev), tako da sem jaz morala še 5 tiščavnikov sama predihavat in potiskat user posted image user posted image . No zatem se je babica Marta vrnila in smo res rodili en dva tri, ogromno mi je pomagala s pritiskanjem na trebuh saj sama nisem imela več dovolj  moči.

Šival me je pa en novi zdravnik, mladi, prišel je iz Jesenic, ne spomnim se pa priimka. So babice potem pogledale in ga zelo pohvalile, da je fenomenalno zašil. Delal je vse notranje šive, zunaj se vidi samo eden, pa še zgovoren je zelo, tako da je čas hitro minil, čutila pa nisem čisto nič. user posted image user posted image user posted image

Kar se tiče sester na II. etaži nimam pripomb, mogoče je katera malo bolj zgubljena, ni pa nobena bila neprijazna in so se vse trudile po svojih močeh, je pa res da je norišnica te dni v porodnišnici, vse je zasedeno do zadnjega kotička.

Kar se tiče porodnih sob bi vam svetovala, da imejte nekoga s seboj, da vam bo dajal pijačo in mrzle obhladke, saj v mojem primeru bi se meni zmešalo, če nebi imela mojega zraven. Pa vodo imejte s seboj, jaz sem jo lahko pila po požirkih, prva babica mi je rekla da lahko tudi jem če sem lačna in sem si privoščila pol štručke zjutraj user posted image .
V kolikor ste dogovorjene za EA ali Ultivo gnjavite in jim zvonite, če ne bo nikogar blizu, ker jaz sem bila bolj pasivna in sem mislila, da oni že vejo kako hitro se odpira maternični vrat in bodo prišli pravi čas pogledat.



(odgovor članu KaOs)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Mariborska porodnišnica
27.6.2009 18:57:49   
rina22
Monni, torej na koncu nisi dobila EA?
user posted image user posted image za vso družinicouser posted image

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Mariborska porodnišnica
27.6.2009 19:04:50   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Monni

Pa še moja izkušnja iz MB porodnišnice.

10.06.2009 sem bila sprejeta v porodnišnico zaradi možnosti pospešitve poroda zaradi premalo plodovnice. Ker se je izkazalo, da je plodovnica na meji sem ostala na opazovanu, poroda mi niso sprožili. Ležala sem v prvem nadstropju, kjer so sestre zelo zelo prijazne. 18.06.2009, 6 dni pred rokom mi je odtekla voda in so me iz I. nad. odpeljali v porodno sobo. To je bilo ob 00.20. Priklopili so me na ctg in ker nisem imela svojih popadkov sem čakala do 08.00 ure, da je prišel dr. Žebeljan  in me pregledal, vendar je rekel da še bodo počakali, da imajo skupen posvet in se bodo odločili. Ob 09.00 uri je prišel dr. Čujič in naročil, da mi dajo umetne popadke. Ne vem kako je bilo ime babici, ki je bila takrat v porodni sobi, no tu pa tam je prišla pogledat kako je. Popadki so se začeli hitro, vendar se nisem skoraj nič odpirala, zato so mi dali neko inekcijo, ki je to pospešila. Povedala sem jim da sem na listi za EA, prav tako so bile tudi dve drugi. Za namestitev EA je prišla dr. Gostenčnikova, ki je res zelo zelo prijazna in profesionalna. Ko sem bila odprta 3 cm in bi lahko dobila EA je babica rekla, da ni nekaj vredu z utripom pupike in da bodo počakali. Gostenčnikova mi je razložila, da se dogovarjajo če mi bodo naredili carski rez. Zmes je prišla v porodno druga sestra in je ugotovila da ctg ni dobro nameščen in zato prihaja do motenja pulza user posted image . V glavnem po tem babice ni bilo na spregled več kot 3 ure. Ko se je končno prikazala in me pogledala je ugotovila, da sem odprta že 9 cm in da bom rodila. V tistem je prišla tudi Gostenčnikova in je bila vidno jezna zakaj je niso poklicali, saj jih je vmes spraševala kako daleč sem, da bi mi namestila EA.

v glavnem potem se je menjala babica, namesto te je prišla babica Marta user posted image user posted image user posted image user posted image , ki je fenomenalna. Pogledala me je in mi rekla, da zdaj bova pa rodile, kako se bom namestila in kako moram pritisnit. Edino kar je vmes pokvarilo vzdušje je bila dr. Kudrova (po mojih nekajkratnih izkušnjah, največja katastrofa med zdravniki v porodnišnici), ki je prišla po babico da mora takoj prit v drugo porodno, ker je tam rojevala ena izmed poznanih (ne vem točno ali je rekla da njena prijateljica ali od katerega izmed drugih doktorjev), tako da sem jaz morala še 5 tiščavnikov sama predihavat in potiskat user posted image user posted image . No zatem se je babica Marta vrnila in smo res rodili en dva tri, ogromno mi je pomagala s pritiskanjem na trebuh saj sama nisem imela več dovolj  moči.

Šival me je pa en novi zdravnik, mladi, prišel je iz Jesenic, ne spomnim se pa priimka. So babice potem pogledale in ga zelo pohvalile, da je fenomenalno zašil. Delal je vse notranje šive, zunaj se vidi samo eden, pa še zgovoren je zelo, tako da je čas hitro minil, čutila pa nisem čisto nič. user posted image user posted image user posted image

Kar se tiče sester na II. etaži nimam pripomb, mogoče je katera malo bolj zgubljena, ni pa nobena bila neprijazna in so se vse trudile po svojih močeh, je pa res da je norišnica te dni v porodnišnici, vse je zasedeno do zadnjega kotička.

Kar se tiče porodnih sob bi vam svetovala, da imejte nekoga s seboj, da vam bo dajal pijačo in mrzle obhladke, saj v mojem primeru bi se meni zmešalo, če nebi imela mojega zraven. Pa vodo imejte s seboj, jaz sem jo lahko pila po požirkih, prva babica mi je rekla da lahko tudi jem če sem lačna in sem si privoščila pol štručke zjutraj user posted image .
V kolikor ste dogovorjene za EA ali Ultivo gnjavite in jim zvonite, če ne bo nikogar blizu, ker jaz sem bila bolj pasivna in sem mislila, da oni že vejo kako hitro se odpira maternični vrat in bodo prišli pravi čas pogledat.






čestitke Monni ... če si ležala v I. nadstropju v sobi 8 potem vem katera si ... sem te isti dan zamenjala na postelji, ko ti je odtekla voda. O izkušnji pri porodu pa nam je na hitrco povedal novopečeni ati, ker smo bile radovedne kako je potekalo in kako sta z punčko.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Mariborska porodnišnica
27.6.2009 19:34:53   
Monni

[/quote]


čestitke Monni ... če si ležala v I. nadstropju v sobi 8 potem vem katera si ... sem te isti dan zamenjala na postelji, ko ti je odtekla voda. O izkušnji pri porodu pa nam je na hitrco povedal novopečeni ati, ker smo bile radovedne kako je potekalo in kako sta z punčko.
[/quote]

Ja to sem bila jaz ja user posted image . V glavnem z mano in pupiko je vse ok, ne glede na to koliko so me strašili, da je predrobna in da ima premalo glavico.

Nisem pa dobila ne EA ne, Ultive ker me babica zmes ni prišla nič pogledat koliko sem odprta. Večkrat je prišla v sobo anastezistka dr. Gostenčnikova kot pa babica in ona mi je poročala, kaj se dogovarjajo doktor in babica, prav tako je večkrat vprašala babico kako daleč sem, pa ji je nonstop govorila, da ne vedo kaj bodo naredili, ali carskega ali ne user posted image

V glavnem celotni vtis pa ni slab, ni brilijantno ampak slabo pa tudi ni, vem pač za drugič da bom morala biti bolj vztrajna in nadležna user posted image .

A še to, kar mi je bilo pa zelo všeč, da lahko imaš obiske čez cel dan. Meni je bilo super, da je lahko bil moj večkrat na dan pri meni in ni nihče nič kompliciral.

< Sporočilo je popravil Monni -- 27.6.2009 19:35:32 >

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Mariborska porodnišnica
3.7.2009 12:46:08   
rina22
Mene samo zanima, po kolikem času ste dobile domov odpustnico?
HVALAuser posted image

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Mariborska porodnišnica
3.7.2009 13:20:31   
Melika
Rina, jaz sem jo dobila čez dva dni po odpustu

Lp

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Mariborska porodnišnica
3.7.2009 13:27:58   
rina22
Melika, hvala za odgovor. Tudi jaz sem jo že dobilauser posted image (pred 15 minutami user posted image )Se opravičujem, da sem takoj sem napisala. Sem želela zbrisati pozneje, pa nisem mogla.

< Sporočilo je popravil rina22 -- 3.7.2009 13:28:29 >

(odgovor članu Melika)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Mariborska porodnišnica
6.7.2009 10:46:11   
MATEJKA_
jaz sem rodila lani in sem bila zelo zadovoljna. z vsem... edina težava je bila, da je tisti teden iblo rekordno število rokstev in so nekater malo prejpošiljali domov, pa povijalnih plenic je včasih primanjkovalo. so v enem tednu imeli tolko kot drugače v treh... kaj češ... sem pa slabe zgodbe slišala od tistih, ki so rodile kake 4-5 let nazaj, tiste, ki pa so rodile v zadnjih 2 letih pa so vse bile zadovoljne. še posebej z osebjem.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Mariborska porodnišnica
18.7.2009 10:09:05   
natoevan
Rodila sem 10.07.2009 v MB pri porodu je bil dr.Ivan Žebeljan, moram povedati, da je to fenomenalen zdravnik.
Uredil mi je epiduralno, čepav zanjo nisem bila dogovorjana in ostal za mano dokler nisem rodila, čeprav je bi lahko že odšel domov.
Prvi porod je bil pri meni katastrofa zato me je bilo zelo stah drugaga poroda, pa drugič je imela moja punčka 500g več kot prva, tako da sem se resnično bala. Toda dr. Ivan Žebeljan je uredil tako, da je bilo vse OK. Še enkarat resnično vam ga priporočam, ker je zdravnik na mestu. Drugače pa so vsi zelo prijazni in sploh porodinišnica MB je super.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Mariborska porodnišnica
6.8.2009 13:52:41   
summer410
in punce....kakšna nova zgodba:)))

ker se moj čas bliža;)

(odgovor članu natoevan)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Mariborska porodnišnica
9.8.2009 20:04:29   
ninček1
Zdravo!

Na žalost ne morem postrečt s kako novo zgodbo, ker bom rodila komaj januarja, sem pa si vseeno prebrala vseh 12 strani in moram rečt, da imam zelo mešane občutke. Nisem neki komplikator, tako, da upam, da bom preživela tudi to. Je pa res, da so zadnje kar si v teh trenutkih želim, mrke in nepijazne sestre ali babice. Upam, da bo moja izkušnja pozitivna, kot pri večini novopečenih mamicah.



_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Mariborska porodnišnica
10.8.2009 8:39:22   
summer410
hm....moram ti povedat, da me poroda ni strah, želim si da moja pupika čimprej pride k nama in če bom pač 14 ur "umirala" bom pač:)......mene samo moti, ker mi večina znank pove, da je osebje tam grozno...no, od 10 porodnic je ziher 7 zgodb o tem, kakšne so te babe tam....kako se obnašajo pri samem porodi in oskrbi po njem...to mi dela velike preglavice....

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Mariborska porodnišnica
10.8.2009 11:51:00   
mina30
Rodila sem pred 14 dnevi v MB porodnišnici in ne morem reči ene slabe besede. Babice v porodnih sobah so bile zelo prijazne, tako na sprejemu, kot pri samem porodu in kasneje tudi ko sem ležala v sobi za intenzivno nego, ker sem imela carski rez. Tam sem bila tri dni (imela sem srečo, saj sicer če je gužva, moraš pri na oddelek, kjer pa enako poskrbijo zate, sja ti tudi tam previjajo otroka, le da ga imaš ves čas pri sebi in da ni klime, ko spodaj v sobi za intenzivno nego). Če je bilo mirno v porodnih sobah, so babice priskočile na pomoč babici, ki je bila zadolžena za intenzivno nego. Z nami so se šalile in odgovorile na vsako naše vprašanje. Pomagale so pristavljati otroke, ko so jih pripeljali za čez dan, da smo lahko dojile. Ponoči jih namreč ne vozijo. Razumem zakaj. V sobi nas je bilo namreč 6 in ni lušno, če bi otroci vse zbudili (tudi tiste morda, ki ne bi želele dojiti ponoči). Že tako smo eno noč slabo spale, ker so bili ponoči trije carski rezi in so pripeljali punce sredi noči v sobo. Sicer pa zaradi tega, ker svojega otroka nisem dojila ponoči, se ni nič slabše dojil. Iz porodnišnice sva odšla po tednu dni s elo 200g nad porodno težo.

Tudi na oddelku je bilo vse ok. Vse sestre so bile prijazne. Prvi dan so mi ga hodile še previjat, naslednje dni pa sem to počela sama, čeprav so napisali, da ga po potrebi negujejo sestre. Nekih večjih težav, zdravstvenih mislim, ne jaz ne otrok nisva imela, tako da res nisva potrebovala dodatne oziroma posebne nege, ampak mislim, da bi tudi v tem primeru za naju dobro poskrbeli.

V sobi je bilo precej vroče, ampak če si ležal pri miru in se nisi preveč premikal (jaz sem imela namreč otroka ves čas v svoji postelji, tako da sva se samo prestavljala z enega boka na drugega), je bilo za vzdržat. Nič ne kaže, da bo v prihodnjosti klima tudi na oddelku, zato se na vročino kar pripravite.

V 7 dneh, kar sva jih preživela v porodnišnici, ni bilo ene zadeve, da bi lahko rekla, da so bile babice ali sestre nesramne ali nevljudne. Zdelo se mi je, da se vse trudijo po svojih močeh, da bi nam bilo čim boljše.


(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Mariborska porodnišnica
10.8.2009 12:04:19   
summer410
super mina30.....

praviš da si imela carski rez, in so bebico čez noč odpeljali?...

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Mariborska porodnišnica
12.8.2009 11:48:22   
mina30
Ja, otroke odpeljejo nekje okoli 5 ali 6 ure popoldan, odvisno ali je delavnik ali vikend, ker je ob vikendih menjava babic prej, kot med tednom. Pripeljejo pa jih nekje ob 10h dopoldan. Ko jih pripeljejo niso nahranjeni, ker jih hranijo le zjutraj, mislim da ob 6h.

Napisano velja seveda samo za čas, ko si v sobi za intenzivno nego, na oddelku imaš otroka ves čas pri sebi. Imaš pa pravico do pomoči in lahko sestre kadarkoli pokličeš za previjanje.

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Mariborska porodnišnica
12.8.2009 23:41:48   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: mina30


V 7 dneh, kar sva jih preživela v porodnišnici, ni bilo ene zadeve, da bi lahko rekla, da so bile babice ali sestre nesramne ali nevljudne. Zdelo se mi je, da se vse trudijo po svojih močeh, da bi nam bilo čim boljše.



pod tole se pa podpišem user posted image grem takoj še enkrat rodit v MB, brez pomisleka! mimogrede, sem iz LJ in sem šla tja rodit, pa sem zelo vesela

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Mariborska porodnišnica
13.8.2009 15:08:35   
ALEKSANDR
Ravnokar prispela iz mb porodnišnice. Babice in zdravniki v porodni sobi so vsi zelo ustrezljivi in prijazni, čeprav sem bila nemogoča porodnica user posted image . Tudi na oddelku so sestre zelo prijazne in pomagajo in pri dojenju in pri previjanju... Tako da res ne vem od od tiste grozljive zgodbe.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Mariborska porodnišnica
24.8.2009 15:23:04   
rina22
Rodila sem 6. 8. v MB porodnišnici. V sami porodni sobi sem bila ZELO zadovoljna. Sem naletela na res prečudvito babico Barbaro. Se je zelo potrudila, da nisem rabila biti rezana, niti šivana. Definitivno bi šla še enkrat rodit tja. Sem pa naletela na še eno babico (ko so se menjale), katere pa imena ne vemuser posted image , pa je bila zelo neprijaznauser posted image . Ampak takrat je bil že porod za mano - hvala bogu!!!

Na oddelku so pa sestre tak - ene so res zeloooo prijazne, ti pomagajo, svetujejo, druge pa so tečne, če jih samo pogledašuser posted image Jaz sem imela malo smolo, ker sem bila tam čez vikend in je primanjkovalo tetra pleničk, pa majčk - ker pač pralnica ne dela čez vikenduser posted image Zmanjkovalo pa je tudi vložkov - smo morale velikokrat prositi, da so jih prinesle...

Na splošno sem bila kar zadovoljna, predvsem z babico.

Prosila bi za pomoč - ne vem, kako se ta babica piše, jaz pa bi se ji zelo rada zahvalila. Mogoče kdo ve?????? Ime ji je Barbara, je zelo mlada (tam do 30), ima kratke lase (pa mislim, da ima take rdečkaste pramene not - ali pa vsaj enega). Lepo prosim, če kdo ve, kako se piše, če napiše.....

Pa še za porodničarko.. Njej pa niti imena ne vem - se ni predstavilauser posted image Je pa tudi mlada, ima temne lase, prijazna, ...

Prosila bi vsaj za priimek babice. LEPO PROSIM

(odgovor članu ALEKSANDR)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Mariborska porodnišnica
25.8.2009 8:51:03   
mina30
Tudi jaz sem imela en dan v sobi za intenzivno nego sestro Barbaro in je zelo prijazna. Žal tudi jaz ne vem, kako se piše, ampak glede na to, da v porodnih sobah ni veliko babic in je edina, ki ji je ime Barbara, pomojem ni potrebno, da poznaš njen priimek. V porodnih sobah bodo že vedeli, za katero babico gre.

Nas je imela en cel dan v sobi za intenzivno nego in smo se z njo zafrkavale in pogovarjale, tako da je dan minil v trenutku.

Sicer pa so v porodnih sobah prav vse babice prijazne. Tudi jaz se več ne spomnim imen vseh, ampak sem v 4 dneh v sobi za intenzivno nego dala skozi skoraj vse babice in so bile vse ok. Je pa res, da ima lahko katera kdaj malo slabsi dan. Pa tudi lahko je vcasih veliko dela in se posamezni porodnici ne morejo tako posvetiti, kot če je porodov manj.


(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Mariborska porodnišnica
25.8.2009 8:52:22   
mina30
Še glede porodničarke. če je imela temne malo daljše lase, potem je to dr. Kuder, imena žal ne vem.

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Mariborska porodnišnica
25.8.2009 11:36:40   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: mina30

Še glede porodničarke. če je imela temne malo daljše lase, potem je to dr. Kuder, imena žal ne vem.


Dr.Lucija Kuder

(odgovor članu mina30)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Mariborska porodnišnica
26.8.2009 9:12:20   
kekec in mojca
Babica Barbara se piše Fajs. Njo sem tudi jaz imela pri porodu, fenomenalna je, res!!!

Me veseli, da se vedno več sliši lepih zgodb.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Mariborska porodnišnica
1.9.2009 13:39:31   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

IZVIRNO SPOROČILO: mina30

Še glede porodničarke. če je imela temne malo daljše lase, potem je to dr. Kuder, imena žal ne vem.


Dr.Lucija Kuder



Bila je druga porodničarka. Mlajša od nje. Njo poznam.

kekec in mojca, HVALA!!!!!

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Mariborska porodnišnica
1.9.2009 16:16:20   
ejša1
Si sigurna, da je bila porodničarka-mogoče pa je bila kakšna specializantka? Maja Pakiž je mlajša, ima temne lase, ni pa še specialist. Pa verjetno še katera.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Mariborska porodnišnica
3.9.2009 16:55:26   
chebelica21
Pozdravljene punce,...

mene pa samo zanima kako je z Ultivo v MB porodnišnici,... Sem namreč klicala v MŠ pa tam on sestra sploh ni vedela kaj je to,... Anesteziologinja mi je rekla da majo, potem pa spet ena sestra, ki sem tudi govorila z njo po telefonu cel čas samo o EA. Tako, da sedaj mi ni več nič jasno,... Materinsko šolo sem pa obiskovala pri nas v ZD. Za kar mi je sedaj kar malce žal, ker bi drugače že imela vse zmenjeno, tako pa sedaj nimam nič in niti nič prav ne vem. Poroda me sicer ni strah in tudi ne bolečin, ampak če bi bila možnost za Ultivo, bi pa jo z veseljem vzela, če bi jo potrebovala.

Že v naprej hvala za odgovor.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?